Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ga8i

POMOCY przerwa w braniu tabletek bez miesiączki

Polecane posty

Cześć mam taki problem: Biorę tabletki (Logest) od 6 miesięcy zrobiłam sobie jak narazie przerwę miesięczna. W ciągu tego miesiąca współżyłam zabezpieczając Sie prezerwatywami. 1 Raz kochałam Sie bez prezerwatywy na początku tej przerwy miesięcznej, lecz stosunek był przerwany po krótkim czasie. Mam objawy miesiączkowe, lecz krwawienie nie występuje. I mam taki problem, że miesiączka mi sie spużnia już 3 dni, czym to może być spowodowane?? tym że odłożyłam tabletki ?? jak długa robic przerwe? odp. z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opoźnienie moze byc spowodowane tym ze przerwałas branie pigułek albo spowodowane jest to stresem, lub ciążą zrób test to wiele wyjaśni www.forum.antykoncepcja.prv.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezaleznie jak dlugo bierze sie pigulki moga one uspic organizm do tego stopnia, ze po odstawieniu bedzie sie musial znowu uczyc pracowac. I nauka ta moze trwac do 6 m-cy (czasami dluzej). Tak wiec spoznienia okresu po odstawieniu sa rzecza normalna. Moze spozniac sie nawet 60 dni i trzeba bedzie go sztucznie wywolywac. Mnie jednak zastanawia jedna rzecz. Dlaczego zrobilas przerwe? Jesli pigulki sa dobrze tolerowane i wyniki badan sa w normie to nie robi sie przerw! A jesli juz koniecznie chce sie przerwe to powinno sie ja robic na co najmniej 3 cykle. Robiac miesieczna przerwe po 6 miesiacach brania pigulek bardzo rozregulowujesz sobie hormony! Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam u Ginekologa powiedziałam wszystko co i jak ,a on wysłał mnie na USG i dał mi tabletki na wywołanie miesiaczki i powiedział ze do 12 lutego miesiaczka powinna wystopić. po 2 dniach poszłam do niego z wynikiem USG powiedzial ze brzuch mnie boli bo mam powiększony jajnik. Powiedziałam mu też ze mnie piersi bolą odrazu stwierdził ze trzeba test zrobić i ze podejżewa że jestem w ciąży. Nastepnego dnia Rano zrobiłam test wyszedł negatywnie i bardzo sie ciesze teraz tylko czekanie na miesiączke i zażywanie tych niedobrych tabletek na wywołanie miesiaczki. ThX za Odpowiedzi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulek
Ja jestem w podobnej sytuacji tylko ze odstawilam po ponad2 latach.Mialam przedwczesne krwawienia wiec lekarz poradzil mi zebym odstawila,tak tez zrobilam.teraz przestalam miesiaczkowac wiec dostalam tabletki na wywolanie, dostalam okres,minal miesiac i znowu nic. Nie wiem co sie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam ten sam problem teraz stosuje plasterki na wyrownanie cykli ale ja juz nie chce brac hormonow. niestety w momencie gdy nie dostaje okresu zaczynam bardzo szybko tyc :( czy ktoras z was ma tak samo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość green176
Po pigułach to narmalne że człowieka szybciej szlak trafia i do piachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agila
U mnie dokładnie to samo. nie biorę już półtora roku a nadal bez wywołaczy nie dostaje. raz nawet czekałam 6 mies. też nie chce juz brac hormonów bo strasznie przytyłam. czy ktoś zna jakieś inne pomocne sprawy.?Miałam badanie hormonów. Niby wszycho ok. Lekarz nawet powiedział, ze brak miesiączki nie oznacza chorobę, ale mnie to martwi. Myslę o bezpłodności i w ogóle nie umiem przestać o tym myśleć.... :(((. Brałam już dupfhaston przez 4 miechy, krople -zioła perionom, ale jakoś tak same zioła nie dają zadnego rezukltatu. A hormonów mam już dość...chce normalnie zacząć żyć... :(((( Jakby ktoś znał jakieś skuteczne rady, to proszę na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jajniki bywają powiększone podczas jajeczkowania, kiedyś jakaś konowałka zrobiła panike że mam jajnik powiększony, poszłam na USG kilka dni póżniej i okazało się że wszystko jest w normie, a lekarz (naprawde dobry specjalista) powiedział, że powiększenie jajnika podczas jajeczkowania jest normalne. Może więc jajnik jest powiększony bo nastąpiło w końcu jajeczkowanie i za jakies 12-16 dni doczekasz się miesiączki. Oczywiście może on być powiększony z innych powodów, nie jestem specjalistą, więc nie będę się bawić we wróżby, ale wiedz że po odstawieniu pigułek normą są kłopoty z prawidłowym miesiączkowaniem - należałabyś do szczęściar, gdyby wszystko pojawiło sie jak w zegarku w terminie :) Pozdawiam Cię cieplutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×