Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość m+d

malinowy dominator

Polecane posty

A ja juz w domku. Haha;) Z nieznajomym powiadasz. Do czasu, do czasu;) Musimy ich znaleźć. No tak sie zastanawiam co to za chwyt z tą latarką. Czyżby nocka w plenerze nas czekala. Nieźle to sobie wykombinowalas. No no. Przyznam że mistrzowstwo świata:):):) Później bede opowiadal że nabralem sie na numer z latarką:) Ale coż zaryzykuje. No to płyniemy..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i kurczczek sie znalazł. Ale ja wiem gdzie ona byla. Caly dzien trenowala i to nie była joga;) Ale dobrze że jest. Ziomalko jestem w domku ale myslami z Toba w pracy........:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj kolega z pracy, ma super ubaw..ciagle mnie straszy, tzn. w pasie mnie dziobie i ja podskakuje na krzesle..aaaaaaaaaaa wezcie go!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widocznie Cie bardzo lubi;) Dlaczego mamy go zabierac od Ciebie:) Na to nie ma rady. Musisz isc za ciosem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie jestem zazdrosny. Dlaczego mialbym byc. Randka jak najbardziej aktualna. Przecież mnie znasz;) A może jestem. Kto wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to kamień z serca. Uffff....:) No to ja mu dam Cie molestowac. Zaraz wsiadam w autko i jestem na miejscu:) Zreszta wiem że jak juz sie umówilas to nie bedziesz mi rogów przyprawiac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To sie bardzo ciesze:) 😘 A reszta to mnie dzis ziawiodla. Oczywiscie byly wyjatki. I tak pozdrawiam wszystkich i mysle że jutro sie na chwile chociaż przywitaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Że jest ok to ja wiem. A zreszta co ja bede narzekal. Zreszta to troche nie wporzadku wobec Ciebie żebym pisal że mi kogos brakuje. Przeciez dotrzymujesz mi towarzystwa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staram sie jak moge, zeby ci nie bylo smutno i zle. :):) Co wy dziewczynki i chlopcy zrobiliscie z Domim, on biedny smutny ze go porzuciliscie...ojj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staram sie jak moge, zeby ci nie bylo smutno i zle. :):) Co wy dziewczynki i chlopcy zrobiliscie z Domim, on biedny smutny ze go porzuciliscie...ojj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestes smutny. No juz nie bądź taka skromna:) A tak swoją droga to sie zastanawiam że możliwe że sie znamy. Pewnie nie ale kto wie. Jak mozesz to powiedz z jakiej czesci (wschód, zachód, północ, południe) K-ce jestes. Ja z południa powiedzmy.:) No wiesz. tak delikatnie Cie wypytuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm, ja jestem bardziej z centrum, mam blisko do pracy, jakies 10-15 minutek. A pracuje w centrum, zreszta juz wiesz ze w biurze podrozy. No i nie chcialam byc az taka skromna, ale wiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez do centrum nie mam daleko bo jakies 8 km. Wiec blisko:) Nie martw sie. Dziewczyny Ci wybaczą. W końcu wiedzą że miaszkamy najbliżej siebie;) Właśnie jem kolacje:) Co za smak. Wyborny:):):) Sam robilem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne że Ci pomoge z przyjemnością. Uwielbiam wieszać pranie. To moje ulubione zajęcie. Mógłbym wieszać non stop:p A jak wyschnie to je zdejme, wyprasuje, i poukladam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja nie wiem. Kto to może być.Hmm... A kto zajmował sie praniem, wieszaniem. My oczywiscie. No właśnie dopiero teraz skumałem:p. To my pachniemy Lenorkiem i powiem że jest to bardzo przyjemne:) Nie wiedzialem że wiesznie może byc takie miłe i podniecające;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra nie bede Ci głowy zawracał jakimś praniem:) W każdym razie ja jestem do dyspozycji jakbyś coś tam wieszała kiedyś;) Miłych snów Ci zycze i innym którzy to przeczytaja tez. Jutro do pracy niestety ale długi łikend zbliza sie wielkimi krokami:) PaPa:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytaj pytanie, poważnie zastanów się nad odpowiedzią, a potem zejdź na doł strony, aby odczytać rezultat. To nie jest żadna podchwytliwa sztuczka. Nikt, kogo znam nie odpowiedział na to pytanie prawidłowo: Kobieta na pogrzebie swojej matki spotkała mężczyznę, którego dotąd nie znała. Mężczyzna wydał się jej niesamowity, był jakby z jej snów. Od razu go pokochała, ale nie poprosiła o jego numer telefonu i później nie mogła go odnaleźć. Kilka dni potem zabiła swoja siostrę.Pytanie: Jaki był motyw zabicia siostry? (Daj sobie trochę czasu na refleksje zanim odpowiesz) dla zwyciezcy piwo duze :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytaj pytanie, poważnie zastanów się nad odpowiedzią, a potem zejdź na doł strony, aby odczytać rezultat. To nie jest żadna podchwytliwa sztuczka. Nikt, kogo znam nie odpowiedział na to pytanie prawidłowo: Kobieta na pogrzebie swojej matki spotkała mężczyznę, którego dotąd nie znała. Mężczyzna wydał się jej niesamowity, był jakby z jej snów. Od razu go pokochała, ale nie poprosiła o jego numer telefonu i później nie mogła go odnaleźć. Kilka dni potem zabiła swoja siostrę.Pytanie: Jaki był motyw zabicia siostry? (Daj sobie trochę czasu na refleksje zanim odpowiesz) dla zwyciezcy piwo duze :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×