Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiarah

Kosmetyczne sztuczki.

Polecane posty

Gość Loretta30
Najwidoczniej z rzęs dostało się do oczu, przez 2 dni nic na oczy nie widziałam. Oczy opuchnięte... na samo wspomnienie ciary mnie przechodzą ... nigdy więcej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loretta30
A jaki ból!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loretta30
Z tymi naturalnymi sposobami trzeba uważać,... Poparzyłam się także mieszanką kawy, oliwy i olejku cynamonowego. Olejek cynamonowy poparzył mi skórę... Same bąble i skóra zeszła ... masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgkdsjgksjrgkersk
pewnie za dużo sobie nałożyłaś i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julk@ 34567
hejka. mam pytanie jak dbac o cere 29 latki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julk@ 34567
hejka. mam pytanie jak dbac o cere 20 latki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loretta30
Możliwe, ale to już nie ma znaczenia, nigdy więcej! Bo podrażnić się nie trudno..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, przeczytalam caly temacik i spisalam wiele porad ;) Mam pytanko, mianowicie , orietujecie sie moze w jakiej cenie jest ta odzywka do wlosow henna wax ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paskudna spódnica
mam pytanie moje włosy niegdyś kruczoczarne strasznie blakną tak im bliżej końców :( przy głowie są bardzo ciemne a potem stają się brązowe i coraz jaśniejsze oprócz farbowania znacie jakąś "chałupniczą metodę" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temat zajebisty fajny
spoko jestem w trakcie przerabiania i może mi też coś zaświta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temat zajebisty fajny
spoko jestem w trakcie przerabiania i może mi też coś zaświta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosząca o odpowiedź
podoszę bo ciekawy temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaaa000k
dziewczyny a może ma któraś jakiś sposób na przemrożone palce u stóp ;\ bo nawet teraz jak chce założyć jakieś fajne buciki z odsłoniętymi palcami to są one bardzo sine ;\ wygląda to nie ładnie ;( POMOCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maggie_
Polecam oliwę, niemal do wszystkiego ;) do zniszczonych włosów, przesuszonej skóry dłoni, jako składnik maseczek i peelingów. Tu można znaleźć wiele ciekawych informacji http://mellea.pl/articles/oliwa-dobra-na-wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matołki i cuda techniki
upupup podnosze temat ciekawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiołek smutasek
super temacik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mma
KĄPIEL W DROŻDŻACH. najstarszy i najlepszy sposób na tradzik. raz na jakis czas taka kapiel i od 2 lat nie mam pryszczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam problem przebarwienia
przebarwienia po trądziku i po pryszczach ,znacie jakieś dobre sposoby aby się ich pozbyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski :D Też mam kilka sprawdzonych sposobów na tanie upiększanie ;] Twarz: *rano i wieczorem, zamiast tonikiem skórę przecieram sokiem z cytryny - zwęża pory, redukuje przebarwienia i zmniejsza wydzielanie sebum, przez co buzia mi si tak nie świeci :) *czasem robię także maseczkę z drożdży, ale dodaję do nich trochę soku z cytryny, tak polecił mojej znajomej dermatolog, i naprawdę są efekty ;] *skórę twarzy raz w tygodniu-szczególnie zimą-smaruję miodem i zostawiam na ok pół godzinki :) buzia jest nawilżona i gładka ;) *usta smaruję miodem i nakładam na to cukier, po czym robię im delikatnie peeling palcem wskazującym - mieszankę zmywam, nakładam kolejną warstwę miodu i zostawiam na noc :) czasem miodu używam zamiast błyszczyka, bo usta po nim długo błyszczą ;) *na zanieczyszczone pory robię maskę: łyżkę żelatyny spożywczej mieszam z łyżką mleka w szklanym naczynku, wsadzam do mikrofalówki na 10sekund, po czym powstałą masą smaruję nosek i okolice pełne czarnych kropek. po 10 minutach ściągamy zaschniętą maseczkę pełną zanieczyszczeń:) trzeba uważać tylko na delikatne okolice oczu, bo ściąganie zaschniętej masy z pod oka boli. *na rzęsy oczywiście olejek rycynowy ;] Włosy: *raz na tydzień wcieram we włosy maseczkę z żółtka, cytryny, miodu i olejku rycynowego ;] Jak chcecie rozjaśnić włosy, to zrezygnujcie z rycyny a dodajcie oliwy z oliwek ;] jak ściemnić - maskę róbcie bez cytryny :P Dłonie i stopy: *podobnie jak usta - smaruję miodem, nacieram cukrem lub solą po 15 minutach, zmywam - są gładkie i nawilżone :) *dłonie nacieram sokiem z cytryny - wybiela, usuwa przebarwienia *stopy na noc po kąpieli smaruję grubo olejkiem rycynowym, po czym zakładam grube skarpety i idę spać :) nie pękają pięty, stopy wyglądają zdrowo :) *jeżeli żółkną wam paznokcie u stóp, nacierajcie je sokiem z cytryny - to im przywróci odpowiedni kolor ;] Ciało: *peeling z soli spożywczej i oleju w trakcie kąpieli wygładza ciało:) *do kąpieli można dodać paręnaście kropel oliwki dla dzieci (polecam hipp) skóra po niej jest jedwabiście gładka i miękka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale naprawde
Zajebiste te rady Inoue. Kochane dziewczyny jezdescie ze sie dzielicie takimi rzeczami. Kupowac drogie kosmetyki od wszystkiego to raz kasa nie z tej ziemi a dwa to ze skladniki nienaturalne. Koniecznie musze wyprobowac to od wagrow, do tej pory kupowalam te plastry na nos i placilam jak za zboze a efekty i tak niespecjalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swietny temat
Domowy sposob na napoj odchudzajacy ;pokrzywa,lisc winogron i 3 skladnik,ale moze ktos pamieta bo mi umknał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrusy
Polecam cytrusy do użytku kosmetycznego, można robić fajne maseczki, w zależności od tego jakie chcecie efekt uzyskać musicie odpowiedni owoc dobrać, tutaj jest to opisane http://scandiacosmetics.pl/blog/?p=121

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka lodów bakaliowych
szukam jakiegoś "przepisu" na domowy peeling do ciała , z tego co znam to sól mineralna w miarę drobna np boheńska + nawilżakący żel pod pruszczic albo oliwa z oliwek :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfgfdgff
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fendi3d
hejka. z naftą ostrożnie. Używałam jej od dłuższego czasu moje włosy byly po niej suchawe, ale za to dużo włosów nowych odrastało, więc ze względu na to używałam jej, aż tu nagle kupiłam nafte z dodatkiem olejku rycynowego. dostałam takiego uczulenia, myslałąm że mi głowe wypali, potworne swędzenie, szczypanie jak po oparzeniu i towarzyszące przy tym zaczerwienienia, jesli chodzi o wygląd to włosy jak stóg siana wręcz jakby przepalone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jklmnkjhjhb
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fakt, ze to sie
oplaca, zwlaszcza w czasach kryzysu. dlA MNIE peeling kawowy i oliwa z oliwek, to podstawa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja trzymam się wcześniej wspomnianych drożdży-maseczki i ''picie'' drożdży. niedawno zaczęłam, mam nadzieję że wyjdzie mi to na dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie o olejek
jakie znacie inne zastosowania olejku rycynowego? oprócz włosów i na zaparcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×