Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiarah

Kosmetyczne sztuczki.

Polecane posty

Gość padmenn
Najważniejsze sztuczki to nie popełniać błędów :D Na stronce lovetrap.pl był cały artykulik o najczęstrzych błędach. Warto wiedzieć, czego się wystrzegać :) A mój ostatni patent to kremy perfumowane. Nie trzeba się już niczym spryskiwać i długo trzymają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hbvgtyh
nie polecam sody lub kwasku do wybielania zebów, ponieaz niszcza tylko szkliwo.. mialam ostatnio szczękę wybielajaća, BIAłA PERłA. GORąCO POLECAM! ale przestrzegam... uzywałam jej przez 3 dni, tylko, ponieaz moje zeby stały sie bardzo wrazliwe. na opakowniu pisze,zeby wykonywac to raz dziennie, po 30 min. Polecam na samym poczatku, raz dziennie, na 10 min, lub tez rano i wieczorem. jesli nie zauwazysz,ze zebys staly sie wrazliwe, mozesz przedłuzycz czas dzialania. cena to ok 50zł, kupisz w aptece, masz tam 3szczeki, takie, zeby odbic tam swoje zabki, potem tylko dajesz zel( w opakowaniu sa dwie tubkki)i nakładasz na zabki). polecam, juz po 3 dniach widac efekty. jednak pamietaj, nie trzymaj na poczatku za dlugo... chyba,ze chcesz jak ja szukac porady, wieczorem w aptekach, bo płaczesz z bolu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FOKA do forbidden fruit
forbidden fruit jeśli masz blizny po odciskach to może spróbuj CEPAN? Nie gwarantuje że pomoże ale może warto spróbować? Jest to typowa maść na blizny. Mi bardzo pomogła na blizny pooperacyjne, po piercingu i na rozstępy w okolicach ud i posladków :) CEPAN rozjaśnia i zmiękcza blizny. Spróbuj :) Jedyną wadą jest zapach tej maści ;) cabulowy :P Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinenka
Mam pytanie odnośnie tego żelu z siemienia lnianego przeciw puszeniu się włosów. Moje są gęste, grube, ni to kręcone - ni to falowane, na pewno nie proste, ale przede wszystkim strasznie się puszą! Nic na nie nie działa! wyprostowane trzymają się w miarę przez 3 godziny (wyprostowane porządnie w salonie bo indywidualnie przeze mnie lub np. koleżankę nie trzymają się wcale)... momentalnie puszą się. Zawsze noszę je spięte, nie mogę nosić rozpuszczonych bo po prostu się nie da :( a cały czas spięte strasznie się od tego niszczą bo odpocząć mogą tylko w nocy. Są suche i zniszczone chyba z natury bo nie prostuję ich, nie suszę, czasem tylko na basenie mają kontakt z chlorem. Żadne cudowne preparaty nie działają na nie... stosuję już maseczkę z olejku rycynowego itd. od miesiąca i muszę przyznać, że widzę efekty, ale olejek nie sprawi, że przestaną się puszyć. Spróbowałam więc tego lnu, ale mi również on nic nie pomógł :( łudzę się, że jeszcze zrobiłam coś źle i dlatego nie zadziałał. Bo żadna z dziewczyn nie napisała czy nasiona lnu dodajemy dopiero kiedy woda zacznie wrzeć, czy już wtedy kiedy jest jeszcze zimna...? ja wsypywałam nasiona kiedy była zimna, czekałam aż się zagotuje to wsio a później gotowałam jeszcze 10 minut, ale niestety i tak nie wyszedł mi z tego żelik, tylko śluz! Poważnie! ciągnie się, ale żelik to to nie jest :P i nie wiem - można to dłużej przechowywać? Proszę odpiszcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwona13
Czy może ktoś zna jakieś sposoby bądz leki, tabletki cokolwiek, które pomagają przytyć? Nie czytałam całego tematu więc nie wiem czy o tym była mowa czy nie jak co to powiedzcie albo skopiujcie a ja może jeszcze poszukam. a może są jakieś inne tematy o przytyciu jeśli znacie to podrzućcie linka. z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwona13
Czy może ktoś zna jakieś sposoby bądz leki, tabletki cokolwiek, które pomagają przytyć? Nie czytałam całego tematu więc nie wiem czy o tym była mowa czy nie jak co to powiedzcie albo skopiujcie a ja może jeszcze poszukam. a może są jakieś inne tematy o przytyciu jeśli znacie to podrzućcie linka. z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinenka
Kurczę... też nie czytałam całego topiku także nie wiem czy było coś w tym temacie. Ja z kolei mam odwrotny problem - za bardzo jedzonko we mnie "wchodzi" :P i dlatego muszę się nieźle ograniczać, ale daję radę :) z kolei nie wiem czy na Twój problem jest jakaś rada :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwona13
Mam jeszcze jedne problem (tak właściwie to mam ich sporo ale na razie o tym) czy takie czarne kropki koło nosa to inaczej wągry? bardzo bym chciala je usunąć ale nie wiem co to jest może poprostu jakieś zanieczyszczenia bo sa tak małe że nie da ich się wycisnąć a na forach piszą że oni wiciskają zaskurniki. Napiszcie mi bo nie jestem doświadczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pszczółka_914
Zrobiłam maseczkę z drożdży i wyskoczyły mi po niej 2 ohydne pryszcze :/ raczej nie będę powtarzać tej sztuczki... Ale nakładam na rzęsy olejek rycynowy od tygodnia i już widać leciutką poprawę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onet
aby wloski w okolicach bikini nigdy nie wrastaly, polecam uzywac do golenia odzywki do wlosow-efekt rewelacyjny, baaardzo rzadko miewam problemy z wrastajacymi wloskami, wlasciwie prawie nigdy:) Co do tradziku-jest to efety oczyszczania sie organizmu(zanieczyszczenie spowodwane jest zla dieta,nadmiarem toksyn itd) jelita pelnia glowna funkcje oczyszczajace lecz jesli sa one zanieczyszczone i nie spelniaja swojego zadania z pomoca przychodza im inne organy-watroba i SKORA!!!wraz z potem z organizu wychodza wzystkie syfki ktore sa nagromadzone w nas samych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upurupuu
uppupupupupppppuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fruka78
witam was wszystkie. a zna moze ktos przepis na domowa maseczke do twarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fruka78
mam bardzo sucha skore na twarzy , ktora na dodatek sie luszczy i mysle ze przydal by mi sie pozadny peeling

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oldinka
Zaczerwienienie płatków nosa! jak zlikwidować? Kiedyś stosowałamjakiś tajemniczy krem z kwasami owocowymi (zakupiony u kosmetyczki) i miałam cerę gładziutką, bez przebarwień.Kosmetyczka poinformowała mnie , że jadnak krem wycofano!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oldinka
Uwaga.uwaga! Uważajcie dziewczyny, wiosna tuż tuż, słoneczko prosto na twarz a tam........ gruba tapetka na twarzy! Wystarczy na otwartej dłoni wymieszaż fluid z używanym kremem i wten sposób uzyskać delikatny podkład. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniquee
Czesc super pomyslowe dziewczyny:) Przeczytanie tego forum zajelo mi sporo czasu (w sumie 3 tygodnie ale tylko dlatego ze nie mialam czasu usiasc i wchlonac to na raz) i nie zaluje ani chwili spedzonej przed monitorem (chociaz juz troszke oczeta zaczely mnie bolec). Wiec od tych 3 tygodni pije drozdze 2 razy dziennie i stosuje maseczke z drozdzy tez 2 razy dziennie i musze przyznac ze efekty sa widoczne!! Skora na twarzy juz mi sie tak nie swieci (a to byla moja zmora), a i pryszczy juz nie ma (no moze pojedyncze ale okres mi sie zbliza). Od 1,5 miesiaca przed kazdym myciem wlosow stosuje miksture z oliwi z oliwek + olejek rycynowy + sok z cytryny i efekty sa ogromne (cale szczescie znalam juz ten przepis wczesniej ale oczywiscie nie stosowalam bo zbyt leniwa bylam)!! Przedtem 2 razy w tygodniu prostowalam wlosy i doprowadzilam je do takiego stanu ze plakac mi sie chcialo jak na nie patrzylam: rozdwojone koncowki - doslownie kazdy wlos, zero blasku, okropnie suche i siano po umyciu ze szok. Poszlam do fryzjera podciac je i od tej pory stosuje ta miksturke i juz moje wlosy lsnia:) Ale nadal bede ja stosowac a wloski prostowac tylko od czasu do czasu (tylko na wazne wyjscia). Dzisiaj zrobilam sobie domowe spa:) Zrobilam sobie peeling z fusow kawy i olejku do ciala i efekt jest po prostu boski!!!! Moja skora jest gladka jak aksamit!!!! Teraz juz wiem ze nigdy juz nie kupie zadnego peelingu:) Oczka posmarowalam sobie olejkiem rycynowym i juz tak bede robic dalej:) A co do stop to oczywiscie potraktowalam je specjalna tarka, pozniej wsmarowalam duuuzo kremu i owinelam folia i zalozylam duze skarpety! Na efekt poczekam do jutra :) Pozdrawiam Was dziewczyny i dziekuje za rady (sa rewelacyjne) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUŚKA28
HEJ DZIEWCZYNY CZY ZNACIE JAKIŚ SPOSÓB NA PRĄZKI NA PAZNOKCIACH BO MAM JE WZDLÓZ A OSTATNIO TEZ W POPRZEG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUŚKA28
A CO DO KOSMETYCZNYCH SZTUCZEK TO W NAGŁYCH WYPADKACH GDY NP TRZEBA GDZIES WYSKOCZYC A MACIE B.TŁUSTE WŁOSY I NIE MA CHWILOWO CZASU ICH UMYĆ POLECAM ODROBINE PUDRU DZIECIĘCEGO POSYPAC NA ROZDZIAŁEK I ROZCZESAC WŁOSY, NA TROCHE WYGLADAJA O NIEBO LEPIEJ. NIE POLECAM JAKO STALY SPODOB NA PRZETLUSZCZONE WLOSY ALE W RAZIE KRYZYSU MOZE SIE PRZYDAC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUŚKA28
HEJ CZY SA NA TYM FORUM LEOSI SIA SIA I KINGA CO CHCIALY Z CZARNYCH WŁOSOW ROBIC BLOND? BO JESLI TO JESZCZE CZYTUJĄ TO NIECH NIE PROBUJA NIC DOMOWYMI SPOSOBAMI BO ZROBIA SOBIE TYLKO ZOLTA CZAPKE NAGLOWIE. JA FARBOWALAM JUZ GLOWE CHYBA NA WSZYSTKIE MOZLIWE KOLORY, AKTUALNIE OD PARU LAT NOSZE BLOND PASEMKA I Z TEGO CO WIEM JEDYNY SPOSOB TO TAKI PREPARAT DO SCIAGANIA KOLORU Z WLOSOW A POTEM NA TO PORZADNA BLOND FARBA ALE NIE MA CO LICZYC ZE WLOSY SIE TROCHE NIE ZNISZCZA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sardegna
ja mialam prawie czarne wlosy i 2 miesiace temu znajoma fryzjerka zrobila mi dekoloryzajce i teraz mam zloty blond. Absulutnie NIE WOLNO nakladac na te ciemne jasnej farby od razu !! wyjdzie..ach boje sie nawet wyobrazic co ;) ta dziewczyna najpierw zmieszala proszek rozjasniajacy (taki co sie robi nim pasemka) z woda utleniona (fryzjerska) i najpierw sciagnela mi ten ciemny kolor- wyszedl bardzo jasny rudy, ale ona powiedziala, ze tak zazwyczaj wychodzi po dekoloryzacji takich ciemnych i nalozyla potem farbe -zloty blond. Bylam bardzo zadowolona, ale chyba jednak lepiej sie czulam w ciemnych i na wakacje zafarbuje znow.. szkoda tylko,ze je tak meczylam ta dekoloryzacja.. Zastanowcie sie koniecznie przed tym krokiem ;) a dekoloryzacja u fryzjera kosztuje ok 200 zl w zaleznosci od dlugosci wlosow.. a ta dziewczyna w domu mi zrobila za niecale 100zl ;) dobrze miec znajomosci hihi jednak jesli ktos jeszcze nigdy tego nie robil to radze sie nie poddawac zabiegowi w domu, a wybrac sie do fryzjera.. jednak powtarzam .. po co tracic kase jak po jakims czasie moze znow zachce Wam sie byc brunetka ;) cos o tym wiem hehe Pozdrawiam serdecznie i zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, dotarłam do tego tematu dopiero pół godziny temu po raz pierwszy a już mam zapisanych setki sposobów od Was na super włosy, cere, peelingi, ale mam jeszcze pytanie. Zawsze po depilacji nóg mam czerwone małe plamki w miejscu gdzie był włosek i one nie schodzą mi w ogóle tylko odrobine bledną, nie wiem co robić bo wygląda to strasznie, znacie może jakiś domowy sposób na pozbycie sie tego? jakikolwiek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, dotarłam do tego tematu dopiero pół godziny temu po raz pierwszy a już mam zapisanych setki sposobów od Was na super włosy, cere, peelingi, ale mam jeszcze pytanie. Zawsze po depilacji nóg mam czerwone małe plamki w miejscu gdzie był włosek i one nie schodzą mi w ogóle tylko odrobine bledną, nie wiem co robić bo wygląda to strasznie, znacie może jakiś domowy sposób na pozbycie sie tego? jakikolwiek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, dotarłam do tego tematu dopiero pół godziny temu po raz pierwszy a już mam zapisanych setki sposobów od Was na super włosy, cere, peelingi, ale mam jeszcze pytanie. Zawsze po depilacji nóg mam czerwone małe plamki w miejscu gdzie był włosek i one nie schodzą mi w ogóle tylko odrobine bledną, nie wiem co robić bo wygląda to strasznie, znacie może jakiś domowy sposób na pozbycie sie tego? jakikolwiek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy po kąpieli z mlekiem należy opłukać się prysznicem jak zawsze, czy tak to zostawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUŚKA28
JA RÓWNIEZ W SPRAWIE KROPEK NA NOGACH,ZROBLY MI SIE ZA CZASOW JAK UZYWALAM DEPILATORA I JUZ NIE ZESZLY CALKOWICIE TYLKO ZBLADLY MIMO ZE GOLE JUZ OD PARU LAT MASZYNKA, ZNACIE NA TO JAKIS SPOSOB?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniquee
szczerze mowiac to nie wiem jak na to zaradzic ale moze jak sie posmarujesz samoopalaczem albo kremem brazujacym to moze chociaz to zakryjesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenka20
NATURALNE KOSMETYKI!!! Maseczka oczyszczająco-odżywcza 3 łyżki płatków owsianych zalać 3 łyżkami wrzącej wody, przykryć, odstawić w chłodne miejsce do ostygnięcia. Kiedy płatki napęcznieją i papka stanie się letnia, wymieszać ją z łyżką płynnego miodu. Maseczkę nałożyć na twarz, szyję oraz dekolt. Po 20 minutach zmyć ją letnią wodą, a następnie spłukać skórę strumieniem zimnej wody. Maseczka z kiwi dla cery tłustej i mieszanej Jeden owoc kiwi obrać ze skórki i zmiksować miąższ. Dodać do niego 3 łyżki serka homogenizowanego. Nałożyć papkę na twarz na 10 minut. Maseczka cytrynowa dla zmęczonej, szarej cery Przekroić jedną cytrynę. Wycisnąć sok z jednej połówki i do zagłębienia wlać żółtko. Zostawić na 2 godziny. Żółtko naciągnie w tym czasie olejkami eterycznymi ze skórki. Następnie żółtko przełożyć do miseczki, dodać kilka kropli soku cytrynowego, nałożyć na twarz i szyję. Po 20 minutach spłukać ciepłą wodą. Maseczka z drożdży piwnych dla cery tłustej 4 łyżki drożdży wymieszać z łyżeczką płynnego miodu i dodać tyle wody by uzyskać pastę. Nałożyć na twarz na 10-15 minut, zmyć letnią wodą. Maseczka łagodzi podrażnienia, oczyszcza skórę, usuwa zbędny tłuszcz. Maseczka młodości Zmiksować żółtko, 2 łyżki oliwy i łyżeczkę soku cytrynowego. Tak otrzymanym "majonezem" posmarować twarz i szyję, po 30 minutach zmyć wilgotną gazą, skórę przetrzeć tonikiem i wklepać krem nawilżający. Kompres z naparu z zielonej herbaty Przygotować napar z zielonej herbaty. Przecedzić. W letnim płynie zanurzyć gazę i położyć na twarz na 15 minut. Kompres wygładzi skórę i doda cerze świeżości. Maseczka do cery o rozszerzonych porach Miąższ z połowy grapefruita rozgnieść na miazgę ( jeżeli jest bardzo soczysty, można go zagęścić mąką ziemniaczaną ) i nałożyć na twarz na 15 minut. Maseczka z mięty 3 łyżki wysuszonej mięty zmieszać z kilkoma łyżkami świżego jogurtu naturalnego. Rozprowadzić papkę na twarzy. Po 10 minutach umyć twarz chłodną wodą. Mięta odżywia cerę i poprawia krążenie. Szary naskórek odzyskuje zdrowy wygląd. Maseczka z ogórka do cery tłustej i trądzikowej Cieniutko pokrojone plasterki obranego ze skórki świeżego ogórka kładziemy na twarz i szyję. Aby nie zsuwały się ani nie wysychały, przykrywamy je wilgotnym kompresem. Pozostawiamy na twarzy ok. 20 minut. Znakomicie ściąga pory i odświeża. Maseczka z selera wygładzająca skórę i zapobiegająca zmarszczkom Z poszatkowanych liści selera i twarożku sporządzić jednolitą papkę. Nałożyć na twarz na 20 minut. Tonik cytrynowy do cery tłustej Pokrojoną w plasterki cytrynę zalać na tydzień w czystym słoiku czystą słabą wódką i ustawić w ciemnym miejscu. Otrzymamy w ten sposób tonik, który ściąga pory, odżywia, oczyszcza i wspaniale odświeża skórę. Polecany nastolatkom, bo leczy trądzik. Parówka z rozmarynu, zwężająca pory Zaparzyć 5-6 łyżek ziela. Przykryć naczynie ręcznikiem i pochylić twarz nad parówką. Po 5-8 minutach spryskać skórę wodą mineralną. Rozmaryn działa ściągająco i pojędrniająco. Zabieg doskonały dla cery tłustej, ponieważ zmniejsza wydzielanie łoju. Rumiankowe mleczko do demakijażu Polecane dla cery suchej. Waciki moczymy w roztworze 2 łyżek mleka i 2 łyżek naparu z rumianku. Takie mleczko usuwa zanieczyszczenia, a także ma właściwości nawilżające i kojące. Kąpiel dla dłoni z dodatkiem mleka Wymieszać jedną filiżankę mleka z filiżanką naparu z rumianku lub bzu czarnego i w takim roztworze zanurzyć dłonie. Kąpiel taka wygładzi, nawilży i odżywi skórę rąk. Zabieg powinnyśmy powtarzać 2 razy w tygodniu, wtedy skóra dłoni będzie miękka i dobrze ukrwiona. \Maska wygładzająca Zmieszaj 3 łyżki oliwy i żółtko. Posmaruj dłonie, zmyj po 20 minutach. Odżywka żółtkowo - rycynowa Mieszamy ze sobą: żółtko, 30g oleju rycynowego, łyżeczkę droiżdży, kilka kropel soku z cytryny i łyżeczkę odżywczego balsamu do włosów. Odżywkę dokładnie wcieramy we włosy i skórę głowy. Na pół godziny zakładamy folię i ciepłą chustkę lub turban. Potem myjemy włosy szamponem ziołowym. Woda ziołowa do włosów z łupieżem 2 łyżki szałwii lub skrzypu zalać litrem wrzątku. Przykryć i zostawić do naciągnięcia. Przecedzić. Płynem polewać włosy po myciu i wpasowywać go w skórę głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUŚKA28
dla tych ktorym wiecznie brakuje szpatulek do cieni: fajnie i rownomiernie naklada sie cien patyczkiem do uszu,nie ma problemu ze jest juz upackany innym cieniem bo zawsze jest nowy a mozna nim dotrzec w kazdy kacik powieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×