Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość kristel

bardzo bolesne miesiączki

Polecane posty

Gość wikatoria

Ja tez zauważyłam, że naprawdę szybko działają. To dzięki temu, że mają kofeinę w składzie. Ona przyspiesza działanie innych substancji, w tym wypadku rozkurczowych i przeciwbólowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vemonis biorę już drugi okres i przyznaję, że tabletki są bardzo dobre, kiedyś łykałam kilka różnych bo i oprócz przeciw bólowych brałam też rozkurczowe a teraz wystarczy tylko vemonis. Także jak ktoś cierpi z powodu bólów miesiączkowych to musi spróbować tych tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całe życie miałam bolesne miesiączki, nie zmieniło tego urodzenie dziecka. Mówią, że terapia hormonalna potrafi pomóc, ale ja nie jestem zwolenniczką brania tabletek bez konieczności stosowania. Czasami warto poczytać o endometriozie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie super działa tabletka vemonis, jak tylko czuję że zbliża się okres i czuję skurcze w brzuchu to od rauz sięgam po tabletkę bo bez niej ani rusz, nie mogłabym normalnie funkcjonować, mi też czasmai pomaga ciepły termofor na brzuch ale to bardziej załagadza objawy niż pomaga, tak naprawdę tylko tabletka mi pomaga w czasi eokresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kobiece dni przeżywam zawsze bardzo cięzko, koleżanka poleciła mi vemonis lek który jest nowością na rynku ale skuteczną i w korzystnej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cierpiałam na bolesne miesiączkowanie. Okresy nie były obfite, ale pierwsze 2 dni to był koszmar. Czasami robiło mi się ciemno przed oczami i traciłam przytomność. Mi na szczęście standardowe leki bez recepty pomagały, ale musiałam ich sporo łykać, a to na pewno nie było korzystne dla mojego zdrowia. Ginekolog przepisał mi tabl anty, ale czułam się po nich okropnie mdłości, zaparcia, libido zerowe, a jak dostałam krwawienia z odstawienia to i tak mnie brzuch bolał, no może trochę mniej, więc dałam sobie spokój i tabl odstawiłam.

Kiedy zaszłam w ciążę miałam oddech od @ i bólu. Stresowałam się przed porodem, jak go zniosę jak przy miesiączce mi słabo. A tu zaskoczenie 🙂 Ból porodowy to w moim przypadku nic innego tylko moja standardowa miesiączka plus bóle w dole pleców dość silne ale do zniesienia. Pocieszę was, że jak macie bolesne @ to lepiej będzie wam znieść ból porodowy.

Okresu po porodzie dostałam dopiero po 14 m-cach, bo karmiłam piersią i zaskoczenie.....nic mnie nie boli. Nie muszę brać tabletek. Wspaniale na reszcie nie muszę faszerować się lekami przeciwbólowymi w trakcie okresu. Także być może , u niektórych z nas problem zniknie po porodzie ja jestem tego przykładem. Z drugiej strony smuci mnie że w 21 wieku nie ma skutecznej metody pozbycia się bardzo bolesnych @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u mnie zawsze w apteczce i kosmetyczce na wszelki wypadek mam vemonis, moje niedawne odkrycie ktore ratowalo mnie juz pare razy podczas bardzo bolacych miesiaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam straszne bóle menstruacyjne, zwijam sie z bólu zwłaszcza pierwszego dnia, dlatego zawsze potrzebuję jakieś wpomagania w postaci tabletki, teraz korzystam z tabletek vemonis femi, łatwo je dostać w aptece a poza tym kosztuja kilka złotych i są bardzo skuteczne działąja rozkurczowo i przeciwbólowo więc wystarczy jedna tabletka żeby pozbyć się wszelkich bóli zwiążanych z bólami menstruacyjnymi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A badałyście się w kierunku endometriozy? Wystarczy zrobić sonovaginografię w szpitalu medicover  żeby mieć pewność co jest przyczyną i ewentualnie odpowiednio leczyć tą chorobę, najgorsze że ona sama nie mija a z każdym dniem ból może być silniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wypróbuj sobie tabletki vemonis femi one są naprawdę bardzo dobre, mi bardzo pasują bo są i przeciwbólowe i rozkurczowe więc działanie mają na wielu płaszczyznach, kosztują kilka złotych i są dostępne bez recepty w każdej aptece. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łączę się w bólu! Od zawsze czyli już jakieś 15 lat męczę się stracznie. Cały zestaw objawów, w tym ciągły straszny ból przez ok 24godz, biegunka, gwałtowne wymioty, drżenie rąk, wycienczenie na granicy utraty przytomności, często nie pamiętam nawet co się ze mną w tym czasie przez parę godzin działo, nie mam siły sama chodzić do toalety, mąż mnie prowadzą.

Przeszłam już leczenie tabletkami anty i inne hormonalne. Niestety ból szybko wracał po odstawieniu lub gdy już "przyzwyczaiłam" się do leków. Przez lata takich kuracji wyszły na jaw skórki uboczne jak zatrzymanie miesiaczkowegi na kilka miesięcy w młodym wieku, kłopoty z wątrobą, jelitami i żołądkiem. Mam 30 lat i nie mogę zajść teraz w ciążę. Nie wiem czy tabletki anty miały na to wpływ, ale przez branie róznych średnio skutecznych lekow latami mój organizm jest generalnie w złym stanie.

Było też leczenie ziołami, zmiana diety na wegetariańską i unikanie w ogóle produktów odzwierzecych w okolicach okresu. I nic.

Metody typu termofor I magnez, to niestety jak naklejane plasterka na złamaną nogę 😕

Ponoć nie mam endometriozy ani innych fizycznych wad czy zmian w organizmie. Powód cierpień nieznany. Ostatnio lekarz powiedział mi "taki Pani urok". A ja nie dość, że cierpię, to jeszcze boję się, że mnie z pracy wyrzucą za te ciągłe nagłe nieobecności. DRAMAT.

Chcę teraz spróbować fizjoterapii uroginekologicznej. Już więcej pomysłów nie mam...

Czy ktoś z Was trafił na lekarza, który pomógł lub zlecił jakieś mądre badania?

Albo ktoś próbował tej fizjoterapii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×