Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gochaa

kobitki ktorej sie udalo po CLOSTILBEGYT????

Polecane posty

Gość Gość Kasiur88
Ja inv nie biorę pod uwagę. Mam jedno dziecko więc jak się z Clo nie uda to w sumie nic się takiego nie stanie. Ale nie ukrywam że chciałbym mieć dwójkę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxaga
Kasiur88 No tak skoro masz jedno dziecko to inaczej sie podchodzi do sprawy a tak jak te które walczą o pierwsze to wykorzystają wszystko by mieć dlatego ja bym zdecydowała sie ,moja kuzynka zaszła przez in vitro i udało sie za pierwszym i ma bliźniaków ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita34
xxxxaga kiedy ty testujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Kasiur88
Jakbym juz dziecka nie miała to pewnie też miałabym myśli o inv :-) Mam przyjaciół którzy się 7lat starali on cukrzyca ona jak to określiła spiace jajniki i w ich wypadku nic nie pomagało jakieś laparoskopie leki no nic. Podjęli próbę z inv i teraz jestem matka chrzestna ponad rocznej Julci :-) mało tego Magda jest znowu w ciąży zaszła NATURALNIE!! Dziewczyny jestem z każdą z Was całym serduchem i wierzę że w końcu każda doczeka się maleństwa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxaga
Kasiur88 No tez dobrze ze są możliwości prób o dziecko czy to z pomocą lekami czy inv czy inseminacje ☺zawsze każda próba to dla nas szansa i nadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxaga
Anita34 tak liczę i testować moge ok 11-12 luty w dzień spodziewanej miesiączki choc po pregnyl piszą ze pozniej zalecają testować a po za tym bede myślec o testowaniu jak w poniedziałek usłyszę ze pękły pecherzyki ☺dziś staranka jeszcze mam i jutro wiec walczę ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita 34
xxxaga no to testujemy razem z kasiur88 i ja tez w tym samym tygodniu co ty czyli po 10 marca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiur88
dziewczyny oby kazda miała 2 grube krechy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita34
kasiur88, xxxaga oby nam się udało i byłybyśmy na gwiazdkę miały upragnione maleństwa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bransoletka32
Dziewczyny ja w tym cyklu nie testuje, skoro nie było owulacji to ciąży nie ma. 28 czekam na @ potem ostatni cykl z Clo i w kwietniu ruszam do kliniki niepłodności. In vitro narazie nie biorę pod uwagę ale inseminacje owszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bransoletka32
Dziewczyny nie zwlekajcie z badaniem hsg. Bierzcie skierowanie i róbcie państwowo. Ja miałam sonohsg super opiekę 2 lekarzy i 2 pielęgniarek. Kilka minut i po wszystkim. Samo badanie nie boli specjalnie ja gorzej zniosłam godziny po badaniu. Ale ogólnie więcej strachu było, naczytalam się głupot a nie było źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxaga
Anita34,Kasiur88 to super jesteśmy we 3 w tym terminie ☺ja to mam tak ze nigdy mi sie z tym nie spieszy bo boje sie testować i ujrzeć ta jedna kreskę zamiast dwóch No ale bądźmy dobrej myśli ☺faktycznie na święta maleństwo by było ale by to były dla nas wspaniałe święta ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxaga
Choc jeszcze ze mną zagadka czy pękły pecherzyki wiec bede wam po lekarzu pisać w poniedziałek , wtedy bede miała pewność ze czekam na testowanko razem z wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Kasiur88
Moja gin się ostatnio śmiała że męża i syna mam z wiosny a ja jestem z jesieni to w takim razie drugie na jesień żeby było po równo :-) a ja sobie pomyślałam taaaa ciekawe na którą jesień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Kasiur88
Xxxxaga pekna :-) jakoś tak fajnie się złożyło marzec 3 miesiąc i 3 z nas będzie testować ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Kasiur88
Kurcze na poczcie powiadomienia o nowych odpowiedziach a ja nic nie widzę... Też tak macie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Dorota
Ja widzę albo puste albo uciete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita34
dziewczyny mam do was pytanie , od jakiej wielkości pęcherzyków lekarz decyduje się podać wam zastrzyk na pęknięcie np. 18mmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxaga
Anita34 No moje miały 19 mm i 24 mm zastrzyk podany przy tej wielkości w 14 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Kasiur88
Ja zastrzyku nie miałam pęcherzyki same pękły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bransoletka32
Ja nigdy nie miałam...szkoda szczególnie w ocecnym cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita34
bronsoletka 32 kiedy testujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita34
dziewczyny mam pytanie czy bierzecie jakies leki osłonowe przy clo? ja zle jakoś je toleruje, ból brzucha itd.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita 34
dziewczyny dużo myślałam o sonohsg i jak przez 6 miesięcy clo mi nie pomoże to myśle ze wybiorę się prywatnie na to badanie- bronsoletka 32 a ty kiedy miałaś to badanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aaaa
Dziewczyny od dwóch dni silne bóle z tyłu głowy. Biały śluz, plus od dzisiaj bardzo silne bóle ala @. Cyce jak donice i bolą. Dzisiaj 29 dzień cyklu. Temperatura wzrosła dopiero 23 dnia. Dzisiaj lekki spadek na 36,7. Nie nakręcam się, ale nawet wczoraj mój do mnie. Czy ty czasami w ciąży nie jesteś? Bo masz takie plamy na twarzy. Poczekamy zobaczymy, za szybko jeszcze na test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
xxaga poczekaj przynajmniej 10 dni po pregnyl, bo test może wyjść pozytywny, a to nie koniecznie może być ciąża. Lepiej mieć pewność. Jeśli chodzi o inseminację, to ja też czekam do ślubu i walczę z clo, a jak nie uda się to idziemy do kliniki i najpierw inseminacja, a potem inv. Będziemy walczyć, nie poddamy się. Mam tylko nadzieję, że ta droga będzie jak najkrótsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Jeśli chodzi o hsg to ja też się bardzo nakręciłam i zapytałam o to lekarza. W związku iż w między czasie okazało się, że mój partner musi poprawić wyniki to lekarz odradził mi to badanie. Powiedział, że może źle wpłynąć i lepiej jeszcze spróbować z clo i jeżeli nie wyjdzie to wtedy jak najbardziej. Ufam mu więc czekam cierpliwie. Dziewczyny mój partner właśnie kończy kurację trzymiesięczną i teoretycznie mógłby w tym tygodniu zrobić badania, ale w poprzednim tygodniu brał różne leki, gdyż był przeziębiony. Jak uważacie, czy robić badania nasienia w tym tygodniu, czy w następnym, czy to że brał inne leki w ogóle wpływa na nasienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny bardzo proszę o radę- jak zrobiłabym progesteron w 20dc a cykle mam28 dniowe to nie zawcześnie by było ? ile dni po owulacji najlepiej robić progesteron żeby sprawdzić czy ona w ogóle była?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxaga
Anita34 ja nie biorę nic bo po clo czuje sie dobrze żadnych skutków ubocznych Gość_ ruda tak tak nie bede sie spieszyć tym bardziej ze wiem ze to hormon znajdujący sie w moczu kobiet ciężarnych wiec tak jak mowisz lepiej mieć pewność i testować sie pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Zastanawiam się tylko nad tym dlaczego wcześniej dostałam jeden zastrzyk z pregnyl i pomogło, a następnym razem mam dostać dwa zastrzyki. Dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×