Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gochaa

kobitki ktorej sie udalo po CLOSTILBEGYT????

Polecane posty

Gość gość
może masz duże pęcherzyki bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxaga
Gość _ruda ja tez dostałam dwa i myśle ze dlatego ze były dwa pecherzyki tak to sobie tłumacze to było 10000 tys tych jednostek w dwóch zastrzykach ....ja już żyje jutrem co tam u mnie lekarz zobaczy i wizyta 8.10 wiec rano wszystkiego sie dowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aaaa
Xxxaga czekamy na dobre wieści :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Sylwia
ja mam dziś wizytę o 18. to mój 14dc i nie czuję nic. poprzednim razem jajniki odczuwałam już od 11 dnia, a teraz nic, w ogóle, nawet minimalnie. boję się dzisiejszej wizyty, bo boję się, że nie ma żadnego pęcherzyka. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxafa
A wiec dziewczyny jestem po lekarzu i pecherzyk dominujący pękł ale został jeszcze jeden i mam współżyć dziś i jutro bo ma wielkość już tez do pęknięcia wiec walcze dalej i kazał mi zrobic w piatek progesteron tez wiec lekarz idzie do celu widzę ze ma lepsze podejście jak ten który mi powiedział ze ciaza będzie a nie było bo nie wiem czy wam pisałam ale pojechałam do innego teraz tez typowo od niepłodności ale zupełnie inny lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxaga
To ja xxxxaga powyżej tylko zamiast f zrobiło sie mi g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxaga
Jaaaa ale ja dziś pisze zamiast g wyszło f a ja znów odwrotnie cos zakręcona jestem dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Kasiur88
Xxxxaga trzymam mocno kciuki :-) kiedy będziesz testować?? Kkk2891 kochana jesteś?? Jak u Ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Sylwia
kkk2891 robiłaś dziś hcg? ja dziś idę sprawdzić czy są pęcherzyki. ale mam złe przeczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxaga
Kasiur88 dzięki ☺ Gość Sylwia nie martw sie cos tam pewnie jest nie zawsze sie czuje i będzie mile zaskoczenie napisz po lekarzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Sylwia
Xxxxaga oby było jak piszesz, ostatnim cyklem z CLO byłam bardzo podekscytowana, bo do tej pory różnie bywało z moją owulacją, a po CLO czułam ją bardzo wyraźnie, dlatego teraz jestem taka zmartwiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxaga
Gość Sylwia bądź dobrej myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aaaa
Xxxxaga to działajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxaga
Gość aaaa tak działamy dziś i jutro rano choc ten mechanizm człowieka wykańcza bo to tak inaczej sie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
tak, tak jestem, czytam was cały czas. dzis zrobiłam hcg. czekam na wyniki. w tamten poniedziałek było 140, zobaczymy jak dzis. i mam sie pojawic u lekarza , jakbym okresu nie miała. juz powinno widac czy nie pozamaciczna. jak nic mi nie wypadnie to moze jutro podjade do gin.okresu ani zadnych plamien dalej nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aaaa
Xxxxaga rozumiem ;). Też nie lubię na zawołanie, tylko kiedy jest ochota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aaaa
Kkk2891, bądź dobrej myśli. Napis z co i jak, jak będziesz wiedziała. Ja mam stracha dzisiaj 30 dzień cyklu, 7 wyższych temperatur, więc jeszcze cholyba czas mam na testowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćDonia
Dziewczyny będzie dobrze w końcu kazda zafasolkuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Martyna
Cześć Dziewczyny, Jestem tu nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMartyna
Cześć Dziewczyny, jestem tu nowa:)od 10 miesięcy staramy się z Mężem o dziecko. Od stycznia rozpoczęłam cykle stymulowanie clo + pregnyl. W styczniu pecherzyk pękł bez pregnylu ale przy wielkości 14 mm. W lutym w 13 dc dwa pęcherzyki 20 i 22mm. Dostałam zastrzyk właśnie w 13 dc. Było oczywiście 3 dni starań. Dzisiaj jest 23 dc i zrobiłam test ciążowy aby zobaczyć, czy pregnyl utrzymuje się jeszcze we krwi. Wynik niestety negatywny... Czy uważacie, że jest jeszcze szansa na ciążę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aaaa
Gość Martyna, ciężko powiedzieć. 10 dni po zastrzyku jeśli się udało to już może powinno coś już być? Ale poczekaj jeszcze trochę i powtórz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMartyna
Ginekolog powiedział, żeby betę zrobić 25 dc czyli 12 dpo. Ale nie wiem, czy jest jeszcze szansa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Sylwia
Jestem już po wizycie, mam 2 pęcherzyki - 18mm i 20mm. Mniejsze niż ostatnio ale najważniejsze że są. :-) Dostałam luteine pod język od 18dc (od piątku). Owulacja ma nastąpić w ciagu 48 godzin. Dziś po poludniu zobaczyłam u siebie śluz z krwią, troche sie zdenerwowałam ale moja pani doktor mnie uspokoiła, powiedziała że to plamienie okołoowulacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxaga
Gość Sylwia widzisz jednak dobrze ci mówiłam ja kiedyś tez nie czułam nic a były wiec nie ma co sie denerwować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxaga
Dziewczyny a któraś z was miała badany estradiol w 14 dc przy 2 pęcherzykach ? Ja odebrałam wyniki i mam 760 a norma ok 500 czekam az lekarz mi odpisze w dodatku przeciwciała przeciwtarczycowe tez mam bo choruje na niedoczynnosc i tez boje sie o poronienie gdyby sie udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Sylwia
Xxxxaga nawet nie wiesz jak sie cieszę, że miałaś rację. :-) Mamy się przytulać co dwa dni, nie codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
odebrałam wyniki , hcg 652 . jest to stanowczo za mało. jutro podjade jednak do lekarza i niech zobaczy. ale nie wyglada to zaciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aaaa
Kkk2891 spokojnie, tylko bez nerwów. Stres tylko szkodzi, jutro się wszystko wyjaśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Sylwia
kkk2891 nie znam sie na tych wzrostach hcg, ale naprawde mocno sciskam kciuki żeby to była ciąża i żeby bylo z nią wszystko w porządku. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
Dziewczyny pomylilam sie z obliczeniami.ostatnie hcg robilam w srode.cos mi weszlo do glowy ze to byl poniedziałek. Z tego wychodzi ze minimalny prawidlowy przyrost jest. Ale zobaczymy jutro. Usg moze rozwieje watpliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×