Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gochaa

kobitki ktorej sie udalo po CLOSTILBEGYT????

Polecane posty

Gość gość Sylwia
kkk2891 czekam na wieści od Ciebie co powiedział lekarz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita34
kk2891 i ja tez trzymam kciuki żeby ci się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Kasiur88
Kkk2891 oby wszystko zakończyło się u Ciebie tak jak u mnie w 1 ciąży :-) trzymam kciuki i daj znać :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxaga
Kkk2891 ja tez trzymam kciuki mocno mocno ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
wiec nie jest za dobrze. wszystko wskazuje na ciaze pozamaciczna. jest tez jakis płyn w macicy(chyba krew). w czwartek jeszcze raz na usg.jutro jeszcze hcg. ale gin. mowi ze wyglada mu na pozmaciczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Sylwia
kkk2891 przykro mi bardzo. naprawdę z całych sił wierzyłam, że wszystko będzie dobrze. ściskam mocno i życzę Ci dużo sił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita35
do kk2891 mam do ciebie pytanie masz już dziecko czy to staranie o pierwsze? i jaką dawke bierzesz luteiny jak wyszła ci beta pozytywna na początku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxaga
Kkk2891 przykro i trzymaj sie wiedz ze ja tez mam dziś ciężki dzień bo płacze od 1 w nocy z powodu tarczycy mam przeciwciała antyTPO i antyTG -tsh ok w normie i ft4 tez ale AntyTPO 230 i AntyTG 763 wysokie i tym sie przejmuje bo ginekolog kieruje mnie do swojego endo a moja mowi ze to mam i nic z tym nie zrobimy ważne jest tsh i ft4 a lekarz mi mowi ze to ogranicza płodność wiec jestem wykończona już tym wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita 34
xxxaga przykro mi że takie wyniki ci wyszły ale może to nie pzreszkodzi w staranich o pierwsze dziecko tak zresztą jak u mnie czasami mam doła ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość anita35 mam syna lat 11, pierwsza proba i ciaza. brałam duphaston 2 x 1 . lub luteine(100) dopochowo 2x1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Kasiur88
Kkk2891 tak mi przykro :-( u mnie też dzisiaj fatalnie chorobsko na całego...jestem na maxa osłabiona brzuch mnie boli do tego mnie mdli :-/ tylko czekać aż pokaże się temperatura :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kk2891 napisz jak ci beta jutro wyjdzie trzymamy mocno kciuki za ciebie i za czwartkową wizyteteż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aaaa
Kkk2891, bardzo mi przykro. Może cud się stanie i w czwartek okaże się że jest jednak wszystko ok. Ja przy pierwszej ciąży, testy wychodziły a u lekarza nic widać nie było. Najpierw mi próbowała wcisnąć ciążę urojoną :)!!!. Potem hak już było widać to stwierdziła że prawdopodobnie płód jest martwy i kazała przyjść za tydzień, żeby rozwiać wątpliwości. Po tygodniu już było niby wszystko ok, tylko ciąża niby młodsza niż myślała. A teraz ta moja urojona dzidzia chodzi do szkoły, pyskuje i jest git! Wiec może jeszcze nie wszystko stracone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aaaa
Xxxxaga ściskam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bransoletka32
Kkk2891 myślę o Tobie... U mnie od wczoraj @... i ostatni cykl z CLO... Wczorajj dowiedziałam się, że mój kuzyn spodziewa się dziecka - starali się ponad 2 lata... Cieszę się i zazdroszczę jednoczesnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxaga
Powiem wam dziewczyny ze podjęliśmy decyzje o wizycie w prywatnej klinice niepłodności lekarz ginekolog i endokrynolog w jednym wiec tam już robią wszystko tyle ze pieniążki pójdą bo nic nie ma na NFZ ale ze względu na moja tarczyce chce jechać i wszystko skonsultować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxaga
Gość aaaa dzięki ci a co do twojej historii to naprawdę miałaś ciekawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Kkk2891 trzymaj się kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
xxxxxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość g
znowu puste posty :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już ok posty wchodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Kasiur88
Kkk2891 koniecznie daj znać jak dzisiejsze hcg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Sylwia
u mnie dziś 16dc, nie wiem co z owulacją, bo nadal nie czuję nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Kasiur88
gość Sylwia pewnie byla a nie poczulas :-) ja teraz przy Clo 1 raz od chyba 2 lat czułam owu :-) u mnie dziś 23dc najgorsza ta niepewność już chętnie bym test zrobiła :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita34
u mnie 21 dc i tez nie korci do testowania ale jeszcze trochę musze cierpliwie poczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita34
ja mam od paru dni częste bieganie do toalety problemy z pęcherzem podziebiłam się chyba- a myślicie ze furagine mogę wziąsc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Kasiur88
Gość Anita34 ja miałam fura coś tam w ciąży przez gina zalecana najlepiej przejrzyj ulotke jakie są przeciwwskazania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita34
kasiur88 a w którym dniu cyklu robisz pierwszy sikany test? ja kupiłam już w aptece bobotest czuły 10 ale myśle ze jeszcze trochę musze poczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Kasiur88
Ja jak @ nie przyjdzie do 8 to wtedy dopiero test zrobię :-) zostawię sobie dzień dwa jakby miała się spóźnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Kasiur88
Z ty że jak wyjdzie negatywny to i tak polecę na bete :-) w 1 ciąży wszystkie testy negatywne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×