Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gosia24

szukam super ginekolog kobiety Warszawa

Polecane posty

Czesc mam 24 lata. Powinnam juz pojsc do ginekologa ale jakos tak zeszlo. W koncu kiedys trzeba sie wybrac. Bardzo prosze o podanie milej, sympatycznej, pani ginekolog w stlicy (cena nie gra roli za wizyte). Wazne zeby byla ludzka i zeby mozna bylo znia porozmawiac na luzie.Taki czlowiek od serca.Dziekuje za namiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kayka
Ja znam taką panią. Jest zastępcą ordynatora na Inflanckiej. Kobietą jest strasznie kochana, potrzyma za rączkę, pocieszy.... jesli chcesz to daj maila - wysle ci namiary...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ja cie pitole
24 lata i dopiero pierwsza wizyta?????????????? mieszkasz w Wawie, ale pewnie przygnałaś tu z jakiejś wiochy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina23wawa
dobry ginekolog przyjmuje na ul.Bialostockiej jest to prywatna przychodnia wizyta kosztuje 80zl i jest dwoch jeden ginekolog a drugi gin i poloznik sa to faceci ale lekarze super a poza tym facet delikatniejszy ja tam bylam bo mam blisko a jestem w ciazy.Chodzilam tez do kobitek ale nic z tego poza tym baby tylko mnie naciagaly na wizyty to telefon do nich 6198194 ten o ktorym slyszalam duzo dobrego to dr.Cierpisz powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka dzielnica
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina23wawa
Praga zTargowej skrecasz w prawo przed cerfurem oczywiscie jadac od Centrum to jest Bialostocka.A zkad bedziesz jechala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do kayki To moj email:marget22@wpp.pl dziekuje ze wogle istnieje tka super ginekolog, chociaz o kobietach mowia ze sa nie najlepsze ale mimo tego swiat sie wreszcie zmienia.A poza tym najpierw chcialabym isc do kobiey.Bardzo ci dziekuje kayka i czekam na odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×