Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Dzień dobry :) pochmurny jakiś - ale mam nadizeję, że będzie doby .... Ok. 12.00 przychodzi do mnie pan rozmawiać w sprawie pracy .... hmm ... nietypowo go poznałam hihihihi jakoś nie wierzę w pozytywne zakończenie - ale spróbować trzeba. Jak dzwoniłam - nie chcieli ze mną gadać - no ale on tą instytucję w sumie tworzył więc .... Maduś - mężśulek w ogóle sie nie złościł - tylko milczał .... :0 ohh jak ja tego nie cierpię .. wolę jak ktoś mi powie jak jest zły a nie .... potem się rzochmurzył - dostał buzi ;) Na szczęście wszytko dobrze się skończyło - załatwiłam mu prostownik, całą noc sie ładowało i dziś mógł już jechać autkiem :) mam nadzieję, że wszystko załatwił i że w krótce będzie się bronił ... ciekawe na co mu ocenią moją pracę ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojj maduś - na 5 + to ja nawet swoich nie napisałam ;) :D \"zaledwie\" na 5 i mgr na 4 ;) a on był raczje 3-kowym studentem i do tego broni sie w drugim terminie (miałą kontrakt, potem był nasz ślub i tak wyszło) - wiec pewne dostanie 3 ;) choć wiem, że napisałam tak czwórkową pracę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam! najwazniejsze, ze zaliczy! nie? a jak tam u Ciebie z rachunkowością? bo ja w tym roku, jakoś tak wyszło, że licencjat pewnie będe pisała.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maduśś - ja jestem pedagog :) i umysł raczje humanistyczny niż ścisły (choć na testach psychologicznych wyszło mi odwrotnie) - rachunkowość to czarna magia ;) mój miśko kończy właśnie ekonomię - ale pracę mu napisałam o motywacji w przedsiebiorstwach :) a z rachunkowaością jak pamietam miał małe przygody ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to chyba jakaś inna jestem.... nataszo! czemu mnie nie ma wśród was badż was tam gdzie ja??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elffik! hmmmm no to szkoda. miałam nadzieję na małą pomoc.... nic straconego. mój facet jest audytorem.... jak w końcu znajdzie czas to mi coś skrobnie.... no ale jak wszem i wobec wiadomo co dwie głowy to nie jedna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja nei wiem czemu nie ma nas wszytkich tam gzdie powinnysmy byc a moze komuniekatora jakiegos masz to pogadamy np przez gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dziś żal do mojego kompa.... nic nie działa jak powinno! dostaje flustracji przez tego starego żęcha/ rzęcha!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja niestety nic na to ne poradze moge ci tylko wspolczuc skad jestes magdo jak mniemam ??? a i zapraszam na warszawska pogode bo tam jestem u siebie i jakos czuje sie bezpieczniej a co z tym chatem dalej nic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem warszawianką.... tu mi sie blokuje, tu mi błędy wytyka....tu zresetować muszę! szlag mnie trafia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny !!!!!!!!!!!!!!!!! A co z naszym kochanym Behemotkiem , chyba jej dziś tu nie było;) madusia>>właśnie tak się złożyło , że każdy dzień mam taki troszkę rozwalony ; zajęcia od rana do wieczora , mnóstwo przerw , tylko w piątek w południe kończę :) Grupę mam fajna większośc dziewczyny - i to takie fajniejsze , z którymi można się pośmiać i pogadać ;) Jesteśmy ze sobą ciągle , więc na pewno się zżyjemy :) Nie możemy dać się tym wszystkim , co ponad nami na uczelni !!!!!! A wiecie co dla Was mam ????????? KRÓWKI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mam nadzieję , że lubicie :) My czasami wcinamy je na wykładach .................................... Pozdrowionka :) 🌻kwiat]🌻kwiat]🌻kwiat]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kochane!!! Witam! Leticia 😘 Faktycznie wczoraj mnie nie było bo... zmienił się nagle termin mojej przeprowadzki i już wczoraj się przeprowadziłam. Narazie nie mam na nic siły i jestem padnięta. Spędziłam tysiące godzin na pakowaniu a teraz jeszcze drugie tyle spędzę na rozpakowywaniu. Częstuję się krówką i idę przeczytać uważnie co naskrobałyscie tutaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry dzionek behemotqq 👄 i wszystkim innym paniom 👄 dobrze, ze jesteś behemotq, bo już sie zaczynałam marwić i miałam Cię dziś poszukiwać ;) nie zazdroszczę przeprowadzki - sama się przeprowadzałam 3 miesiace temu - dobrz eto pamietam ;) ale jak choć troszkę sie urządzisz - odetchniesz :) oczywiście biorę krówkę :) hmm - wiecie co - ja sie przez Was roztyję normalnie ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elffik> czy twojemu mężulkowi przeszło już milczenie? krówka ci absolutnie nie zaszkodzi. A skoro jedna ci nie zaszkodzi to kilogram tym bardziej nie. Tęskniłam za wami. co u was słychać? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć! .....🌻..... nudzi mi się kajsik..... i żle się coś czuję.....trochu.. wczoraj miałam mała bipkę no i się nabąblowałam....... dziękuję za krówkę........ zjem później....... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maduś> cio się dzieje. cziemu ty taka dzsiaj mniej radosna niż normalnie? I krówki nie jesz? Źle się czujesz? No i po co piłaś? :D :D :D Zuch dziewczyna! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeeeee.... tam zuch... jak ktoś pazerny na procenty to ma za swoje.... koleżanka córe wydawała za mąż i wczoraj wróciła z urlopu i przyniosła wódzie weselną.... bleee....no trzeba było wypić zdrowie młodych..... tak się rozochociłam, że wpadłam na barową imprezkę urodzinową koleżanki no i piwko a jakże też musiałam wyżłopać..... \"no jak to!? za MOJE zdrowie nie wypijesz?!!\" no to wypiłam.... to była cięzka noc.... a dziś po pracy do mamusi na obiadek MUSZĘ jechać... oj..... ależ mi się nie chce............. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he. nie przejmuj się, jutro będzie lepper!! :D to masz jak ja, bo ja też łapczywa bywam na procenciki czasami. i zwykle kiepsko na tym wychodzę ludzka głupota zjedz rosołek. może będzie ci lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drogie panie i panienki, całuski dla wszystkich -> 👄 1.biorę kroofkę (chociaż dla mnie to raczej krowisko by się przydało, żebym miała dosyć...) 2. za procenciki wezmę się kiedyś tam...jak będzie okazja i nastrój... 3. rosołek? bleee.... 4. dzisiaj rozdaję frytki (czytaj: szef kuchni poleca....) 5. no to masz kongo behemotku, przeprowadzka...współczuję tego przenoszenia gratów, gracików, tobołków, kartonów, wielgachnych worasów, itd.... 6. elffik -> 🌻 dla ciebie 7. dziewczynki, przypominam, że mamy piątek...proszę mi się świetnie bawić, baczność, wykonać! 8.baj baj, i\'ll be back! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ups. przez tą przeprowadzkę zapomniałabym o świętej zasadzie: Żadnych dołów w piątek. Jeżeli masz doła w piątek przełóż go na poniedziałek :D Już się poprawiam i skaczę pod sam sufit z radości :D Niedługo spadam do \"domku\" Boli mnie głowa. Kitty dziękuje za przypomnienie że dziś dzień radości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pa kobietki. Do \"zobaczenia\" w czwartek. Będę za wami tęsknić. Zostawiam wam worek słodkości. Jest tam prawie wszystko co możecie lubić więc częstujcie się i .... żadnych dołów kochane. Dbajcie o siebie i ... nie zostawiajcie samochodu na włącznonych światłach :D Miłego weekendu wam życzę. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
behemotku nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee! będę ryczeć, nie odchodź please, jush będę grzeczna, posprzątam zabawki, zjem owsiankę na śniadanie, tylko nas nie opuszczaj! łeeeeeeeeeee! łeeeeeeeeeeeeeeee!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Behemotku , będziemy tęsknić niesamowicie za Tobą >>>>>>>>>...... Jeśli chodzi o procenciki , to mam ich dziś trochę - mhmhmh....dobre to winko dziś było ;) A teraz weekendzik ; chociaż jutro musze jechać na uczelnię rano :( Boże , jak ja wstanę ???? W sobote i to tak wcześnie ???? Pozdrawiam dziewczynki , zyczę miłego weekendu , cudnej zabawy ;) i abyście nie myślały o poniedziałku !!!!!!!!!!!!! ZABRANIAM !!!!!!!!!!!!!! Pa ;) i macie pyszny jabłecznik ode mnie :) 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×