Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Witam. Z premedytacją częstuję się jabłecznikiem. W zamian zostawiam wafelki w czekoladzie. :D nefretete> zawsze można znaleźć jakąś iskierkę radości. I tego powinniśmy się trzymać. Dopatrywać się czegoś dobrego i żyć tym . Bo tak naprawdę to życie jest ciężkie i... :( Ale nie warto się dręczyć. Głowa do góry i poczęstuj się czymś. Iguś> zrobiłaś test? Jaki jest wynik? Jak się trzymasz? Agusieńka> ty też się poczęstuj i ... może zapisuj sobie co dobrego się zdarzyło abyś miała się z czego cieszyć. Jesteśmy z tobą. :) elffik, madusia> witam was moje kochane, co za pogoda... :( co za dzień :( co za marudzenie z mojej strony :D elffik z nami będziesz się dzielić swoimi przeżyciami :) chociaż wiem że to nie to samo.. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inga
Testu nie zrobiłam, bo nie chciałam sobie psuć dnia, dałam sobie jeszcze szansę, ale test jest oczywiście już zakupony. Jeszcze się łudzę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inga> hę, a nie psuje ci humoru niepewność? Ale twój wybór ja też bałam się zrobić test.. Czy twój mężczyzna został już troszkę wprowadzony w temat? Buziaczki. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inga
Tak mój mąż sam wczoraj kupił mi test. Niepewność jest też straszna, ale jest jeszcze chociaż jakiś cień nadziei, który niestety oddala się z każdą minutą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miśko, wiesz co, może zrób sobie w końcu ten test. Cokolwiek wyjdzie poczujesz ulgę że już nie jesteś zawieszona w totalnej niewiedzy. Wiesz co, jestem pewna że jeżeli nawet będziesz w ciąży to i tak sobie poradzicie i będziecie to maleństwo bardzo kochać. A narazie ucałuj brzdąca który już jest :) Ale życzę ci abyś jednak nie była, przynajmniej będziecie mogli sobie zaplanować i wogóle. 🌻 dla ciebie. trzymaj się! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgłaszam swoją obecność ;) Wszystko załatwiłam :) ale o 14.00 znowu wybywam. Inga - chyba lepiej wiedzieć ??? Ja w każdym razie wolę najgorszą prawdę od niepewności ... Wiesz - jedna z moich blizszych koleżanek również \"wpadła\" z drugą córcią - i teraz oczywiscie kochają ją nad życie - i dają sobie radę mio niezbyt sprzyjajacych warunków .... Nawet czasem się z nią \"kłócę\", że bardziej kochają małą niż starszą - moją chrześniaczkę :) oczywiście w żartach sie kłócimy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coooo? nawet okruszka z jabłecznika nie zostawiłyście!! buu! ..........🌻........ a tak niewiele was tu był przez cały dzień.......... osz wy ........ łakomczuchy!!!!!! .......... 🌻........ ja tu z kafką.....chlip!......kafka z mleczkiem....... chlip! a tu jabłecznika ani drobinki.... ..........:) no trudno.......... sioorrrrp! skocze po pieguski..... no ale cieszę się że smakowało. poprosze mamę żeby jeszcze upiekła, bo ja to noga w kuchni jestem jeżeli o słodkie wypieki chodzi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elffik> boshe, nareszcie jakaś oznaka życia. a tak się bałam. byłam sama :( Opuszczona. I... buuuuu..... i.... znowu mnie chcesz opuścić? buuuu... :D :D :D he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Behemotqq - muszę - dziaciakom obiecałam, że dziś do nich zajrzę :) No, ale nie bedziesz sama słonko - jest madusia :) Tylko cosik zła - o jabłecznik - a my przecież po dwa kawałeczki zjadłyśmy - ja dwie ćwiartki i Ty dwie ćwiartki - tak skromnie ;) :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeeee no co ty! jestem tu zawsze tz od poniedziałku do piatku od 7;30 do 15;00 prócz urlopów i świąt....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny 👄 jest nas tak dużo, że już się pogubiłam....ale co tam, moment, kitty zaraz się odnajdzie, hihi.... ja chcę jabłecznika!!! tylko nie mówcie, że się skończył!!! nieeeee!!!! dzisiaj dopiero odzywają się moje mięśnie po wczorajszym wf-ie, więc kuśtykam od 6.30....wszyscy w domu mają ze mnie bekę nieziemską....jush ja się odgryzę... dołka nie mam, więc przesyłam pozytywne fluidy 🌻 pozdrowienia i buziaczki dla wszystkich :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Babeczki co tam u was na chacie nie bywacie i samotnie tam bez was pozdrawiam Karuzela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nefretete
dzieki dziewczyny ale to chyba nie chwilowe co do przyjaciól to chyba bardziej ja oszukiwalam samą siebie jak jest .za bardzo chciałam no i nie wyszło a ze mam emocjonalnośc 16 latki to wiec przezywam to a one sie pewnie smieja ze taka glupia bo zawsze staralam sie tylko ja i za wszystko sie winnilam a teraz jestem samajak paluszek tylko tyle dobrego ze o cos madrzejsza zeby sie nie angazowac na sile a poza tym mam chyba pecha co do ludzi zasze ci nie odpowiedni sa wkolo mnie dobrze juz koncze to smecenie ale to tylko wierzcholek gory lodowej jakim jest moj dol a raczej row marianski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co ty! nefretete! wszystko bedzię dobrze! w przyjaźni nic na siłę! będzie dobrze i już! ...............😘......... UUUUUUUUUUWAAAAAGAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!! GORĄCY JABŁECZNIK!!!!!!! PROSTO Z PIECA!!!!!!!!!!! ...........🌻.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej ... nie smuc sie masz przeciez nas ja nie mowie ze jestesmy te odpowiednie na przyjaciol ale jestesmy usmiech na twarz i.... jutro bedzie lepszy dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow! witam szanowne, kochane panienki!!! nefretete> masz nas, to raz. Poza tym ... jejku, wiesz co, nie wiem co napisać. Ale chyba są też jakieś radosne punkciki w twoim życiu? Niewiem Natasza> bo co weszłam na czata to mi mówili przyjdź później. To co ja mam tam sama siedzieć? :D Już idę na czata idę... Chodzcie i wy Kitty> dzięki za fluidy! Co to jest bęka? ;) a jabłecznika dawno niet bo się z elffikiem szczerze poczęstowałyśmy. Kto późno.... hehe madusia> kurcze, ty wiesz że ja też tu codziennie od pon do pt od 8:30 do 16:30 oprócz sobót, niedziel, świąt, urlopów.. itd :D elffik> wolisz dzieci od nas? :( :D kulcze no, w dodatku wydałaś nas z jabłecznikiem :D wstydzę się że tak... mało go zjadłam... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i gdzie te tlumy co to na chacie mialy sie pojawic anieliczke przegapilam no a reszta ??? CZEKAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwaga! wiedza encyklopedyczna dla behemotka mojego kochanego: otóż beka oznacza nie mniej ni więcej tylko to, że wszyscy się ze mnie śmieją - inaczej jestem powodem megaradości dla innych...zaczaiłaś kochanie? (bo nie wiem jak to inaczej określić, beka to beka) na jabłecznik to się po prostu rzucam! mniam! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yarpi
ja mam doła do jakiegoś czasu....i tez niewiem czy i jak sobie z nim poradzic..zycie w stersie, niepewnosc jutra i przyszlosci jest czyms strasznym...czuje ze powoli zmierzam ale w złym kierunku...no coż zawsze musi przyjsc koniec..mowia ze nadzeja matka glupich ale jak mozna zyc bez nadzieji.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kitty> dziękuje, czuję się oświecona :D Całe życie się człowiek uczy... ;) Pyszny jabłecznik ale chyba się przejadłam :) Kitty my na ciebie i na resztę na czacie czekamy. Tam już są tłumy! POWTARZAM TŁUMY! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nefretete
dzieki wielkie za to ze jestescie i wspomagacie mnie mam nadzieje ze jak calkiem sie rozkleje tez bedziecie i mam nadzieje ze na jablecznik tez sie zalapie a kobitki na jakim czacie jestescie hm pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nefretete - na www.tlen-kafeteria.webpark.pl :) ale teraz pewnie tam nikogo nie ma :0 choć nie sprawdzałam ;) Yarpi - głowa do góry :) skoro jest tak źle - może być tylko lepiej :) Postaraj sie chociaż spojrzeć z odrbiną ufności w przyszłość. I wal do nas, jak jest Ci źle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj jejqqq jejqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq co ja narobiłam !!!!!!!!!!!!!!! :0 😭 :0 😭 :0 ale się mężulek zdenerwił :0 wiecie co - zostawiłam autko z włączonymi światłami - pół dnia tak stało :0 rozładował sie akumulator :0 mam nadzieję, że się nie sypnął całkiem bo nowy - miesiąc temu kupiliśmy :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki kochane .................jestem trochę załamana , bo niezbyt pasuje mi rozkład moich zajęć na uczelni ----siedze tam prawie od rana do wieczora , mało zajęć , ale długie przerwy między nimi i nie opłaca mi się wracać do domciu :( Ale obiecuję , że będe do Was tu wpadac , jak tylko będe mogła ;) Na razie moje wszelkie doły mi poprzechodziły .....teraz ja musze dbać o Moje Kochanie , bo czekaja na niego ostatnie poprawki i teraz ja musze go podtrzymywać na duchu :) Co do żarełka to co Wam moge zaproponować , dziś marnie , bo tylko miodzik .......ale może następnym razem coś będzie lepszego :) Pozdrowionka i witam wszystkie nasze nowe koleżanki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Trzymajcie się ciepło aby Was się doły nie trzymały !!! Polecam cieplutko się ubierać , bo już coraz chłodniej na zewnątrz ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. .......🌻..... jeju...śpia wszystkie czy co? zimno....oj zimno. ciepła herbatka z cytrynką. mniammm. sioorrrp! aaa! ale dobra! mmmm... Leticia -słonko, pewnie przez ten plan masz cały dzień w plecy.... ale pomyśl jak Twoja grupa sie świetnie zintegruje. Ja swoja w ciagu semestru widzę co drugi weekend i sądzę że to same buce.... po prostu ich nie znam... :) elffik - jak tam autko? mężulek bardzo się pienił...? na pewno nie! yarpi - nie daj się depresji jesiennej, bo to na pewno to to Cię dopadło. nefretete, behemotku, Nataszo - serdecznie pozdrawiam.... 🌻..... ............🌻..........🌻.........🌻...........🌻.............🌻......... u mnie luzy w pracy.... moge poczytać, popalić, posiorbać w spokoju herbatkę, pochrupać ciasteczkowe zoo....... no fajnie jest... choć zimno i spać się chce.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dzien dobry :) jak masz czas to zapraszam na chata serdecznie :) no i pozdrowka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam........ przed chwilą wróciłam....... nikogo tam nie ma....... byłam sama, samiusieńka..... samotna.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to chyba przed dluzsza chwila bo ja tam jestem od jakichs dziesieciu minutek zapraszam wiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale na tlen-kafateria.........? czy gdzie? a jak tak tlen.... to moze w jakimś pokoju? a jak tak to w jakim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×