Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

dajcie mi troche czekaldy bo ooooooSSZAAAAAAAALEEEEJEEEEEEEE!!!!!!!! WRRRRRRRRRRRRR!!!!!!! przeopraszam, że tak krzycze ale jestem sflustrowaną kobietą z facetem dla którego moje sprawy są zawsze mniej ważne niż innych!!!!!!!!!!!! ten lew salonowy, elokwentny i błyskotliwy dla znajomych men-szczyzna, jest bucem i ograniczonym tępakiem!!! oj nawet nie wiecie jak bym sobie pobluzgała!!!!!!1 tak siarczyscie, po szewsku, jak........ sie nie powinno, bo nie wypada..... !@@@##$$%%##$@@#$%%%^^&&&*%%%##@@()**&&^^%%^%$%$###\"\"\"\"\"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madusia> ojojoj źle się dzieje w państwie duńskim .. co się stało żeś się na tego buca wqrzyła tak kompletnie? jak to innych probemy ważniejsze od twoich. Podaj jego adres, zbieramy ekipę i jedziemy sklepać chama! Potem będzie potulny jak baranek... :) Co się maduś stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kitty Jane >>>>bardzo Ci dziękuję za pocieszenie ; słowa , które napisałaś pomagają wytłumaczyć niemal wszystkie niepowodzonka ..... 🌻 🌻 🌻 efciusia27>>>>kawa , kawa , właśnie kawa , chętnie się z Wami napiję ;) KAWA POWINNA BYĆ GORĄCA JAK PIEKŁO , CZARNA JAK DIABEŁ , CZYSTA JAK ANIOŁ , I SŁODKA JAK MIŁOŚĆ ... 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej behemontku....... buuuuu -- miałam iść na kurs tańca........... nie idę- koleżanka sie przeprowadza i trzeba jej pomóc..... --mieliśmy kupić lampę........ kupił ją z inną koleżanką....... --chciałam mięc myszke .........mam ale biedactwo mieszka w pudle po butach bo KTOŚ bardzo chciał iść po klateczkę ale nie ma czasu! choć zawsze mówi poczekaj pójdziemy razem!! -- w ten weekemd mielismy jechać do krakowa...... nie pojechalismy bo zadzwonił kumpel i wyszlismy na rowery.... -- KTOŚ miał mi pomóc wieszać zasłonki no niestety przecież koleżanka się przeprowadza i trzeba zanieść jej szafę na 4 piętero!!! i takie tam duperele... ale się jakoś nagromadziło i zaczyna mnie to wkurwiać bo zawsze jest COŚ ważniejszego!!!!!!! --

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maduś, a mówiłaś mu o tym? Mówiłaś jak to odczuwasz? Że jest ci przykro i źle z tego powodu? Może jemu się wydaje że wszystko ok. Że tobie to nie przeszkadza. Mówiłaś mu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście.... zawsze spokojnie, z uroczym uśmiechem (żeby nie mówił że mędzę )na ślicznym ryjku mówie mu że jest mi przykro i z jakiego powodu jest mi przykro.....robię smutna minkę i takie tam..... on mnie wysłuch, pogadamy, przeprasza ale zawsze ma jakies wytłumaczenie. że mamy przecież czas, że to nic pilnego, że zawsze jesteśmy razem, obojętnie co bysmy robili.....że jestem najważniejsza, itd itp... ojjjj pójde chyba na peta to mi się polepszy.... chlip! a ja mam dość i chce choć raz żeby było TAK JAK JA CHCE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Behemotku>>>> ostatni raz widzieliśmy się w weekend , ale wiesz to nie było takie spotkanie jak byśmy oboje chcieli .......za dużo milczenia ......zwłaszcza z mojej strony ....myślę , że on też chce , żeby było dobrze , przecież na tym ludziom zalezy w każdym związku :) Nie , no dziś się jak na razie dzień ( i tydzień ) ładnie rozpoczął , nie mam co narzekać ... madusiu >>>> musicie pogadać ... po prostu pogadać .....a co do *&^*%%$%@$#@%$ ................. to też czasami mam na to ochotę i robię to , ale jak nikt nie słyszy .............................................. 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem......gadamy....no chyba,że jest mecz w tv.... to nie gadamy... Leticja słonko.... mówisz mi o rozmowie ale chyba ta rada tyczy sie głównie Ciebie. Jemu zależy-to wiesz! to gadajcie ze sobą... przecież Tobie też bardziej zależy na nim niż na podmiocie nieporozumienia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maduś> to nie będzie rada bo to pewnie byłaby zła rada. :) Ale jak mój nie słucha moich żali i pretensji i ja mu je powtarzać i mimo wszystko nie dociera do jego łepetynki to .... najczęściej po kilku napomnieniach zaczynam po prostu kłótnie, są oczywiście łzy i krzyki i jeszcze łzy i minki i...... Czasami skutkuje po 1 takiej akcji, czasami muszę urządzić kilka takich. Ale najczęściej już po czymś takim coś do niego dociera. Świta mu wtedy w główce myśl że może faktycznie coś mi nie pasuje. Ale tak jak mówię to nie jest rada bo nie chcę doprowadzić do kłótni... :D Leticia> wiesz co? jeżeli nie masz jakiegoś konkretnego powodu to może lepiej zadzwoń do niego, napisz sms, spotkaj się ... i uśmiechnij się, ucałuj go i rozwiej te chmury znad waszych główek bo tak naprawdę to szkoda tracić życie na kłótnie, na boczenie się na siebie itd... Też się staram już z tym swoim nie kłócić bo w gruncie rzeczy to męczące jest. Oczywiście czasami mała kłótnia jest potrzebna, ale bez przesady. A milczenie jest chyba najgorsze 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no qrcze, znowu mam zaległości, wrrrrr! ale mniejsza z wiekszą - i\'m back! 🌻 dopiero teraz udało mi się dogrzebać do kawy.... mam chyba niedobór glukozy, czy ktoś ma na to radę? jakieś czekolady, jeżyki, hę? pozdrowienia dla wszystkich moich dziewczyneczek :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Kitty.... Lepiej późno niż wcale. Co słychać u ciebie? Czy może idziemy pogadać na czata? nie mam tego czego potrzebujesz ale mogę cię mirindą pomarańczową poczęstować... 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
behemotku -> 👄 dobra mirindę tesh biorę, a co tam.... dzisiaj myślałam, że nie wstanę...ciemno, zimno i ble...6.00 rano a ja nieprzytomna...no ale jakoś dałam sobie radę...w szkółce tesh przeżyłam więc jest ok.... :) a co tam u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Godzina 6 dzwoni budzik. ( Koszmarny dzwięk) Wyłączam go i wstaje (pierwszy raz od niepamiętnych czasów bo zwykle jeszcze usypiam). Jest zimno, mroczno, nieprzyjemnie ale mimo wszystko dzielnie przedzieram się do łazienki. Myje się i wracam do ciemnego pokoju. Opuszcza mnie duch walki i wracam do łóżka. Resztkami sił przestawiam budzik. Śpie. 💤 a potem znowu zadzwonił budzik i nie było zlituj. musiałam do pracy. Samochód znowu zrobił numer i nieodpalił. Bydle. Więc chyba dzisiaj nie wrócę do domu tylko u mamy mojego misia zanocujemy bo przynajmniej nie będę popiep.... tyle kilosów. No... A tak to dobrze. Jestem zasypana pracą bo koleżanka jest chora i jej praca spadła na mnie. Ale nie jest źle Jest poniedziałek więc cały tydzień przede mną... ale... nie jest źle Przynajmniej z miśkiem się nie kłócę. Jak było w szkółce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w szkółce jak w szkółce...wiesz, raz taki zapieprz że zdążyć nie można, innym razem można usnąć z nudów... w każdym razie poniedziałkowe obowiązki mam jush za sobą oj, kawa mi się właśnie skończyła, buuuu...ja chcę czekolady!!! 🌻 - dla ciebie behemotku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :)) Wpadłam tylko n momencik - ajkiś zabiegany dzień mam - wypiję tylko kavkę i lecę dalej. Miałam zostać w domu - ale nie mogę dać sie dołkowi - a czuję, ze może mnie dopaść. Dlatego lecą do moich dzieciaków - przy nich zawsze poeprawia mi się humor - kochane są :) Staram sie myśleć pozytywnie - ale jak tu byc optymistą skoro następna szansa na pracę znowu okazała sie niewypałem - tradycyjnie znalał się znajoma Kogoś Ważnego :0 ehhhhh ahaa - dziś częstuję ciasstekami holenderskimi w czekoladzie - są pyszne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje. A dla ciebie 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Włóż sobie do wazonika. Czymaj tą mirindę. Może bąbelki dobrze ci zrobią. Oj, jak ja bym chciała być już po obowiązkach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elffik -> no ratujesz zycie z tymi ciastkami 👄 tylko bez dołków mi tutaj! dzisiaj mamy dzień bez doła i tego się trzymamy.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówię!!! I odpowiada mi że ma już dość bo mam za dużo pracy! Heh , ale wyszczekana.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie dzisiejszy poniedziałek jakiś takiś inny ... Cieszę się , że jestem z Wami :) madusia1>>> masz rację tu chodzi o rozmowę , któej może się boję , a może nie wiem , co mówić .....Wiem , że i jemu i mnie bardzo zależy ... mam nadzieję , że wszystko wróci do normy , Tobie też życzę , aby było dobrze , tzn. tak jak Ty chcesz ;) Behemot>>>>jako takiego powodu to nie ma ... no właśnie i może to jest najtrudniejsze , mam nadzieję , że sobie z tym poradzę , tzn poradzimy ... My się właściwie wcale nie kłócimy ....ot , takie nieporozumienia małe ... Tak , milczenie jest najgorsze , przekonałam się o tym kilka razy ;( i nie chcę tego znowu przerabiać . Kitty>>>>nie martw się szkołą nigdy , nie potrzeba , bo szkoła to tylko część naszego czasu ...a za to reszta :;) Effik>>>>>dzięki za holenderskie....lubię bardzo.:) Behemotku >>>>czary - mary ----niech nie boli Cię głowa :) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leticia> dzięki, ty wiesz że naprawdę mi lepiej :D Wiesz co, nauczyłam się paru rzeczy odkąd jestem z tym moim. A ostatnio nauczyłam się tego że naprawdę nie warto się boczyć na siebie. Jeżeli się kochacie to się oczywiście i tak dogadacie ale warto pójść i porozmawiać. Miałam w lipcu taką sytuację że pomimo że kocham tego mojego chciałam się z nim rozstać. Po prostu miałam już dość. Nam się niestety często zdarza kłócić, ale to szybko przechodzi. A wtedy był jakiś taki okres że nie przechodziło. Jedna kłótnia przeradzała się w drugą i tak cały czas. Po prostu już nie chciałam cierpieć chciałam... sama nie wiem... po prostu wiedziałam że jak się z nim rozstanę to też będę cierpieć i to pewnie nawet bardziej ale... stwierdziłam że to mi kiedyś przejdzie. Miałam wtedy wesele i stwierdziłam że dzień po weselu koniec. I wiesz co, jakoś tak wyszło w trakcie tego wesela że zaczeliśmy znowu \"rozmawiać\". W końcu powiedziałam mu jaki był mój zamiar. Dogadaliśmy się i postanowiliśmy że postaramy się zmienić nasze postępowanie. I jestem z nim do dziś. Oczywiście są kłótnie, ale uczę się jak ich unikać. A jeżeli już się pokłócimy to staram się jak najszybciej aby znów było dobrze. Dlatego naprawdę idź do niego. Przytul się i powiedz że jest ci źle tak jak jest. że... i tu mu opowiedz.. Pogadajcie. Bo nie warto tracić czasu na kłótnie. Nie warto się zadręczać. Spadam do domu pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam tych co w górze i tych w dole! dzień dobry! :) jak sie macie? :) nie ma to jak mała walka o swoje prawa z włączeniem krzyków, łez i grubej przesady................ behemotku............🌻 X100000000 achhhh..... piękny dzień....... nie ma słońca ? phi!....... i co?...piięęęęęęękny dzień... trochę pada, mroczno, pochmurno ale jakże przyjemnie.. proszę moje drogie, biszkopciki w czekoladzie zwane potocznie delicjami. szt 2 worki! zajadać i nie gadać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry!!!! 🖐️ :D Pada! :( He he, tyle wczoraj napisałam o tych kłótniach i... pokłóciłam się wczoraj ze swoim. To chyba przed \"miłymi\" kobiecymi dniami mi się tak poprzestawiało. Ale on też nie jest bez winy bo mnie ugryzł. :D Wiem że już dzisiaj będzie ok. ale złapał mnie melancholijny nastój. Wspominam wcześniejsze czasy itd. Smutno mi że stare czasy już nie wrócą. Mimo wszystko brakuje mi niektórych ludzi :( W dodatku jestem bardzo senna. Więc... dziękuje Maduś i już wcinam te delicje. Mniam, mniam.... Coś ty dzisiaj aż tak radosna? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz........ wczoraj był MÓJ!!!!! dzień. dziś tez ma być ...... ciekawe jak długo potrwa taka sielanka. na razie Mały wyjeżdża jutro w delegacje więc mam trzy SWOJE dni... bez sprzątania!!!, gotowanie!!, prasowania!, odkurzania...........przytulania, głaskania, czulenia....... buuuuu, chlip, smarrrrk.....będę tęsknić... generalnie: czasem warto wrzaskiem postawić na swoim! ...........................🌻............................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he, czyli czekają cię trzy wystrzałowe dni bez obowiązków....., bez jego marudzenia....., bez walki o pilota...., bez czułości....., bez radości........... :D Normalnie ci zazdroszczę. Proszę oto chusteczka dla ciebie.. Wysmarkaj się porządnie. Pogoda budzi mnie do życia. Podnosi na duchu. :D To pięęęęękne słoneczko za oknem razi mnie troszkę, ale postanowiłam dzisiaj mu wybaczyć... Jak ja uwieeeeeeeeelbiam jesień i deeeeeeeeszcze...... kulcze no.. uderz mnie porządnie w głowę to może mi się znowu nastawi dobrze i może radość odzyskam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BACH!!! BUM!!! ......................? TRAch........... i co, lepiej? mam wiare,że tak! dobra my tu gadu gadu a tu koniec miesiąca i ja mam rozliczenia! poziom adrenaliny wzrasta z minuty na minutę, pole antystresowe sie załącza , klapki na uszach, wzrok wbity w tabele i ..................................do roboooootyyyyyyyyyyyyyyyy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tu gadu gadu ty mnie łup bum trach a moi kochani klienci dzwonią i sprawy nie ruszone i... kaska nadal nie zwrócona i piana im na ustach się kłębi i para uszami leci a ja... leczę smutki. dziękuje pomógł mi ten łomot :D jestem jak nowo narodzona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry dzionek ślicznotki :)) Widzę, że humory w miarę dopisują i juz dzielą ciasteczkami - to dobrze, bo mi moje się skończyły ;) Choć nie wiem czy zdołam jakiegokolweik przełknąć bo cos mi niedobrze :0 I głowa boli - chyba z adługo spałam :0 To chyba przez tą pogodę - ale postaram się jej nie dać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×