Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Może dzisiaj faktycznie taki pracowity dzień bo ja też nie wiem w co ręce wsadzić. Biorę ciasteczko. Może sobie mleczka do niego wezmę. Czy ktoś także chce mleczka? Nie krępujcie sie. Moja fima stawia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to świetnie! w takim wypadku...jedno....nie, dwa! ..... a co tam całązgrzewkę ciasteczek! ...................🌻................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helou, mam tyle roboty, że nie wiem w co ręce włożyć, nie jem, nie śpię...i w ogóle nie wiem co się na świecie dzieje... jak mi się sytuacja poprawi to sporządzę jakiś dłuższy monolog... pozdroofka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Letica
hmhmh........Kitty >>>> nie jesz, nie śpisz ..... kurczę tak jakbyś była zakochana .....a jesteś ?? Niektózy przyjamuje taki objaw za objaw zadurzenia ........lub tez zapracowania i ciągłego zamieszania ( co pewnie tak wygląda u Ciebie ;) ) .......ja się przyznam , że jak byłąm zakochana :) dalej jestem:) ......tzn. jak się zakochałam ......to nie miałam jakichś specjalnych objawów ....no może tylko zbyt często się zamyślałam ;) ot. i tyle ....... A jak z tym było u Was ? :):):) A ja dzisiaj mam radosny dzień , razem z towarzyszkami niedoli na uczelni podczas przerw zahihiwałyśmy się ;) , taki wyraz - oznacza przejmujący śmiech :):):) Także dziś pogram sobie wieczorem i jestem z tego powodu hepi ;) no i może mojego spotkam ....❤️ Hih ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leticia, Kitty > 😘 Kitty ty tak wpadasz i wypadasz i znowu wpadasz i wypadasz i wapadasz i wypadasz i wpadasz.... idt. Może byś wpadła i została? :D :D :D Co ty dziewczyno takiego robisz że nie masz czasu??? Nawet małego skromnego mailika skrobnąć też nie masz czasu... Ja już nie wiem... :( Leticia> ja jak się zakochałam miałam motylki w brzuszku :D Potrafiłam duuużo o nim myśleć i duuużo smsów do siebie wysyłaliśmy i gadaliśmy godzinami przez telefon i pisaliśmy listy i... wbrew pozorom .. on wcale tak dalego ode mnie nie mieszkał więc jeszcze się widywaliśmy :D :D :D A teraz skubany już mi listów i wierszy nie pisze. :( Teraz odczuwam w stosunku czułość i coś czego nazwać nie potrafię, ale to słodkie. A jak mnie wkurzy to odczuwam w stosunku do niego irytację i złość. Ale to tak na marginesie. Kiedyś były te motylki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej , Behemotku :) i cała reszto ...choć się ta cała \" reszta\" dziewczynek schowała i nie wiem , gdzie należy ich szukać :( My tez tak godzinami przez telefon , a wtedy rodzice mają dość i jest nieprzyjemnie :( ale nie ma to jak kombinowanie różnego rodzaju ;) Motylki ?? Były , są , ciekawe jak długo - jak na razie to 2 lata i miesiąc ... ;) Co przyniesie czas ... zobaczymy :) na razie chcę , żeby zawsze było tak jak teraz , choć wiem , że to niemożliwe raczej ........ (hah) Mam krówki - częstuję - ale nie takie ciągnące się , tylko takie zwykłe mleczne :) ❤️ Behemotku ....rzuć mailika ;) 🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leticia> na jaki adresik? Ja teraz nie mam motylków. To .. coś innego . Chyba silniejszego. Tego się nie da opisać. Kombinujcie! Dla miłości warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! ..🌻.. rany! motylki w brzuchu! świetna sprawa! ja też je jeszcze mam choć czasem zastanawiam się czy to nie ćmy..... no wiecie....... mam umysł tą całą miłością caćmiony....... ...........😍............😍............😍............😍............ ale jest ok...... :) dziś latte caffe i pierniczki z nadzieniem różanym! ................🌻...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatm, dzisiaj zapowiada sie piekny dzień, niebo bezchmurne słońce świeci tylko trochę zimno. Dzisiaj jest tak pieknie bo ja mam dzisiaj imieniny. Nistety muszę jeszcze się uporać z tymi papierzyskami, jutro już wolne, od pracy, ale nie od studiów ble.. Co do tych motylków to kiedyś latały i to ile ich było, teraz jest nieco inaczej. Ale teraz też jest wspaniale. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inguśśśśśśśśśśś wszystkiego naaaaaajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 witam wszystkie pozostałe forumowiczki :) ja dizś nie mogę się niczym częstować bo mnie brzuszak boli 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudolfik
A ja nie mam doła. Świeci słońce, jest piękna pogoda a jutro sobota... Czyż to nie jest cudne. Życie jest piękne. Koniec z dołami !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostanie się dziś na kafe graniczy z cudem........ 😠 ........................................🌻...................... ............ 🌻 😘 🌻 .......... 😘 🌻 INGUŚ!!!!!!! 🌻 😘 ............ 😘 🌻 😘 ........... stoooo laaaat!!! :) stoooo laaat!! :) ............................................... 🌻 .......................................... ja też >>>> ja tez mam denną pracę..... i w dodatku kiepsko płacą.... wiesz, słuzba zdrowia hehehe :) szczerze współczuję z powodu pieska. 🌻 to naprawde bardzo przykre...... :( podobnież czas rany leczy....... twoją też.... zobaczysz.... :) rudolfik >> to świetnie, że tak świetnie u ciebie! tak trzymać! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję ellfik i madusia za życzenia. Dzisiaj tu pusto, gdzie są wszyscy? Taka ładna pogoda, że chyba nikt nie siedzi przy komputerze. Jutro sobota, tylko te głupie studia, buuu ... mogłabym już skończyć. Dobrze, że tak niewiele juz mi zostało. Pozdrawiam Was kobitli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie pracuję ;) uczę się od pon do piąt:( ale czasami to wole być poza domem niż w ;) Inguś : STO LAT !!! STO LAT !!! NIECH ZYJE ŻYJE NAM :):):):):):):):):) Dziś jest bardzo zizi :( zaczęłąm już w płaszczu chodzić ... brrr........ Ale to dopiero się zaczyna ........ja jestem strasznym zmarzluszkiem i nie wiem jak przeżyję zimę [śnieg pada , śnieg prószy ...] Kitty>> tak , owszem , proza życia , ale chyba jest coś , co Cię naprawdę cieszy ...... takie coś miłego , co lubisz ;) ? W której jesteś klasie ?? Bo jeśli jesteś maturzystką , to wtedy ta proza jest bardzo prozaiczna .........hhhi...( z doświadczenia ) :) Behemotku >> i weekendzik bez Ciebie , smutaśno będzie .......:( Mailika napiszę później , bo zmieniam adres ;) Na dobry weekend mam trochę orzechowych wafelków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leticia -> dokładnie klasa maturalna się kłania (fuck!), co do tych rzeczy, które mnie cieszą to owszem, przecież każdy ma swoje radości i smutki, ja tam lubię: czekoladę, kolor niebieski, spać, wiersze Szymborskiej, mięciutki polarowy kocyk, ogladać \'Kasię i Tomka\', pieska mojej przyjaciółki...itd... a tak na poważnie, to przechodzę ostatnio chyba jakieś przesilenie jesienne czy coś, bo wszystkie moje problemy wydają się być większe i większe... smutno mi...to na pewno nie tragedia, ale...wiesz jak to jest... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kitty>>> nie martw się , matura nie taka straszna , choć i ja miałam chwile zwątpienia ( tylko moje Kochanie wie ile ich było , bo nie raz jeden mu się żaliłam i chyba czasami miał dość ;) ) , ale potem mi przeszło , i było ok , po prostu trzeba zdawać z tego , co się lubi , ja tak zrobiłam ...i poszło .....uffff- to były czasy :) Nie przejmuj się :) Przed Tobą studniówka ......... Do wszystkich Dziewczynek : mój nowy mail :) nataliasss@interia.pl ........ ( czekam na mailiki:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kobitki! Przepraszam za tyle dni nieobecności ale w piątek nie byłam w pracy bo mnie dopadł żołądek i musiałam go w domciu leczyć. Ale już jestem i serdecznie się z wami witam. Co słychać u was? Moi sąsiedzi zaczynają przechodzić samych siebie.. :( Ale mimo wszystko mam humor :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
......... 😴........ dzień dobry!....... ........🌻....... jak tam weekend............ 💤...... jakoś tak wyszło, że wylądowałam na jakims weselu........ 💤 fajnie było...... 💤............. tylko skur........ńsko zimno........ wymarzłam jak nigdy! i strasznie chce mi sie spać...... 💤 ....... ............................................................🌻..............................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madusia> ja cię zaraz kopniakiem skutecznie obudzę!!!!!!! Jest po 11 a ty dopiero docierasz na Buuuu??????? Buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu..... :( Chlip 😭 Już myślałam że sama zostałam. :( Sama z mieszanką Wedla ;) Poprawiny miałaś wczoraj czy jak? Czy może po prostu zwyczajnie sobie poprawiłaś? To fakt że zimno i mroczno i smutno i.... :D :D :D hi hi dobry humor mam Jak się bawiłaś na tym weselu i kiedy zobaczymy zdjęcia??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. Behemotku miło, że juz wróciłaś do nas. Ostatnio wszyscy gdzieś się podziewali i było bardzo smutno tutaj. Co nowego wymyslili sąsiedzi? Napiszę do Ciebie mailika bo ostatnio miałam bardzo dużo pracy. Pozdrawiam. No i oczywiście chetnie poczęstuję się czekolafką, te akurat uwielbiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inguś> Odpisałam ci , ale nie wiem czy coś z mojej opowieści zrozumiesz bo jakoś tak niezrozumiale to opisałam. Nie wiem. Faktycznie tak tu pusto jakoś. Gdzie są wszyscy? Nic nie rozumiem. Myślałam że przybędzie od kilku do kilkunastu stron :D :D :D a tu tylko kilka postów. Co z wami kobietki? 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Behemotku czkam, na mailika, ale narazie nic do mnie nie doszło. Robiłaś wczoraj test na inteligencję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow! behemotku hi! no nareszcie jesteś, bo tu jakoś wszystkich wywiało (łacznie ze mną, przyznaję się...ale co zrobić?) ale mi dzisiaj zzzzzziiiiiiimmmmnnnoooooo! czy my przepraszam mamy klimat polarny? chcę spać! cały weekend przesiedziałam nad ksiązkami i już nie kontaktuję, w niedzielę, zajrzałam na kafe, ale potem do północy nauka...a tydzień się dopiero zaczyna ups! buziaczki dziewczynki kochane 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inguś> robiłam. wyszło mi 117 a mojemu tyle samo i z ręką na sercu robiliśmy go oddzielnie. Najgorsze dla mnie były te zsumuj. Jak kończyłam sumować to już wyników nie było i na chybił trafił. Buuu. A w tym pytaniu w którym było trzeba podać wspólny wiek 2 facetów to nie zgadzam się z odpowiedzą. Bo ten jeden skończył 25 lat w czerwcu a ten drugi w grudniu dopiero skończy 25 więc narazie ma 24 co razem daje 49. Więc to zaznaczyłam. Dobrze że się tym tak nie przejmuję jak niektórzy bo zauważyłam że sie sporo topików na kafe zrobiło o IQ i w każdym wszyscy się chwalą (no prawie wszyscy) :D Kitty> witaj!!!!!! Co się dzieje że jesteś wiecznie zajęta? No wyżal się cioci Ewie! Odpiszę ci zaraz na mailika. Buziaczki kobietki. Stęskniłam się za wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no więc: tym nienormalnym przedstawicielom naszej kochanej polskiej edukacji przypomniało się, że z racji matury klasy czwarte kończą semestr pierwszy już w połowie grudnia...chyba za bardzo wzięli to sobie do serca, bo ciągle trzeba coś zrobić, napisać, obliczyć, odpowiedzieć, przeanalizować, skomentować, zinterpretować...itd. boshhhhh, ja tu zwariuję....chlip chlip...tak to wygląda ciociu ewuniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×