Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

efciusia! ......😘...... ka-fa-ter-ja! ka-fa-ter-ja!! ka-fa-ter-ja!! ka-fa-ter-ja!! i jeszcze: precz z bronią atomową! precz z bronią atomową! precz z bronią atomową! precz z bronią atomową! i cos od górników: chodzcie z nami! chodzcie z nami! chodzcie z nami! chodzcie z nami! i od kibiców: jeszcze jeden! jeszcze jeden! jeszcze jeden! jeszcze jeden! .....................................🌻 .............................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello behemotttku! ..........😘.......... piekny czwartek dziś mamy...........😍.............................😍....... oj piękny.........😍..............................😍........ zwłaszcza, że jutro jest piękny piatek.................😍.....................😍.......... oj, bedzie bardzo piekny.......................😍.................😍........ mój Puszek wraca po tygodniowej nieobecności..................😍..........😍....... a po pieknym piatku piękny weekend.............😍.........😍.......... aaaaaaaa..........😍.................😍....... pieknie jest...................😍.......😍 .........😍.......😍..... 😍..........😍..........😍.........😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaarani> czym jesteś zmęczona? Maduś> czy ty się aby kobieto napewno wyspałaś? :D Leticia> 😘 i proszę o uśmiech Efciusia> odwaliłaś kawał dobrej roboty. To skoro już jesteś gotowa to ... nie daj się żadnym chamom. Jesteś dzielną kobietą i masz nas. A ja was jeszcze poczęstuje Snikersikiem. Smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madusia> aleś różem zarzuciła :D :D :D :D :D Ale zgadzam się z tobą w 100% o cokolwiek ci chodziło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasza madusia cała dziś w serduchach, ale pieknie Ci w tym kolorku. To Ty dzisiaj na jakiś wyżynach chyba jesteś. Z takim nastrojem to Kochanie będzie miało powitanie hhmm..................................................... :D :D :D :D Witajcie Behemotku i efciusiu! 👄 Efciusia, nastawienie eleganckie, twardym trzeba być, niech żaden wredny facet nie mysli, że jest niewiadomo kim. KOBIETY GÓRĄ!!!! :p :p Behemotku, snikerka mały gryzeczek dla mnie, jesli jeszcze cos zostało, ale tych słodkości. Bezzębna Oliwia całuje wszystkie Ciocie swoimi malusimi usteczkami. Zęby gdzie jesteście??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo wiecie ....... aaaaaah..... Puszek pojechał na tydzień.......i ja bardzo tęskniłam.... ale już jutro wraca! ...........🌻........ a jak sie z czegoś cieszę to wszystko jest różowe..... nawet bluzeczkę dziś założyłam w różowo jasne i ciemniejsze paseczki przeplatane jasnozielonymi paseczkami........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
całuję dziabdziątko malusie w każdy palusek 😘 😘 😘 Pozdrawiam mamusię. behemotka. i wszystkie dziewczyny. moja robota nie dobiegła kresu- muszę zamknąć sprawę.najbardziej drażni mnie, że psychicznie chory człowiek robi ze mnie niezrównoważoną kretynkę - chciałam być dobra- każdy dobry uczynek ma swoją karę.znosiłam opowieści dziwnej treści myśląc , że jest - hmmmm. ekscentryczny-- on jest chory. Boli nie da się ukryć.Kolejne lata stawania na nogi i odbudowywania wiary w siebie i innych- cholera- mam dosyć! .........🌻.......🌻......🌻..............żeby było weselej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maduś> o mój Boshe. Przecież ty siedzisz naprzeciwko mnie. Poznałam po tej bluzeczce :D :D :D :D :D Cieszę się że się cieszysz i obyś cały weekend i całe życie taki różowy nastrój miała. Efciusia> latami??? Kobieto, wiem że boli, ale musisz się szybciej pozbierać. Nie możesz przez takiego dupka tracić tyle czasu. Poza tym nie daj mu tej satysfakcji. A kretynem to jest on nie ty i nawet o tym nie myśl bo tylko ci humor to będzie psuć. Dawaj te namiary na niego bo trzeba mu jednak jakieś kuku zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wybaczcie dziewczyny moje smęty ale jest we mnie tyle złości i goryczy, że wszystko mnie boli.MAM OCHOTĘ GŁOŚNO SOBIE KRZYKNĄĆ, WZGLĘDNIE RZUCIC CZYMŚ O ŚCIANĘ.Jak wcześniej mnie ostrzegali i mówili, ze jest złym człowiekiem to byłam gotowa wydrapać oczy- jakim prawem go osądzacie???????? I co? Ten sam człowiek wykorzystał wszystko przeciwko mnie- to mnie boli najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efciusia najważniejsze, że Towja postawa jest niezwykle bojowa. Nie daj się, jesteśmy z Tobą. Pokaż swoją dumę, niech jakiś dupek nie mysli sobie, żę można Toba pomiatać. Wiarę w siebie to Ty masz odbudować natychmiast i to jest rozkaz. WYKONAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A co do wiary w innych to napewno trochę to może potrwać, tak jest że czasami przez kogoś trudno nam odnaleźć wiarę w innych. Ale pamiętaj, że nie wszyscy są takimi kretynami, na jakiego Ty miałaś \"nieszczęście\" trafić. .................. 🌻 ...................... 👄 .................... ❤️ ...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuku to może mnie spotkać- jest mściwy. nie przyjmuje krytyki- nie wolno mówić, że coś nie tak, że powinien się nad sob zastanowić, że to dla jego dobra- ile można przekonywać, że nie ma się złych intencjii- to ja mam wady i powinnam nad sobą pracować.żdnej rozmowy- same niedomówienia i gadanie na mnie do innych- atakowanie.Boże! Nie potrafię się z tym pogodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam krzyczeć?????? BOOOOOOOOŻEEEEEEEEE DLACZEEEEEEGOOOOOOO? Tak bardzo chciałam żeby było dobrze nie traciłam wiary w niego , chciałam dostrzec to co dobre, zamknąc oczy n a wady - kzdy je ma- wybaczyłam- on okazał się dla mnie zimnym, wyrafinowanym, pozbawionym uczuć, przebiegłym KATEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efciu! .....😘..... więcej dystansu do całej sytuacji!! co Cię obchodzi ta wstrętna szują? teraz jest właśnie ta chwila kiedy poznasz kto jest twoim prawdziwym przyjacielem! jak każdy masz swoje wady i zalety i przyjaciel akceptuje to wszystko! nie pozwól by ten dupek ingerował w twój mały swiat w twojej główce! pokaz klasę! niech wie, że gucio cię to interesuje co ten kretyn opowiada o tobie! ignorancja w tej całej sytuacji bedzie najlepsza! przecież nie zrobiłaś nic złego i spokojnie możesz trzymać główkę wysoko do góry! i krzyknij sobie zdrowo! AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to naprawdę pomaga............ :classic_cool:......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprostu zajął w Twoim życiu wazne miejsce, dlatego wydawało Ci się, że jest bez wad i wszystko jest super, a nawet to co nie jest to jakoś się ułoży. Miałaś naprawdę pecha trafić na kogoś takiego. Piszesz, że inni Cię ostrzegali przed nim, wiedzą jaki on jest, więc jego gadaniem się nie przejmuj. Mam nadzieję, żę szybko się z tego otrząśniesz. pokaż mu, że jesteś twarda i jest Ci bez niego bardzo dobrze. Trzymam kciuki za Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witammmmmmm :)))))))) Inguśśś 👄 dziękuuuuuuuję 👄 czy mogę wziać swoją porcję juz teraz ?? ;) Plan skończony uffffffffffff :) Właśnie po kavce pojadę go wydrukować (wredna drukarka zawsze wie kiedy sie zepsuć wrrr) i oddać ........ może się czegoś dowiem, bo coś ucichli i zaczynam powątpiewać w ta pracę ............ ja też w piątek mam zjazd :) ale ja sie cieszę - na sztukę mam mieć brystol, klej, kolorowe papiery :D będziem cosik wycinać i kleić hehe .... a na integracji znowu zaaabaaaawaaaaaa :D ehhh szkoda, ze dziś już nie jest jutro ;) Oczywiście całuski dla Olivci od cioci elffika :) 👄 🌻 efcusia - teraz bedzie juz tylko lepiej - czas na prawdę leczy rany - wiem to z własnego doświadczenia ...... wspomnienia jeszcze długgooo bolą ale coraz mniej i mniej .... ciesz się, ze masz juz za sobą ten toksyczny związek i postaraj się uśmiechać jak najczęściej :) i posłuchaj madusi ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam niby nie wiedzieć- bo to za moimi plecami.zastanawiam się tylko co zrobić gdy zadzwoni? nie mogę pokazać złości, żalu - wiem- to da mu satysfakcję.boję się tylko, że ze złości się popłaczę albo zabraknie mi języka- i to on bedzie uczył mnie rozumu.Nasza ostatnia rozmowa była całkiem normalna- choć napuszona- służbowa.Zaskoczyło mnie gdy matka mowiedziała mi o wszystkim - jakbym dostała w twarz.Powiedziala - i dla kogo traciłaś lata, młodość, zdrowie, przez kogo płakała po nocach - warto było???????? i po raz pierwszy musiałam schylić czoło i przyznać się , że się myliłam kiedy stawaam w jego obronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaa.......... to juz cztery rzeczy przy których mogę zrobić karierę......... 1) wrózka 2) ta co gada w radyju 3) ta co pisze bajki dla dzieci... 4) no i jako psycholog...... matko ...... a ja jakąś drętwą ekonomie studiuję.... jestem stworzona dla wyższych celów!!! by ludzkości pomagać! pocieszać, dzieci rozbawiać, przyszłośc ludziom przepowiadać!!! i w takiej sytuacji mam się jakimiś wyliczeniami zajmować???!!! jeje!!!! ja sobie zycie marnuję!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efciusiu> dokładnie, posłuchaj dziewczyn. I nie daj sie stłamsić. Kiedy się tym zadręczasz to dajesz mu satysfakcję, a jestem pewna że tego nie chcesz. Wiem że jest ciężko. Ale codziennie ranno powtarzaj sobie że już jest dobrze. Że jesteś silna. Że cieszysz się że masz już to z głowy. Że budzi się nowy lepszy dzień. I staraj się nie myśleć o tym. Skupiaj się na czymś innym. I tak lekarstwem jest czas i trochę to potrwa, ale staraj się przynajmniej specjalnie nie zadręczać myślami o nim. A wartościowi ludzie nie będą gadania głupka słuchać. No i jeszcze Oliwka potrzebuje cię ciociu Efciu więc przekaż jej buziaczki i... nie daj się!!! Jesteśmy z tobą. Elffik> jej, jak ty wcześnie jesteś. Witaj. Jak miło cię \"widzieć\" 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efciu! zmarnowana młodosć??!! przecież ty kurna jesteś młoda! jabyś 60 miała, to rozumiem ale 27 wiosenek to świetny wiek!!!! a szuja jak jeszcze raz zadzwoni to pobluzgaj jak umiesz najbrzydziej, kopnij w ryj i niech się wali!!!!! jakby ktoś pytał....... takiej rozmowy nie było... a ten kretyn - biedactwo ma pewnie schizofrenie....... jooooooooł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest ciocia jest.trochę smutna.otrzyj łezki małymi rączkami.jeszcze nie wiesz skarbie jaki zły jest ten świat i tego ci zazdroszczę .życzę ci duzo ciepła i miłości, prawdziwych przyjaciół , przy których bez obaw będziesz mogła wyrażać swoje uczucia bez strachu i obawy, że cię potępią. Niech twoja mama będzie z ciebie dumna i cieszy się twoim szczściem, Nie oucaj jej rad i ostrzeżeń - ona nie chce by ktoś cię zranił.z moją mamą było różnie.Nie słuchałam jej rad- broniłam tego człowieka - krzyczałam na nią - nie odzywałam się do niej ale jak płakałam w nocy przez niego to słyszałam zza ściany, ze ona płacze ze mną.pamiętaj matka oddała by za ciebie życie.żaden facet nie jest wart konfliktów - ja już to wiem.😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypomniało mi się że w niedzielę mija mi 1,5 roku z moim. Może macie jakiś pomysł aby coś zrobić by to był trochę inny dzień niż normalnie? Kurcze. Najgorsze że i tak w niedzielę idziemy na uczelnię. Ale może jednak coś wymyślicie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efciusia, bardzo piekne było, to co napisałaś i szczere. Madusia, ale ty jestes wszechstronnie utalentowana, ten Twój chłop to normalnie ma takie szczęście, że Cię znalazł, że ach .................... Behemotku, może jakaś wieczorkiem romantyczna kolacyjka i jakiś mały symboliczny prezencik śiadczący o Twojej miłości. Tylko jaki?? Coś tu wymyślimy do niedzieli. 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień we dwoje odpada :( Wieczór we dwoje ok. Tylko brak mi właśnie pomysłu na prezencik. Ale wierzę w waszą wyobraźnię. Karaani> nie przejmuj sie. U mnie klawiatura też ma ze sobą problemy. Więc jak bym jakieś wyrazy bez l albo r napisała to wybaczcie. Widocznie za lekko w te klawisze uderzyłam :D Dziękuje za gratulacje. Ja normalnie sama nie wiem kiedy ten czas minął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi hi. mogę kupić, zrobić, skonstruować, stworzyć namacalny dowód miłości :D Ale nie mogę na to poświęcić za dużo czasu bo po prostu nie mam tego czasu. Ponadto mieszkam z nim więc przy nim nie będę konstruować. zarzuć jakiś pomysł, to już ja będę wiedziała czy wykonalny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×