Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Gość jazzy
A ja mam wielkiego doła bo probuje zapomniec o facecie a los jest taki wredny ze musialam go juz dzis rano spotkac i znowu bede caly dzien o nim myslec ...buuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie daj mu po sobie poznać że cię cokolwiek obchodzi.Tryskaj dobrym humorem.Chociaż będzie to pewnie trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich po długiej nieobecności. W miarę mozliwości postaram się dzisiaj uczestniczyć w życiu dołka, ale mam kontrolkę, więc dzisiaj na wysokich obrotach. Może mi sie uda wygospodarować chwilkę. Buziaki dla Wszystkich. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ja z pray tak kontrolnie na chwileczkę, kiepska pogoda u mnie deszczyk pada pochmurno nic się nie chcę tylko pod kołderke przytulić się do męskiego ciałka, ale na to trzeba niestety zaczekać a buu... Kaarani dzięki za komplemencki duża buźka 👄 dla Ciebie Kot witaj wśród nas 🌻 Pozdrawiam wszystkie kobitki do południa pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ja z pray tak kontrolnie na chwileczkę, kiepska pogoda u mnie deszczyk pada pochmurno nic się nie chcę tylko pod kołderke przytulić się do męskiego ciałka, ale na to trzeba niestety zaczekać a buu... Kaarani dzięki za komplemencki duża buźka 👄 dla Ciebie Kot witaj wśród nas 🌻 Pozdrawiam wszystkie kobitki do południa pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bryy kochane moje :) madusia 👄 malutka 👄 karaani 👄 .......... dziekuję za życzonka :) 🌻 leticia - dzis już dobrze hehe :D ale wczoraj ciężko było pgłowę z poduszki ponieść ...... ;) kotq :) ja też dopiero co zmieniłam kierunek podyplomówki .... troche musiałam nadrobic (jeden zjazd) ale jakos idzie :) u mnie wszyscy wiedzieli o zmianie i ją popierali .... jejqq - na ppiątek mam tyyyyyyyyyle pisania :0 zaraz muszę lecieć do czytelni :0 Inguśśśś 👄 miło Cię widzieć choć \"przelotem\" całuski dla Olivki 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elffiku nie było nie w ostatnim czasie, ale dzisiaj spóźnione ale szczere i płynące z głębi serca życzonka dla Ciebie: Sukcesow w życiu, szczęścia w miłości, dużo uśmiechu, dużo radości, spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń, samych przyjemnych w Twym życiu zdarzeń. Aby wszystkie fajne dni w żółwim tempie upływały, by co dzień uśmiechał się do Ciebie świat cały. By nigdy nie było porannej pobudki i wiał wiatr specjalny co rozwiewa smutki i jeszcze dużo dużo zdrówka i wór pieniędzy. Sto lat, sto lat niech zyje żyje nam, sto lat sto lat niech zyje nam. 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 Madusiu mam nadzieję że wszystkie popraweczki pozdawane, bo przecież mądra z Ciebie dziewczynka, Muszę opić Twoje sukcesy. 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 Behemusiowi dziś internetek nawala, bu ...................... 😭 😭 Karaani witaj, Twoje zdrówko hik ..................hik ................ kurcze na drugą nogę bo dziś mam kontrolę i krzywo bym stała hik ................................ Trzymaj się Kalia wyslałam Ci mailka, czekam na odowiedz :) Malutka, Leticia, Kitty jak postepy w nauce. Mam nzdieję, że wszystko dobrze :) Kitty już niedługo studniówka. Ale Ci fajnie. :) Efciusia, pracuje, aż bidulka nie ma czasu mailika skrobnąć, mam nadzieję że nadrobi te zaległości wkrótce. 👄 dla Ciebie. Concordia, ciekawe czy już wraca do świata zdrowych. :) Kot, Madalenazet i wszystkie inne dołkowe witajcie, mam nadzieję że nikogo nie pominęłam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocny motyl
bo ja mam dziś zły dzień, od rana, od nocy. Miałam parszywy sen, rano wstałam lewą nogą i od trzech dni nie idzie mi praca. Za oknem pada deszcz, jest brzydko, szaro i gburnochmurno. buuuu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj nocny motylku, nie smutkuj się. Po burzy jest czas na piekną pogodę, więc już wkrótce wyjdziesz na górkę z tego dołka. 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Dla Ciebie na rozweselenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nikogo nie ma ............... ehhhh ja już uciekam - najpierw czytelnia - obowiązki ;) a potem chyba zakuuuuuuuuuuuupyyyyyyyyyyyyyyyyy :) :D no i moje dzieciaki koffane ;) papapa miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do wizyty w dziekanacie jeszcze tylko godzina.Boże spraw żeby się zgodziła.Zaraz się popłaczę to chyba ze stresu.Życie jest beznadziejne:( Dlaczego zawsze muszę robić takie głupie rzeczy?Nigy nie uczę się na własnych błędach.Rodzice mnie wyklną:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do wizyty w dziekanacie jeszcze tylko godzina.Boże spraw żeby się zgodziła.Zaraz się popłaczę to chyba ze stresu.Życie jest beznadziejne:( Dlaczego zawsze muszę robić takie głupie rzeczy?Nigy nie uczę się na własnych błędach.Rodzice mnie wyklną:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzrymam kciuki, żeby wszystkie sprawy w dziekanacie poszły pomyślnie. Napisz co załatwiłaś, i zdradź co to za kierunek. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To już 2000 wpis, ale ze świętowaniem trzeba poczekać na Behemotka i wszystkie inne uczestniczki naszego dołkowego życia. Ciekawe czy też mnie przypadnie dokonanie tego pamiętnego wpisu. 1000 też dokonałam ja. jestem z siebie dumna :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy więcej PRAWA.Nie chcę.Czy na przeniesienie nie jest aby za pózno?W końcu to już połowa listopada:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2001
hehe jestem 2001 odpowiedzia na ten topic - witam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy 2001, ale chyba małe spóxnienie i 2002. Pozdrawiam. kot wszystko pójdzie dobrze. Głowa do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i pospadały.... na buuu nikogo..... jak miło, nowa koleżanka! witaj Kocie! ........😘....... miło, że dołączyłaś do naszego grona! ale........ .............uważaj., bo sie niebezpiecznie tu robi... co poniektóre wpadły w szpony nałogu alkoholowego......... inne znowu są w ciągu edukacyjnym....i sieją strach i zniszczenie w bibliotekach.... :) inne niczym czarownice z eastwick (?) rzucają zaklęcia i o zgrozo przeklęcia... :) inne są pracoholiczkami i pławia sie w stertach papierów, co sprawia im niebywała przyjemność......... :) są i szalone matki.....bez kosy nie podchodź..... no cóż, mała dewiacja jeszcze nikomu nie zaszkodziła...... :) ale na ogół jesteśmy miłe i się lubimy i w ogole wszystkich lubimy bo takie lubiace jesteśmy, że nie da sie nas nie lubić, bo jak przeciez wytrzymujemy ze sobą to sie chyba choc troszkę musimy lubić.....................hik..............nie, karaani?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już zdążyłam zauważyć że jesreście miłe.Co do nałogów alkoholowych to jak dostanę zgodę upiję się(jak nie dostanę też):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow! No to świętujemy! :D Nie czytałam jeszcze wcześniejszych postów ale wiem z tajemnych źródeł (dziękuję Inguś) :D że już 2000 pościk jest! :D Ufff jestem znowu z wami. Jeden z moich przełożonych nie okazł się świnią za jakiego go uważałam i pomimo że nie powinnam mieć dostępu do netu to się do mnie wybrał i już mi naprawił. Hip hip. Idę czytać :) Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest tak.......... wchodze na cafe, na buuu, patrzę i flaszka stoi, nie? ale, kurcze jeszcze sie na nią nie rzucam, bo 2000 jeszcze nie przeszło. więc czekam cichutko, kapiąc sliną w około....... 2000 przeszło.... a tu nic.... flaszka stoi i nikt absolutnie nikt nie zwraca ną nia uwagi... wyobrażacie sobie? cóz, kapie slina dalej....... niech sie dziewczeta juz zejdą bo falszka stygnie, czas ucieka, a ja tu wciaz kapie!....no ta śliną kapie....... na widok osamotnionej flaszuni.......kap!...........kap!........kap!.........kap!.........kap! pomyślałam, że nie bede tak kapać bezczynnie, tylko skocze po krzynke flaszuń.... że by tamta nie czyła sie samotna..... skoczyłam, z wielkim trudem (poslizgujac sie na ślinie) przytargałam ja na buuu...... i........................nic! gdzie baloniki, wstazki, gwizdki, konfetti, muzyczka, śmiechy chichy... mrok, kurz, pajęczyny....i wilgoć od skapniętej śliny! ot co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Behemuś. Madusia witam, witam i o zdrówko pytam. No nareszcie robi się tutaj tłoczniej. Mi też już kapie ślinka. Mniam, mniam. Idę poprawić makijaż, ubranie jest odświetne. czekoladeczki mam, kawusię już robię dla wszystkich. No to chyba zaraz świętujemy. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja w tym czasie będę siedzieć u dziekanki:( Wypijcie za mnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może tak na początek............tak żeby sie rozluźnić i osmielić...... mister Krzyyyyysztooooof KRaawczyyyyyyk! i jego wielki przebój: ZA TOBA PÓJDĘ JAK NA BAL! i everybody!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I niech żyjeee bal bo to życie to bal jeeest nad balem.Orkiestra graaa drugi raz nie zagrają nam wcale... Dobra idę bo się spóznię:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to żeśmy zaszalały! ...hik! mam już dośc...hik!..... do widzenia!..hik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he, Kobietki czy jesteście gotowe na imprezkę z okazji 2000 pościku? :D Bo już wszystko gotowe. Musicie jeszcze tylko kapelusiki na główki założyć... Poczytałam sobie i już wiem jak spędziłam ten weekend. :) Na imprezie urodzinowej Elffika. Było fantastycznie i cieszę się że Elffik się z mojego prezentu ucieszył bo długo nad nim myślałam. Witam Kota (no nie, no to mamy już 3 koty) :) , nocnego motylka i jazzy. 😘 i ❤️ dla stałych bywalczyń buuu. Dziękuje za zdjęcia Kalia. Czy to twój mężuś? Stęskniłam się za wami a jeszcze nie mogłam od rana się do was dobić i byłam na dobrej drodze do doła. Kitty> Uśmiechnij się. Będzie dobrze. Kocie byłaś już w tym dziekanacie? I jak? Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, tak.... jak zwykle o niczym nie wiem i dowoaduję się na końcu... no to dziś pijemy drogie panie: - bo elffikowi nie złożyłam życzeń, (niedobra kitty) więc się rehabilituję i składam teraz -> 👄 elffiku, dla ciebie słonko - bo mamy ileś tam postów, jak zwylke przegapiłam okrągłą liczbę - bo zaliczyłam pewną poprawę na 5 i moja radość sięga zenitu - bo trochę przeszła mi złośc na $%^^&& i wiem, że jak zwykle mu wybaczę... no to zdrówko, pijemy! ps. nie wiem jak z moją trzeźwością, ale jutro muszę być przytomna więc z umiarem....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kitty> przecież my zawsze z umiarem.. :D :D Gratuluje! Jesteś wielka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×