Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Gość t25
wstawac dziewuszki ;) . Ingo dasz rade z ta praca. ja mam fajny temat ale pisze po rosyjsku i poewnie dlatego mi nie idzie. wczoraj mialam niemila przygode z jedna pania sekretarka. wrzeszczala na mnie a potem mnie wywalila z sekretariatu (a ja tylko szukam pracy). w domu buczalam jak glupia :0 no ale bylo minelo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEŃDOBRY !!!!! UWAGA : PIĄTEK DZIŚ ! :) ! MALUTKA >> CZASAMI JUZ TAK JEST , CZĘSTO PRZEZ MOJE ZACHOWANIE DZIEWCZYNY SIĘ NA MNIE DZIWNIE PATRZĄ , ALE ONE WIELU RZECZY JESZCZE NIE ROZUMIEJĄ I MOŻNA IM TO WYBACZYĆ , HE HE ;) CZEŚĆ ROBALU >> ZWALCZAJĄCY DZIELNIE DOŁKI I DOŁECZKI - ZOSTANIESZ TAKIM RYCERZEM - OBROŃCĄ NASZYM PRZED DOŁKAMI :) KITTY > MASZ DUŻĄ SIŁĘ WOLI - JA ZJADŁAM X LICZBĘ PĄCZKÓW ( LEPIEJ SIĘ NIE PRZYZNAWAĆ :0) PODZIWIAM :) MADLENE , LANEY > USZKA DO GÓRY - BĘDZIE DOBRZE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj T25 :) czy u Was też takie zimno ??:0:0:0:-0 ......... na zewnątrz jest prawie -20 , a ja muszę wyjść :( i jeszcze mnóstwo spraw na mieście , co za piątek :0.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko! Leticia 😘 T25..tez trzeba byla na na nakrzyczec..a co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich w piątek... dzisiaj mam ostatni dzień pracy i pierwszy dzień zjazdu:) piateczek sobotka i niedzielka na uczelni,,,z radości chyba podskocze,,,Chciało by sie po pracy odpocząć a tu trzeba na wykładziki...okropieństwo, i jak tu mozna nie mieć dołeczka?? przydał by sie pocieszyciel:) pozdrawiam Karaani wiem ze robalki to miłe zwierzatka...znam to z autopsji:) Ingo,,,dziekuje za miłe przywitanie,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość t25
Leticia ❤️ Vivaldi tu tyle pocieszycielek wiec sie nie martw, ktos zawsze sie z dolka wyciagnie ;) malutka chyba sie musze nauczyc wrzeszczec na innych, ale spokojna glowa na Was krzyczec nie bede :P u mnie sieci sloneczko i jest pieknie ....az chce sie zyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, witam Robalku, no jak jakie zdjęcia z szusowania oczywiście, czekamy na relacje. Leticia i u mnie dzisiaj była niesamowita zimnica. Malutka, uuu szkoda tego łańcuszka a zwłaszcza że to był prezent, wiem co to znaczy bo ja już zgubiłam i łańcuszek, pierścionek i zegarek, które też były dla mnie cennymi prezentami, oczywiście nie pod względem materialnym. Vivaldi wiem co to znaczy studiowac i jeszcze pracować, bo doniedawna też byłam w takiej sytuacji. Przez całe studia, a jeszcze na dwóch ostatnich semestrach doszły mi obowiązki zony i matki. Ale dałam radę, nawet niewiem kiedy czas tak szybko zleciał. Karaanii, Madusia, Behemotek, Elffik, Efciusia, Kitty, Marisa przybywajcie do nas szybciutko bo tęsknimy oczywiście za Wami. Proszę nie nadwyrężać swoich sił w pracy i zostawić cosik jeszcze dla nas tutaj. 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 to buziaczki dla wszystkich bywalców naszego topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość t25
pierwszy raz mi wyszlo ❤️ uraaaa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pominęłam jeszcze T25 i kalię (strasznie a to strasznie zapracowaną w tym nowym roku) jesli jeszcze kogos pominęłam to oczywiście przez roztargnienie, ale buziaczki są dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam :) Skończyła sie praca i dzisiaj się niemiłosiernie nudzę :D Już sama nie wiem co lepsze... Chociaż chyba jednak wolę sie nudzić.... ;) Kitty, Ingusia, Madusia, Karaani, Robalu, Leticia, Efciusia, Kalia, Elffik, Malutka (Bosze żebym tylko o nikim nie zapomniała) i wszelkie nowe osóbki> buziaczki dla was i przekazuje wam trochę słoneczka bo u mnie dużo go dzisiaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! .....🌻..... ktoś tu narzekał na facetów? dorzucę swoje trzy grosiki....mam jakieś uczulonko i mała wysypke na szyi i mój inteligijent zaproponował, że może pójdziemy do moniki (jego byłej wrrrr) bo jest dermatologijem.....wolę sie zadrapać na smierć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :)) karaani 👄 mam nadzieje, ze nie masz juz ajzdy w ten weekend :P bo ja bede w Szcz-nie a wolalabym życ ;) :)) powodzenia na kursie :) ahaa - jakie złe chwile ?? co sie dzieje - cos nie tak u Ciebie w pracy ?? Bo przeciesz w ❤️ musi byc dobrze-wychodzisz za maż :) inguś :) 👄 cieszę się, że jednak ktoś mnei pamięta ;) i czekam z niecierpliwościa na fotki Twoje i naszego skarbka :) vivaldi :) witamy u nas :) ja zjadłam pączków ...... yyy .. albo się nie przyznam ile :P ale było ich powyzej 5-ciu .... o matko :0 robalq :) dzień dobry nasz rodzynq madusiu 🌻 - pogoń efcusie - neich sie nie leni tylko wraca szybko do pracy - coby Cie tak oddziałowa nie męczyła ..... nio i niech efcusia do nas zajrzy bo baaardzo dawno jej nie było malutka - ja niespełna 2 tygodnie temu też zgubiłam łańcuszek od mojego kochanie :( do tego ze ślicznym złotym serduszkiem .... ależ byłam na siebie wściekła .... buuuu misiek do dzis jeszcze nie wie .. jakos mu nie mówię bo pewnie byłoby mu przykro ... leticia :) nie mysl tyle ... ciesz sie młodością bo masz ją jedną :) mi zwykle mówili, ze jestem bardzo dziecinna - ale to przez wyglad i częste wygłupy :P bliscy znajomi zawsze mieli mnie za b. rozsądna keidy trzeba i jeszcze bardziej walniętą na codzień :P :) jestem zdania, ze wszystko przyjedzie w swoim czasie i w miarę możliwości trzeba życ chwilą - dzieciństwo czy młodosć to wyjatkowe okresy w życiu i trzeba je w peełni wykorzystać.... nigdy juz nie wrócą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa wiecie ... spotkało mnie to co niedawno było przykrym doswiadczeniem malutkiej .....podtrułam sie czadem ... :0 wczoraj byłam na urodzinach taty - maja cos eni tak z kominem .... nagle zrobiłąm sie baaardzo śpiaca - tak, ze czułam, ze zaraz usne na siedząco (normalnie nigdy w takiej pozycji bym nie usneła) - pomyslała, ze to normalne zmeczenie i wstałam żeby sie zbierać do domu. Zdazyłam ubrać płaszcz i buty ... i leżę .... :0 obudziłam sie na kanapie - nie do końca jeszcze świadoma co sie ze mną dzieje .... dobrze,że tylko tak sie to skonczyło .... najdziwniejsze, że rodzicom nic nie było - a misiek sie tylko troche gorzej poczuł .... ehh jakaś bardziej podatna na zatrucia jestem ... zaraz jadę na uczelnię .. i znowu cały weekend wyciety z życiorysu :P w niedzielę mam ustny egzamin - ale mam cichuteńką nadzieję, ze moja ostatnią pracę oceni an tą sama notę co poprzednie - wtedy bedzie szansa na zwolnienie z egzaminu :) :D aha - dzis odniosłam maleńki maluteńki sukces w pracy ... ale jeszcze za wcześnie zeby sie chwalic - poza tym to za długa historia -wszyscy by posneli przy jej czytaniu :) miłego weekendu wszytskim 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze3sc wszystkim pozdrawiam w słoneczny piateczek;🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem zla..wrr..lancuszka nie znalalzm...a do tego na historii byla kartkowka..cholera...a zapomnialam tabletek wziac..9i myslslam ze sie z bolu zesram!A naucuciel nic..kazal mi pisac..skur$#&(I(*)&($##% sadysta!Nie dosc ze musislam dluzej przez niego w szkole siedziec i sie meczyc z tym brzuchem..to jeszcze pisac ta kartkowek..kuźwa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka 👄 usmiechnij sie ,i nie badz zła wyłaz z dziury no juz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vivaldi > życze , aby Ci starczyło sił w weekendzik ..... t25 > u mnie też \" krasiwyje sońce \" ... Inga >> tez zapisuję się na listę oczekujących na zdjatka Oliwci ... behemot > 🌻 madusia > ❤️ elffik > kochana jesteś 🌻 powodzonka w weekendzik : święć same sukcesy !!!!!!!!!!!!!!!!!! i się zaraz nam chwal :) robalku > czeeeeeeeść ;) malutka > 🌻 dla mnie tłusty czwartek jeszcze się nie skończył .... ciągle się czymś objadam ....ale już sobie obiecałam , że dziś poczytam jakieś lektury .... bo jakoś nie mam na to czasu i ochoty , ale może to słonko mnie trochę zmobilizuje do pracy i się wezmę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już mi ręce opadają... czy ja mówię po chińsku??? uczę się po 10 godzin dziennie, tłumaczę, że czas mnie goni, niestety ferii nie będzie, bynajmniej będą nietypowe...ale czeka mnie matura - m-a-t-u-r-a!!! a moja kochana rodzinka sprowadza gości (co się z tym wiąże hałas i kupę roboty w większości przy garach) no normalnie wychodzę z siebie!!! wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kitty >> tylko proszę nie wychodź z siebie , bo co to będzie ?? my chcemy mieć naturalną Kittę z krwi i kości , więc wracaj już !!!!!!!! robal > cześć , ja też teraz jestem i nikogo niet :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leticia >>> :D wróciłam owszem... musiałam odreagować... a teraz idem spać i obiecuję zostać we własnej skórze, słowo harcerza :P dobranoc i dzień dobry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kitty > nie jesteś sama , u mnie teraz zaczął się 2 semestr i nagle każdy zaczął od człowieka zbyt wielu rzeczy wymagać , nie dość , że na uniwerku zamknęli nam bibl i czytelnię , to lektur nigdzie nie ma nie mówiąc o opracowaniach i artykułach , a tu trzeba pracę roczna pisać i wyciągać różne rzeczy niewiadomo skąd :0........................................... Mam zamaiar dziś odreagować , mianowicie jadę na koncert orkiestry , w której wprawdzie sama gram , ale to granie pomoże mi odpocząć i dojść do siebie , a jakbym jeszcze mogła się spotkać z moim kochaniem , który też ma problemy z uczelnią , to wtedy odreagujemy razem ................... a w niedzielę mam naukę :(:(:( Trzymaj sie Kitty dzielnie - ja trzymam się z Tobą :):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość t25
czesc dziewuszki, czesc Robalku, ale piekna pogoda :D !!!!! pewnie dzisiaj zalicze spacerek albo sanki ;). wczoraj wywalilam sie na chodniku (slamazara ze mnie), teraz mam siniaka i obdrapane lapy. Inga >wybaczam ;) mandusiu > wolalabym sie zadrapac na smierc niz skozystac z pierwszej pomocy dermatologa ;) malutka > bidulo ty to masz historie. :0 ale nie przejmuj sie ;) Leticia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ta sobota miała byc udana ............:( i nic z tego nie wyszło ................ :(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxy
jestem 4 h na nogach i mam dosc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurce...Tomus dzisiaj wyjezdza...i zobaczymy sie dopiero w kwietniu..na swieta wielkanocne..no przeciez ja zwariuje!tyle czasu sama..buu wczoraj bylismy na gothika ...filmik nawet fajny :)..kilka razy podskaczylam na siedzeniu.. no biore sie za matme..blee.... Kitty...Leticia..dacie rade! T25...:) sie.. Xy..kawka i glowa do gory..jakos sdasz rade! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość t25
hello dziewczynki Robalku 🌼 a ja dzisiaj bylam na lyzwach z lubym :D. na lodowisku zrzucam zbedne kilogramy, a juz mam ochote na cos slodkiego :0 kurde... malutka > czas szybko plynie, a poza tym ty jak widze nie masz czasu na nude, wiec przynajmniej nie bedziec za duzo rozmyslac o lubym ;). kurde ja widze okna mojego M z balkonu (taka mala inwigilacja?) hehehe. mamy rzut beretem do siebie, zawsze wpadamy do siebie chocby na godzinke :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry chyba zaczyna mnie lapac grypa...uuuu nie za dobrze..nie moge choruniac..przeciez tyle jest do roboty.....uuuu Dzien dobry moi mili :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×