Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

behemotku >> moim zdaniem mimo wszystko w domu mogłabyś się pojawić... bo jak załatwicie tę sprawę na milcząco, to będziesz sobie potem wyrzucać, co by było gdyby... itd. najwyżej, posiedzisz, pomilczysz i przekonasz się, że zrobiłaś wszystko co mogłaś... jedna impreza mniej to chyba nie byłaby tragedia... a i tak jak przypuszczam w zaistniałych okolicznościach humor trudno ci poprawić.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kofane znikam juz pora na mnie wiec zycze Wam dobrey zabawy i nie zapomnijcie o mnie ;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On się wkurzył na mnie za to że ja się na niego wkurzyłam za to że powiedział że w poniedziałek znowu jest umówiony na piwo z kumplami. Może nie mam racji ale wychodzenie codziennie z kumplami na piwo nie jest dla mnie normalne. Czemu ze mną nigdzie nie wyjdzie. no to jak? kto ma się pierwszy odezwać? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Behemotku koffany >> wróć do domku i pogadajcie , wyciąg go na to piwo , choćby za fraczki - ma z Toba iśc , i powiedz , że nie przyjmujesz odmowy ........ale tak na poważnie - pogadajcie jeszcze raz , chocby to miał byc juz któryś raz , to rozmowa nie zaszkodzi - tylko mi się tu nie pokłóćcie ....no ! Madusiu > napisz , napisz mu to pozwolenie - w końcu mężczyzn trzeba pilnować i za dużo im nie pozwalać ...he....he :D.................... A ja dziś siedzę dowieczorka na uczelni i dośc mam ....:0.................. kto mnie jeszcze dziś pocieszy .....:0............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pa pa kochani. jutro mam wolne. spadam jadę do domu zobaczę co się dzieje. jak go nie będzie to spadam na imprezkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leticia >>> pocieszam... sama mam pełno roboty, jeszcze mnie tu wszyscy dobijają naokoło... wrrrrrr! buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Behemotku...buziaczki..i napisz cio w koncu..😘 Madusia...hehe..ciekawe jak zareaguje:P Leticia...co u Ciebie? Kitty jak nauka? Karaani..hm..gdzie sie pdziewasz? Robal, Vivaldi..😘 Inguś,Elffik,Kalia,T25,Marisa cio z Wami?😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka >>> cześć dziewczynko! a nauka idzie tak, już ci przedstawiam bilans dnia dzisijszego: 4 wypite kawy 1 rozwalona książka oczy wyłażące z orbit 3 połamane ołówki, jeden pogryziony podeptany zeszyt zalany kawą no comments.... malutka masz jakąs radę na lenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kitty...moze pozadny kop?Zreszta nie wiem..siedze nad projektem z bioli..paskuda...wrrr!!!Od czas do czasu odprezam sie przy projekcie z informatyki..hehe..jak tak dalej pojdzie to do czubów mnie zamkną:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka, ale ze mną po dobroci trzeba, przemocą nic nie wskurasz... a możesz przypomnieć kitty-sklerotyczce do jakiej szkółki ty właściwie chodzisz? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey hey hey 🌻 > Behemotku mysle ze on;) A co słychac u Was ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja chodze do liceum oglnokształcącego we wrocławiu:P..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek!!! Buziaki!!!! Lecem do szkoły!!! Behemotku...jak tam u Ciebie?Mam nadzije,że dobrze!Sciskam Madusia...Karaani...pijaczki...a co z Wami?Kacyk jest czy nie? Kitty...Tobie to dobrze..masz ferie..a ja musze zapier$#^^**& to tej jeb%$^ szkoły..hehe... Inguś,Elffik a gdzie Wy sie podziewacie? Leticia...a jak tam rodzice...a siostra żyje?Czy jej łepek urwałaś? Mariasa,T25 to samo...ładnie to to tak? Kalia..a Ty w ryjka dostaniesz..co z Toba..wogole nas nie odwiedzadz...buuu Robal, Vivaldi pozdrowionka Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! eeeeeh! jakiez piekne słonko.... behemot, jak coś u mnie nie tak ja MUSZĘ pogadać! nienawidzę niepewności i czekania na niewiadomo co! choćbym miała sie pokłócić to i tak doprowadzę do tego, że Tom sie bedzie do mnie odzywał! ja po prostu MUSZĘ gadać o tym co mi nie pasi! i juz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pieknie wszystkich...(tu cała litania) ja własnie mocno zabieram sie do pracy:) niezbyt mi sie chce:( ale cóz poradzić,,,teraz kawunia i w kierat... moc uscisków dla malutkiej:) miłego dnia w szkole:) robalku...dla ciebie:):):) Leticia > cała góra pocieszenia:) wiem co to znaczy do wieczora na uczelni...oj wiem biedactwo... .....buziaczki......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdobry kobietki :):):):):) i płci przeciwna ( Robal 🌻 ) Kitty >> czasami człowiekowi zbyt wiele rzeczy zwala się na głowę i nie wiadomo za co się wziąć , zwykle rozwiązanie przychodzi samo ( czasami lenistwo pomaga ...he...he.... ) - aha - a z tym leniem - albo kopa , tak jak mówiła Malutka - albo cierpliwie czekać aż sam się wyniesie ......:D...... Kitty > co Ty właściwie zdajesz na maturce ???? Malutka > widzę , że wróciłaś do szkółki - ja już trwam w tej uczelnianej męczarni już tydzień - ale czasami naprawdę jest fajnie - mimo wielu obowiązków i nauki ..... eh...te babskie posiedzonka w bufecie ...;)... razem z moim miśkiem widzę się może raz na tydzień >:0.... ale kiedy tęsknię , obkłądam się nauką i staram się nie myśleć - bo się wtedy zbytnio roztrzepuję i nie mogę skupic ..............:P................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutak, kitto! jak miło mieć maturkę! cholerka, mogłam zamiast histori zdawać matme albo biole....i terażniejszośc.....yyyyy........... zamiast zagłebiać się w tajniki rachunkowości (szczerze? generalnie wcale sie w to nie wgłebiam...) mogłam sobie psycholorzyć bądż psychiatrzyć.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madusia 🌻 , Vivaldi 🌻 - czeeeeeeeeeeść :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak naprawdę chciałabym być archeologiem......godzinami zmiatać pyłek z jakiejś marnej skorupinki......odkrywać, badać, podrózować...no właśnie podrózować...nie lubie podróżować....tak, tak....jestem dziwna. i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo powiedzcie sami....jak mozna z wyboru zostać ksiegową...nawet nie to ...zostać audytorem....nudy jak cholera....ja tego nie znoszę! wolałabym mieć straganik z żelkami....niech mi ktos ułozy zycie, bo sama sobie nie radzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogólnie nie jest zle...po prostu jest tak, że pewnie zostałam stworzona do macierzyństwa......bedę miała gromadkę bachorzątek i to pewnie moje przeznaczenie... a tak naprawdę to pewnie jestem nienormalna i z braku prawdziwych problemów wymyslam sobie jakiekolwiek....czyms trzeba sobie mysli zaprzatać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak naprawdę, gadam tyle, bo jestem zła, bo tom prosto po pracy poszedł na mecz i nawet nie zapytał czy może! wrócił ok 23 i powiedział, że mam nie chisteryzować, bo nic sie nie stało! jak to nic sie nie stało? mógł zadzwonić, a nie ja tu myslę, że moje biedactwo tak cięzko pracuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madusia >> przytulam 👄❤️ bardzo mocno - wszystko jest jak najbardziej w porządku - nie przejmuj się tym - pomyśl , że jesteś naszą kochaną Madusią i uśmiechnij się - ale tak od ucha do ucha ............ :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka >> a jeśli chodzi o siostrę - to odwet się zaczyna - nie będzie miała wesoło .....może na początku zmian nie zauważy ....ale potem .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak mnie wkurwił, że dzis ja też idę na piwo i nawet mu nic nie powiem!!! a jutro pojadę do mamy i tez mu nic nie powiem, i nie bedziem miał wyprasowanej koszulki! a w piątek pojade do martka na piwo i tez mu nic nie powiem! w sobotę jeszcze zobacze a w nidzielę on i tak kurcze jedzie do wrocka na 3 dni..a ja kurcze do szkółki...yy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lecem .... do szqłki .....:0........papacie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Malutka 🌻 :) melduję sie :P nieco zapracowana jestem ostatnio - ale ponieważ mam teraz południe wpadłam podpisać liste obecności :) a inguś chyba za pracę sie wzięła - pisała, że kilka dni jej nie będzie :( ingus wzyyyyyyywaaaamy Cieęęęęę :) Behemotqq - i co sie wczoraj wydarzyło ???? Czemu nic nei piszesz ??? !!!!! NIe wiesz, ze my tu umieramy z ciekawości czy doszło do konfrontacji czy ejdnak poszłaś z domu na noc !!! Leticia - msciwa babko :P daj jej w kość tak żeby popamiętała - należy się a co !! siostrze nie robi sie takich świństw Madusiuu biedactwo ....... wstrętny ten Twój Tom - też mu daj popalić a co :P - i czasem nawet nei próbuj wyprasować mu koszuli !!!! Niech idzie w pogniecionej i nie histeryzuje :P Kittuś - jak ja bym chciała mieć teraz maturkę :) tylko eni bardzo rozumiem do czego sie uczysz po 10 godzin .... yyyy ja sie owszem uczyłam 10 godzin - dzień przed ustną geografia :P jeden dzień hehe Szkoda życia na takei kucie ... uwierz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość t25
czesc dziewczynki ;) robalku, viwaldi 🌼 kurcze nie wiedzialam ze z chlopami tyle jest klopotu: mandusiu kochana moj M pyta czy moze isc gdzies albo wyjechac z kumplami (juz sie tego nauczyl) aaa i nauczyl sie tez pisac sms-y z wyjazdu (informuje mnie jak dobrze sie bawi). malutka 🌼 dla Ciebie i Wszystkich dziewczat ! mialam dzis oddac czesc pracy ale cholera awaria komputera sprawila ze nic wczoraj nie zrobilam ..... 😡 jedynie pogoda mnie pociesza (jest pieknie jak w bajce)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×