Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

szszszkoda... łoj! kitto! bolą jak cholera! podobno leżałam na karaani, więc bolą mnie jeszcze bardziej, bo leżąc na tych kosciach wyginało mnie i teraz wygladam jak nieboskie stworzenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj biedactwo... teraz pomyśl jak musi czuć się karaani leżąca POD tobą hihi.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi! o rany! pewnie nie obędzie się bez kilkumiesięcznej rehebilitacji! hehehehe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie... zróbmy zrzutkę na rehabilitację karaani... chociaż nie, może działka opium pomoże co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę pustki jak w kościele na 6 rano... idę się uczyć proszę beze mnie nie zaczynać żadnej imprezy... wrócę! madusia >>> uważaj na siniaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szuuuuuuuuu to wydychane opium na porazenie tego niewyobrazalnego bolu ktory odczuwam po zejsciu ze mnie boskiego ciala niejakiej MADUSI hikhikihk.....muszem zapic drrrrania... a na rechabilitacje sie nie zrzucajcie.....tylko na bilet dla mnie do Wawki...muszem wytargac Madusie za wloski....a cio....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leżą sobie jedna na drugiej ...........ojej.........co się porobiło ............. rehabilitacja.....:O....taaaaaak.........czekajcie zaraz się bierzemy .... wstaawać !! parę przysiadów - raz , dwa - raz , dwa .................. a teraz skłony : 1 , 2 , 3 , ............... i jak lepiej się czujecie ??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to sobie poćwiczyłyśmy .....hi hi......... i ja z Wami , a teraz lecę na zajęcia ......paaaaa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..........UWAGA!!! UWAGA!!!.......... dziewczyneczki! któraś z was moje drogie przysłała mi cóś takiego co nosiło nazwę ,,pozwolenie na wyjście męża,,! gdzieś mi sie to wzieło i wcieło i znikło! pilnie potrzebuje tego druczku!!!! POMOCY!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madusia> spokój!!!!!!!!! poszukam ci zaraz tego pozwolenia bo od kilku osób dostałam i powinnam mieć :D Buziaczki dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mialam ale skasowalam...sorki..mam nadzieje ze Behemotek juz ci wysllala...:):):) buziaki Czesc Robal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madusia> znaczy kto z was będzie to podanie wypełniał? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak trzymaj !! :D Doradź mi czy wrócić dzisiaj na noc czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo wiecie...zaczynaja sie mistrzostwo europy w kopaninie łaciatej piłki! muszę byc przygotowana....klusek, pewnie bedzie chciał na meczyki z kumplami do pubów pomykać! ale nie tak łatwo............. HAHAHAHAHAHA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, behemot, nie wiem....wróć, w końcu to twój dom! a jak chcesz to definitywnie zakończyć to powiedz mu, że jego pobyt w twoim domku sie nieco przedłużył i staje sie nie do wytrzymania i jak nie zamierza się poprawić to musi sobie pójść...no..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholerka, musicie w końcu usiąśc na dupie i pogadać co i jak! tu mówi że kocha, tu idzie bez słowa, tu udaje że nie widzi...cholerka, ty kochasz a nie chcesz, uciekacie, nie gadacie, ja bym w flustracje popadła....pogadać szczerze trzeba i w te albo wewte!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuźwa to ja mam zaczynać rozmowę jak to on zaczął??? Chociaż ten tekst z przedłużającym się pobytem nie jest zły! :D Nie chodzi o to że ja się boję do własnego domu wrócić tylko o to że nie wiem czy iść się zabawić i nie wrócić na noc czy wrócić na noc bo może coś się wyjaśni. Sama nie wiem czy mi jeszcze zależy by być razem czy już nie... help...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
behemotku... a czy nie można tego załatwić z połowicznym sukcesem... tzn. wrócić do domu, przekonać się co i jak, a jak nic to po prostu sobie pójść? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tu jest pies pogrzebany! ktoś w końcu musi zacząć tą rozmowę! bo czy jest sens robić sobie na złość kiedy juz nie ma po co....po prostu powiedz, że musicie powaznie porozmawiać i tyle! spytaj spokojnie, czy mu jeszcze na tobie zależy i czy chce naprawiać ten związek...bo nie moze byc tak jak jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dwa czajniki sie dobrały i się....czają! kurcze, przecież to straszne tak zyc w niepewnosci! musicie wiedzieć na czym stoicie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kitty> no ty to masz łeb :D też nad tym myślałam. :) Madusia> he, fajnie to sobie tak popisać :) Gorzej jak to trzeba wykonać :( Tym bardziej że mi się nie chce z nim teraz rozmawiać. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻👄 dziewczyny moge Wam w czyms pomoc??? ;) widze ,że macie tu powazna dyskusje he ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal> 😘 Jako facet powiedz mi co zrobić. Mam zacząć rozmowę skoro to on narzucił milczenie? I czy mam iść się dzisiaj zabawić na całą noc czy wrócić do domu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Behemotku Kofany hm trudno tak doradzac dorosłym ludziom ,ale mysle ze jezeli to milczenie [jak mowisz wyszło od niego] ,a na przykład było spowodowane jakas błachostka to warto odezwac sie jako pierwsza.Ale jezeli to np. przez niego ewidentnie i to jeszcze on fochy pokazuje to ukarac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A do pogodzenia sie jest dzis wysmienita okazja przeciez mamy ;) Wiecie czym sie rozni małzenstwo z rocznym starzem od małzenstwa z 15 letnim starzem??? Maz wszczyna kłutnie ,aby sie w łóżku godzic ,a w drugim przypadku wszczyna kłutnie ,aby zona poszła spac do innego pokoju ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×