Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

fajowo Milunia jutro jestem od 7.30 to jeszcze pogadamy milego popoludnia pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milunia
paparapa do jutra :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heyka ! A ja znowu ze szqłki : 0 Widze , że było tu dzis bardzo miło , a mnie nie ma :(:(:( buuu ..... Ale może jutro będe rano -> ściskam ! pa ! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani , po trudnym dzionku wreszcie w domku .... uff...... Jestem taka padnięta , a tu trzeba będzie pewnie jeszcze ze 2 godzinki posiedziec :( Zwariuję przez ta moja pracę roczna ... ale masakra ... Ale może nie będzie tak źle ... zobaczymy ... Pozdróweczka .............zaganiana Leticka .....................👄 .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milunia
Witam Was wszystkich moi kochani. :-)) Niestety wszyscy jesteśmy okropnie zaganiani zapracowani ale fajnie jest, że jest takie miejsce, w którym w dowolnej chwili możemy coś napisać, podzielić się radościami i smutkami (oby tych pierwszych było więcej) Pozdrawiam Wszystkich tu obecnych gorąco w ten piękny słoneczny dzionek :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaz wszyscy zabiegani to i tak sie usmiechamy nawet jesli tu wokolo nie ma twarzy,.................. a i tak sie zdarzy ze sie usmiech ................nam pojawia ja wyjawie................... cud to sprawia !!! ze monitor i komputer ludzie z bliska i z daleka .............jedno laczy nastroj , cisza czasem krzyk ..............choc go nie slychac !!! ale zawsze jest wesolo i jestesmy razem w kolo choc osobno i z daleka ...................dobry usmiech zawsze czeka 👄 Dzien dobry buziaki i oczywista usmiech na mej gebuli dla was sle... Czesc Leticio...zatrzymaj sie choc chwile i porozmawiaj z nami Czesc Milunia sloneczkowo dzis u Ciebie ma etat bo u mnie stara sie przedrzec przez chmurki i cos nie daje rady Dla reszty caluski 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milunia
z tym słoneczkiem to u mnie już też różnie bywa, czasmi chowa się za chmurkę a czasami wyłania się i mocno promienieje oj dzisiaj chyba nie będzie tak cudnie jak wczoraj (może nawet deszczyk popada) ale mam nadzieje, że za to w naszych sercach zagości radość i będzie promieniał uśmiech na naszych twarzach, dzięki za ten piękny wierszyk nastroił mnie optymistychnie i pozytywnie. Pozdrawiam i życzę miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Milunia , Karaani 👄 !!!!!!!!!!!!! Za oknem tak smutno , zero słonka :( A ja sobie słucham melodii : Hooray ! Hooray ! It\'s a holi - holiday ........... I się rozmarzyłam :) Pozdrawiam i życzę miłego dzionka , ja żegnam na cały dzionek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milunia
leticia jeszcze raz dzięki za tę cenną wskazówkę odnośnie odnajdywania topiku teraz dzięki Tobie zawsze i w każdej chwili mogę Was odszkukać. Buziaczki dla wszystkich cudownych ludzi:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam i o humory pytam :D :D :D:D :D. jak widzicie dzis sie usmiecham a to dlatego bo wczoraj spedzilam wspanialy wieczor z lubym. aha, a moj fryz spodobal sie bardzo M ;), ciekawe... karaani tak sobie mysle ze mozemy Ci zorganizowac taki wirtualny panienski co? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super by bylo.....tylko ja bede mogla byc z wami tylko do 15.30 bo potem w domciu to nie mam netu.....buuu..ale mozemy w pracy zabalowac a cio....dzieki za propozycje.....buzka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milunia
a może być w piątek bo mnie w sobotę nie ma w pracy, a też nie mam neta w domu :-)) wypijemy szampana, pośpiewamy, pogadamy i się pośmiejemy - będzie superancko :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze Dziewczyny ;) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 widze ,ze sie rozpisujecie w zabujczym tempie,itak trzymac pozdrawiam i zycze miłej srody;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milunia no pewnie ze w piatek, piateczek, piatunio.......przeciez to panienski...a one sa zawsze dzien przed.... Buziaki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Robalku...co tam slychac w piknej Wawce?? Wiosna juz puka do twych drzwi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze Madusia hm ja nie jestem z Wawy heh ale u mnie tez juz wiosennie tylko sniegu jescze 1,5 m w górkach dlatego sie na narty wybieram na wekendasa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co taki pustki na topiku, jakiś wicher szaleje po stronkach i wszystkich wywiało gdziesik daleko stąd. 👄 dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milunia, to słońce to chyba zarezerwowałas tylko dla siebie, bio u mnie go niet. No to zaszalejemy Karaani w piateczek. Robalku, ale Ci fajnie, ja się jeszcze nie naumiałam jeździć na nartach. Może kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milunia
ja też nie naumiałam się jeździć na nartach i ogólnie to nie chce nie lubię zimy brrrrr :-)) ale już może w przyszłym tygodniu zapiszę się na jakiś aerobik albo cuś takiego :-)) pozdrowionka (ale super, że w piątek mamy imprezkę!!!!:-)) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc sloneczka Robalu to co ja sobie ubrdalam? Madus czesc Ingus mam nadzieje ze juz lepiej sie czujesz.... buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, chlip, wy sobie bedziecie szaleć w piatek, chlip, a ja nie mogęęęę!!! buuu! w sobote mam kurna poprawke i chlip w piatek to pewnie bedę szalała w .....wc-ecie :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w ten śliczny słoneczny dzień :) u mnie sporo słonka i baardzo cieplutko :) dzieci dziś znalazły biedronki i bardzo sie z tego cieszyły - dopóki jedna z dziewczynek nie zgniotła jednej z biedronek \"bo jej nasikała na rączkę\" - i pani powiedziała, ze to brzydko i zaczął się płacz :P :D widzielismy nawet osę - nie wspominając o krokusachi innych kwiatkach - a wiec wiosna juz w pełni :) zaraz sie wybieram na spacer z psiakiem i miśkiem - taki ładny dzień, ze aż szkoda go marnowac przed kompem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.............. ja też nie mogę w piatek ..... najpierw praca ..... potem na uczelnię ... buuuuuuuuu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milunia
wielka szkoda dziewczyny, że nie możecie "balować-ucztować" w piątek ale bądźcie pewne, że i wasze zdrowie wypijemy :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Elficzku....no wlasnie u nas juz sie w koncu ladnie zrobilo...oby do soboty dotrwalo.... Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie uzupelniam niedobor cukru w organizmie (wpycham ciacho) :D i czytam Was Kochani. inga zyjesz!....a juz sie balam ze cos sie stalo bo tak dlugo Cie nie widzialam ;) robal kurde ty to masz dobrze w łikendasa sobie jadziesz, a ja plaszcze tyłasa i pisze magistrasa :0 milunia ja tam na aerobik sie nie nadaje chyba ze mnie ktos konmi zaciagnie inaczej to szkoda kasy. ale moj prywatny instruktor i trener (luby) juz mysli nad rowerowymi treningami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milunia
imoże i kasy szkoda ale jak kupię karnet to i będę chodziła (właśnie dlatego, że szkoda kasy), a tak nie mogę się zmobilizować do ćwiczeń :-)) Taniuszka ja już mam chwilowo z głowy pisanie pracy - teraz czekam na opinię promotora oby była pozytywna!!!! - trzymajcie kciuki, a Tobie dużo jeszcze zostało? kiedy masz obronę ??? Robalku - fajnie Ci, że w łikendas będziesz mógł się zrelaksować, też bym chciała zaszaleć ale raczej nic z tego :-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milunia
moi mili, a czy wiecie że ja zaraz do domciu idę :-))) miłego wieczoru - m :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taniuszka żyje, zyję, ale byle jak się czułam w zeszlym tygodniu, choróbsko totalnie mnie rozlozyło. jak Twoja praca, moja juz tylko drobne przeróbki i do druku. Prawko tez zaczęłam robic, dzisiaj mam druga jazdę i mam bardzo przystojnego i miłego instruktora, aż chce si jeździć.\\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×