Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

dylu dylu w czarnobylu! raz, dwa ,trzy świecisz ty! :D :D :D...wiem,wiem....makabryczne....z deczka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Wszystko Mozna Co Nie Mozna Byle Z Wolna I Z Ostrozna\";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klapaki misiaki robaki oblesniaki czlapaki pokraki siala baba mak nie wiedziala jak....hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co to jest zielone ---czerwone???? Zaba w mikserze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeee! robal skwasileś pytanie: powinno być: co to jest: zielone, PSTRYK, czerwone? karaani jest do bani! :D (oczywiscie to zarcik taki strasznie bzitki...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo , karaani jak się czujesz po weekendowych szaleństwach. Leticia niestety nie dostałam twojego maila, a szkoda , tak więc z niecierpliwością czekam. Pozdrowionka dla WSZYSTKICH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madusia ucieka do Tomusia :D:D:D Robalek nie ma zalet...:D:D zwierzaki misiaki, robaki, luzaki, dziwaki, pokraki, :D:D:D Czesc Milunia..prawda ze sie uroczo wyzywamy??? A po slubie fajnie prawie caly dzien przespalismy...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdobbbrrry ! Dołkowiczki - słowiczki :) Robalku - Misialku ;) Cześć Karaaniusia ... śliczniusia ... kochaniusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! oddziałowa - gupia krowa oddziałowa - gęś wyscigowa oddziałowa - pracoholiczka nałogowa! odziałowa - łamie słowa odziałowa- walnięta głowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KARAANI ( o ) !!!!! Wszystkiego najlepszego z okazji ślubu! Dużo miłości i spełnienia marzeń. Obyś zawsze czuła się kochana . Oby zawsze świeciło nad wami słońce otulając was pronieniami radości i ciepła. Może nie potrafię wyrazić wszystkiego ale dobrze wiesz czego pragnie każda kobieta - i tego Ci życzę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słońce świeci nad nami, a przede mna rowerek na którym do pracy przyjechałam, serducho aż rwie sie aby pojechać gdzieś do lasu a tym czasem trza tu siedzieć i żyły sobie wypruwać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam piekne panie i robalka. niezle rymowanki dolkowicze ;) widze ze tworczosc sie rozwija, szkoda ze ja tak nie potrafie, ale moze cos tam wydumam. pogoda u mnie przepiekna :D :D :D :D . przesylam wam wiosennego 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też muszę wyciągnąć swój rowerek , bo już tak cieplutko , a i nad formą trzeba zadbać ;) Jak się przy okazji poobijam na schodach to będzie Leticia połamana posiniakowana ... i kto wie co jeszcze ... Ale może nie zakładajmy aż tak czarnego scenariusza ! :D Chyba , że wpadnę w krzaczory Kitty i po prostu zlecę na skrzydłach z rowerkiem ze strychu :) Madusia nie siusia , tylko jest milusia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) widzę, ze my tu mamy już nie tylko jedną noblistkę ale całe grono poetek !! :P ;) :D karaani - to cudnie, ze tak pięknie wszytsko poszło :) czekamy teraz na fotki - i nie próbuj sie wykręcać !!!!! całuski dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups ... miałam napisać : nad formą trzeba popracować ! jaka pomyłka ....heh :D widać , że w głowie poranny bałagan ;) Madusia zwinnusia klepusia przez tyłek pracusia ( tzn. jagę , ale jak już miało być słodko ;) ) ........... i odpoczywusia !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Elffiku :) Co u Ciebie , czy nadal bardzo wciąga Cię jaga ? Pozdróweczka :D 🌻WIOSENNE🌻BUZIACZKI🌻 !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×