Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

czesc sloneczka....mam nadzieje ze milo wam mija dzien...sloneczka wam duzo zycze, u mnie dzisiaj szarawo.....ale co tam wazne ze w sercu maj...no nie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ karaani -> fajnie, że w Twoim sercu gości radość bo już się bałam, że jakiś duł Cie wciąga.... a gdzie Ty byłaś i co robiłaś jak Cię tu nie było - ja tu sama sobie urzęduje -> ładnie to tak :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.... ale robię byki, byczyska \"duł\" tak napisać niewybaczalne :( Lece se do doma :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka > dzięki ! dzięki ! dzięki ! dzięki ! dzięki ! dzięki ! dzięki ! dzięki ! wielkie dzieki :) uratowałaś mnie :D już wszystko mi śmiga :) A jak szqłka ......? Elffik > jejku , jak tu nie myśleć .....? juz mi terminy wyznaczają .... :0 ale dowiedziałam się , że już jedno zal mam z głowy , więc he he !! ( małe he he ) ... :D Heh - ogóreczki - fajnie - moja mama miała ze mna to samo , podobno większość kobiet w ciąży je lubi ;) Buziaki :) Madusia > nie poddawaj się !! Walcz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milunia > chuchałam , dmuchałam ...a na wykładach robiłam to telepatycznie ....👄 i co dogrzało choć troszke ...? :) Tylko naM TU NIE CHORUJ :) Inguś > tylko wyjdź cała z tej bitwy :) Pobij mysli :P Karaani, Behemotku > buziaki i kwiatuszki :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziaki Dziewczyny! Piekny dzionek! Leticia..:P...nie ma sprawy..zawsze do usług..A szkoła..tragicznie..ledwo co nadążam..ech..czekaja mnie korki a sobote z Lukaszem..:P.. Mykam...do szkoły.. 😭 ja nie cem!!! Kurna ale tesknie za Tomem...wyjechal na jakis audyt..i prawie wogole sie nie kontaktujemy...ech.. :( Milego dnia moje Kochane!!! :D:D:D:D:D 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry ........🌻..... dużżżżżżżżo, duuuużżżżżżżżo prrrrrracy! [mam okres] :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co z nową sronką buu..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszę troche popędzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki..co z Wami!!!! :D sie!!!! obie!!Syskie!!! Slonko swieci...buzka... 😘 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez wszystko boli! czuje sie jak ktoś by mi flaki rozciagał, łep mnie napi.....la, w krzyżu łupie, chce mi sie plakać a najbardziej to chyba spać....😭 buuuu 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewuchy - ściskam mocno - niech mina wszystkie Wasze dolegliwości ..... 🤗 Nio ....jus dobzie .....prawda ..........??? Karaani , Madusia > 👄👄🌻 Malutka > 3msię dzielnie - będzie git ;) A mnie w domq prawie nie ma , ciągle gdzieś jestem \" poza \" ............. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ karaani, madusia ->>mnie też czeka \"ciotka\" powinnam ją dostać wczoraj i co i nie mam ale ja chciałam żeby mi się troszkę opóźniła (b. chciałam) bo inaczej to bym dostała na samą obronę, a ja w te dni czuję się gorzej niż źle i jak tylko nie muszę to nie wychodzę z domciu :D ale niestety do pracy trzeba.... Mam nadzieje, że Wam już przeszło, że już tak b. nie boli:: U mnie bali 1 ewentualnie 2 dni..... ps.->>> buziaczki 👄 w bolące brzusie 👄 malutka i Leticia 👄-> ❤️ oraz dla wszystkich innych :D:D:D ->>> czy wiecie, że dzisiaj już czwartek!!!!!!:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Milunia....no dobrze ze juz czwartek...wczoraj o malo nie pozabijalam w pracy wszystkich.....zreszta nalezaloby im sie...a co..... dzisiaj lepiej ale jest mi strasznie slabo i spaaaaac mi sie chce........ ale dobrze ze dzisiaj czwartek.....:) niech juz ten tydzien sie skonczy....a buuuu....moze wycu=iagne miska nad morze?...wlasnie sie zastanawiam czy jechac czy nie...nie mamy nic zarezerwowane a Miedzyzdroje moga byc zapchane...nie wiem czy mam ochote na tlumy...z kolei gdzies indziej to mi sie nie chce jechac....eeee...tam nic mi sie nie chce ....... ale buzki i tak sle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdobry Miluniu i Karaaniu :) A umnie od rana pada deszcz ....... :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, matka wróciła ;) :D Standardowo przepraszam za nieobecność. Ale ... :( mam bbbbbb dużo pracy a poza tym problemy z Tomkiem. Nie chce pisać na ten temat i smęcić wam o tym. :O Co u was słychać? Buziaczki. 😘 😘 😘 🌻 dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ... a u mnie już przestało padać :D i zaczyna wychodzić słoneczko :D to dobrze bo my dzisiaj (ja z\"lubym\") mamy jechać do kol. na rowerach :D oby juz więcej (dzisiaj!!!)nie padało i jutro też nie _>bo może pójde na festiwal piosenki aktorskiej (jest na rynku) i w sobotę też nie -> bo idę na grilla :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Behemotku 👄 cieszę się , że jesteś :) Bo przecież jak brakuje Matki , to jakoś czasem smutno :0 Przytulam z całych sił i życze rozwiązania wszystkich Twoich problemów :) Bądź u nas zawsze ;) Miluniu > 🌻 wspaniałe plany , kurczę , nie ma to czasami jak mieszkać w dużym mieście ... zawsze coś ciekawego sie dzieje :) My jeszcze nie mamy planó na ten weekend , całe szczęście mój misialek nie ma szkoły :D A to już jest ogromny powód do radości , bo to znaczy , że większość czasu spędzimy razem .... jak ? to jeszcze nic nie wiadomo , ale wreszcie pobędziemy sobie razem bez spieszenia sie gdzieś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Behemot 👄-> wiesz moja kol. też ma chłopa Toma i też ma ciągle z nim problemy> może problematyczność i konfliktowość to domenta Tomaszków :D???? może zacznij mówić do niego np. Piotrez to może się zmieni ???? :D :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milunia> :D :D :D Cóż mówię teraz do niego dupku i... nie skutkuje ;) Nie jestem pewna czy to kwestia imienia. Madusia ma też Toma i jest ok. i Malutka ma Toma i też ok. A może to wyjątki potwierdzające regułę :D :D Leticia> 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Behemot :D:D: z tym imieniem to był tylko taki żarcik :D ja też znam dużo różnych Tomków fajnych, fajniejszych i też takich do d.... najważniejsza jest osobowość. Oj widzę, że ty tak się męczyz jak moja przyjaciółka ona też z nim jest chociaż chciałby się rozstać, już sama nie wie czy go kocha czy nie, jest w głębokiej rosterce - moim zdaniem bardzo się z nim męczy ale jakoś nie może podjąć tej decyzji o rozstaniu - chociaż ciągle ją do tego namawiam. Początkowo nawet myśłałam, że Ty to ona!!! - podobny sposób pisania, osobowość itp - i ona też jest z w-wy (z tego co pamiętam Ty też??) :D:D Trzym się !!!!Duża 👄 buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc słoneczka! :) juz mi dzis lepiej tylko ziewam co 5 sekund! behemot, kurna moja wrodzona kobieca ciekawosc niestety dopomina sie o sprawozdanie co tam z tym Twoim Tomeczkiem....posmędź! chono tu, podrapie cie po pleckach ...biedactwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bidna nasza matka...co sie dzieje stworku???... dziewczynki razem noooooo pocieszamy nasza Behemotke kotke.... ejjj mala bedzie git, i kurna oki i w porzo...jej jak ja uuuwielbiam nowoczesny mlodziezowy jezyk..hehe..... Behemotko mysle o tobie intensywnie i tylko w pozytywnych kolorkach....:) Czesc reszto dolkowiczek...buzka... wrrrr jak ten facet zaraz nie zadzwoni to sie wsciekne.....wrrrrr....okazalo sie ze cos w papierach na kredyt nie gra......kurna nooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie tomki to wredne chłopaki! wszyscy maja jakieś odchyły. mój nie dotrzymuje słowa, zmienia plany na korzyść kolegów itp. malutkiej tomek ciągle w rozjazdach, biedactwo cierpi na chroniczna tesknote. tomki sa mało fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×