Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Nie widze stronki heh wiec nic sie nie zmieniło na kafe ;) hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, no wreszcie coś drgnęło i pojawili się Taniuszka i Robal, SUPER, że jesteście. 👄 dla Was i nie tylko, ale dla Was szczególne, bo Was długo nie było. Elfficzku kochany napiszę Ci mailka o moich rozstępulcach, nie będę tutaj na topiku przynudzać. Karaani tak się składa, że jestem narazie jeszcze na starym stanowisku bo nie ma mnie kto zastapić. Za to roboty mam od zawalenia. Taniuszka Ja mam egzamin 21 kwietnia na prawko, zresztą zapewne to nie będzie jedyny termin, ale zobaczymy jak to będzie. Do czerwca czas szybko zleci i zanim się oglądniesz to już będziesz po obronie. A Ty Milunia kiedy termin obrony??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brrr .....................Robalku, aż mnie wzdrgnęło, na myślo o tej lodowatej kąpieli. ZAglądaj częściej do nas. Malutka póki co to szalej i zażywaj wszelkich uciech tego życia. Pozdrowienia dla wszystkich, może teraz i reszta zaginionych do nas dołączy. Pa zmykam do pracy. Kochany piateczek, piątunio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ingo dzieki słodkie za słodkiego👄;) jasne ze bede zagladal czesciej ,ta mija nieobecnosc spowodowana była praca ,praca i jescze raz praca ,tak troche mam zapiete ze nawet czasami zdarza mi sie ni wywiazac z jakiegos zobowiazania wiec pozniej nadrabiam i gonie heh ale to nudy i mósiaółem sobie pojechac na tydzien nad jeziorko jak juz wspominałem mam tam taki sobie cemping gdzie lubie przebywac i mieszkac ,to na tyle z ROBALOWA ;) pozdro dla Was Panie i wpadajcie tu czesciej .ja tez sie postaram 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D piąteczek piątunio jak dobrze, że to już dzisiaj :D:D hip,hip-> hurrrrra!!! a co do mojej obrony to: -> mam ją 26 maja, pracę z oprawy odbieram 10 maja, zdjęcia do dyplomu już są złożone w dziekanacie. Teraz tylko muszę zacząć się uczyć (be,be.... ale mi się nie chce) i to tak żebym na obronie dostała \"5\" -> inna ocena mnie nie zadowoli :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy to mi sie nic nie pokazuje?...czy to wy nie zagladalyscie na dolkowo??......wcale w weekend??...ejjj buzki ladna pogoda u was byla? bo u mnie to padalo prawie cala niedzielke....noo...ale sobie odpoczelam i calkiem sie wylenilam...hihi...:):)...mam nadzieje ze wy tez odpoczelyscie..:):)...piszcie jak minely dwa dni wolnosci i swobody???...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdobry :D wszystkim kochanym buźkom :P Jakże się dziś nie chce wstawać ... ojej ... 💤💤💤 ....... Oczka się kleją , po weekendzie trzeba wracać do obowiązków ... oj jak ciężko ... ale jak trzeba , to trzeba ... Pozdrawiam serdeczniuchno i życzę bardzo miłego , ciekawego i przyjemnego dnia , mimo że to poniedziałek ... 👄 👄 👄 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Karaani 🖐️ Leticio -> :Dmi weeken minął dość, dość (no niech będzie bombowo :D )-> z piątku na sobotę balowałam do rana, w sobotę odsypiałam imprezkę i cały tydzień porannego wstawania (spałam do g. 15) w niedzielkę zaś szukałam jakiegoś stroiku-kostiumiki, w który to mogłaby się przyodziać na moją obronkę ale bez rezultatów :( :D 👄 a oto wierszyk dla Was moje milutkie: Jak dobrze być barankiem i wstawać sobie rankiem, i biegać na polankę, i śpiewać sobie tak: be be be, kopytka niosą mnie, be be be, kopytka niosą mnie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karaani -> a ja, a ja to co już się stałam taka malusia, że mnie nie widać :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewuszki ;). umnie pogoda pod psem :0 zreszta jak przez caly łikend. z lubym bylismy u mojej babci i postanowilismy jej pomalowac kuchnie (remont szykuje sie na wakacje). musze przyznac ze lubie remontowac wraz z moim M. jestesmy jak \"druzyna A\" - WZARTA I ZGRANA :p aha mama przez łikend dawala mi szybki kurs gotowania. nawet sie nie pozabijalysmy patelka ;) a ugotowane dania i ciasto smakowalo jak nigdy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czyli ona> nie boj sie kochana ;). mature trzeba przezyc... i bedzie dobrze ;) dasz rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Taniuszka -> u mienia toże okropnaja pagoda (hi,hi....) deszcze siąpi, mży i kropi (wg wyboru), a ja dzisiaj po pracy jesem umówiona z koleżaneczką na ryneczku (be, be -> ja che słońce!!!!) :D Do Ja czyli ona -> nie martwusiaj się weź głęboki oddech, dla relaksu i odprężenia trochę sobie pobiegaj (lub poskacz na skakance) i ...... powodzenia -> nie dziękuj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Taniuszka -> u mienia toże okropnaja pagoda (hi,hi....) deszcze siąpi, mży i kropi (wg wyboru), a ja dzisiaj po pracy jesem umówiona z koleżaneczką na ryneczku (be, be -> ja che słońce!!!!) :D Do Ja czyli ona -> nie martwusiaj się weź głęboki oddech, dla relaksu i odprężenia trochę sobie pobiegaj (lub poskacz na skakance) i ...... powodzenia -> nie dziękuj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Taniuszka -> u mienia toże okropnaja pagoda (hi,hi....) deszcze siąpi, mży i kropi (wg wyboru), a ja dzisiaj po pracy jesem umówiona z koleżaneczką na ryneczku (be, be -> ja che słońce!!!!) :D Do Ja czyli ona -> nie martwusiaj się weź głęboki oddech, dla relaksu i odprężenia trochę sobie pobiegaj (lub poskacz na skakance) i ...... powodzenia -> nie dziękuj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taniuszka u mnie za oknem przestało padać :) może chociaż odrobinę się rozpogodzi -> oby -> życzę tego Tobie i sobie :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to Pa!!! - do jutrzenka :D -> ja już idę sobie :D ale super!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śpiochy, śpiochunie lub pracusie, pracunie :D dzień doberek :D i miłego dzionka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochanie....ja juz jestem na posterunku....milego dnia ci zycze i wszystkim spioszkom tez....❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karaani dobrze wiedzieć, że oprócz mnie już ktoś nie śpi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....... dzisiaj czuję jakąś taką nicość, totalną beznadzieje i bezsens wszystkiego, a co gorsza nie wiem dlaczego ????? ->>> widocznie to jeden z takich moich ciężkich dni ->>>> szkoda, że nie mogę zaszyć się gdzieś w kącie albo wtulić w cieplutką pościel i sobie pomarzyć, pomarzyć aż do chwili gdy te marzenia w sen by się zamieniły ->>> a później spać i śnić kolorowo ->>> może jakbym się przebudziła to wszystko okazało by się weselsze, fajniejsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heyka Dziewczyny ;) ja tez nie spie he 🌻 dla Was .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ malutka a Kitty ma teraz maturkę ??? jeśli tak to ja też za nią trzymam kciuki :D -> 👄 🖐️ Robal -> a robisz coś ciekawego czy ślęczysz w pracy tak jak ja ??? 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyskoczyłem z pod prysznica bo dopiero wróciłem z nocki ;) a teraz grzebie w kompie szukam ,czytam itp.zaraz sie połoze na chwilke wypije pifko wczesniej ,a jak sie obudze to na rybki jade do nocy bo mam wolne kilka dni he nareszcie sobie odpoczne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Ci fajowo -> ja wprawdzie też siedze przy kompie ale jest to związane z moją pracą ja też bym gdzieś pojechała (niekoniecznie na rybki) np. w góry - połazić sobie (uwielbiam łazić po górkach !!!) ale nic z tego w najbliższym czasie nie widzę takiej możliwości, a wręcz przeciwnie lada dzień muszę się zacząć uczyć do obrony (mam 26 maja) Och oby słońce powróciło - bo bez słońca ja nie żyje (prawie)......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka nam pozostaje tylko trzymanie kciuków za Kitty i przesyłanie pozytywnych wibracji :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×