Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Karusiu 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 myślę , że każda z nas ma czasami takiego doła \"niewytłumaczalnego\" i to jest właśnie takie ogólnie złe samopoczucie i wpadanie w skrajny pesymizm :0 ale życze Ci kochana , żebyś jak najszybciej z tego wyszła !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Milu , to Ty bardzo wcześnie zaczynasz dzionek 🌻 podziwiam 🌻 Madzik 🌻 fajnie , ze Twój Tom wraca ... ja się z moim ❤️ ostatnio nie widuję po 5 dni .... i jestem bardzo smutniasta :( 😭 a wszystko przez to , ze jak człowiek urodził się niepoprawnym romantykiem ( romantyczka :P ) , to czasami jest zbyt wrażliwy i za bardzo wszystko przeżywa .... i widzi świat całkiem inaczej ..... i tęskni bardziej ......ech ..... takie to życie ............ 😴 :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milunia mnie też dzsiaj łepetynka boli. Oj ja też drinksnełam za duzo wczoraj i jeszcze wypiłam piwo, a potem jeszcze dwa drinki, nie te czasy kiedy sie miało lepszą głowę. Chyba umrę dzisiaj w tej pracy 😭 RATUNKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Behemotku ja chciałam Ci wysłać zdjątka, ale wróciły do mnie, spróbuję dzisiaj jeszcze raz. MoLLy zakładaj ten adresik aż do skutku. To czekam na propozycje terminu spotkania, daj znac, jak będziesz mogła. Ma -dzik, właśniepowiedz cosik o tym mieszkanku. Pozdrowienia. Kurcze miałam na nowo instalowany system i wcięło mi całe gg. także narazie jestem odcięta. HA muszę się Wam jeszcze pochwalić, że dostałam piękną karteczkę z wakacji od Efciusi. Karusia, Ty nasza kochana, zawsze tryskająca energią, co sie stało????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaarani, Leticio, Taniuszko, Ingo, Ma-dzik -> ❤️ ->dobrze, że jesteście to ten piąteczek jakoś może szybko mi minie :D Kaarani 👄wiem coś o takich dziwnych dołach oby tylko szybko Cię opuścił :D i żebyś wróciła do formy :D ...zresztą w ten sposób Was poznałam :classic_cool: weszłam na ten topik bo miałam doła i to właśnie doła niewiadomego pochodzenia... no i tak już zostałam :classic_cool: bo mnie przygarnęłyście ❤️, a mamusia mnie przysposobiła :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ladnie dziewuszki trzebabylo tyle nie pic :P. hehehe a teraz piekne glowki bola :D milus toz ty ranny ptaszek ;) ma-dzik ciesz sie ze chlopak wraca. ja tam zawsze czekam steskniona na mojego rycerzyka, mimo iz widzimy sie codziennie ;) leti 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ladnie dziewuszki trzebabylo tyle nie pic :P. hehehe a teraz piekne glowki bola :D milus toz ty ranny ptaszek ;) ma-dzik ciesz sie ze chlopak wraca. ja tam zawsze czekam steskniona na mojego rycerzyka, mimo iz widzimy sie codziennie ;) leti 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Karaani..oj tez wiem cos o tych stanach..ale glowka do góry..mina szybko..a jak pisałąm wczesniej..złe sny oznaczaja coś dobrego :) Madzik..ciesz sie ciesz :) Ja bym siem cieszyła :) Leticia,Taniuszka,Inguś,Behemotku,Cleo,Molly i dla wszystkich pozostalych 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, cześć i czołem... :D Witam wszystkich radośnie bo piątkowo! Przytulam wszystkich z rana i niech Was zarazi radością moja buzia uchachana :D ;) Koszmarnie się dzisiaj czuje. Troszkę wczoraj browarka wypiłam i dzisiaj mi wszystko wiruje. Ale humorek dopisuje :D Karaaniu> cieszę się że nic poważnego się nie stało. Wiem jak to jest jak z przyczyn nieokreślonych ma się doła :( Wyciągam łopatkę i zakopuję dołka. Nie smutkaj się wszystko będzie dobrze, no i masz nas :) ❤️ 😘 Madusia> cieszyć się trzeba z powrotu lubego .. Cleo> prześle Ci zaraz fotki. Oczywiście chętnie bym też Twoje dostała. Buziaczki dla wszyskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😍 😍 😘 😘 Jesztem jesztem jusz!!!!!! Fajnie było - co tam dużo pisać - powrót do rzeczywistości - ale Madusia nie siedzi sama . Leń totalny ale zmuszam się - ,,i wiodę ciało swe jak niewolnika \'\' :) Na szczęście weekend- odpocząć trzeba ! Całkowicie jestem nie w temacie więc przewrócę stron kilka......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kofane kobietki! ja tez mam takiego doła...nie chandre tylko wlaśnie doła, juz go mam od kilku miesiecy i jest coraz gorzej :D mam stany lekowe, depreche - biore psychotropki antydepresyjne, nie chce mi się z domu wychodzic (boje sie...że zasłabne) ....jestem nerwowa, płaczliwa ponadprzeciętna, potrzebuje nieustannej opieki i czułosci i naprawdę powinnam sie leczyć ale ciagle głupia mam uczucie, że to minie :) i martwi mnie tylko to że tom ma coraz mniej cierpliwości, a to mi naprawdę nie pomaga...zawalam szkołe, zaniedbuje znajomych i sama siebie....yyyh ale wszystko kiedys bedzie dobrze, nie? kobietki dołkowe.... wszysko co złe kiedys sie kończy! 😍 chyba własnie efciusia cos tam stuka, wiec na pewno sie zaraz na kafe pojawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to nasza Efciusia ma jeszcze takie prawdziwe wyjazdowe wakacyjki ...ups...tzn. urlopik .... :D fajowo :) w nocy jak zaczęło padać ...... to pada niestety do tej pory ..... i mokro ... i beznadzieja ... i mi smutno bo sama siedzę w domu 😭😭😭 chyba ta pogoda trochę dołkuje .........:0 buziaki dla Was :):):):D:P🌻👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efciusia wróciła !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 👄 dla Ciebie !!!!!!!!!! widzę , że się robi tłoczno i miło ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello to znowu ja madusia, ma-dzik a dzis ma-dołek.....boo taki ma-dzik dołkowy....yyyh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a swoja droga widzę że co poniektóre panny pochlały cosik wczoraj...ale żeście sie zgrały! :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik..Ty mi nie mów!!! tylko siem :)-o tak :) ladnie... Efciusia..wiem wiem..cieżko wrocic do dawnych obowiazków po takich fajowyhch wakacjach! LEticia..slounko..Ty siem usmiechnij :) sama ny bydziesz..zawsze jest GG :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyżby ta pogoda sprawiła , że każda z nas jest smutna .............? PRZYTULAM WSZYSTKIE DZIEWUSZKI 👄 !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ef- ciołek - hy hy ale przepraszam o co chodzi-? kawę dajcie bo zlecę z fotela - spaaaaaaaać! wy też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efciusia> 😘 ziendobry :D miło Cię \"widzieć\"! poczytaj i wracaj do nas ❤️ Maduś> słoneczko a może warto wybrać się do psychologa? Moja koleżanka miała problemy i też zaczęła wpadać w jakieś dziwne stany i z miesiąc temu zaczęła chodzić i już wygląda lepiej i lepiej się czuje. To pomaga. Biedactwo Ty nasze. 😘 Cleo> wysłałam Ci słonko fotki. :) Leti> całuski dla Ciebie romantyczko Ty nasza kofana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka dla ciebie ; :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
behemot, oczywiscie ze pojdę do specjalisty, wiem że jest mi potrzebny, problem w tym ,że zanim do niego dojde zemdleje z 50 razy i zwymiotyje drugie tyle :) licze na toma, że weźmie mnie za rączke i mnie zaprowadzi....tak jak ja ......kiedys jego...... na razie wytrzymuje sama ze soba, ale jak sie juz rozkleje to pojde :) wesjo budjet haraszo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik...lepiej pojdz teraz..poki jeszcze nie ejst tak starsznie zle..chociaz czasem..zeby wspiac sie wyzej trzeba sie odbic od samego dna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Behemotku 🌻 dziękuję kotko kochana :) 😴 niedobry dziś dzień :( Maduś 🌻 mimo , ze dzielnie walczę , to jeszcze się tego \"dziada\" nie pozbyłam :0 ale ptzrę z nadzieją w następne dni :P Malutka duuuuuuży 👄 !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leticia> mrau.... :) podrap kotka za uszkiem :D Madziku> ja Cie zaprowadze jak chcesz. Wezmę zapas torebek na drogę i dopilnuje byś się nigdzie nie uderzyła przy upadkach. Jest takie powiedzenie że lepiej późno niż wcale ale może w tym przypadku było by lepiej wcześniej niż później. Trzymaj się kochana. Tylko nie doprowadź się do jakiejś depresji czy innego cholerstwa. 😘 Malutka> 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś tak ostatnio fajnie się zgrywamy ma-dziku :D to fakt :D widocznie zaczynamy na siebie nawzajem oddziaływać jak to u siostrzyczek bywa :D dlatego śle wam :D i 👄 zobaczycie wszystko będzie gitek :classic_cool: 👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoj nie dość że łepetynka to i brzuszek cosik mi dolega po tym wczorajszym drinksowaniu ale właśnie wysłąłam kolegę do sklepu po lodzika, może trochę schłodzę zołądeczek to się lepiej poczuję. No to wczoraj jakoś się zgrałysmy z tym drinksowaniem EFCIUSIA WITAJ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ serce] ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ serce] ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ serce] ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ serce] ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ serce] ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez bym sobie cosik dziś podrinkowała :P na poprawę na stroju i nie tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hyhy zabawne ale własnie te stany lekowe i nerwica to efekty depresji :) podobno sie na nia umiera....hmmm ale ze mna nie jest chyba zle...mam apetyt [schudłam co prawda 4 kg] często się smieje, mówia że rozbawiam ludzi......jestem tylko taka apatyczna, lubie byc sama i nie lubie towarzystwa ludzi bo mnie mdli i się boje że zemdleje. najbardziej wkurza mnie tom, bo mówi, że sie nie usmiecham i dzika sie zrobiłam i jego znajomi zaczynaja czuc się dziwnie w mojej obecnosci...straszne rzeczy..:D to akurat mnie guvio obchodzi, a toma jakby najbardziej....cóz przykre...taki brak zrozumienia...chyba odejde...:) dlatego sie nie ciesze że wraca....co mu powiem, nie mam ochoty sie usmiechać. ciesze się...ale....niestety nie merdam ogonkiem :) tak bardzo go kocham a on tak bardzo mnie nie rozumie :) leti! 😘 no wiec moje szkła (te okularowe) są z powłokami: antyrefleksyjna, utwardzajacą i hydrofobową. co do ostatniej to nie wiem co to...że niby nie paruje...nie wiem :) a co do dziada hmmm to moze go wódka potraktować? od zewnątrz naturalnie :) inguś, nie że COŚ ci dolega, tylko narnolmalniej w swiecia kacura masz jak 150 :D :D weż ty lepiej wypij hektolitr herbaty z cytryną i zjedz cos tłustego : jajecznicza z kiełbaską :) malutka - 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma-dołku 👄 najlepiej by pomogły procenciki ..........% & %........... tak profilaktycznie ...... od wewnątrz..... :P już bym się niczym nie martwiła .... byłabym lekka jak piórko i radosna jak skowronek ......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×