Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

:classic_cool: W autobusie na jednym z krzeseł siedzi dziewczyna a obok stoi starsza pani z dzieckiem. Babcia świdruje dziewczynę wzrokiem, w końcu nie wytrzymuje i mówi: - Może by tak pani ustąpiła miejsca? - Nie mogę - dziewczyna na to. - A dlaczego? - Jestem w ciąży! - Hmm, w ciąży, akurat. I taki plaski brzuch? A długo jest pani w ciąży? - Pól godziny. Jeszcze mi się nogi trzęsą. :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milu , fajny kawał :D Dziewczyny , myślę, że to nie bedzie aż takie złe :P przy kasie pewnie nie bedę , a raczej przy układaniu towaru ... i to ma być 8 godz. na 3 zmiany . Jakoś sobie poradzę ( tak myślę ) . Będę Wam relacjonować na bieżąco :D Madzik , ja też to robię z braku kasy ... wiesz na rodziców moge liczyć ....ale , no właśnie .... nie dadzą mi na wszystko , dają na bilet i od czasu do czasu na coś koniecznego , a ja ( chyba jak każdy ) mam większe ( ale nie myślcie sobie , że jakies bardzo wielkie) potrzeby .... no i nie chcę w końcu - dajcie mi na to (np no nie wiem xero ) , na tamto ....... I irytuje mnie - na co chcesz ? dajcie mi na np. podpaski ..czy coś w tym stylu , chcę mieć swoje pieniążki i koniec :P A dziś prawdopodobnie idę zmieniać szkiełka w okularach ( bo chciałam sobie kupić nowe oprawki , ale większych funduszy brak :0 ) Wpadnę do Was wieczorkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka skarbeńku mój kochany ale z czym źle z min, z waszym związkiem, z jego telefonem ???? napisz co się stało, może możemy Ci jakoś pomóc ???? 👄 ....o.... już prawie 23 a ja jeszcze nic nie zrobiłam ale ten czas szybko leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka , słonko , co się stało ? Cóż Cię tak zasmuciło [tuli , tuli] ? 👄👄👄👄👄👄👄 W tym tygodniu w rzeszowie gość w biały dzień zamordował dziewczynę - w centrum miasta - podobno była z nim w ciąży i go nie chciała :( Normalnie szok !! Żeby już takie rzeczy się zdarzały ... to jest przerażające :( A tak wogóle , to ten gość jest z niedalekiej miejscowości ... aż mnie to zmroziło .... Ten świat jest coraz bardziej dziwny i straszny .......................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki 🌻 malutka --- co się stało? Napisz bo sie martwimy....:( leti --- jest tyle strasznej przemocy na świecie,u nas niedawno też chłopak dostał nożem bez powodu,szedł sobie po prostu...Przeżył na szczęście.Jutro po Mszach Świętych będą zbierać u nas podpisy przeciw przemocy,niewiem co to da,ale może coś... Leti,powodzenia w pracy,trzymaj się,daj sobie radę :) A u mnie wszystko ok,jutro jade po kozaczki wreszcie :) Mam nadzieję że kupię sobie takie jakie chcę :) Pozdraiwam Was gorąco 😘 Strasznie mnie boli głowa i piję kawkę,przeważnie po kawie mi pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
włąsnie dostałam przedokresowego dołka :( nie dość , że odbiło się to na mnie , to jeszcze na dodatek na moim misiaczku .... i znowu narobiłam głupstw 😭 😭 😭 dlaczego to jest takie okropne ...........................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech...Wojtka taki koles okradl..ze wszystkiego.. :(.. malo tego..nasczyl herbate kwasem..i Wojtek o malo co sie nie przekrecił.. :( jestem roztrzesiona..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
herbate? kwasem? to pewnie cały przewód pokarmowy mu wypaliło! jesu, malutka, toż on bedzie sie strasznie długo rehebilitował! bedaczek...tyle czasu na kroplówkach....malutka bardzo współczuje. najwaznijszce , ze zyje. leti....😘 ja tez mam przedokresowego dolka.....chlip...i płacze od rana.... haj mili 😘 karusia....skarbie zyjesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma-dzik, leti, cleo 👄 + ❤️ malutka ludzie są podli coś okropnego 😠 mojego faceta w ostatnim czasie parokrotnie okradli 😠 ale na szczęście na tym się skończyło ale ten kwas 😠 co za totalni debile chodzą po tym świecie ...a dla Ciebie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry🌻 Pozdrawiam Was Serdecznie i zycze Miłego 13nastego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry.. Madzik..a czemu Ty beczysz?! nu nu nu [grozi palcem] Zadnego beczenia! Lepiej już? Ech..nie wiem czy pajade do Niego na te swieta..z braku kasy.. :/ Karuska...a jak tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeh! malutka- płakałam sobie ot tak, bo zimno, ciemno, szaro-buro .... i w piatek siostra kluska z małym pierdkiem przyjeżdża i zostaja do soboty. fakt, że ciesze się ze nie do niedzieli :) robal naszym przyjacielem jest! :D mili wanili duzo się ślini! świeta w domku tez beda fajne - zobaczysz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka już Wam nie prześlę żadnego b uziaczka co by ma-dzik nie mówiła, że znowu robię ślimaczka ;) :classic_cool: -> :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! Życzę Wamj , abyście się mniej smutkały :D U mnie sytuacja w miarę się unormowała ( wizyta ❤️ ) . Żeby było super fajnie , to do tego daleko , ale może nie tak bardzo .... :P a JAK wASZE PLANY sYLWKOWE .....? U mnie jeszcze nic , ale być moze sytuacja się rozkręci .... zobaczymy . Z pogody jak na razie jestem zadowolona - byle na Święta był snieg - ale też , żeby nie było go za dużo :D Dużo buziek przesyłam i przytulam !!!!!!!!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leti tuli, tuli .... plany na sylka już mam sukienkę też tylko jeszcze butków brak :( ale postaram się ten brak w najbliższym czasie nadrobić 👄 i do jutrzenka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) a ja nie mam planow na sylwka. tz mam ale takie mało konkretne :) tz konkretne ale mało ,,wystrzałowe,, klusek ma inwentaryzacje gdzieś tam w sylwestra i skończy poźniej, bedzie zmęczony, ja tez za bardzo nie chce wychodzic w buczący, głosny tłum :) tak więc mamy luźny plan, żeby kupić prawdziwego szampana, zrobić pyszne żarełko i zostac w domku. na pół godziny przed godz 00; 00 skoczyć gdzień na plac zamkowy czy tam na plac defilad, nie wiem gdzie tam na miescie impreze robią :) hyhyhy. wrócimy do domku, wypijemy babelki i .....pojdziemy spać! ąle dziki plan! he!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) dawno nie zaglądałam a tu proszę ... karuśka 👄 cvo to za informacje ???? ;( wyjaśniło się coś moze ??? jak samopoczucie ???? skrobnij cos bo sie martwię ..... 🌻 madzik - moje plany sylwestrowe przebijają Twoje o głowe !!! :) ja zamierzam zaszalec i moze nawet zjesc cos nowego (poza serem, szynke drobiowa i gotowanym kurczakiem bleee) .... i taks ie zastanawiam czy moze zaszalec i wyppic lyczek picollo (nie wolno mi gazowanego hehe) ..... a co do wyjscia ... coz - popatrze na fajerwerki przez okno .... a co mi tam :P ahaa - i w palnach mam wystrojenie coruchny w kiecke - enich czuje ze sylwester :P tylko najpierw musze jej ja kupic :P :D normalnie bredzę .... ale faktem jest, ze to bedize nasz pierwszy sylwek spedzony chyba glownie przed tv ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój sylwek tez będzie raczej przed TV.....:) Wcale mnie to nie martwi,nie lubię tego całego zamieszania z balami,głośnymi imprezami....nie ma to jak sylwek we dwoje...❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupilam bilet! Uparlam sie! JADE! wydalam cala swoja kase..i sie jeszcze zapozyczylam :P bedziemy zyc o chlebie i wodzie..ale co tam! najważniejsze,ze razem!!! Sylwestrowe plany?? ŻADNE! jak na razie...wracam od Wojtka 29go..moze gdzies sie jeszcze załapie..napewno! pewnie ejszcze nie ebde wiedziala co wybrac ;)..hehe..bedzie fajnie .. :P buziak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ByłySaper
:D Ehehhe ... [zaciera rączki] to jak sie wywali to dopiero będzie piekna katastrofa . ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to fajowo :) to tylko mili gdzies na balety wyrusza :) hehehehe... ja się tam juz ciesze :) nie bedzie kolezanki szklanki anki od toma [bo do paryza leci - prfrfrfrfr!] nie bedzie pijaka darka smarka :) bo do 3miasta leci :D flachchchachachachacha!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka masz rację ważne żebyście razem byli 👄ja też tylko na chwilunię wpadłam wczoraj udało mi się zarejestrować autko :D ale jestem wściekła 😠 bo mój przyszły niedoszły instruktor ma mnie w d... i robi mnie w bambuko 😠 staciłam przez niego 16 dni -> jak dla mnie to bardzo dużo auto stoi, ja nie jeżdżę dostaję ku...... dzisiaj umówiłam się z innym na pon. może ten bedzie ok :D:D:D:D:D ....KTO MNIE NAUCZY JEŹDZIĆ!!!!!!! a dla Was ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka masz rację ważne żebyście razem byli 👄ja też tylko na chwilunię wpadłam wczoraj udało mi się zarejestrować autko :D ale jestem wściekła 😠 bo mój przyszły niedoszły instruktor ma mnie w d... i robi mnie w bambuko 😠 staciłam przez niego 16 dni -> jak dla mnie to bardzo dużo auto stoi, ja nie jeżdżę dostaję ku...... dzisiaj umówiłam się z innym na pon. może ten bedzie ok :D:D:D:D:D ....KTO MNIE NAUCZY JEŹDZIĆ!!!!!!! a dla Was ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko mili! 16 dni a autko stoi!!!??? chamstwo! podłośc ludzka nie zna granic! ja cie naucze :) jeżdzić :D hehehe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma-dzik nawet nic nie mów 😠 jestem wściekła do granic możliwości bo tym kimś jest mój koleś dorabia sobie jako instruktor sam mi zaproponował, a teraz mnie unika 😠 ale jeszcze tego pożałuje i to napweno :D:D:D zemsta będzie słodka, żebym ja się musiała prosić ...jeżdziłam już po lacu z lubym ale 1 raz na miasto chciałam pojechać \"L\", bo w razie \"W\" jest hamulec z boku, i tak czekam jak ten debil i czekam 😠 ....👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buźka...ja dopiero w domku..wrrrrr.... Mili vanili!!! 16 dni!!! kopas w dupas i tylas!!!! no.. zeby to tyle czekac..kto to widział...jajca ukrecic! No.... jeszcze tylko tydzien..jeszcze tylko tydzien!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mili..... wiesz co? normalnie ręce opadaja. to tak jak klusek pomagał mi napisac licencjeta :) miał mi przynosić materiały z pracy i co?....i dupa :) zmieniam kierunek, bo sama nie napisze a na tego buca nie ma co liczyć :) wlasnie pojechał po siostre i małego grubasa :( 😠 mam jeszcze nadjeżde że grubas jest zakichany i zasmarkany i nie przyjada!!! :D :D :D oł gad! plisssss!!!! [oczy puszka okruszka] [gad: as ju łisz] :D :D :D :D :D malutka :) pozdrówka i duzo cierpliwosci :) jakos kurna trzeba przeżyc ten tydzień :) he!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×