Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

ej no!!!! klawiatury wam pozamarzały , czy co??!!! no gdzie wy! dołki moje! hoooooo hooooooooooop!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😠 😠 tyle się napisałam i net zżarł mój wpis 😠 a później przestał działać na dobre nie wiem czy to co teraz piszę to się ukaże Wam ....jakby co to miłego dzionka ❤️ i do „usłyszenia” w środę, chociaż może jutro z domu coś skrobnę jak znajdę chwilkę bo mam na jutro dużo zaplanowane, urząd, szkoła, koleżanka :D:D i 2 koleżanka :D:D:D, 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😠 😠 tyle się napisałam i net zżarł mój wpis 😠 a później przestał działać na dobre nie wiem czy to co teraz piszę to się ukaże Wam ....jakby co to miłego dzionka ❤️ i do „usłyszenia” w środę, chociaż może jutro z domu coś skrobnę jak znajdę chwilkę bo mam na jutro dużo zaplanowane, urząd, szkoła, koleżanka :D:D i 2 koleżanka :D:D:D, 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koszmar😠 piszę już do Was 5 raz i wielkie nic, ktoś zjada moje wpisy 😠 ach te głodomory kaffeteryjne ;) jutro mam urlopik :D i od groma i ciut ciut planów :D:D urząd, szkoła, koleżanka nr1 i kol. nr 2 :D:D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak teraz to mi pokazało wpis i nawet jakiś stary się pojawił zachowuję się dzisiaj jak potłuczona nie wiem co piszę i co się Wam ukarzę ale nic -> 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jessssu....mili ...zmień ty dziecko moje płyte.....to juz nudnawe z lekka się robi :D :D :D zjadłam przed chwila kapuśniak....:) iiiiiiiii........4 ptasie mleczka....:) i ide dzis do psychiatry >>>>>>>>>> :classic_cool: dydydydyd na pierwsza wizyte....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam! dzis znow jestem na necie :D! opowiem wam troche o mojej pracy ;), wiec robie zarcie dla gruubych irlandzkich bab ( niech tam jedza na zdrowie) i poza tym ze robota jest nudna jak flali z olejem to mam swietnych ludzi w ekipe. naprawde tylko sobie mozna o takich ludziach pomarzyc.pracujemy z miskiem razem i nawet sie zgadzamy ;), czasem sa miedzy nami zgrzyty ale szybko je rozwiewamy :D. nauczylam sie gotowac (calkiem niezle) a po zakupy biegam do ruskich sklepow. teraz pracuje jeszcze w pizzerii gdzie moge jesc do woli wiec pewnie juz niedlugo powieksza sie moje wymiary :P. oprocz tego poznaje fajnych ludzi, ucze sie gadac po angielsku i nawet takie zycie mi sie podoba. tylko zeby byc blizej domu i rodziny to byla by juz sielanka!! no juz koniec marudzenia, zmykam papa 👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam! dzis znow jestem na necie :D! opowiem wam troche o mojej pracy ;), wiec robie zarcie dla gruubych irlandzkich bab ( niech tam jedza na zdrowie) i poza tym ze robota jest nudna jak flali z olejem to mam swietnych ludzi w ekipe. naprawde tylko sobie mozna o takich ludziach pomarzyc.pracujemy z miskiem razem i nawet sie zgadzamy ;), czasem sa miedzy nami zgrzyty ale szybko je rozwiewamy :D. nauczylam sie gotowac (calkiem niezle) a po zakupy biegam do ruskich sklepow. teraz pracuje jeszcze w pizzerii gdzie moge jesc do woli wiec pewnie juz niedlugo powieksza sie moje wymiary :P. oprocz tego poznaje fajnych ludzi, ucze sie gadac po angielsku i nawet takie zycie mi sie podoba. tylko zeby byc blizej domu i rodziny to byla by juz sielanka!! no juz koniec marudzenia, zmykam papa 👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taniucha! tylko nie przytyj od tego zarcia! :D pizze to zdradliwe zarło...oj zdradliwe! wiem, bo jem....niestety! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziku ❤️ było cudnie , a nawet bardziej niż cudnie .... Było bosko , jeszcze nigdy nie miałam takiej niedzieli ... Ale niestety \"rzeczywistośc skrzeczy\" i wczoraj trzeba było wrócić na uczelnię ... nawet nie wiecie , jak mi się NIE CHCIAŁO :0 A ta zima za oknem jest piękna ! Tylko straszą , że niedługo wszystko się stopi :( Wczoraj byłam na zakupach i kupiłam sobie taki fajny prawie-golfik : czarny i bez rękawów :) Pozdróweczka i buzzzzzziaczki !!!!!!!!! 👄 !!!!!!👄 !!!!👄 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leti! cudnie! ja tez miałam miły weekend...choc bez szaleństw. tylko w sobote w knajpie zwanej lolek wypiłam dwa grzańce -pycha przy dzwiąkach muzyki na zywo. a u nas zima ...stopniała......jest brzydko, żalośnie, a fe! mokra breja, błoto, deszcz, fu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik..Leti... Super!!! Ja mialam wczoraj polmetek..przyszlam o 3 rano..a o 7 pobodka i do szkoly..jestem zmasakrowana... spac mi sie chce..a musze siedziec nad tym pieprzonym projektem z bioli..ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taniuszka👄 widzę, że fajnie tam u Ciebie :D Malutka 👄i jak projekciki zrobione ? :D Ma-dzik 👄 Leti 👄 .... dziewczyneczki u mnie mroźno ale za to nie ma chlapy :D:D muszę Wam się pochwalić kupiłam sobie samochód obecnie jest w Niemczech ale już za tydzień będzie u mnie :D:D teraz tylko :D:Dmuszę nauczyć się jeździć i heja!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc skarbeńki! łojojojojojojojojoj... jaka puśto :) ........................😍................... u mnie pada snieg! ~:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadal nikogo niet...a potrzeba tylko kilka wpisów do slicznej okrągłej ogólnej liczby wpisów :) eeeeeh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :D ja jestem ! wróciłam dzis wcześniej - nie poszłam na wykłady , bo byłam dośc zmasakrowana i nic mi się nie chciało ( zwłaszcza , że musiałabym na nie czekać 3 godz. ) Zima ... zima ... zima.... ślicznie jest ! Dziś byłam w kozaczkach i w spódnicy :P Madziu , mój wpis bedzie jednym z tych kilku ;) Milu - graaaatuluję !!!!!!! :) autka ! A do mnie dzis luby przyjeżdża - ale się cieszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :D ja jestem ! wróciłam dzis wcześniej - nie poszłam na wykłady , bo byłam dośc zmasakrowana i nic mi się nie chciało ( zwłaszcza , że musiałabym na nie czekać 3 godz. ) Zima ... zima ... zima.... ślicznie jest ! Dziś byłam w kozaczkach i w spódnicy :P Madziu , mój wpis bedzie jednym z tych kilku ;) Milu - graaaatuluję !!!!!!! :) autka ! A do mnie dzis luby przyjeżdża - ale się cieszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki :) Taka jestem zalatana,zapracowana,jak nigdy :) Będzie grosik na Święta :)Cieszę się że jesteście :) Jutro popijawa,Andrzejki w pracy:PZnowu wracanie slalomem do autobusu,buuu....Nie,żartuję,tak źle nie będzie :) A dziś ubrałam pierwszy raz mój nowy kozuszek,wszyscy mnie chwalili ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zes dziewuszki.. projekt z bioli zrobioiny! ufff No..a teraz zabieram sie za angielski,polski, chemie i pozniej WOk...glowa mi pęka AAAAAAAAAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zes dziewuszki.. projekt z bioli zrobioiny! ufff No..a teraz zabieram sie za angielski,polski, chemie i pozniej WOk...glowa mi pęka AAAAAAAAAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w Piateczek Kofane Dziewczyny;)🌻 Pozdrawiam nowe Twarzyczki i zycze miłego wekendaska;) U mnie po staremu na nic czasu nie mam,ale jak tylko mam moznosc to wskakuje na momencik na kafe . Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i takim sposobem zaliczyłem Jubileusza !!!!!!!!!!!! Gratulacje za pełna CYFERKE;) pozdro dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek!!!! ide do szkoly!!! dziewczyny..imprezka dzisiaj!! mamy 10 000!!! :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju..10 000 :) robal jeju....godz 00;30 a ty sie pytasz czy spimy....oczywiscie, że nie! ale w domu kompa niet i tennn...i odcieta jestem od netowej pepowiny... mili, rany ...jakos nie wyłapałam...autko bedzięsz miała! fajnie! autko to dobra rzecz! tylko czy aby na pewno fajnie, że z niemiec.....ale co tam ! na pewno wszystko sprawdziłas! brrr...leti...zima, zima...a ty w spódnicy....o w zyciu! wiecie, że w tym roku tylko raz kiece na sobie miałam....na weselu! hehehe malutka! naturalnie gratuluje skończonego projektu z bioli :)!!! kto chce!? kto chce?! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik...dziekuje!!! A ja mam weeekend!!! jupi!!!! no...a o 18 imprezka..w starym opuszczonym mieszkaniu..juzpi!!! bedzie extra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mamy całkiem niezłą liczbę wpisów i możemy to opić :P bardzo dobry pomysł :) Witaj Robalku ( rzadko do nas zagladasz ;) ) Cleo - ja też będę rozglądać się za pracą ( dorywczą ) bo doskwiera mi brak kaski ( nie dostałam stypendium :( ) Już coś działam w tym temacie :) Madzik - czasami , jak mnie \"najdzie\" to lubię w spódniczce w zimie ;) A że luby lubi mnie w spódnicy . to czasami robię mu niespodzianki - chyba dziś też tak zrobię ( chyba się wieczorkiem zobaczymy .... ❤️ .... ) ŻYCZĘ UDANYCH OSTATKÓW !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I WOGÓLE CUDNEGO WEEKENDU :) mam dużo nauki , ale i tak większośc czasu spędze na zupełnie innych rzeczach niż na nauce :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochnae moje..jak ja tęsknię...ale niestety obecnie nie posiadam dostepu doneta w pracy...a w domku luby mnie odgania i w ogóle tak późno wracamy że nic sie nie chce.... Wszystkiego naj naj...duuużo zdrówka...i szczęścia Elfficzkowi.... głasku...głasku dla dzidzi... miluniu...buziaki misiaki madusiu....uuuwielbiam twoje wpisy..maleństwo kochane....od razu mi sie humor poprawia.... malutka to fajowo...połowinki to fajna impra była...u mnie też;););) efciusiu...❤️ Inguś....mam nadzieje ze w pracy troszke spokojniej...w koncu tyle czas tam sie spędza ze lepiej miec spokój...ehhh...buziaki..i dla Oliwki też:):):) Cleo...praca,,praca..ale pamietaj tez o odpoczynku:):) Leti..całusków cała masa...:):):):) Robalu ty ...nasz dżdżowniczku:) Taniuszka...nie martw sie swiętami...mogoa byc fajowe...tylko we dwoje..:):)❤️ kochane moje...ekhem..i kochany;);) trzymajcie sie wszyscy cieplutko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karusiu 👄 WIELKA buźka dla Ciebie !!!!!!!!! 👄 👄 👄 Wczoraj widziałam się z lubym :) a dziś - no cóż - zwykła sobota i pełno roboty w domu ... uczę się - m.in. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×