Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Gość koliczka
:(:)(:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolipop
:(:):D:O:*:[:@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinio
:O:P:R:S:T:U:W:Z:A:B:C:D;E:F;G;H;I:J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinio
:O:P:R:S:T:U:W:Z:A:B:C:D:E:F:G:H:I:J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby tak było można go zakopać....:( no ale nic łepetynka do góry:) nie ma co sie dołować😍 wiosna idzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssssssssssssssic
:X:K:L:Ł:M:N

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliposusua
:Q::{:}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekomiś
:1:2:3:4:5:6:7:8:9:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i może nawet słonko dzisiaj zaświeci 🌼 ....byle do wiosny :D:D nie martwusiaj się każdy ma w życiu złe dni ale one przecież mijają i szybka odchodzą w niepamięć :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim! 🖐️ Dzięki bardzo za miłe przywitanie i za pamięć 🖐️ Niestety przez poprzedni tydzień nie miałam czasu do Was zaglądać.Ale cały czas pamiętałam!!! :) Na święta przyjechał brat z rodzinką, którego z niewielką przerwą nie widziałam 6,5 roku. Właśnie przez poprzedni tydzień mieszkał u mnie. Niemal codzinnie były imprezy i spotkania z kolegami ze szkolnych czasów. Kołowrotek już się zkończył, bowiem w sobotę braciszka już pożegnałam 😭, została jeszcze na trochę bratowa i Kamiluś. Rozżalenie jeszcze mi nie przeszło, bowiem nieprędko znowu się zobaczymy.... :( 😭 A przez weekend byłam odcięta od netu - podobno przez wichury... >>>Madzik prasowanko sylwestrowe poszło dobrze, ale wczoraj zaliczyłam kolejne. Mała ta moja rodzinka, ale strasznie się brudzi... :( >>>Milunia Wybaczam kradzież mojej stopki :) :) :) I witam w klubie problemowych ósemek ;) U mnie to rodzinne, że coś z nimi jest nie tak. Moje leżą sobie w dziąśle, a nie stoją jak wszystkie inne zęby. Mój brat właśnie w zeszłym tygodniu jedną sobie usunął. A to jak wyglądał pozostawię bez komentarza :( Ja miałam zrobić to samo w lutym, ale chyba na razie sobie odpuszczę... Mam nadzieję, że teraz będę zaglądać częściej. Pozdrówka dla wszystkich. Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMI,Kaffka,Milunia,Malutka,Ma-dzik 😘 gorące buzi :) Niewiem z czego się tak cieszę,dziś była wyplata :( Buuu....ale marna...buuu....oddałam wszyskie długi, popłaciłam rachunki,i prawie nic mi nie zostało,buuuu........:(:(:( Ja chcę fajnego ciucha i drogi kosmetyk.....buuuu.....od dawna nic sobie nie kupuje prawie :( Dobra,już dość tego ryku :P Nie będę juz taką materialistką :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziku .... cudnie :) urządzanie własnego mieszkanka - i wtedy każda rzecz niesamowicie uszczęśliwia :) My wybraliśmy już projekt domku i już wiemy jak to kiedyś \"mniej więcej\" będzie wyglądało ... jejku , bedziemy mieć kiedyś własną chałupkę :D Choć to na razie tylko na papierze , ale jak to cieszy !!!!!! Miluniu , nie martw się ! Dojdziesz w końcu do wprawy - zapeniam , że to tylko kwestia czasu ! 3mam kciuki :) Widziałam się zkochaniem w niedzielę ... niemalże to zrobiłam ... tzn. bardzo (za)głaskałam - ale wytrzymał to :P Kocham go coraz mocniej - ostatnio świetnie się dogadujemy i choc nie widzimy się za często , to teraz samo czekanie sprawia mi niesamowita przyjemność :) A jak się kończy czekanie , to OJEJ :d:d:d:d:d:d:d:d CLEO kochana , nie martw się ! za jakis czas na pewno sytuacja się zmieni ... czy mieszkasz teraz sama , z Piotrkiem czy z rodzicami >? Ja też teraz wiem co to praca , bo raz na parę dni idę - zalezy jak uczelnia mi pozwala - i to jest 8 godz. na nogach , ale zleci zawsze szybko i nie jest źle , więc na razie sobie pracuję , grosz cieniutki , ale jakiś tam jest i to jest ważne .... ostatnio tylko przestraszyłam się , gdy zobaczyłam ile mi zabierają z zapłaty - ubezpieczenie itp. Ale trzeba się do tego przywyczaić , kiedyś pewnie zabiorą więcej :P Ojejku , ale się nagadałam , a to przez to , że mnie tu chwilkę nie było :) W każdym razie przesyłam dużo buziaków dla wszystkich , szczególnie ciepłe dla Malutkiej z życzeniami , aby tata zmienił zdanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMI 👄 fajnie, że ponownie do nas zawitałaś goście fajni są ale czasami z ulgą patrzymy gdy odjeżdżają :D:D malutka 👄 oj Ci rodzice, wiadomo chcą dobrze ale nie koniecznie ich dobro jest naszym, może jeszcze coś zdziałasz -> małymi kroczkami... Cleo 👄 zobaczysz kiedyś będzie Cię stać na drogie rzeczy to tylko kwestia czasu :D:D ale przecież sama wiesz, że nie to jest w życiu najważniejsze ;) Leti 👄 Twoja miłość ❤️ tak pięknie kwitnie, dobrze, że o nią dbacie i ją pielęgnujecie szkodabybyło aby się gdzieś zatraciła ..... ❤️ a u mnie jak zwykla ciągły brak czasu, jestem zaganiano-zalatana dobrze chociaż, że mogę coś do Was napisać z rana :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gud morning :) alez mi sie nic nie chce :) spac tylko :) łaaaaaaaa 💤 pogoda taka nijaka, ni to wiosna ni to jesień, bo zima na pewno nie :) ciepluchno z 15* dziś pewnie bedzie :) hyhy :) miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już czuję wiosnę - a słonko tak pięknie świeci !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leti, ma-dzik jak dla mnie to pogoda cudna, świeci słonko i jest cieplutko chciałabym, żeby tak było przez całą zimę :D:D tak nie lubię mrozów, śniegu i innych typowych objawów zimy :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
błekitu ciag dalszy :) wiosenka jakby na dobre sie rozpanoszyła :) ale zima chyba po prostu zapila osatnim razem i odsypia biedactwo, obudzi sie w końcu z wielkim kacem i z tego wszystkiego pewnie da nam popalic....yyyh czy juz mówiłam, że mamy nowa rejestratorke :) ma na imie adasia :) jest za chudy, za wysoki i zbyt sniada karnacje posiada :) ale sympatyczny chyba :) .....🌻........🌻........ ........🌻............🌻........🌻..... .🌻.....🌻............🌻.....🌻..... .....................🌻.....🌻..........🌻.. ..............🌻............🌻........🌻..... .🌻.....🌻............🌻.....🌻..... .....................🌻.....🌻..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma-dzik 🌼 bukiet cudny 🌼 jestem pod wrażeniem Twoich zdolności artystycznych :D piękna Twoja nowa osóbka :D -> to dla niej 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMI specjalnie dla Ciebie ccoś tam zmieniłam w mojej stopce i już jest inna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Cleo...każada kobieta powinna kupowac sobie fajne ciuszki i drogie posmetyki..to żaden materializm :P Emi..a braciszek daleko mieszka? Mili,Madzik 😘 Leti..baaardzo sie ciesze..też bym chciałą:) Ale w sumie..to jeśli chodzi o mieszkanie to chciałabym zaadoptować strych..albo jakiś magazyn stary (WIECIE JAKIE TE MIESZKANIA SĄ FAJNE?! REWELKA!!!!)....albo parterowy domek z duuuuzym ogrodem,pieskami i konikami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mi się wydaje , że zima jednak będzie , tzn. tak teoretycznie to ona jest ....w praktyce gorzej ..... ale na razie to tak może być ! dziś miałam do wyboru siedzenie w czytelni lub pójście na miasto , zgadnijcie co wybrałam ...:P ........:classic_cool: ....... poszłyśmy z koleżanką na pizzę ....hmh....hmh.....pyszna była :) Dzisiaj mnie gardełko boli ... brzydkie gardełko .... [ oj..........................uczelnia mnie przygniata ........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och dziewczyny....nie jestem aż taką materialistką......tylko wczoraj byłam naprawde zła,ogólnie na szefa,bo coś obiecał i nie dotrzymał,wrrr....z tymi szefami :) Niech no tylko przyjdzie wiosna...kupię sobie coś super,hehe,jakąś sexy kurteczkę,i będę paradować z łebkiem w górze :D :D Leti---oj,czuję że niedługo napiszesz nam na forum \"dziewczyny,wychodzę za mąż !!!\" Taka jesteś szczęśliwa ❤️ I plany wspólnego domku sie pojawiają :) A ja mieszkam z rodzicami i bratem,mój luby już od dawna nalega abym sie do niego przeprowadziła,ale ja chcę, dopiero po slubie.On mieszka wiekszość roku sam,rodzice mieszkają z nim tylko w zimie :) A zima ma być od soboty podobno...ale juz silnych mrozów nie zapowiadają na styczeń i luty,podobno najniżej -7 stopni.No cóż,zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wszystkim!!! :D >>>Milunia \"goście fajni są ale czasami z ulgą patrzymy gdy odjeżdżają \" - no nie żebym czepiała się szczegółów, ale jakoś dziwnie to brzmi... ;) Mam nadzieję, że to konkretnie nie do mnie... ;) I tak jak Ty ZIMIE MÓWIĘ STANOWCZO NIE!!!! O jezu - jaka ładna ta Twoja nowa stpoka! :) >>>Malutka braciszek mieszka na stałe w Chicago. Jego żona w listopadzie dostała pobyt stały, więc niemal od razu przyjechali :) A swojego ogródka to mam dość pd koniec każdego lata. Dobrze,że zimowe przesiadywanie w domku zmienia moje nastawienie przez zimę i z chęcią zabieram się za niego każdej wiosny. :) Pozdrowienia for all!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cleo , wcale Ci się nie dziwię , jak ktoś obiecuje i się z tego nie wywiązuje to jest be! Ja też nie mogę się doczekać kasy za grudzień ..... ojej .... widziałam dziś taki fajny staniczek :P i jak będę miała w łapkach coś-nie-coś , to sobie go kupię :D A z moimi planami .... jeszcze nic głośno .....:) obecnie jeszcze nic , na razie żeby moje Buzi skończyło studia :) Potem jakoś pójdzie ! Ja wiem , że szara rzeczywistość i wogóle , ale już się nie moge doczekać wspólnego życia i mieszkania razem kiedyś ... A czy Wy o czyms konkretnym myślicie ? Czy jeszcze nie myslicie o tym ? EMI 🌻 czyli mieszkasz w domku wolno stojącym , nie w bloku ? A może zdradzisz nam coś więcej ? Coś o swoim życiu , mężczyźnie , może dzieciątkach .... ( nie obraź się , że tak pytam , ale nie orientuję się w jakim jesteś wieku ) 👄 Dziś coś mnie wzięło na rozmyślanie o życiu .... dziś w mojej okolicy był pogrzeb chłopaka , który popełnił samobójstwo . 18-letni chłopak powiesił się ...... to dla mnie było straszne .....nie mogłam uwierzyć , choć znałam go z widzenia , to był szok ! Nie potrafię tego zrozumieć , nie moge pojąć , jak można podjąć taką decyzję .... czy życie nie jest dla takich ludzi nic warte ? a może sa w takim dołku , że nie wiedzą całkiem co robią ? że nie zdają sobie sprawy ile pozostawią po sobie bólu , rozpaczy i smutku .....nie wiem .......dziś chodzę taka zamyślona ............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ dla Was wszystkich i dla Ciebie EMI też ❤️ co do tych gości to chodziło mi o takie długie wizyty domowe co to przyjeżdżają do mnie znajomi np. dziećmi, jest fajnie, wesoło, ale jak pojadą w końcu można do woli cieszyć się swobodą, totalnym luzem i ciszą :D:D ...EMI przecież wiesz, że nie miała na myśli Ciebie Ty nie jesteś tu gościem ale naszą nową wspaniałą dołkowiczką ....i też mam prośbę napisz cosik więcej o sobie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam..!!! Emi..ale ja Ci zazdroszcze tego ogródka :)! O!!! a jak przyjdzie wiosna..to tez sobie coś kupie odjazdowego!! a so!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej misiaczki :) Uff...poszłam sobie dziś do sklepu i zaszalałam,kupiłam słodyczy za 30 zł :D:D:D Ale szaleństwo,co???? Wrr.....niewiem czemu brak kasy mnie tak w tym miesiacu przygnębia :PA staniczek też by się nowy przydał,biały :) A co do samobójców....:( Niestety.....wiem coś o tym.....:(Ktoś z moich bliskich próbował....na szczęście Bóg Go uratował....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×