Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

eh dziewczeta. dzięki za poradę :D pień twardy! udydole sam pióropusz :) emi hehe gratulacje z powodu 10 rocznicy :) imieninowa nie jestem :) byłam. :) 29 maja :) ale dooooooobra! moze być:) a moje 3 rocznica do bani....ja się postarałam, kupilam badmintona, zarezerwowałam bilety na madagaskar i dupa. tomus wrócił do domu przed 20 - BEZ KWIATKA NAWET ZŁAMANEGO...poszliśmy do knajpy pod blokiem na makaron, wypiliśmy piwo, bo po co ukochanej winko postawic...tom cały czas przez telefon gadał i jeszcze do stolika wziąl sobie gazete.......wróciliśmy do domu gdzie tomus po spożyciu kolejnego piwa wziął i zasnął na dywanie przed telewizorem.........a ja cóz...poszłam do wanny i sobie troszke poplakałam...przykro mi bylo jak cholera i jeszcze taka przed okresowa jestem, to tym bardziej....olał sobie i juz....dzis bedę cały dzień smutna i małomówna...jutro tez...on juz mnie chyba nie kocha....nie zalezy mu. musze sobie znaleźć innego chyba.... doooobra tam! życze udanych weekendów i wrazliwszych facetów. papatki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Pozdrawiam I Zycze udanych wakacji z zawsze usmiechnietymi twarzyczkami;) Madziku tosz to straszne !!!!zaden kochajacy i prawdziwy mezczyzna nie postepuje w taki sposob!!! to karygodne i nie do przyjecia.. Dla Ciebie od robala🌻👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry bardzo :D Leti> lo moj bosze, lo matko... gratuluje i ciesze sie razem z Toba. To cudowna wiadomosc tylko... chlip.. jak moglas.. chlip... nie powiedziec pierwszej matce??? chlip. nawet wlasna osobista corka nie poradzila sie. nie spytala. ba... nawet nie przedstawila swojego wybranka ... chlip... A ON... czemu nie spytal mnie czy moze prosic o Twoja reke? :O Och ta mlodziez... tylko milosc jej w glowie... SUPER. Zazdroszcze. Gratuluje jeszcze raz i ... ja nie wiem czy ja sie do 12 sierpnia 2006 r. wyrobie z przygotowaniami :D Ma-dzik - to ze w zaden sposob nie uczcil waszej rocznicy nic nie znaczy. To nie jest oznaka tego ze cie nie kocha. Przyzwyczail sie po prostu ze zawsze jestes obok niego, ze ma cie na codzien i ... moze nie widzi powodu dla ktorego mialby sie starac jeszcze. :O Kurcze smutno to brzmi ale ja mam takie zdanie na ten temat. Po prostu po kilku latach bycia razem najczesciej obecnosc tej drugiej osoby jest tak oczywista ze przestaje sie doceniac ja. Ale nie martw sie malutka, jemu sie pewnie wydaje ze przeciez jestescie razem, kochacie sie i... nie musi nic robic zeby ci to udowadniac bo juz o tym wiesz. Moze porozmawiaj na spokojnie z nim o tym. Tylko juz nie placz. Nie przez faceta... blagam :O Emi - gratuluje rocznicy. 10 lat to szmat czasu. 😘 dla ciebie Ciekawe czy jakis facet by tyle ze mna wytrzymal :D Reszta dziewuszek i Robal :D - pozdrawiam cieplutko. musze poczytac wczesniejsze stronki :) Trzymajcie sie cieplutko i nie dawajcie sie nigdy zadnym dolkom i problemom. Pamietajcie ze po trudnych chwilach przychodza te lepsze i ze jutro tez wstaje slonce ❤️ 😘 tesknie matka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milunia - kofana, skoro tak milo zapraszasz mnie na piwko to w podskokach do Ciebie biegne. :) A na powaznie to duzo bym dala za to piwko z Wami. I chcialam jeszcze podziekowac tym ktorzy o mnie pamietaja. Duzo to dla mnie znaczy. 😘 Dziekuje A i jeszcze chcialam dodac ze bedac wasza matka, zaczynam sie powoli czuc coraz starzej :O Zwlaszcza jak dzieci za maz wychodza i jak wnukow mi przybywa. Elffik - dziekuje Ci baaaaardzo za fotki. Ogladnelam sobie dzisiaj na sokojnie. Slodziutkie. Po prostu... slodziutkie. buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj... mamusi to chyba są juz potrzebne okulary ;) Sęk w tym, że ten mój facet to ze mną te 10 lat nie wytrzymał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elffik -> dzięki za fotki :):) jak zwykle urocze :D:D Behemot -> no to fru!!!! i do mnie :) ma-dzik wiem, że to boli ale czy w życiu najważniejsze są rocznice??? przeciesz sama dobrze wiesz, że faceci są z Marsa i nie przywiązują wagi do dat więc głowa do góry i big uśmiech :D:D:D:D emi 👄 dzięki za porady dotyczące krzewów już mam posadzone takie zółto-zieloneLigustr i takie co to dają liście laurowe mój luby je posadził jak pojechałam na zlot machczy :D:D w ramach niespodzianki dla mnie :) zamiast iść na imprezować jak miał w zamiarze sadził krzaki ....a na zlocie z machaczami było odlotowo zaje-fajni ludzie, ciesze się, że mogłam ich poznać :classic_cool: ....miłego dnia :):) życzy Wam milunia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cześć :) pień jednak miękki był, toć go wzieła i wyrwała, a jak! i wypie...liła :) co do rocznicy, to klusek sie zawstydził i w piatek zrobilismy poprawkę :) i na madagaskarze byliśmy. normalnie zarąbiste! król lemurów jest po prostu boski!i ten jego akcent! iiii! muszę iśc jeszcze raz! wyrechotalam sie za wszystkie czasy :) matko, matulko matuleńko :) behemocie znaczy sie....ty stara kobieto!!! puknij sie! jak ty się staro czujesz to co ja mam rzec? twoja córa marnotrawna? młodsze za maz wychodzą a mi zadnego męża nie zalatwisz? nawet najmniejszego, ciupkiego? ach ty matko nie dobra! pewnie nie chcesz bym cie opuszczała, zebyś miała z kim ....pi...tfu być na starosć, zeby miał się kto toba zajac! o ja nieszczęsliwa! robal, zlociutki! dzięks :) mili i jak się machało? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma-dzik no proszę jednak on jest idealny :):):) to może ja sobie madagaskara zaboczę.... no jeszcze nad tym pomyślę :D .....machało się zaje-fajnie :classic_cool: ludziska tacy jak właśnie sobie myślałam -> czyli odlotowi :classic_cool: Robal Ty łobuzie, gdzie Ty byłeś jak Ciebie tutaj nie było ? 👄 miłego dzionka życzy rozdeptana stonka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tralalala...tralalala lalala miodzio lodzio miodzio lodzio:D :D :D tralalal tralalatralala aaaAAAAAAAAaAaaaaaAAAAAAAAAA..LALALAlalalaLALALAla! eh mili idealny to on nie jest :) ostatnio jakos kurna tak się dzieje że kazdy weekend albo siostrunia z gównojadem u nas albo my u nich...i normalnie juz mi gul tak skacze, że zaraz wezzzęę i dostane nerwicy!! i w ten weekend mielismy na mazurki pojechac a ten mój ideał z bożej łaski pyta czy gownojada weźmiem..................no po prostu rece opadają! ze mna dzieci nie chce mieć, a kurna z cudzymi na wczasy mi bedzie jeździl! no niedoczekanie jego! jeszcze żeby to dzieci jego brata były a nie siostry, to oczywiscie bym się zgodziła...ale z tym obsrańcem nie chce mieć nic do czynienia! i taaaaaaaak..... czy juz mówilam ze mam okres? nie? :) no to mam okres :) dużo zdrówka życzy krówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka laski 🖐️ Cosik o dzidzi słyszę?? Ciekawe czy ja kiedyś będę miała........:) Mam nadzieję :) Jeszcze 4 dni do pracy i ..... 2 tygodnie urlopu :) Buźka moje kochane,lece do kuchni kawke sobie zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i to jak....... :O Szczególnie ostatnio mój instynkt macierzyński osiągnął max... :O i mam już chyba obsesję na tym punkcie ;) Ale mój luby w żaden sposób nie daje się przekonać.... no żesz w żaden.... :O A teraz zajął się tuningowaniem swojego nowego golfika, zajmnie mu to pewnie kilka lat... i gdzie w tym będzie miejsce dla dziecka? :O Co prawda powiedział, że w bagażniku oprócz wzmacniacza, tuby i czegoś tam jeszcze znajdzie się miejsce na wózek :) ;) który też będzie ponoć fulll tuning ;) A poza tym moja niedoszła teściowa... :O No kommmeeeennntsssss :O No taka ##$$%^&%&^%&^ ;) No i właśnie z tego powodu przechodzimy mały kryzys.... Mój luby śpi u siebie :P Ale przysyła mi miłe smsy ;) Będę twarda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi!! wiem co czujesz...ja oblizuje małe paluszki dzieci jakie spotykam, patrze na nie jak na smakowita kiełbaske z grilla która mam ochote schrupać, tęsknym wzrokiem odprowadzam kobietki z brzuszkami....chlip...chlip...a jak przychodzi do mnie kolezanka z 4 miesięcznym frankiem to chce mi się wyc i moglabym ja zabic z zazdrości.. a jak inga z elffikiem zdjecia małych księzniczek przesyłaja to wydaje bardzio wysokie dźwieki...miodzi lodzio, miodzio lodzio.. a tomuś mówi że moze za roczek...za dwa...a mi sie serduszko kraja..bo ja bym juz chciała...nie chce slubu, kasy ktora bedzie za rok zarabiał, nie chce domku na mazurach i wycieczek zagranicznych..ble..ble ble...chce dzidzi...małe do kochanie... ale poki co....bedzie okresowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilunia
emi tunning golfa coś wiem o tym :):) mogę Ci nawet wysłać zdjęcia golfa mojego lubego (również po tuningu) a może razem się spotkamy oni o tuningu, a my o życiu pogadamy ;) ...ja nie wiem jak to jest, że ja nie mam ochoty na baby.... 👄 pogodnego dnia życzę Ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spotkać się możemy, nawet baaaardzo chętnie :) ale o tuningu to ..........nawet nie chcę słyszeć 😠 Tyle ostatnio słucham, że mam już dość!!!!! Obejrzałam tyle felg, że przez cały swój żywot tylu nie widziałam... :P Ostatnio cały wieczór dyskutował nad folią do przyciemniania szyb, który odcień będzie najlepszy... a dla mnie nie różniły się kompletnie niczym :P AAAAAAAAA .... i całogodzinne dewagacje nad rodzajem instalacji gazowej.... bedzie sekwencyjna i montaż we czwartek, więc jeden problem z głowy. ALLELUJAAA :D znika z domu... ja go szukam... a wiecie co robi? Stoi nad otwartym bagażnikiem z czymś do mierzenia i z miną wielkiego myśliciela ;) i planuje zabudowę.... No i tak codziennie.... Rany ile można? :O :O :O A całą sobotę go polerował. Kupił polerkę, jakąś pastę za prawie 100zł :O , wypożyczył maszynę... Ale jaja... wieczorem nie dał rady się umyć, bo mu ręce mało co nie odpadły ;) No i cały czas dopytywał się mnie o efekt. Byłam miła of kors ;) , ale szczerze mówiąc to... różnica minimalna :P No.... ale przeboleję to, bo często mi go pożycza, w przeciwieństwie do poprzedniego ;) a nim tak superowo się jeździ :D Milunia a na zlot to nie wybieracie się? Bodajże w ten weekend gdzieś w Gdańsku, albo w pobliżu? :O No i oczywiście znalazł i już się zapisał do jakiegoś klubu golfa... no i wieczorem to nawet nie mam szans, żeby usiąść do kompa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc laseczki i Robalku ! Witaj Matko :) niby mam wakacje, a czuję się trochę inaczej - ciągle zaganiana, jakies koncerty, wyjazdy, załatwianie różnych rzeczy i dużo roboty w domu :0 co do przyszłego roku - mamy już lokal i wstępnie zespół - jak będę miała czas, to poopowiadam więcej ;) na razie zmykam bo roboty full ......... a wogóle to cd. przepraw z rodzicami ... przechlapane :0 :0 :0 czasami różnice w pogladach bardzo uniemożliwiają znalezienie wspólnego języka :( całuje Was babeczki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leti 😘 😍 🌻 Ale pomyśl, jakie bedziesz miała szczęśliwe życie... ;) A mój luby chyba zmiękł :D Właśnie zadzwonił, stwierdził, że musimy poważnie porozmawiać i zaproponował kolację i ... nawet sam ją ma zrobić, pod warunkiem, że podeślę mu listę produktów i przepis wykonania. Bo jak nie to uraczy mnie parówkami, bo nic więcej nie umie ugotować :O No.... może poza kawą i herbatą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jeszcze raz ja, znalazłam, chwilkę czasu, choć pewnie trzeba będzie się streszczać, bo idzie burza i będę zmuszona wyłączyć kompa :classic_cool: No to zacznę od kilku słów dla Madzika 👄 kochana, nie łam się, z mężczyzną czasem jak z chłopcem, trzeba mu dużo razy o wielu rzeczach mówić, ciągle o czymś przypominać ( oczywiście nie mówię, że tacy są wszyscy ). Wierzę w Twoja siłę perswazji, bo wiem, że jesteś silną kobietką i w końcu dasz radę przekonać swojego lubego jeżeli chodzi o te ważniejsze kwestie, np. Twoje wymarzone dzidzi :) Swoją drogą dobrze, ze Klusek nadrobił zaległości co do Waszej rocznicy !!! Chociaż wiem z własnego doświadczenia, że zaganiany i zabiegany facet, który w głowie ma wiele terminów związanych z pracą może coś zapomnieć lub przeoczyć ( np. pomylić urodziny z imieninami ). Ale czego się im nie wybacza !! Takie rzeczy często nie trzymaja się im w głowie - i to nie z tego, że nie chcą pamiętac lub o nas zapominają, tylko mają zbyt szybkie tempo życia. A z kolei my, baby to zawsze pamiętamy i chcemy świętować i takie tam - wiecie o co chodzi, u mnie Madziku też czasami tak jest, więc się nie łammy !!!! A jeszcze co do stosunków z siorą lubego - u mnie też cosik nie za bardzo w tym temacie, no zobaczymy co to będzie za rok, w końcu będziemy obok siebie mieszkać, Zobaczymy czy to będzie stety czy niestety ;) później skończę bo burza i wyłączam kompa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze Madziku, kiedyś ( o ile się nie mylę ) polecałaś lakiery Inglota, kilka dni temu szarpnęłam sie na taki lakier - to dlatego, że tylko w tym salonie znalazłam swój kolor - intensywnie ciemny brąz z malutkimi złotymi drobinkami :) Lakier jest niezły, już kilka dni ładnie się trzyma, mimo różnych domowych i pozadomowych prac :D hihih :P imieninowa to ja jestem - jutro :D a dziś imieninki Ań, więc wszystkim tutaj składam najlepsze życzonka 👄 100 lat !! 1oo lat !!! 👄 🌻 Dużo zdrówka i uśmiechu !!! Radości, spełnienia marzeń i miłości ❤️ Częstuję Was czekoladkami, jeszcze z moich urodzin ( dziwne, że przy moim smaku jeszcze się utrzymały w pudełku :P ). Luby nie za pomniał o mojej słabości do słodyczy, szczególnie tych czekoladowych :D Dziś dopiero odespałam. W sobotę i niedzielę razem z lubym daliśmy czadu - to z racji szukania zespołu. Wpadliśmy na 2 wesela i jedną zabawę. Teraz trzeba będzie zdzwonić się z tym najfajniejszym ( wg nas ) zespołem, spisać umowe i takie tam ... :D Graja rewelacyjnie, jak dobra kapela rockowa, a nam to baaardzo pasuje. I co najważniejsze - nie fałszują, co niektórym wokalistom w takich zespołach się zdarza. Każdy z grających śpiewa solo, a poza tym są jeszcze 1 lub 2 wokalistki. Full wypas :P A co do sali - napiszę jeszcze. Emi kochaniutka - jesli tylko tego pragniesz - nalegaj, rozmawiaj - może to tylko chwilowy strach, cienka powłoczka lęku przed odpowiedzialnością ?? A Twój luby ma jakies dzieciątka ??? Nie wierzę w to, żeby on tak całkiem nie chciał ? Może to tylko chwilowe ?? Gadaj, gadaj, gadaj ..... Dużo rozmawiajcie, niech nie zasłania się samochodem, powiedzcie sobie co jest dla Was najważniejsze....... Trzymam kciuki, Żeby dzisiejsza kolacja przyniosła zamierzone EFEKTY - abyście pogadali i abyś ty osiągnęła swójCEL - po prostu, żebyś była zadowolona !!!!!!!!!! Tego Ci życzę. A zresztą dziś Twoje imieniny więc Twój luby musi zrobić dla Ciebie WSZYSTKO :p:p:p:p bUZIAKI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mILUNIA 👄 wspólne prezenty - fajna sprawa. Co do roślinek, to w domu mam kilka benjaminków, ładnie wygladają, u mnie w pokoju za to niegdy nie rosły mi ładne paprocie, ale za to mam moje ulubione kaktusy oraz begonię i sansewerię ( lub sansewierię, róznie się na to mówi ). Behemotku i widzisz ..... jak to dzieci potrafią zaskakiwać :D Moi rodzice też początkowo stwierdzili, że to wcześnie - ale chyba się już z tym pogodzili, ehc.......dużo by pisać o mich stosunkach z rodzinką, może kiedyś znowu o tym napiszę. A za Toba śtraśnie tęsknimy, przydało by się jakies piwko razem wypić :D I nie martw się, że jesteś babcią, ja z racji swojego wieku w swojej orkiestrze też jestem już \"babcią\" ..... Dziwny jest ten świat :D:D:D:D:D:D:D:D Cieszę się, że do nas zaglądasz i dopilnowujesz rodzinki - wielkie całuski 👄👄👄👄👄👄 !!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jestem ranny ptaszek :D Idę w końcu zawisić firanki, a potem na kontrol do neurologa :O 😘 for alll na cały dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leti mój luby nie ma dzieci... no... przynajmniej tak twierdzi :P A wczoraj to sobie pogadaliśmy... ;) Zapytał mnie wprost:to kiedy chcesz tego ślubu? No... mam się zastanowić, chociaż ja wiem doskonale kiedy - jak najszybciej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powitanie z samego rana lepsze niż bita śmietana :) Emi poranna ptaszyno 👄 i weź Ty tego swojego lubego najlepiej w najbliższą sobotę przed ołtarz zaciągnij ;) ...och Ci faceci, żeby oni jeszcze wiedzieli czego chcą ale niestety nie wiedzą o rany!!! co ja piszę z powyższego mojego zdania wynika, ze ja jestem facetem ->>> straszne :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam szans Milunia.. żadnych... :O Mój luby wybiera się na zlot do Gdańska i cały czas mnie namawia, ale ja nie mam ochoty ani ciut, ciut.... :O Niech jedzie sam :P Ja czekam na bratową, bo w piątek przyjeżdźa na miesiąc do Polski :D 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 dla Leti 100 lat Leti i of korsss wszystkiego naj, naj, naj, naj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć !! Dziękuję ślicznie za życzenia 👄 Emi, cieszę się, że rozmowa przyniosła jakieś efekty :) To teraz ........... decyzja należy do Ciebie :D Emi, a co to za zlot ?? Milu, buźka, kobietko pracująca, kiedy ten urlop ? :P Dziś zdążyłam wyprowadzić moja matkę z równowagi ... że tez nie możemy się dogadać. Chyba już się do tego przyzwyczaiłam, ale czasami mnie trafia, że nie może byc inaczej. A najgorzej jest jak się spotkamy obie w kuchni - ona chce mną dyrygować, stać i pilnować, a ja robię po swojemu i właśnie dlatego jest tak, a nie inaczej :0 U mnie upał, a u Was ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć !! Dziękuję ślicznie za życzenia 👄 Emi, cieszę się, że rozmowa przyniosła jakieś efekty :) To teraz ........... decyzja należy do Ciebie :D Emi, a co to za zlot ?? Milu, buźka, kobietko pracująca, kiedy ten urlop ? :P Dziś zdążyłam wyprowadzić moja matkę z równowagi ... że tez nie możemy się dogadać. Chyba już się do tego przyzwyczaiłam, ale czasami mnie trafia, że nie może byc inaczej. A najgorzej jest jak się spotkamy obie w kuchni - ona chce mną dyrygować, stać i pilnować, a ja robię po swojemu i właśnie dlatego jest tak, a nie inaczej :0 U mnie upał, a u Was ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leti upał jest -> tak jakby ale podobno juto będzie taki 100% oby tylko w weekend pogoda dopisała Emi 👄 mój luby nie wybiera się na zlot ufff!!! bo cały czas pracuje zamiejscowo więc przyjeżdża do domu w piątki, a wyjeżdża w poniedziałki ...a że do gdańska daleko .....a w domu (ogrodzie) dużo pracy nie ma czasu na zloty (hi,hi,hi :)) ....poszłabym na masaż tak bardzo bolą mnie plecki a dokładniej lewa strona bu...............😭 zresztą może i pójdę jak mi się uda umówić z jakimś masażystą jak na razie dzwonię i nic 😭 :D miłego dnia babeczki i Ty Robalku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×