Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

hejj nie wiem sama w co rece wlozyc - mam mase roboty - w poniedzialek mala konczy roczek - a jutro w domq impreza ... pieklam ciasta itd - sprzatanie zostalo miskowi, ale musze jeszcze po sowjemu polki ogarnac ... do tego chyba mam gruzlice :P ale musialam tu wejsc i sie Wam pochwalic !!! dzisiaj ide na baletyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy pierwszy raz od marca 2004 roku hehehe a najpierw do przyjaciolki na urodzinki do domq (jest w Polsce juupiii) wiec na 17.30 musze byc gotowa do wyjjscia najepsze jest to, ze NIE MAM SIE W CO UBRAC buziole ps. bede jak dzikus wsrod stalych bywalcow imprez :P :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfciu, gratuluję :):):):):):):):) Żaden dzikus, poszalejesz dziś jak nic :D:D:D Życzę dobrej zabawy !!!!!!! I oczywiście czekamy na Twoje wrażenia z imprezy 👄 Mój nastrój nie należy dziś do najlepszych, albowiem moje kochanie nie ma dla mnie czasu 😭 i nawet pewnie ostatki spędzę sama (a moja siostra idzie na imprezę ... czuję się jak stara :( ). Już pomijam to, że widziałam się z nim w zeszłą niedzielę. Są tygodnie lepsze i gorsze, ten należy zdecydowanie do gorszych. Jestem taka wściekła !!! Tylko nie wiem na co .... Bo przecież nie na niego, przecież pracuje. Tak po prostu czasem wypada i chyba trzeba to przetrwać. Wybaczcie, że smęcę, ale jakaś cholera mnie bierze ... Może tato jakieś wino dziś otworzy ???????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie gniewajcie się, ale na jakiś czas znikam. Jak wroce do żywych to dam znać. Wszystkiego dobrego i trzymajcie się cieplusio 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no sześć....bosze same tragiedie netowe :) ja andrzejki tez spedzam we własnym domku ....:) ze stadem niewyzytych kolezanek-szklanek! hehehe. bedziemy laly wosk, rzucały skórki od jabłek, butami sie bedziemy ścigać i takie tam :) no i se wychylimy a so! :) no i tak :) :) :) no to sześc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja przybiegam z bukietem kwiatków dla Elfiątka 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 dużo zdrówka życia ciocia topikowa dużo usmiechów i mniej złości ;) 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi, dzięki za namiary, odezwę się, kiedy mój sprzęt \"się naprawi\" (muszę go dać lubemu do sprawdzenia)..... A i luby był w niedzielę (wreszcie ❤️), stęskniłam się strasznie za nim; a on ma ciągle tak dużo pracy ;) Elffiku, jak po dwóch imprezach ?? 👄 Całusy dla Elffiątka 👄 Sylvi, oczekujemy na Ciebie 🖐️ Madzik, 👄🌻 Zdradź, jak tam po Andrzejkach :D (jak już będziesz "po" )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam w teatrze,kupilam sukienke na studniowke,bylam u babci i na angielskim i u lekarza odebrac wyniki :negatywny\".. no kamien z serca :] to wczoraj.. a dzisiaj...luzizk...uff... tzn..odsypiam :) buzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
g : D g:D testuje nowe buźki może coś wyjdzie .....a dzień dobry wszystkim wpadłam się przywitać i dać buziaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serwus dziewczyny :) hehehe :) po andrzejkach mały kacyk i wielki burdel w domu. wszędzie slady po butach, pełno parafiny, igły w dywanie, masło na oknie. a wiecie że sie wrózy 29 listopada - w wigilie andrzejek? nie wiecie? no to juz wiecie :) no oszywiscie z wosku ulałam cos jakby kwiatek [kleks jakis ale krzyczały ze kwiatuszek] co oznacza albo nieszcześliwa niespodzianke, albo berrrdzo szczęśliwa niespodziankę :) he...cóz się obaczy - ale raczej szcześliwa bo wczoraj czapkę mi klusek z podrózy przywiózł. cacy taka czarna z szarym futerkiem [sztucznym owkors] ale suprajs była :) no wyścig butow oszywiscie wygrałam...teraz wszystkie beda czekały az sie hajtne i popedzały mnie, bo co poniektorym się spieszy. ze skorki jabłkowej wyszło mi ,,s,, więc oficjalna wersja tej wrozby brzmi tak: zmienie orientacje i wyjde za sylwię....fantastysznie..... :I igły mi sie najpierw stykneły końcami a potem sie równolegle zlaczyły - czyli szybki slub i wieczna przyjeźń...taaa jak bajkowo :) i cos tam jeszcze rzucałysmy al ja juz ledwo ciepła byłam i tylko skakałam w rytm muzyki wybijajac sąsiadów ze snu hehehe-wreszcie się im odwdzieczylam. no a procz tego same nudy :) na aero dzis ide...eeeh...nie kce mi siee... i nie wiem co tam u was bo nie mam czasu czytac - praca wzywa :) siemka dziewczeta :) dla elfiatka 😘 raz jeszcze :) ciał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haj Kurcze...Elfficzku..dziekuje za foteczki 😘 dla Was wielki.. Zdjecia sa śliczne..tak sie patrzylam na nie..ech..rozmarzylam sie..takie slodkie,bezbronne maleństwo..kochane..jej.. Ale widzialam..za kase sie zlapala! a co oznacza kasa? Biznesłumen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki :) Ja też chcę fotki Elfiątkowej Meli !!! :) to taka cudna dziewuszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rosnę w dumę słyszać pochwały mojego szczęścia :) :D cleo - Tobie też wysyłałam foty ale chyba zmieniłas adres (?) lub mas zprzepełnioną skrzynkę bo przyszedł raport, że nie można wysłać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa kasa oznacza poniekąd, że nie w zyciu będą się jej pieniążkki tryzmały ... ja sama śmieję się, że albo bedzie bogata albo ... chytra :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiek skąd się tam wkradło nie (przed \"w życiu będą ...\") .... oczywiscie miało go nie być ... kasa się będzie jej trzymała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elficzku dzięki równiez za fotki, ale ona rośnie :) U mnie smętno dlatego duzo nie pisze, ale wpadłam Wam napisać że żyje i pamiętam o Was. Czytam, czytam, czytam ale niestety z pisaniem gorzej :( Wszystkiego dobrego dziewuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) U mnie też smętno dlatego rzadko piszę :)nic się nie dzieje wartego uwagi :) wczoraj poimprezowałam troszkę,dziś odpoczywam i jestem bardzo śpiąca 😴 Elfficzku--rzeczywiście skrzynkę miałam zapchaną,jeśli znajdziesz czas,proszę o fotki Twoje i Meli :) cleopatra@autograf.pl -- adres ten sam :) całuski i udanego tygodnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja na uczelnię ......bleee..... po tak udanym weekendzie - szkoda 😴...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o bosz... ja od srody imprezuje codziennie..juz nie mam sily...zasypiam..dzisiaj nie ide na zajecia..nie mam mowy! ech :P Wczoraj W.do mnie zadzwonil..nie powiem..bylo goraco..chyba po raz pierwszy sie darłam na Niego :P.no..ale teraz atmosferka jest czysta jak łza :) ale zobaczymy co z tych Jego obietnic wyjdzie..hihi...coz..facetom sie nie ufa...zawsze obiecuja zlote gory...a pozniej :P taa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milunia Ciebie nie ma to topik ginie w kafeteryjnych czeluściach ;) A u mnie: *będzie remont zaraz po nowym roku. Pewnie już pisałam, że zamierzam zrobić na piętrze duży salon, więc na dobre rozpoczęcie roku będzie wyburzanie ścian :) *dotarłam w końcu do fryzjera - mam nowy fryz i balejaż : D *dziecię kombinuje dalej :O *ogólnie miewam się dobrze, chociaż na samą myśl, że rezonans coraz bliżej ciarki po mnie chodzą 😭 A co dostaliście na Mikołaja? ja jeszcze nie wiem, bo mój Mikołaj strasznie zapracowany jest i nie dotarł do swojej niuńki :( 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też ślę buziaki z okazji Mikołaja :) Mnie bardzo uradował, bo dostałam typowo babskie prezenty: biżuterię, koronkową bluzkę i kosmetyki :D Ja też robiłam za Mikołaja, bo choć skromny to był Mikołaj ( na razie na korkach mam 1 dziecko :P ), to ucieszył wszystkich. Cieszę się zwlaszcza, że lubemu sprawiłam miłą niespodziankę (płytki z muz. klasyczną). Ogólnie podsumowując było świetnie. Nie wiem, jak u Was, ale u mnie nie ma takiej tradycji jak Gwiazdka, jest Mikołaj, który przychodzi tylko 6 grudnia :) Pozdrowienia z uczelni.👄 Dziewczynki, częściej zaglądajcie, takie tu pustki :( A ciekawe co z Ingą, Tanią, Behemotkiem ........................ 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie cleo - jak tylko znajde wolniejsza chwilke przesle Ci zdjatka ... niestety nie obiecuje , ze to bedzie w najblizszych dniach .... mam kolowrotek w pracy i w domu - mała zalapala jakas cholerna infekce - ma \"tylko katar\", ale jak ktos ma dziecko wie, co znaczy katar u rocznego malucha, ktory nie wydmuchuje itd .... meczy ja juz od 1,5 tyg - wczoraj bylysmy u lekarza, bo przyplątala sie do tego temperatura no i mala zaczela mimo kropli itd oddychac ustami ... ale za wiele nam nie podpowiedizal (oskrzela czyste uff) W akzdym razie dzis np. spalam 3 godziny ... hmmm .... od 4.00 jestem na nogach .... juz po pracy ale przed warsztatami metodycznymi ... i wieczorem fuullll papierow ... a jutro znowu praca i popoludniu tym razem kurs ... ale marudze - ale komus musze ponarzekac ... zapomnialabym o najwazniejszym - w pon mam kiermasz w pracy i musze na niego zrobic z 20 kartek swiateczncyh (jakichs wymyslnych rzecz jasna), jakies swieczniki itp duperele ... tlyko kiedy ?????????????? mala nie zosatwia mi nawet wieczorow .. wczoraj po wielkich mekach usnela po 22.00 ..... i jak o 24.00 ja kladlam sie spac dlaa mi znac o sobie ...... do 1.00 ........ i o 4.00 znowu .. ehhh teraz spi ... a ja musialam cos zjesc, umyc wlosy (teraz sie susza) i msuze ejszcze ogarnac kuchnie ... moze uda mi sie schudbnac :P jak bede zyla w takim tempie ... aha - do powyzszych narzekan dodam, ze mam wyrzuty sumienai, ze ostantio za czesto znowu msuze mala oddawac pod opiekle niani, ciotek i babci ...:( ide sobie - nie bede juz Wam trula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leti - u nas jest i mikolaj i \"pochoinkowy\" mikolaj (lub gwiazdor -ale u nas uzywa sie tez raczej okreslenia mikolaj) ... w mojej rodzinie prezenty na mikolaja zawsze byly skromniejsze ... i raczej tylko dla dzieci - a dorosli symbolicznie (czekolade albo cos takiego) Za to pod choinka jako dziecko zawsze (no prawie :P ) znajdowalam wymarzone prezenty .... po dzieciach w przedskzolu widze, ze w wielu domach jest podobnie ... rzecz jasna nie we wszystkich - sa dzieci, ktore przychodza w mikolajki z nowa lalka baby born (za ok. 160-200zl) ale glownie mowia o slodyczach i jakichs drobiazgach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam U mnie Mikołaja nie było, za to powinien dotrzeć na Wigilie :) Emi ja mam teraz w domu maly remoncik, malowanie i kładzenie paneli, w zwiazku z tym nie mam czasu na net :( Ale u Ciebie to prawdziwe tornado sie szykuje :) Nie zazdroszcze Ci tego bałaganu :) To lece pomagać mężowi kłaść te panele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvi panele? Może na podłogę je kładziesz? jak tak to napisz koniecznie jakie wybrałaś, pliiiisssss :) bo mi znowu się odmieniło i zamiast terakoty w salonie będę kładła panele i wciąż myślę jakie.... Chyba Classen...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi ja już po raz kolejny wybrałam z Kronopolu, tylko dlatego ze niedaleko mam do fabryki hihi ,poza tym mam już takie w innych pokojach i kuchni. W jednym pokoju mam klejone, w innym na zatrzaski (zresztą teraz już tylko takie chyba robią). Podeśle Ci fotke jakie mam to sama ocenisz :) Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po długiej nieobecności. Długo mnie nie było, ale mam nadzieję, że jeszcze ktosik o mnie pamięta. Tak dla przypomnienia o swoim istnieniu wysłałam do Was kilka fotek. Mogłam kogoś pominąć, bo nie wiem czy na tym komputerze mam wszystkie adresy, zresztą tak dawno się nie odzywałam, że nie wiem nawet, czy te co mam są nadal aktualne. Elffik w wolnej chwil;i tez chcę zdjęcia Amelki, ucałuj ją ode mnie, bo przeciez już skończyła roczek. Muszę przeczytać co u Was się dzieje, bo mam spore zaległości, ale jakoś ostatnio na wszystko brakuje mi czasu i mam wrażenie, że te dnie lecą coraz szybciej. Pozdrawiam i zabieram sie do lektury. Dobranoć i kolorowych snów.l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×