Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Leti jak będziesz mieć chwilkę to też proszę o fotki Taniuszki. Przesyłam wszystkim Kobitkom, któe miały urodziny podczas mojej nieobecności nalepsze życzenia, niech się spełnią Wasze wszstkie marzenia!!!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inguś-cześć kochanie,jak mogłybyśmy Cię nie pamiętać :) ja mam Wasze zdjecia które często oglądam,więc wszystkie kobietki pamietam :) dzięki za nowe fotki :) pozdrowionka dla wszystkich,miłego łikendasa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inguś, no jak, my, o Tobie, zapomnieć :P Żartujesz :D Dzięki za zdjątka, ale Oliwka urosła, śliczną masz córę :D A we trójkę to wyglądacie prześlicznie :D Na razie, zmykam na obiad, bo dopiero wróciłam z uczelni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no szesc :) normalnie mikołajek mi internet w domku zainstalował :) kochany jest nie? no i tak siedze i góglam :) hehe inguś! ale masz mała ksiezniczkę! sliczna taka cacy dziewuszka! piekna, piekna :) u mni epo staremu. za mąż nie wychodze i jakos tak nie ten :) aaa! w ten weeken byłam w krakowie :) ojeju jak sudofnie! :) tylko troche mi tam rynek rozkopali. ale i tak sudofnie było :) lajkonik mnie przytulił hehe :) i spotkalam : michalczewskiego, macharskiego, hausnera i frasyniuka :D :D :D normalnie mogłam se zdjecie z tygrysem cyknac :D i pieknie było :D jasełaka i swiatełka i swateczne dekoracje :) aaah :) sudnie :) i wawel normalnie jak zwykle przeuroczy :) nie to co w wawie pikus taki nie zamek :) no cudnie , cudnie :) i rodzinke w kalwarii odwiedziłam :) aaaah jak tam pieknie i sniegu trochu było :) sudofnie, sudoffnie :0 jestem bardzo zadowolona :) no a poza tym to nudy :) na aerobik chodze i chodze i brzych mi rosnie hehehe nie żeby mi tak miesnie rosły hehe co to to nie :) niestety oczywiscie! ale so tam :) bedzie lepiej. jakie macie prezenty dla bliskich kupione moze juz albo zaplanowane...?e? bo ja to nie wiem.tom chce krawat...ale tak krawat pod choinke....jakos tak banalnie... a jak wasze plany na sylwestra? bale, imprezy, zacisze domowych pieleszy? ja to nie wiem. nie chce mi sie na bal bo za drogo, na impreze nie bo za głośno a w domu nie bo...nudno...hmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Madzik, super, że masz neta w domku ;) A co do Waszego mieszkanka, to ciągle coś robicie, czy wszystko już urządzone ?? Mój Sylwek? Już zaplanowany. Idę z lubym i jego kolegami z pracy do przesympatycznego zajazdu. Byliśmy tam 2 lata temu, więc wiemy, w co się pakujemy :D:D:D Hihihi :P:P Tylko ten, teges.....kiecka moja, no właśnie problem...... To może nie będę nic mówić na ten temat :) Wreszcie jest co oglądać w tej tv, od wczoraj mamy dekoder polsatu i jest coś więcej niż 1, 2 i tvn :P Animalki Planety, zwierzątka kochane, a przede wszystkim kanały angielskojęzyczne, które muszę oglądać dla podszkolenia mego języka na studiach, bo wyjechać do jakiegoś kraju anglojęz. to już raczej nie ma szans :D Boże, a od lutego drugi kierunek ciągnę ... łomatko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a ja nadal w domu nie mam net-u tv sat też ostatnio nawala prezentów pod choinkę nie zakupiłam :O na aerobik też chodzę i też tyję :) na sylwestra wybieram się na domową imprę bo: - mamy dużo wydatków i nie za bardzo stać nas na wydanie tysiaka na sylwka, - mam żałobę i nie bardzo mogę szaleć, - nie mam się w co ubrać!!!!!! -> hi.... 👄 i pozdrówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziaki dla Was - - serdeczne 👄 Dziś stwierdziłam, że na Sylwestra nie będę szaleć z kreacjami, po prostu \"ozdobię\" moją \"małą czarną\" ( jeszcze nie mam pomysłu ) i mam pewność, że nikt nie będzie miał takiej samej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leti pomysł the best -> ja kilka lat temu ponownie zrobiłam miałam małą czarną dokupiłam sobie boa przytwierdziłąm do tego połyskujące na srebno rajstopy, serbrna biżuteria i wyglądałam rewelacyjnie, a do tego czułam się wyjątkowa ;) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kurna sie stresuje..i jeszcze w poniedzialek W. zestresowalam..zadzwonilam do niego..powiedzialam,zeby sie do mnie nie odzywal..ze przyjade do niego 20go stycznia..i dam mu znac wczesniej smsem kiedy bede dokladnie. wiem..kretynka ze mnie! ale ten zwiazek tak mnie niszczyl od srodka,ze juz nie wytrzymalam..caly czas łaze z dołem..jestem smutna..przyjaciolka ciagle sie martwi przez to o mnie...nie wiem czy dobrze zrobilam..powiedzialam jeszcze mu wczesniej,ze bardzo go kocham,ale czuje sie nieszczesliwa..i ze nie czuje sie bezpiecznie..przyjade to wtedy pogadamy..a na razie nie chce zadnego kontaktu... wurwa macana!!! pojebana jestem!! niedojarzal..wiem bleeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leti zaklikaj do mnie na gg jak będziesz... bardzo proszę jestem niewidoczna ;) potrzebna jest mi pomoc z polskiego, tzn. nie mi... dla mojego dzieciątka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi, dałam Ci znać na gg :P Malutka, życzę Ci, aby dzień wyjazdu nadszedł szybko !!! Buziaki dla wszystkich :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to już nie aktualne ;) bo było zadane wczoraj na dzisiaj ale poradziłam sobie :) chodziło o czas przeszły czasowników w 1 i 2 osobie czasu przeszłego rodzaju męskiego :O np. weszłem czy wszedłem przeszłem czy przeszedłem .... itd..... 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki, nie byłam wtedy na necie .... Pozdowionka, i gdyby coś, to zawsze pomogę :) Emi, a jak sprawy z lubym ?? I pewnie się Wam nie chwaliłam :D:D:D:D Mam już sukienkę ... na pewno domyślacie się jaką :P Pewnie to wcześnie, ale po prostu zakochałam się w niej ❤️ A dziś z koleżanką przeszłyśmy przez całe miasto, tym razem to ona szukała sukienki (przed wejściem nowych kolekcji są niesamowite promocje kolekcji :D ) i znalazłyśmy dwie cudne, teraz ma ciężki orzech do zgryzienia, bo obie są piękne, a trzeba wybrać tą jedną, jedyną 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leti masz sukienkę?Cudnie :) gratuluję :) opisz jak mniej-wiecej wygląda,czy jest biała? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie już pomału zaczął się czas przedświąteczny. Dzis piekłam makowce, jutro chyba ubierzemy choinke. Prezentów nadal brak i niestety czasu też, mam nadzieje że zdąże, albo zostaniemy bez- w tym roku :( O SYlwestrze też nic nie wiem, albo brak miejsc, albo nie ma z kim iść. Ach coś ta końcówka roku nie układa się zbyt optymistycznie To znikam znowu na jakiś czas życząc Wam duzo zdrowia i usmiechów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cleo 👄 już wysyłam ;) Jak Wasze przedświąteczne przygotowania i plany? Gdzie je spędzacie, co na nie przygotowujecie?? U mnie na razie spokojnie, aczkolwiek jutro poczuję pierwszy \"podmuch\" Świąt, ponieważ mamy koncert i gramy na nim kolędy :D Ach, pięknie, podkarpacie zasypane, a ja już miałam smutną wizję Świąt bez śniegu ;) Pozdrawiam i całuję wszystkie 👄❤️🌻🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego dnia :) Ja niedługo też zaczynam przygotowania, narazie ciężko mi to idzie. Jak siedziałam w domu to wszystko było o niebo prostsze :( No nic, nie marudze tylko do pracy się zbieram Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witam w ten gorączkowy przedświateczny czas :) leti normalnie ja tez chce zobaczyc sukienke wiadomo jaką!! prezenty u mnie prawie juz wszystkie, jesze tylko choinka i finito :) oszywiscie prezent dla mnie od kluska jeszcze w sklepie na pólce... ale cóż...najwyżej dostane na swieta bo klusek jak zwykle dla mnie czsu nie ma ale ssooo tam! :D co do sylwestra to...nie chce mi sie nawet mysleć...kto powiedział że w sylwka trzeba sie koniecznie gdzieś bawic i obowiązkowo dużo wypić....nie chce mi się. nie mam co na siebie włozyć, gruba jestem i w ogóle pasowało by do fryzjera isc ....a mi sie nie chce...mam nadzieje że zostane w domu :D nie sama oszywiście :) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok Madzik, wysyłam ! A tak wogóle, to czy Twój nr gg to ten sam, co w stopce? Bo skrobię czasami coś na niego i nic---nic :P Sylvi, tak, Święta to pełne ręce roboty ! Ja ubrałam dziś choinkę u siebie w pokoju i posprzątałam. Jutro cd przygotowań, tym razem juz potraw na Wigilię :) Z kim spędzacie Wigilię ???? 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowych i Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku Wam życzę Wszystkiego dobrego i 👄 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę Wam nadziei, własnego skrawka nieba, zadumy nad płomieniem świecy, filizanki dobrej pachnacej kawy, piękna poezji, muzyki, pogodnych świąt zimowych, odpoczynku, zwolnienia oddechu, nabrania dystansu do tego, co wokół, chwil roziskrzonych kolędą, śmiechem i wspomnieniami. WESOŁYCH ŚWIĄT !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leti - czy to ta keicka, którą mi przysłałaś (ale wtedy jeszcze zadnej nie kupiłaś) ?????????????? jak nie to proszę o zdjecia !!!!!!!!! inga - ja Ci przecież wyslałam fotki z roczku małej .... wiec o jakie zdjecia prosisz ????????? Leti - my na wigilię idziemy do moich rodziców - brat w morzu, bratowau swojej babci, wiec bedziemy w 5 :) niemniej jednak musimy też odwiedzić druga babcię więc po koleacji wpadniemy jeszcze tam na moent .. chocnby sie pokazac i włożyć (oraz wyciagnać !!) cos pod choinkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszę dziś na raty .. :) madzik- my też nigdzie się na sylwka nie wybieramy .... powód oczywisty - mała ... no i kasa też ... zreszta nie mam ochoty na żadne imprezy ... pzoa tym nie wiem jak Amleka zareaguje na petardy ... takie maluchy często sie wybudzają przez hałas w srodku nocy i są przerażone wystrzałami .. wolę wtedy byc przy niej :) planujemy wiec jakieś drikni, dobry film i szampan o północy ... może ocieplimy nieco nasze stosunki .. bo ostatnio różnie z nimi bywa ... dzis miałam, wolne od rpacy (wziełam opiekę nad mała) ale jestem padnięta ... mimo, ze na święta w sumie nic nie szykowałam, bo spedzimy je u jednych i drugich rodziców, porządki mnie dzis wykończyły ... myłam dzis jeszcze jedno okno, prałam i wieszałam firany, robiłam ciasto, sałatkę, pakowałam prezenty ... itd. padam .. a tu łazienka nie zrobiona .... i podłoga usłana zabawkami małej (po co ona ich tyle ma ???? chyba tylko po to, żeby rozrzucać po całym domu) Jutro rano idę do rodziców pomagać amie w szykowaniu wigiliii wec powinnam porobic coś jeszcze dziś ehhh :( aha - miałam sie pochwalić, że moje dziecko zaczyna chodzić !!! :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×