Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

natalka [tuli tuli] uszy do góry - to pewnie przez pogodę ten nastrój - jeszcze będzie lepiej :) jak mas zz kim wyskocz jutro na piwko czy soczek do pubu - na pewno humorek sie Ci poprawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie siostry, matki 👄 poratujcie,mój nastrój jest dziś tak kiepski, że nie wiem, do czego mam go porównać 😠 Pogoda do ... wiadomo czego, samopoczucie beznadziejne, jak to przed okresem, kolejny powód - poniedziałek, trzeba zapieprzać na uczelnię, i spędzić tak kilka dni od rana do wieczora! 😡 Kurde, może jakieś lekarstwo na to macie ?? Bo mnie kurka od rana nic nie cieszy///////////// Może pożyczcie łopaty ?? Jak będę miała dziś przerwę między zajęciami, to dorwę czytelniany komp i do Was zajrzę 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leti !! co to za doły ?????? Zaraz wybiję Ci je z głowy - jak trzeba to łopatą !!!! NO dobra ... łapiemy obie za nasze łopaty i zakopujemy Twojego dołka .... widzisz jaki jest juz malutki ?? kopią] i po dołku !! noo uszka do góry - poenidziałek zaraz sie skonczy, słonko moze w środę sie pokaże i od razu bedzie lepiej :) reszta dziewczyn - co z Wami ????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie....trgedia....zgłaszam protessst....mały wypierdek na kaczych łapach naszym prezydentem....boshe....co za wstyd... wypisuje sie z takiej ojczyzny....ferme drobiu z nas zrobia....oznakuja i kazdemu założą teczuszke-kaczuszke.....wszędzie inwigilatorzy....konfidenci....widmo czerwonej pajęczyny znowy nad nami zawisło....boshe....jeszcze tusk nie ostygł a ten juz wszystkich bedzie rozliczał z przeszłosci....o jessu...do izraela wyemigruje....boshe....co to bedzie, co to bedzie? taki bedzie blady i dumny że zobaczycie - ruski i niemcy zrzuca nam bombke na tyłek... o jeju.....nic juz nas nie uratuje..... no chyba ze ptasia grypa do nas szczęsliwie zawita i drób i inne kaczki na odstrzał pójda :) dobra...prócz prezydenta...pip....mam jeszcze okres i cos mnie łapie - ptasia czy jak? byc może stad te czarne myśli.... miłego dnia....😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski :) Wszyscy narzekają z tego co widzę na pana Kaczyńskiego....to w końcu kto go wybrał? :P:P Leti myszko--mam nadzieję że masz się lepiej....przytulam śliczny pyszczek i całuję w nosek 😘 Elfficzku--ucałuj dzieciątko cudne od cioci Cleo 😘 Madziku--no ja też byłam za panem Donaldem :)poczekamy,zobaczymy jak bliźniaki będą rządzić :P A u mnie dziś pogoda cudna była :) tak kocham słoneczko,jak będzie lało,będzie depresja :( :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się wybiję, ja nie byłam za Donaldem ... jakoś mi nie spasował i tyle. Wbrew wszystkiemu mam taką cichą nadzieje, ze w Polsce będzie lepiej ;) Jak nie jutro, to pojutrze :D Madzik, nie denerwuj się, może nie będzie tak żle ;) Elfciu i dziewczątka, dziękuję za pomoc, oj przydała się, przydała 👄 Dziś na uczelni do 19, właśnie pisze do Was z czytelni i pewnie w tym semestrze bedzie tak często :D Elfciu, jak Amelka ? Cleo, czy w pracy dużo się dzieje, czy raczej spokój ? I gdzie Milunia, strażnik Dołkowa ?? :D U mnie leje, zgłaszam PROTEST !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małą jest zmordowana niemilosniernie... pada na pysk i prosi o wybaczenie,ze nie pisze... aha..dolki w sumie zakopane..ale pojawilo..jeszce kilka innych spraw...fuzk! fuzk! fuzk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie... gdzie jest milunia? Ja jak zwykle - obecna duchem, ciałem radziej ;) Ale ostatnio zaglądam i zaglądam i jestem w szoku jak tu cisz błoga panuje :( 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdobry !! Hop, hop !! HEJ !! HEJ !! WItam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 👄 Dziewczyny poginęły ..................................... :( Gdzie jesteście ?? Przytulam z rana ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 witajcie Kochani ❤️ -> mam w pracy audyt nie mogę pisać -> STOP -> dzisiaj już nie siedzą mi nad głową ale w każdej chwili mogą przybyć -> STOP -> u mnie ogólnie kiepso -> STOP całuję Was mocno i czule -> STOP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milu, czekamy z niecierpliwością na Twój powrót :D Uwaga !! Proszę o podesłanie mi aktualnych maili na adres: leticia9@poczta.fm Bo mam fotki od Taniuszki i ... nie zawaham się ich użyć :D A dziś idę na pizzę ......... Ha!!!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Żona mówi do męża: * Kochanie kup mi samochód zrobię prawo jazdy, poznamy świat... * Ten czy tamten? - pyta mąż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej fotki taniuchy? ja chce ja chce ja chce ja chce! madusia1@o2.pl :) dzień dobry :) mili a ten audyt to ten....to zmieniacie czasem firme audytorska? :D a masz moze na to wpływ? bo ja mam dwóch [a raczej dwoje] absolutnie najlepszych audytorów na swiecie :D dobra spadam bo i tzak co chwile mi serwer sie wiesi :) ciał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na weekendzie prześlę Madziku zdjątka :) I proszę o dalsze maile ! A wczoraj byłam na wieczorku poetyckim, ależ było romantycznie ❤️❤️❤️ Jak wróciłam to miałam \"romantyczny\" wieczór z lubym ... wiszenie na telefonie :P Gadaliśmy prawie godzinę, a moje biedne słodkie jest chore :( Nawet go nie mam jak wykurować, bo się ostatnio nie widujemy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ba_sia982998299829
•••••••••

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;) Co u Was słychać ?? Ja jestem w trakcie długiego weekendu. Już po dwóch romantycznych wieczorkach z lubym ❤️ Mówiąc w skrócie: korzystam z wolnego tyle, ile się da :D Zima idzie :( Brrrrrrrrrrrrrrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, Malutka, że oszczędzasz literki ;) Ale treść dosadna ;) Czyli z W. już definitywne finito ?? 👄 Pozdrawiam! Gdzie reszta dziewuszek>? (pewnie odpoczywają ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pisałam, bo taka tu cisza błoga panowała i nie chciałam nokogo budzić ;) W międzyczasie miałam jeden dół, pogrzeb wujka, a teraz mam masę spraw formalno-spadkowo-sądowych :O Właściwie to nie wiem za co się brać.... a do tego dziadkowie, którzy nic nie kumają, i wszystko mi komplikują 😠 Jenny jak u mnie zimno brrrrrrr.... w domu mam cieplutko i nie mam ochoty nigdzie nosa wystawić a muszę ............😭 Na podwórku pomarzły mi wszystkie kwiatki, które tak pieczołowice pielęgnowałam z myślą o następnym roku 😭 A reszta po staremu 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane :) Malutka---:( już koniec związku? przykro mi......:( Leti--odpoczynek z ukochanym to najwspanialsza rzecz ❤️ Emi--przykro mi z powodu wujka :( no i niestety zimno idzie,brrr....i jeszcze ciemno przez to przestawianie zegarów :P U mnie nic nowego :) jutro oczywiście wizyta u zmarłych :)i wreszcie odwiedzę kuzynkę :) buziaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa macia! chyba jednak nie koniec...ten zwiazek mnie wykancza...cholera no!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pentelka
Mam dzisiaj doła......dlaczego ON jest zajety buuuuu :( buuuuuuu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Południowe buziaczki 👄 Dziś jeszcze jestem w domu, z czego się nie zmiernie cieszę :D A czw. i pt. szkółka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Leti,hej Sylvi--gdzie sie podziewałaś? :) Leti---co z tymi zdjątkami? zaglądam do skrzynki i zaglądam......;) Buziaczki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danuśka37
cześć wszystkim Jesli chodzi o doła, to ja mam na okrągło dotego lubie płakać, i często sama wymyslam żeczy które mnie dołuja. Ale gdy chcę sie tego pozbyc- to nieidzie. najgorzej jest jesienią-czuje sie samotnie jest mi smutno tak jak opadajacym liściom z drzew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×