Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

wpadam do Was w przerwie pomiędzy wigiliami /z jednej już wróciłam, na drugą zaraz jadę/ z najlepszymi życzeniami: takimi prosto od 😍 Niech każdemu spełnią się marzenia, :) dużo humoru, zadowolenia radości z mężów i narzeczonych ;) dobrych teściowych :classic_cool: bogatego Mikołaja :D żebyśmy wszystkie spotkały się za rok w komplecie a najwięcej to zdrowia - wszystkim bez wyjątku - Wam i podglądaczom ;) Emi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem już po jednej i jedynej Wigilii. Jedzonko było pyszne, a najbardziej smakowały mi pierogi :) Mimo wszystko kogoś mi brakowało, dobrze, że za rok razem ze mną bedzie mój ( już wtedy ) mężuś :P Teraz potrzeba mi dużo siły, aby nie zasnąć, bo wybieram się na Pasterkę, gdzie będziemy grać kolędy ;) Emi, już wysyłam :D Elfciu, to jest ta sukienka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Również buźki :) jak przed Sylwestrem ? Jestem w trakcie \"robienia sobie\" sukienki. Podłamałam się trochę, bo dodatki mi się nie ufarbowały :( Ale kombinuję dalej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!!! No..w końcu mam necika na troske dłużej! Jak tam wigilia dziewczyny? U mnie bardzi ciepła...mało spokojna...bo ciagle żesmy sie wydurniali :) Wszystkiego najlepszego w nowym roku kochane!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UDANEGO SYLWESTRA I WSPANIAŁEGO PEŁNEGO SZCZĘŚCIA I MIŁOŚCI 2006 ROKU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życze Wam Szczęsliwego Nowego Roku i szampańskiej zabawy do rana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry w nowym roku!!! widze ze kochane dolkowiczki jeszcze spia. czy jest to spowodowane przedawkowaniem napojow wysoko procentowych? no ladnie ladnie nie poznaje kolezanek! a tak na marginesie to mam juz upragniony internet, wiec bede Was nawiedzac regularnie :P ]:->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I już wskoczyłyśmy w Nowy Rok :D Tania .... dziś było ciężko :P Balowałam do rana, dziś nogi nie moje... Jestem bardzo zadowolona, było cudownie !! Ten Sylwester chyba nie mógł być bardziej udany :) A za chwilę luby przyjedzie i wybieramy się do mojej rodzinki. Ale maraton ... :D Ale wolę takie \"maratony\" niż ten uczelniany, który zacznie się w ten czwartek 😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wsiego najlepszego w 2006 Roku!!!! :) A teraz..lece na sprawdzian z polaka! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...i po Sywlku :O a co gorsza trzeba było przyjść do pracy ....malutka -> uważaj na kominy ;) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, zyjecie? niestety dzis trzeba isc do kieratu :( ,ale przed tem musze cosik ugotowac, tylko co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robie dziś sałatkę śledziową z jarzynkami :P A na obiadek zupa ogórkowa i zapiekanka ziemniaczana :) I zaczęłam się już dziś uczyć .... Ale angielskiego, więc sama przyjemność :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlaśnie dzisiaj szłam na sprawdzian..do szkoły..i nie doszłam :P poszlam sobie na poprawiny sylwka :) a potem na angielski :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka ty wagarowiczko!!! przypomnialy mi sie stare studenckie lata kiedy zamiasta na logike uciekalysmy do pobliskiego baru na browca a potem swiecilysmy oczami przed profesorka i wymyslalysmy powod naszej nieobecnosci. ach... co to byl za czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi dobre się skończyło ... Jutro na uczelnię 😭 Tez bym z chęcią zwiała z gramatyki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wagary, wagary.... fajne czasy szkoda, że u mnie w pracy nie ma tak że można sobie nie przyjść bo niby jest tzw, urlop na żądanie ale bardziej w teori niż w praktyce ....a co do anglika ja już rezygnuję nie zapisuję się na następny semestr Wam zaś życzę wytrwałości w nauce (czekokolwiek byście się nie uczyły) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki 👄, wytrwałość się przyda :P I to bardzo ;) Nic, wracam do książek ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ladnie a ja mam wolne od kieratu (jeszcze laze w pizamce :) ) leti ty mi sie nie zaucz na smierc!!!! sluchaj cioci Tani, dobrze Ci radzi :P fizzi tu w irlandii mozesz chorowac 2 dni i nie musisz dawac L4, wiec sie choruje na rozne choroby najpopularniejsza wsrod irlandczukow jest choroba - kac ale jest tez minus nawet jesli przyniesiesz L4 nie zaplaca Ci za to ze bylas chora ( tak jak u nas).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taniuszka :) nie zapłacą :O hm.... ale czasmi ma się ochotę odpocząć od tak bez żadnej przyczyny a za jakieś dłuższe zwolnienia też nie płacą??? jak tak to już nie fajnie bo jak ktoś jest naprawdę chory i to powyżej np. 7 dni no to już może niedużo pensji pozostać chociaż tam zarobki są inne oj żebym ja mogła zarabiać chociaż tak 3000 netto ostatnio cierpie na notoryczny brak kasy -> niestety :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fizzi nie palca za nic. mimo tego za jak na irlandzkie warunki dostaje tzw minimum i na zycie mi starczy i na odkladanie co miesiac i balowanie i jakis ciuch mozna sobie kupic ale niestety nie stac wielu ludzi na leczenie sie tutaj, wiec jak przyjezdzam do kraju tak odwiedzam wszystkich lekarzy po kolei od dentysty poczawszy na ginekologu skonczywszy. jak widzisz sa plusy i minusy zycia poza krajem, ale nie narzekam, dziekuje za wszystko co mam, chociaz coraz czesciej zadaje sobie pytanie co bedzie za 2-3 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kutwa..wagarowalam caly tydzien..ale od poniedzialku ostro ucze sie do matury! :) Fizzi!!! kutwa...zapisuj sie na angielski!!! to bardzo wazne!!!! bardzo!!! a jaka potem bedziesz miala satysfakcje! moja matka to samo mowila...a ciagu 2 lat nauczyla sie angielskiego..miala nawet zdawac fce...ale nie podeszla..teraz ponoc zabiera sie za francuski! bosz..daj mi sile do nauki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka a probna mature juz mialas? bo ja dopiero wzielam sie do nauki po wynikach z probnej. na wlasne oczy zobaczylam jaki ze mnie geniusz :P, ale na wlasciwej maturze musze sie pochwalic ze wyszlam dobrze a nawet b. dobrze (potrafie sie opamietac) heheh Boze daj jej sile, niechaj wrescie przysiadzie faldy do nauki :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się że intensywną szkolną naukę mam już za sobą :)Bo człowiek się uczy całe zycie--ale teraz ucze się tego czego chcę a nie tego co mi każą :P:P :) Miło Was znowu widziec dziewuszki 😘 Ja się byczę cały tydzień......zastój w pracy ;) Troszkę odpocznę,pojeżdżę po mieście,bo niewiem co się dookoła mnie dzieje :) Nie wiecie czy już są wyprzedaże? bo może jakieś zakupy bym zrobiła? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o nową maturę, wymaga więcej wiedzy i umiejętności myślenia niż stara. Też jestem ciekawa, jak z próbną u Malutkiej i z czego zdaje :) Kurczę, ile mam nauki, lecę pisać pracę o czasopismach w regionie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nauka, nauka, nauka.... a jak nie to to: praca, praca, praca co raz mniej czasu na inne rzecze ;) 👄 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swiete slowa Fizzi!!! ja dzis tez do kieratu :( no i zanosi sie ze w tym tygodniu nie bede miec wolnego. dobrze chociaz ze moge sie wyspac :P buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×