Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Emi..spokojnie..moze nawet sie dyskoteka przedluzyc..wez to pod uwage i nie martw sie za bardzo :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma-dziczku---cudnie Ci z grzywką,ładniej niż bez :) A pierwszy e-mail przyszedł pusty :P Malutka--ja u fryzjera byłam ostatnio właśnie 10 lat temu :D włosy mam już prawie do pasa :) chciałabym jednak chyba pocieniować,bo mam równe i proste,i nudne ;) EMI--jak dzieciak po disco? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no sześć :) miłego dnia zycze i zmykam. ostatnio tak sie opierdzielam w pracy, że zaległości to mnie normalnie zaraz zasypia jak lawina :) karteczki sie piętrzą jak piana na wzburzonym piwe :) nareszcie pada :) jest pochmurno :) liście są brązowo-złoto -żółto -pomarańczowo-czerwone :) i na ziemi ich część lezy :) i mgła i mżawa :) i 10 *C :) sudofnie. wreszcie jesień :) miłego dnia :) i dzieki za pochwałe grzywy :) jest bardzo zadowolona :) papa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o żesz kur...czaszek! a gdzie sie wszystcy podziali :) po kieszeniach sie pochowali czy soo? ptasia grypa czy jak? normalnie jesień i wywiało :D do jutra. mam nadzieje, że frekfencja bedzie nieco większa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie !!!!!!!!!!!!!!!! nie wierzę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dalej nic nie ma !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😠 eee to niemożliwe wręcz .... sprawdfzę jeszcze inny adres ...... 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee nic nie pisze .... nikt mnie tu chyba nie lubi - mimo dopominania sięnie dostałam fotasiek grzywy buuuuuuuuuu :( :( :( 😭 idę lepiej do papierzysk :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elffik :) już ci wyslałm grzywe! :) sorki za tak wielkie przeoczenie! wtydze się bardzo :) dzień dobry :) jak dzis samopoczucie :) cudowne? to wspaniale! pogoda jesienna itp. sudoffnie! :) miłego dnia :) pa pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała na urlopie
no..dzisiaj wolne! pies wyprowadzony..sniadanie zjedzone..blogie lenistwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam wolne :D ale jestem jeszcze przed śniadaniem za to mam notes w garści i myslę co by tu jeszcze wpisać na listę spraw do załatwienia ;) Wczoraj zasnęłam w ciszy i spokoju /bo pozbyłam się dzieciątka do tatusia :D/ o 20 i właśnie się obudziłam :) Ale jestem śpioch :classic_cool: Czemu tak rzadko mi się to zdarza? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ptasia grypa chyba zebrała pierwsze plony :P czy jak?????? no bo nie wiem już sama.... :O a u mnie naprawiają piec gazowy właśnie.... i jak mi powoedzieli ile będzie mnie to kosztowało to uciekłam z kuchni, włączyłam net i szukam z kim by tu się pokłócić, żeby się odstresować :P :O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala ryczy
nienawidze facetow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała nie ryczy! mała zje cukierka czekoladowego, wysmarka nos i sie usmiechnie. albo niech ryczy i ryczy, to jak się zmęczy to przestanie. niestety swoje trzeba przeryczec....i utopić we wlasnych łzach...wrednego faceta :) bedzie dobrze! 😘 miłego dnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pogieło was dziewuchy? czy ot tak wywiało....:( nikogo nie ma..... boshe...ja dziś na aerobik...chlip...tak mi sie nie chce...pospalabym ...chlip...a tu na aero ciagnie zła i wredna koleżanka.....a potem na saunue każe mi sie pocic...normalnie chlip chlip......spac chce....w sen zimowy zapaść :) aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 💤... pozdrówki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala - coznowu ten ffstręęęętnyb wojtas zrobił ????????????????? normalnie jako starsza siostra muszę się chyba za niego wziąć !!! on ma uśmiech i szczęście na Twojej buźce wywoływać a nie złość i łzy madzik - wreszcie mam grzywę :> ładniutko Ci w niej :) akle nawet to nie skusi mnei do zrobienia sobie takowej :P nie anwidzę grzywek !!! u siebie rzecz jasna) A koleżanki to mogłabys takiej pożyczyc - jakbym była wdizęczna gdyby mnie tak ktoś ciągnął na aero .... a tak to .. zjem sobie jeszcze kilka tych kalorycznych chrupek a co :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfficzku---ja też nie cierpię grzywki,u siebie oczywiście :P choć mi mówią ze mam wyskoie czoło to powinnam obciąć :) u kogoś to bardzo mi się podoba,ma-dzik wygląda rewelacyjnie :) Ma-dziczku--na aerobik zasuwasz? pozdziwiam bo mnie nic nie zmusi do jakiegokolwiek ruchu :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) bosze frekfencja w dołkowie jest skandalicznie niska! jestem z was drogie siostry niezadowolona nie wspomnę już o wyrodnej matce która se fruwa niewiadomo gdzie i do własnych pociech nawet na 2 sek nie zajrzy. normalnie żenada!! wstyd jak beret! a tak! a se na areobik zasuwam! a co! ostatnio tyle jem że normalnie musze chociaz utrzymac swoją i tak niezadowalajaca mnie waga 57kg że by nagle do 10000 kg nie podskoczyla........boshe! czy jeszcze kiedys bedzie 50?!! [łzawe ślepka] chlip...moze chociaż 52...[oczy puszka okruszka] buuu.....AAAAAAaa!! cóż nie ma co sie wzruszac i chisteryzowac, trza mniej żrec i już ! miłego dnia zyczę ja ...i moja grzywka :) sześć!😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! wybaczcie,że nie czytam Was..ale nie mam siły... Polecane książki przez Malutka: a fajna ksiażka na ten miesiac.... to... \"ja\" Yann Martel : tu macie linka http://ksiazki.wp.pl/katalog/ksiazki/ksiazka.html?kw=42430 ksiazka niesamowita..dziwna..zapamietam ja na bardzo dlugo.. a co u malutkiek: 1-zycie mi sie zmieniło troszku..za dwa tygodnie ide pisac pozew 2-Klucha..bardzo z nim zle i sie martwie..wurwa 3-zostalam wciagneta w coś..i mam przez to dużo wyrzutów..i że tak powiem dylemat moralny 4-ide do psychiatry! a co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka! rany boszkie! co sie stało!? zaczynam sie martwic.... dzień dobry to w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maął .... łępetynka do góry noooooooooooooooo a ten psychiatra to moze nie taki zły pomysł ... moze by Ci pomógł ... chociaż ... sama byłąm ra z- gdy dawno temu staram sie do pewnych służb ... i ów pan nie wywarł na mnie korzystnego wrażenia ... nie wierzę, ze akurat on mógłby mi pomóc gdybym miałą prawdziwe problemy z sobą .... moja mała to straaasnzy złośnik ... ręce czasem opadaja ... jeszcze roku nie ma a juz podskakuje no !!! potrafi rzucić sie (niemal dosłownie) an podłogę i kopać w co popadnie bo ... nie chcę jej dać gorącej kawy lub (jak dzis) kleju \"kropelka\" do zabawy !!! ehhh cierpliwość ... cierpliwość ... cierpliwosć ... tylko - kiedy mi jej zabraknie ??? mozę przepisz emi ktoś ?? niech bedzie nawet na recepte !! w prayc potrzbeuję jej morze - w domu zmienia sie w ocean .. ile mozna ??????????? ale poza tym kocham ją nad życie i jest najsłodszym dzieckiem na świecie (poza napadammi złości :P ) a pracę też lubie - ale musiałam sie wyżalic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesz się Elfiku, że nie jest chłopakiem, do którego mówisz , mówisz i absolutnie nic nie dociera :O Ani groźby, ani krzyki, ani prośby, ani zakazy, ani moje płacze, absolutnie nic! Ja chętnie się zamienię :D :D :D Boże daj mi cierpliwości -to chyba najczęściej sobie ostatnio powarzam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim ! Madziku, droga siostro ! Chyba ja najbardziej zaniżam frekwencję :) Odkąd zaczęła mi się szkoła, to nie wiem, czy ze dwa razy Was odwiedziłam ;) Ale się usprawiedliwiam: moje ostatnie dwa tygodnie wyglądały tak; rano uczelnia, potem szpital ( fizjoterapia - zabiegi na moją pechową nogę ), a potem powrót na uczelnię, tam do wieczora, powrót do domu (cudowna komunikacja państwowa), żarełko, jakaś praca domowa - - i brak sił - - rzut na łóżko :( Ta uczelnia mnie skończy !! 😠 Dlaczego mi tak niewygodnie ułożyli zajęcia?? Co innego, jakbym mieszkała w mieście, a tu dojeżdżam ! :( Całuję 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkla
MAdzik...cholera..wiesz..nawet nie mam sily pisac.. :(.. powiem tylko tyle,ze pozywam moja matke.. Elffik..kurcze...ide do niego..tylko nie moge sie zebrac na odwage..ale wiem jak bardzo potrafi pomoc taki lekarz..i mam andzieje,że trafie na dobrego.. Emi...ciesz się,że masz tylko jedno ;0 hehe...wyobraz sobie taka dwójke :P Leti..to może hm...jest jakas mozliwosc zebys przeprowadzila sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka, zycze powodzenia w twoich trudnych sprawach, bądź dobrej myśli 👄 A z tym przeprowadzaniem, to teraz raczej nic zrobić się tu nie da, bo w końcu i tak mam się przeprowadzić ... za niecałe 10-mcy, hih :P A wtedy będę miała ciut bliżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciut bliżej - oczywiście na uczelnię :D Na razie zmykam na uczelnię i dziś ostatnie zabiegi, hurra !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elffik :) hihi! niunia zlośnica :) hihi sudoffnie musi sie marszczyc jak się złości! :) aaaaaaaaaaaaaaaaaaahh..... :) malutka..biedactwa...zła ta twoja mama...niedobra taka skoro aż do takiej sytuacji doszło...nie martw sie bedzie dobrze.. powodzenia ci zycze! leti :) hehe :) tylko nie szarżuj tak z ta ,,nową,, nogą! bo znowu tfu tfu beda ci ją wyginac :) tfu tfu! boszsze....dzisiaj chalć ide...tak mi sie nie chce....normalnie spać bym poszła ale nie mam się jak wymigać..bo urodziny kolezanki z pracy. zapowiadane już chyba od miesiaca...boshe...najpierw flachy dla wszystkich a potem idziemy w miasto...jesssuuu...zimno, ciemno okropnie....śpiaco...nie kce piśśśśś............... :( sześć....💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik dobra kobieto daj mi skrót do tej ostatniej bużki , plissssssss nigdzie nie mogę go znależć :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalka 20-----
...ale mi smutno...taka samotna dzisiaj sie czuje...w ogole nic mi sie nie chce,na wykladach wczoraj i dzisiaj zasypiałam...kto mi szepnie mile slowko????:-((((((((((((((((((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi :) sprawdziłam specjalnie dla Ciebie :) tego buziaka robi sie wpisujac w [ ] słowo ziewam :) 💤 a małej nie oddam :P za żadne skarby :) zreszta - jak wszystko idzie po jej mysli jest grzeczna jak aniołek hihi Tylko ja chyba zwyczajnie mam czasem za mało czasu ... bo jak zajmę ją czymś równie ciekawym jakos daje się odciagnąć np. od gorącego piekarnika ... ale tak kazać jej odejść bez \"zastępstwa\" ... ojj wtedy to się dzieje ... Malutka :( ja sobie żarty głupie robię a Ty masz poważne problemy 🌻 sorki .... mam nadzieję, że wszystko bedzie po Twojej myśli ... leti - nie daj sie uczelni !! przynajmniej nie tak do końca - żebyś choć od czasu do czasu do nas zajrzała i zdała relacje co u Ciebie :) a z nogą nie szarżuj !!! dzika madaleno !! zabierz mnie ze sobą plissssssssssss tak wyskoczyć na piffko chlip ... tylko ja teraz piffka nie lubie chhhhllllllllllliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiipppppppppppppppppppp ale zwyczajnie gdzieś wyjśc .... ehhh a ta jeszcze marudzi no !!! no ale mi się impreza za 4 tyg szykuje - 25 urodziny mojej smarkatej przyjaciółki :) przyjeżdża do kraju !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i cos tam robi a potem mamy iść na balety !!!!!!!!!!!!!!! cieszę sie jak diabli ale ... ja bedę się tam czuła jak dzikus :D :D :D przez nieco ponad 1,5 roku nigdzie nie byłam !!! (nigdzie = balety, piwiarnia itd.) dizeń później urodziny mojej małej ... bedę niewyspana hihi :) ale to juz w domku przy torciku itd... dam radę :) a właśnie - macie pomysł na jakis oryginalny i niedrogi (do 50 zł) pomysł na prezent ?? ona w sumie wszystko ma .... teraz ma troszkę kasy wiec kupuje sobie co chce ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×