Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

🌻-uszek leticio :) nieco mnei wciąga .... trzeba jej to przyznać :0 własnie za nieco ponad godzinkę znowu do rpacy ..... a jeszcze na studiach pozadawali jakieś bzdury do pisania - oszaleć mozna ..... ale staram się dzielnie znaleźć czas również na przyjemności :P wczoraj było spotkanie z koleżanką - w tygodniu ma być basen lub aerobic ;) choć jak znam siebie to ten aerobic to pozostanie w sferze planów :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elffik mróweczka nie umie rymować nie chce Wam więc czasu tym zajmować nie chce wprowadzać niesmaku czy złości ze swym rymowaniem na razie więc posci :P 🌻 madusiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik jak pragnie rymować ma się nie krępować, rymy proste i kulejace zawsze są pocieszajace! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elffik nie chce rymować a wiec nie rymuje bo ona to raczej biały wiersz preferuje :P koniec rymów :P w dawnych czasach pisałam nawet wiersze - ajk sie nieszczęśliwie zkochałam hihihi czyli średnio raz w miesiącu :P no ale wiersze żadziej pisałam :) i wiecie - jak to czasem przegladam to wyciągam wnioski, że im stasza byłam tym bardziej dojrzała poetka (od siedmiu boleści hehehe) - nawet do białego wiersza doszłam - i nawet te ostatnie da się czytać :P ....... ja sie normalnie w tym przedszkolu marnuję :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla każdej z Was laur poetycki :) Należy się , a co !!!!!!! :P Szaleć , szaleć , rymować dołkami się nie przejmować :) Umilać sobie czas i mieć uśmiechniętą twarz ! To hasła na dzień dzisiejszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie dziś coś dopadło - jak na złość - i mocno daje mi w kość ...:0 Ale kupiłam sobie czekoladkę i juz jest lepiej he he :D Leticia obżartucha :P Elffik , Madusia > piknie , no piknie !!!!!!!!! 👄 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
próbka twórczości elffika z lat odległych :) : Pamiętasz? Nie mogłeś zrozumieć, że w Twą szczerość nie wierzę Nie chciałam słuchać słów miłości Miałam rację To Ty się myliłeś - nie kochałeś Nie wiem czemu mówiłeś tyle o przyszłości ... Kłamałeś - Nie zaprzeczaj Gdybyś kochał wtedy - miałabym Cię teraz Płaczę w samotności ... A przecież ja też kłamałam - NIE KOCHAM :) i jak Wam sie podoba :P Jasnorzewska to to nie jest .... ale cóż to był za związek i jaka jego historia .... :P :D całuski dla wszystkich - ja lecę do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drogie panie i panowie Tania zaraz wam cos powie rym jest trudny czy tez latwy wazne aby byl on trafny bo rymowac kazdy moze jedni lepiej, 2 gorzej rymowanie to zabawa bawmy sie wiec moi mili i rymujmy w wolnej chwili lamiac glowki i olowki usmiechajac nasze buzki. elfik, madus karaani, dalej zwawo jestem z wami i leticia nasza mila co na rower gdziec wybyla. to juz koniec rymowanki, prosze wody ze 2 szklanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milunia
dzień doberek pora wstawać i wybrać się na rowerek :-)) słonko świeci, deszczyk pada, baba jaga dzieci zjada :-)) moje drogie dziewczynki jesteście słodkie malinki, a Ty chłopczyku biegnij do łazieneczki bo inaczej zrobisz w majty siku :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło elffik....wiersz o nie miłosci....smuteńki, ale jakże prawdziwy... taniuszka: bosssskie! proszę o wiecej, o! poetko wszechczasów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milunia
Taniuszko Ty zdolniacho dam Ci za to jedno ciacho :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milunia
elffik - chociaż smutno ale klawo i Ci daję za to brawo!!!!!! :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elffik , Madusia , Milunia , Taniuszka : całuski w obydwa uszka :) Wierzę w potęgę miłości : w splecione dłonie w pulsujące skronie w oczy ze szczęścia błyszczące w pocałunki szczere i gorące we wspólne słodkie przytulanki i miłosne kołysanki ... ( osobiście , lirycznie i o miłości )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milunia
są łzy co jak ogień palą, są serca które nikomu się nie żalą, są skargi dla których nie ma sędziego, więc jeśli ktoś płacze nie pytaj dlaczego :-)) twórczość mojej siostry (z jej lat młodzieńczych)- dokładnie nie pamiętam więc mogłam trochę poplątać :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez pisałam wierszyczki...ale to było w epoce lodowcowej i juz ich nie pamietam...... były białe w formie listów o tym jaka to ja nieszczęśliwa jestem i jak kurcze potrzebuje tego chłopa ktory jest gdzieś tem daleko....pfy...żałos chwyta za serce! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milunia
.... a mój chłopak kiedyś napisał do mnie taki rymowany poemacik za 2 strony A-4 ale to było dawno temu..... :-)) mimo to i tak myślę, że mam się czym pochwalić :-) Ja zaś sama nigdy nie pisałam żadnych rymowanek, wierszyków, nawet pamiętnika nie pisałam, a Wy pisałyście pamiętnik???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milunia
.... miałam tylko taki zeszyt pt "Złote myśli" hi,hi,hi :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pisałam! ale juz przestałam od czasu kiedy dorwała go moja przyjaciółka i stała sie natychmiast moja ex przyjaciólką.....wiesz, kiedyś poznałam fajnego faceta i ona mi sięwpraszała na każdą randkę i jak przeczytała co o tym myślę to sie obraziła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłość i kartofel to sa dwa braciszki miłość ściska serce , a kartofel kiszki heh w dalekim kraju na rzece Łabie jechała Madusia na dziekiej żabie a za nią Tomuś wierny , poddany po same uszy w niej zakochany ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ile, kurna mozna robić aluzji, delikarnie zwracać uwagę. ja rozmiem, że jej sie ten facet podobał ale cholera wszystko ma swoje granice...moja cierpliwosc też!!! złote mysli tez mialam hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe! leticja!!! na zabie!!! hehehe a Tomus pewnie za mna na bocianie!! hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam cały duży zeszycik ze złotymi myślami , sentencjami , wierszami , wierszykami , moimi wierszami itp gromadziłam to przez kilka lat , a teraz , gdy czegoś potrzebuję , to zawsze mam coś pod ręką ... Maduś > racja - wszystkio ma swoje granice !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na górze róże , na dole fiołki my się kochamy jak dwa ....... * * proszę wybrać opcję : a) aniołki b) diabołki hih :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm....a w piatek mam spotkanie klasowe czyli licealne mordy ciag dalszy.... w ogóle mi się nie chce isć zwłaszcza, że ona tam bedzie......yyyyh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milunia
madusia - pokaż, że jesteś górą - idź, wyglądaj cudnie i baw sie dobrze, a ona na pewno z zazdrości skona :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopiero jestem niecały rok po lo , ale też nie miałabym zbytniej ochoty , żeby się z nimi spotkać , zważywszy , że wśród nich też mam tw. ex-koleżankę :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cóz, ja ostatni raz cały skład 4c widziałm ze 3 lata temu......yyyH . ba od tego czasu sie baaaaaaaardzo zmieniłam, mam krótkie posiepane, czarne włosy, styl mi sie na bardziej kobiecy zmienił....cóz, wypiekniałam, no i kontakty noszę....zwale ich z nóg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×