Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

No to hej po poludniu :) Inga to akutat nie moje oczko. Zdjęcie było robione u mojego dziadka na wsi, a tam rządzi ciotka i wujek, a to oczko to jego dzieło. Ja jeszcze nie mam oczka, ale usilnie zastanawiam się nad przerobieniem jednego skalniaka w wodospad. Na razie palnuję, maluję i mam 1000 koncepcji, bo budowa będzie latem. Moja działka też nie jest duża, bo cała ma 600m2, ale po odliczeniu domu, wjazdów, parkingu to na prawdziwy ogród niewiele zostało. A w tym roku muszę postawić garaż na mój samochód, więc jeszcze trochę mi go ubędzie. Właściwie całość mam już zagospodarowaną, a często coś przerabiam, bo ja jestem maniak ogrodowy i roslinny :D No i wymysliłam ten wodospad... ;) AA i marzy mi się jeszcze fontanna przed domem... ;) A mój misio to jeszcze nie mój mąż :( Sałatkę z kurczakiem i ananasem też robię: udka z kurczaka, puszka ananasa, kukurydza, groszek, papryka i ogórek konserwowy. Ja robię przważnie sałatki z mięsem - kurczak, szynka, jakaś wędlina, bo moje kochanie jest zdecydowanie mięsożerne ;) Milunia a szpinak jest w smaku podobny do szczawiu? Jeżeli nie - to do czego? Uczepiłam się tego szpinaku... :( Ale jakos nie daje mi to spokoju... ;) A pierwszy dzień w pracy po przerwie minął super szybko, chociaż bardzo pracowicie . 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej 🖐️ A Wy o jedzeniu....I bądź tu człowieku nie głodny :) Muszę zrobić tą sałatkę z kurczaka,koniecznie :) A co do chińskiego,to ja jeszcze bardziej idę na łatwiznę niż Sylvi...po prostu piersi kurczaka,ryż i sos słodko-kwaśny Uncle Ben\'s lub z Pudliszek :P Ale ze mnie kucharka :D A moja ulubiona stronka z przepisami to : http://www.gotowanie.wkl.pl/przepisy.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej 🖐️ A Wy o jedzeniu....I bądź tu człowieku nie głodny :) Muszę zrobić tą sałatkę z kurczaka,koniecznie :) A co do chińskiego,to ja jeszcze bardziej idę na łatwiznę niż Sylvi...po prostu piersi kurczaka,ryż i sos słodko-kwaśny Uncle Ben\'s lub z Pudliszek :P Ale ze mnie kucharka :D A moja ulubiona stronka z przepisami to : http://www.gotowanie.wkl.pl/przepisy.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! Witam po dłuższej nieobecności :) Jestem już po sesji ... długo było , ciężko było , ale się skończyło !!! Teraz mam 1,5 tygodnia wolnego i chodzę sobie do pracy , zwykle na 1 zmianę więc bardzo wcześnie wstaję ( 4.30 lub 5 ) - ale za to już o 15-16 jestem w domku - nie jest tak źle :) W tłusty czwartek - było tłusto : zjadłam kilka pączków . Ostatki sobotnie nie były jakies huczne , bo spedziłam je sama w domu ( wreszcie się wyspałam po zarwanych nocach przez egzaminy ) . Za to być może jutrzejsze \"ostatki\" ( no bo przecież wtorek to ostatni dzień przed Postem ) spędzę z lubym . Ja po pracy i on po pracy - odpoczniemy sobie :D A co do lubego , to pewnie za jakiś czas bedziemy uczęszczać z lubym na nauki przedmałżeńskie ( nie , nie myślcie , że u mnie tak szybko ! :P chcemy mieć to z głowy , żeby potem mieć już ten dokumencik - a to ma być bardzo krótko i o porze , która nam bardzo pasuje , więc czemu nie ? , kiedyś trzeba bedzie to przeżyć ;) ) Ide posprzątać , bo mój pokój ucierpiał podczas sesji :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale 😠 złośliwość rzeczy martwych 😠 napisałam się do Was od groma i ciut ciut, a tu mi wszystko zżarło 😠 i teraz nie mam siły tego wszystkiego pisać ponownie ale tak po krótce:  jaki ma smak szpinak -> trudno mi to określić, najlepiej spróbuj może najpierw w małej dawce :) np. kup sobie takie pierożki z ciasta francuskiego z nadzieniem szpinakowym (można je jeść na zimno lub ciepło) Leti -> ściskam i tulę oraz 👄👄 dobrze babeczki, że macie ferie to sobie trochę odsapniecie od nauki i na kaffe czasami wpadniecie :) 👄 jak słusznie Leti zauważyła dzisiaj mamy ostatni ale ja nie mam jakiś szczególnych planów, a Wy??? biegnę dzisiaj do dentysty bo ostatnio przełożyłam wizdytę, musze jemu pokazać moje cudne zdjęcie, mam nadzieje, że wszystko jest ok. :) i że nie będzie mnie dzisiaj męczył 👄 pozdrówka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) ło rany :) ostatni dzień przed postem :) he! wreszcie bedzie luz w knajpach :) wreszcie w klubach wolne stoliki :) hehe:) luuuz! i tak czytam te przepisy i kapie slina na myśl o sałatkach, kurczakach i innych...eeeh! powinnam się odchudzac, bo jak slonica wyglądam :) juz od dwóch dni cwicze sobie mięsnie brzuszka i ....tyłka :) może za pół roku zaobserwuje jakieś zajebiste zmiany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma-dzik 👄 oczywiście jak się nie poddasz i będziesz systematycznie ćwiczyła przez te pół roku :) mi też wczoraj narobiłyście smaka tymi kurakowymi sałatkami, że zamówiłam sobie kurczaka z ananasem do pracki i mi przywieźli ...i był pycha :D:D:D:D ->> :) faktycznie w końcu będzie można jak człowiek napić się drinka w knajpie ;) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam chociaz dzisiaj zrobilo sie tloczniej na topiku i dobrze. Ja dzisiejszy dzien spedzam w domciu bez wiekszych planow, a jutro po pracy jade do fryzjera przyciac kudelki, no a zaraz zabieram sie za drukowanie i pisanie masy dokumentow, ktorymi zawallil mnie od rana szef, ale nie omieszkam do Was zagladnac jeszcze, Buzki, cholercia na tej klawiaturze nie ma polskich literek i tak jakos dziwnie mi sie do Was pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inga 👄 zamiast polskich liter możesz wstawiać kwiatki :):) bylebyś tylko o nas nie zapominała :classic_cool: -> ale fajowo świeci mi słonko prosto w twarz niestety chyba muszę z tej super przyjemności zrezygnować i zasłonić je, gdyż nie bardzo widzę co się dzieje u mnie na mointorku :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam cholernie zimno w pokoju, okna stare nieszczelne i i rece mam sino fioletowe i cale w centki, kiedy ten mroz sie skonczy wreszcie i to okropne skrzypienie pod nogami brrrr Moze rzucic komus czekoladeczke, bo mam kilka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość U mnie
też jest ziąb 18 stopni... ćo do czekoladeczki - reflektuję 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inga czekoladka -> z miłą chęcią -> rzucaj, do śledzika, którego właśnie jem pasuje idealnie :):) ...a może ktoś chce śledzia, mam w śmietanie i z cebuką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inga czekoladka -> z miłą chęcią -> rzucaj, do śledzika, którego właśnie jem pasuje idealnie :):) ...a może ktoś chce śledzia, mam w śmietanie i z cebuką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ju| rzucam, tylko zlapcie, a sledzika z mila checia bym zjadla, oj bardzo lubie sledziki, bardzo. Ja co jakis czas rozgrzewam rece na grzejniku, bo normalnie Syberia tutaj i juz cos zaczynam nosem pociagac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inguś biedulko to Ty może na rozgrzewkę do tego śledzika seteczkę łyknij ;) bo nie wskazane by było, żebyś nam się rozchorzała, dobrze, że ja mam okna os strony słonecznej i na moje rączki padają promyki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo chetnie sie przyłącze do tych czekoladek, sledzika wczoraj jadłam więc narazie starczy. Ale dzięki za propozycje. U mnie słoneczko w okno grzeje i cieplutko w domku jakby wiosna była. Ale marzenia. Mróz na dworze jest, a jak, ale około -7. Czytam książke i pije capuccinko. Jest super.Zapraszam na kawke dziewczyny. 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katika
Ja mam strasznego doła i nie mam pojecia jak sie go pozbyć! Kto mi pomoże ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie ale pustki dzsiaj, gdzie wszyscy sie podziewaja. CO za czasy nastaly na tym topiku. Katinka, pomysl sobie, ze zawsze moze byc jeszcze gorzej, chociaz wiem co znaczy dol, bo nieraz tez w niego wpadam. Nie wiem, jaka jest przyczyna Twojego dola, ale trzymaj sie i nie poddawaj, badz silna. Pozdrawiam i buziaczki przesylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdolowana na maxa
kurna ale dzisiaj dzień ja nie moge niby sloneczkoładnie świeci a mnie taka melancholija wzięła że szok Cała noc nie przespana BUUUUUUUU :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdolowana nna maxa, chyba cos w tym jest bo i mnie na myslenie wzielo, ale ja to chyba raczej nic konstruktywnego nie wymysle na ten temat co mysle. Ale to zakrecialam, ale wlasnie takie zakrecone jest to wszystko, mam taki ziab tutaj, ze nijak dzisiaj nie mozna nic robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdolowana na maxa
oj Inguś ja musze pracke magisterską napisać do końca tygodnia 1 rozdział chociaż a mam taką pustkę we łbie że aż się wkurzam sama na siebie ;((((( POza tym tak mnie głowa boli zaraz baranka będe strzelać a tym że mam w domu zimno pomimo że są stawione nowe okna to juz nie wspomnę ten facet co je wstawial miał juz przyjsc dawno ale jakos drogi zapomnial Sorki za żale ale wiecie juz mi lżej tak jaksię wygadałam pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdolowana na maxa
oj Inguś ja musze pracke magisterską napisać do końca tygodnia 1 rozdział chociaż a mam taką pustkę we łbie że aż się wkurzam sama na siebie ;((((( POza tym tak mnie głowa boli zaraz baranka będe strzelać a tym że mam w domu zimno pomimo że są stawione nowe okna to juz nie wspomnę ten facet co je wstawial miał juz przyjsc dawno ale jakos drogi zapomnial Sorki za żale ale wiecie juz mi lżej tak jaksię wygadałam pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdolowana, znam ten bol, borok temu sama tez meczylam sie z praca magisterska, oklelam sie na siebie za swoj durnowaty temat, brrr jak sobie przypomne te meczrnie z pisaniem to mnie az wzdryga. Ale napewno dasz sobie rade, czasami jest taki dzien, ze czlowiek ma zero weny tworczej, ale czasami nadchodzi taki, ze mozna byloby pisac czaly dzien. Podejdz do tego spokojnie, wypoczeta, napewno napiszesz swietna prace. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdolowana na maxa
Dzięki Inga :)))) :))))) :))))) :)))))))) Pójde się chyba zdrzemnąć to może wtedy inaczej na świat spojrze a tak w ogóle to jaki temat miałaś??? bo ja mam straszny i teraz gozmienić nie moge a moja pomoc wyjechała za granice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaa
mam dola to mało powiedziane, jutro bede miała miesiączkę wiec dziś najchętniej bym talerze na ścianie tłukła, boli mnie wszystko, nogi(spuchły) brzuch i pęcherz, ciekawe co jeszcze? mam dość!!!! To nie jest dołek to kur** DÓŁ!!!!!!!!!!!!!!!!! płakac mi się chce łeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdolowania \"Powiat jako jednostka samorzadu terytorialnego na przykladzie swojego powiatu\" Na pozror, niby niezly, ale w konsekwencji okazal sie totalna beznadzieja. CO do okresu, no coz trzeba czekac, ale szkoda talerzy. Ja tez sie zloszcze wtedy i roznoslabym wszystko. latwo powiedziec, bo ja mam jeszcze pare dni spokoju. Na szczescie okres to tylko pare dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdolowania \"Powiat jako jednostka samorzadu terytorialnego na przykladzie swojego powiatu\" Na pozror, niby niezly, ale w konsekwencji okazal sie totalna beznadzieja. CO do okresu, no coz trzeba czekac, ale szkoda talerzy. Ja tez sie zloszcze wtedy i roznoslabym wszystko. latwo powiedziec, bo ja mam jeszcze pare dni spokoju. Na szczescie okres to tylko pare dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inguś czyżyś administrację ukończyła, bo ja tak w zeszłym roku i też pisałam pracę ale o MSP :) pozdrawiam wszystkich gorąco i rzucam łopatkami dla tych co doła mają, łapcie i szybciorem zakopujcie :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×