Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Emi, to zaszalałaś z tym obiadkiem. O ja tez uwielbiam sałatki z kurczaka. Napisz kiedys z jakiego przepisu robiłaś, może akurat tego nie mam . Milunia, moje sprawy sercowe maja się w normie: czyli raz jest dobrze, raz jest żle i tak mija dzień za dniem. Ale nie ma co marudzić, zawsze może być gorzej. No jeszcze tylko godzina i do domu. Dzisiaj tatuś caly dzień opiekuje się Oliwką, jak znam życie to pewnie pokój będziewydlądal jak po przejściu tornada i znowu sprzatanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi, to zaszalałaś z tym obiadkiem. O ja tez uwielbiam sałatki z kurczaka. Napisz kiedys z jakiego przepisu robiłaś, może akurat tego nie mam . Milunia, moje sprawy sercowe maja się w normie: czyli raz jest dobrze, raz jest żle i tak mija dzień za dniem. Ale nie ma co marudzić, zawsze może być gorzej. No jeszcze tylko godzina i do domu. Dzisiaj tatuś caly dzień opiekuje się Oliwką, jak znam życie to pewnie pokój będziewydlądal jak po przejściu tornada i znowu sprzatanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jest taka prawdziwa zima, jakiej dawno już nie było. Wszędzie leży pełno śniegu, obsypane są drzewa i dachy :D Dziś zrobiło się zimniej niż wczoraj i deczko sypie śnieg. Tej zimy jeszcze sanki nie były używane, więc pora je odkurzyć. A sałatkę robię z kurczaka gotowanego do tego gotowane ziemniaki i marchewka, ogórki konserwowe, kukurydza, przyprawy i majonez. Ale smakuje super. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mniam,sałatka z kurczaka....jeszcze nie miałam przyjeności takiej konsumować :) Ja to jeszcze z mamą mieszkam,ale czasem cosik próbuję u lubego w domu gotować.Pomidorową,grzybową i jarzynową umiem,no i smażyć kotlety,rybę...coś z chiskiego też zrobię...niewiele jak narazie,będę się uczyć po ślubie :) Ja zjadłam wczoraj jednego pączucha tylko,nie miałam kompletnie smaku jak zobaczyłam ich w sklepie tysiące polanych lukrem,bleeee :) Jak tam nasza Leti? Napisz jak było :) I pozdrowionka dla zdołkowanych Elficzka i Sylvi. Uśmiechnijcie się szeroko dziubaski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już sie usmiecham szeroko, bardzo, bardzo ał aż szczęki bolą :D EMI - prosze mnie tu szybko przepisik podesłac , ja nie mam takiego, a moi lubia różne sałatki. Jak macie jakieś fajne przepisiki to bardzo prosze na e-mail mi przesłać albo małą kulinarie tu urządzić. Będzie przyjemne z pożytecznym. Ale oby nie trudne były, bo ja jak ty Emi lubie wszystko szybko gotować. Szkoda czasu na gary. A propos pierogi super były, chłopcy zadowleni i na jakis czas mam spokój. Milunia bardzo zapraszam na pierożki, zostało jeszcze troche. i dla pozostałych tez będzie. Inga i Milunia życze miłej jazdy, ja od 10 lat jeżdże samochdem i wciąż uwielbiam. U mnie tez po śniegu od wczoraj ani śladu i nawet cieplej dziś troche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zartujcie ze nie ma u Was śniegu....w Krakowie dużo jest,dzis co prawda nie sypało,ale jeszcze dużo zostało... Ja kcem wiosnem !!!!!!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj komputer nieziemsko męczy się z wysyłaniem zdjęć do Was, także proszę wkrótce sprawdzić pocztę. Chyba trochę przesadziłam z wielkością tych zdjęć i jakoś mozolnie to idzie. Jak coś to proszę zgłaszać zastrzeżenia jeśli do kogoś nie dotrą. Pozdraiwm, jak ja kocham piątki wieczporem. A u mnie śniegu też jest sporo i nawet teraz jest dość duży mróż. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Inguś,dostałam :) Ale z Was laski,ty i Oliwka :) Ale śliczna z niej mikołajka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Inguś,dostałam :) Ale z Was laski,ty i Oliwka :) Ale śliczna z niej mikołajka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Inga, do mnie też doszły Twoje zdjęcia. Superowe. Mała jak malowana. Fajne macie dzieci dziewczyny. Kurcze że ja mam syna no! i tak daleko mieszkam od Was, hi,hi Do jutra. Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo ! Wszyscy wypoczywają, czy na ostatkach? Ja siedze dziś w domu, kaszel mnie strasznie męczy, kurde ile mozna byc chorym. No to pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja będę jeszcze przez minutkę, bo muszę zrobić zapasy na poniedziałek :( Wczoraj po 19 wysyłałam posta jak padł mi net, więc przepis na sałatke podeślę później. Mój dołek to już dół 😭 i coraz jest gorzej... :( Trzymajcie się i dobrej zabawy na ostatkach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo wszystkim w niedzielke ! Wstawać śpiochy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra💤 juz wstaje🌻 pozdro na niedzielke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdro Sylvi,pozdro Robal 🖐️ Jak tam Wam piękna słoneczna niedziela mija? Ja mam lenia jak nigdy,nic mi sie nie chce robić,i cały czas mi gorąco :PTo chyba menopauza,hehehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam wszystkich dolkowiczow!!! mimo ze nie wpadam czesto to o Was nie zapomnialam. mam troche zdjec z dublina, nastepnym razem postaram sie powysylac. ;) papa kochane moje robalki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proxi
wpadłam w straszny dół!!!!! pomocy!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 🖐️ 🖐️ Niedziela była jak dla mnie za słoneczna. :( Mam kłopoty z siatkówką w oczach i aż głowa mi się rozbolała od tego słońca. A w nocy ma być u mnie nawet -18`C 😠 Dla mnie to niemal koniec świata... Cleo - jak Ci za gorąco to oddaj mi chociaż troszkę tego ciepełka... plissss ;) Ba ja cały czas marznę... A moje kopytka to z zimna aż mi drętwieją... 😭 Inga - śliczne te Twoje dziecię, prześliczne! Kiedy to ja będę miała córkę...? Normalnie Ci zazdroszczę ;) i dla Elffika też ;) A tak na marginesie - mam wrażenie Inguś , że twarz Twojego męża jest mi znana... A Twoja natomiast - dla mojego Darka. Przez dłuższy czas wczoraj na ten temat dyskutowaliśmy... ;) ale nie doszliśmy do żadnego wniosku :( Milunia a jak się robi jajko ze szpinakiem? Szpinak podobno jest zdrowy;) a ja nigdy w życiu go jeszcze nie jadłam. Kojarzy mi się ze szczawiem, chociaż nawet nie wiem dlaczego... :( Cleopatra No właśnie... A jak się robi dania chińskie? Kupiłam sobie wczoraj taką patelnię WOK (czy jakoś tak), podobno to do chińszczyzny... Może ma ktoś jakis przepis? A ja jutro do pracy... 😭 Chce mi się iść jak psu kija gryźć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAA i przepis na sałatkę z kurczaka: 2 udka (ćwiartki) z kurczaka ugotować i pokroić na drobne kawałeczki 3 duże marchewki i z 5 ziemniaków ugotować i pokroić w kostkę z 5 ogórków też pokroić w kostkę puszka kukurydzy Wszystko wrzucić do michy, dodać soli i pieprzu do smaku, 3 łyzki majonezu i wymieszać. Ot cała tajemnica, ale mój misio za nia przepada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMI dzięki za przepis :) może go kiedyś wypróbuje w wolnej chwili asylvi co do szpinaku to kupuję rozbrobniony, śmietankowy, wrzucam na patelnie dodaję 2 jajka i przyprawy (sól, pieprz) następnie mieszam i gotowe to uproszczona forma na pappę ze szpinaka -> ja uwielbiam szpinak pod każdą postacią, z naleśnikami, krokietami, pierogami itp, jak robię jajka w majonezie dodaję trochę rozmrożonego, rozdrobnionego szpinaku i mam zielony majonez :):) pozdrawiam Was gorąco w ten leniwy niedzielny wieczór :D i do jutrzenka ...taniuszka -> z niecierplwością czekam na fotki :):) mam nadzieje, że żyje Ci się tam jak w bajce cieszę się, że mimo to o nas pamiętasz 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMI dzięki za przepis :) może go kiedyś wypróbuje w wolnej chwili asylvi co do szpinaku to kupuję rozbrobniony, śmietankowy, wrzucam na patelnie dodaję 2 jajka i przyprawy (sól, pieprz) następnie mieszam i gotowe to uproszczona forma na pappę ze szpinaka -> ja uwielbiam szpinak pod każdą postacią, z naleśnikami, krokietami, pierogami itp, jak robię jajka w majonezie dodaję trochę rozmrożonego, rozdrobnionego szpinaku i mam zielony majonez :):) pozdrawiam Was gorąco w ten leniwy niedzielny wieczór :D i do jutrzenka ...taniuszka -> z niecierplwością czekam na fotki :):) mam nadzieje, że żyje Ci się tam jak w bajce cieszę się, że mimo to o nas pamiętasz 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMI dzięki za przepis :) może go kiedyś wypróbuje w wolnej chwili asylvi co do szpinaku to kupuję rozbrobniony, śmietankowy, wrzucam na patelnie dodaję 2 jajka i przyprawy (sól, pieprz) następnie mieszam i gotowe to uproszczona forma na pappę ze szpinaka -> ja uwielbiam szpinak pod każdą postacią, z naleśnikami, krokietami, pierogami itp, jak robię jajka w majonezie dodaję trochę rozmrożonego, rozdrobnionego szpinaku i mam zielony majonez :):) pozdrawiam Was gorąco w ten leniwy niedzielny wieczór :D i do jutrzenka ...taniuszka -> z niecierplwością czekam na fotki :):) mam nadzieje, że żyje Ci się tam jak w bajce cieszę się, że mimo to o nas pamiętasz 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się wczoraj rozmnożyłam 👄 DZIEŃ DOBRY KOCHANI udanego tygodnia :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! szpinak fu! fu! fu! sałatka pycha :) to czesc! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim w nowym tygodniu. U mnie też mróz do -18. Cholera Emi mi też zimno ciągle, a po zatym ide do lekarza bo mnie ten kaszel udusi chyba. Mam pytanko do tej sałatki z kurczaka- czy ogórki mają być surowe tzn.zielone, czy kiszone? Mój przepis na chińszczyzne jest prosty i nie trzeba Woka: surowe piersi z kurczaka (obojętnie 1 lub 2) w kostke i podsmażyć lekko żeby białe były, dodać warzywa chińskie (mrożonka), rozrobić FIX Knora do potraw chińskich i wlać do tego wszystkiego. Podgotować. Ugotować ryż w torebkach ok. 3-4 woreczki. I ja ten ryż dodaje do warzyw i razem mieszam, żeby ryż przeszedł zapachem tych warzyw. Jest tego dużo. Dla nas starcza nawet na 2 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich w ten mrozny poranek, brrr ale zimno na zewnatrz. Nie znosze jak mroz tak straszelnie skrzypi mi pod nogami dostaje od tego gesiej skórki. Emi ta salatka tak narobilas mi smaka, ze w sobote nie omieszkalam jej sobie przyzadzic, ale skoro jeszcze nie bylo Twojego przepisu zrobilam po swojemu tzn. ananasy z puszki pokroilam i dodalam do ugotowanych piersi z kurczaka, to wy,ieszalam z majonezem i do michy, potem jajka z kukurydza i z majonezem i na poprzednia warstwe, a na wierzchy starty zólty ser. Mowie Wam ta salateczka tez jest pycha, sprobujcie kiedys. Buziaczki dla wszytkich zmykam do pracy, ale mam dzisiaj ziab w pokoju, az rece marzna. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Emi co do zdjec, to tez Twoj maz wydaje mi sie znajomy, ale podejzewam, ze to tylko zbieg okolicznosci, bo ja rzadko zapuszczam sie w glab Polski i chyba raczej nie mozemy sie znac, ale moze ... A moj maz, studiowal w Warszawie, moze kiedys sie spotkaliscie, ale tego to ja juz nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze jedno Emi, jesli na zdjeciu jest Twoj ogrod, to wyglada super, zawsze podobaly mi sie takie oczka, ale ja niestety nie mam miejsca na swoim podworku do takiej tworczosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ & 😘 i dobrego tygodnia. Będę wieczorkiem, bo roboty full i nie wiem za co się brać. 😭 ogórek kiszony lub konserwowy do sałatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ & 😘 i dobrego tygodnia. Będę wieczorkiem, bo roboty full i nie wiem za co się brać. 😭 ogórek kiszony lub konserwowy do sałatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×