Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Madzik zgadzam sie z Toba w zupelnosci, tylko ze moj problem nie zniknie, bo niestety musze go walkowac przez 5 dni w tydodniu po 8 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdobry , kobietki :) Ja zdążyłam już dziś wrócić z uczelni - ale po południu jadę 2 raz :0 Od wczoraj mam jakieś problemy z apetytem , przyjmowaniem jedzenia ... męczy mnie żołądek - boli strasznie i cały ukł. pokarmowy . Ale to dobija . Idę na herbatę - później wrócę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inga...tylko medytacje moga ci e hehehehe uratowac. usiadx po turecku w pracu na biurku i powtarzajac ,,uuuuummmmmmmm,, ,,uuuuuuuummmmmmmmmmm,, ,,uuuuuuuuuummmmmmmmmmmm,, mysl tylko o tym ,,um,, heheheh. no pyk! problem zniknie jak mały pikus i wszyscy beda juz tylko gadali o tym ze pewna wariatka siedzi na biórku i muczy...hihihi.... 😘 inguś 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma-dzik to jest mysl, pomysla, ze jednak od tej calej sytuacji zwariowalam i moze bede zywym dowodem, ze cos jednak zrobic z ta cala sytuacja cos trzeba, albo w gorszym wypadku i chyba bardziej prawdopodobnym wyprowadza mnie w takim bialym kaftaniku z pracy i zapodadza jakis zastrzyk , po ktorym zrobi mi sie blogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie systemy w Polsce są chore .... zdrowotny ... prawny ... administracyjny ...i my , szaraczki , nic na to nie poradzimy :0 Mnie znowu wkurza to , że np. renty nie dostają osoby naprawdę chore , a mają ja ludzie , którzy sobie to \"jakoś\" załatwili ... :( ja chyba też będę medytować ... po dzisiejszej nocy , nie wyspałam sie , cały czas mi się cos śniło , budził mnie ból brzucha ... prawdziwy koszmar. Buźki dziewczyny 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leti, co ty masz z tym brzuchem? moze to na tle nerwowym? moze mała gastroskopia by była wskazana? :) jeszcze jakies wrzody ci sie porobią...tfu tfu... boszsze musze sie wziac do roboty....yh!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik 🌻 może i na tle nerwowym - ostatnie 3 dni sprawiły , że znowu zbyt dużo przeżywam i za bardzo się różnymi rzeczami przejmuję :0 Dzięki za wsparcie duchowe :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani ❤️ instalowali mi kompa dlatego nie mogłam do Was zaglądnąć, a później w związku z przestojem nagromadziło mi się pracki ale mam nadzieję, że jutro nadrobię zaległości w czytaniu i pisaniu tymczasem zmykam do domciu :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani ❤️ instalowali mi kompa dlatego nie mogłam do Was zaglądnąć, a później w związku z przestojem nagromadziło mi się pracki ale mam nadzieję, że jutro nadrobię zaległości w czytaniu i pisaniu tymczasem zmykam do domciu :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej! Zdecydowanie lepiej ze mną dziś niż wczoraj :D :D :D Jeszcze nieco boli, ale bez porównania do tego co było wczoraj :( Wiecie co? Ja to już staram się nie czytać albo oglądać wiadomości, bo mi się ulewa. Nieraz głowa i po prostu puchnie i dostaję wypieków! Wolę nie wiedzieć, to łeb przynajmniej mniej boli i stresu mniej! Mojemu znajomemu buchnęli samochód za 40 tys. Zgłosił na policję, która ustaliła, że samochód przekraczał granicę i na tej podstawie ustalono dane złodzieja. I wiecie co? Złodziej powiedział,że to było ukartowane: mój znajomy sprzedał jemu samochód za pół ceny i miał zamiar zgłosić kradzież i dostać jeszcze odszkodowanie z pzu. Zamknęli go na 3 miesiące, bo mógł utrudniać śledztwo, a potem postawili zarzut oszustwa i próby wyłudzenia odszkodowania! Grozi mu nawet kilka lat do odsuadki... I gdzie jest prawo? Gdzie sprawiedliwość? 😠 Już mam palpitacje, bo jak sobie przypomnę - to szok!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leti 👄jak tam brzunio Emi 👄 niestety ten nasz cały system prawno-jakiśtam (bo każdy) jest ostro porąbany ale żyć trzeba więc życzę Wam miłego dnia :) ...a u mnie za oknem prószy śnieg 😠 a ja tak czekam na ciepłe dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Panie. Czekam na Pana od komputerka, mam nadzieje że się niebawem zjawi. Zima znów mnie zasypuje aż nie mam ochoty iść do sklepu, brrrr jak zimno. Mam dla Was zdjęcie, ale narazie sie wstrzymam bo nie chce Wam wirusików posłać. Ale by było, wszyscy by mnie kleli (hi,hi i topik by padł na jakiś czas).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć u mnie dołka przeokresowego cd. chociaż dziś już trochę lepiej się czuję , bo wczoraj moje kochanie dzwoniło i mnie bardzo pocieszyło ❤️ brzuch trochę lepiej , chociaż nadal zmuszam się do zjedzenia czegokolwiek , nie wiem - nic mi nie smakuje ; wczoraj na dołka kupiłam sobie czekoladę z nadzieniem takim jak mają kasztanki i na razie tylko to mi wchodzi do żołądka z ochotą , o ile mnie po niej nie wysypie :P Ale słonko dziś świeci - to dobry znak !!! Życzę Wam , aby wszelkie bóle zniknęły i zebyście pozytywnie załatwiły wszystkie sprawy , które macie w planie załatwiać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie 🌻 Pozdrawiam Serdecznie i zycze miłej srody i sporo usmiechu na twarzy i zadnych wpadania do DOŁA;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie 🌻 Pozdrawiam Serdecznie i zycze miłej srody i sporo usmiechu na twarzy i zadnych wpadania do DOŁA;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich i prosze o glowki do gory i szeroki usmiech na twarz zarzucic, nie jest dobrze, ale zawsze moze byc gorzej. Popijam ciepla pyszna kawke, kto do mnie dołaczy?? Sylvi juz czekam z niecierpliwościa na tego Twojego fotoska, ale za wirusiki to raczej dziekuje. Pozdrowienia dla wszystkich bywalcow topiku. Ciekawe co nowego u malego Elffiatka i mamusi, no i jak sie żyje w wielkim swiecie naszej forumowej Behemotce, zapomniala już o nas 😭, i Efciusia juz nie chce zagladać do nas i Karaani, no i ciekawe co u maluitkiej jak tam po podróży do Wojtka. Smutno bez nich juz sie nie pije i imprez nie urzadza, zestarzeli sie juz wszyscy do imprez czy cuś. A pamiętacie Kota, już chyba dawno urodziła dzidziusia, szkoda, że tak przepadła bez wieści, było i troche wiecej osob, ktore przemknely sie przez nasz topik i juz sie nie pojawily, szkoda... No i Marta, ale ona jest usprawiedliwona, bo pracuje, realizuje sie zawodowo i doskwiera jej brak czasu, no lae na chwilke mogłaby wpaść. Ale zebrało mnie na sentymenty. To już tyle wspomnien, porozmyslam bez wypisywania tutaj o nich, moze kogoś telepatycznie wywołam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich i prosze o glowki do gory i szeroki usmiech na twarz zarzucic, nie jest dobrze, ale zawsze moze byc gorzej. Popijam ciepla pyszna kawke, kto do mnie dołaczy?? Sylvi juz czekam z niecierpliwościa na tego Twojego fotoska, ale za wirusiki to raczej dziekuje. Pozdrowienia dla wszystkich bywalcow topiku. Ciekawe co nowego u malego Elffiatka i mamusi, no i jak sie żyje w wielkim swiecie naszej forumowej Behemotce, zapomniala już o nas 😭, i Efciusia juz nie chce zagladać do nas i Karaani, no i ciekawe co u maluitkiej jak tam po podróży do Wojtka. Smutno bez nich juz sie nie pije i imprez nie urzadza, zestarzeli sie juz wszyscy do imprez czy cuś. A pamiętacie Kota, już chyba dawno urodziła dzidziusia, szkoda, że tak przepadła bez wieści, było i troche wiecej osob, ktore przemknely sie przez nasz topik i juz sie nie pojawily, szkoda... No i Marta, ale ona jest usprawiedliwona, bo pracuje, realizuje sie zawodowo i doskwiera jej brak czasu, no lae na chwilke mogłaby wpaść. Ale zebrało mnie na sentymenty. To już tyle wspomnien, porozmyslam bez wypisywania tutaj o nich, moze kogoś telepatycznie wywołam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko Inguś co takie wspominki? Ta pogoda faktycznie na wszystkich źle działa, każdy jakiś zasmucony, schorowany, obolały. Dziewczyny i Robal bierzmy się w garść i uśmiechy od rana. Ja dopiero się podniosłam z ziemi, a Wy mnie chcecie znowu w depreche wpędzić. Imprezka hmmmmmmm, trza by się umówić na wieczór na jakąś godzinke, i wszyscy razem piwko, winko,czy kto co tam lubi wypić. Piszecie się? Jak co to wpisywać odpowiadającą każdemu godzine. Proponuje 20.00. Ps. Melduje że komp naprawiony. Zaraz wysle fotke, nie jest pozowana więc prosze się nie wystraszyć (hi,hi). Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvi, ja lubuje siem w piweczku, ale i winko lubie. Ja moge zaglagnąć około 21 bo wczesniej mam gościa no i moja Oliwka dostaje szału jak widzi, żer siedzę przy komputrze, zaraz mnie wygania i mówi, że to Tatusia miejsce. Pozdrowionka, a ja zaraz mykam do domciu, wreszcie. dzisiaj nawet miło i przyjemnie spędziłam dzień, taki spopkojny dzionek w pracy, może dlatego, że najwyższej władzy dzisiaj nie było, tak tylko przelotem i w dobrym humorze wpadł/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvi, ja lubuje siem w piweczku, ale i winko lubie. Ja moge zaglagnąć około 21 bo wczesniej mam gościa no i moja Oliwka dostaje szału jak widzi, żer siedzę przy komputrze, zaraz mnie wygania i mówi, że to Tatusia miejsce. Pozdrowionka, a ja zaraz mykam do domciu, wreszcie. dzisiaj nawet miło i przyjemnie spędziłam dzień, taki spopkojny dzionek w pracy, może dlatego, że najwyższej władzy dzisiaj nie było, tak tylko przelotem i w dobrym humorze wpadł/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haaaaaaj!!!! 😘 no tak :) inguś, wpsominki wspominkami, ale powiem, ci tylko tyle, że jezeli o efciusie chodzi, to se olewa nasz topik i juz! bo na erotycznym to nan stop gada, a o uczuciowym to juz nie wspomnę! wsiąkła jak kamfora! mówie ci! jak chcesz z nia pogadac, to kurcze przez gg tylko :) no własnie co u kota...:).... a karaani....jeju....mam nadzieje, ze ta nie przeze mnie opusciła na zawsze dołkowo.....pewnie cos jej kiedys napisałam no i pomyslała, że jakas głupia jestem i teraz sie nie chce odzywac....bu.... ha! a ciekawe, czy maltka zda sprawodanie z ,,londona,, :) eh! misiaki pozdrawiam was serdecznie, uszy do góry, ide sie uczesac, bo jakis policjant mnie tu na zranione oko podrywa :) powiedział, e tchórzofretka mu je drapnęła no i se pogadaliśmy naszych śmierdzących sierściuchach :) :D pluszek ostanio nie wykazuje jakiegos szczególnego zainteresowania moja kobiecością więc co tam! pouśmiecham sie do obcych chłopów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej żabulki 🌻 Wybaczcie moje poniedziałkowe zdenerwowanie :P Do każdej napisałam słówko,a tu przy wysyłaniu koniec ,nic nie ma:P Ale byłam zła jak osa :) A rzadko mam zły humor :) Uff...u mnie zapowiadało sie dużo pracy,myślałam że będę zostawać po godzinach,a tu jutro i w piątek...mam wolne :P Cholera jasna,kasa potrzebna a stary szef sobie wolne urządza :P No nic,kończę już zrzędzić jak stara baba :P Umawiacie sie na godz.20,a mnie ni pasuje,buuu,bo ja zawsze jestem u lubego krócej,a w domu komputera nie mam :( No nic,trudno. Buziaki kochanieńkie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beev --- dzięki za fotkę.Dołączyłam do swojego Kafeteryjnego albumu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka moje drogie.. A WIĘC.... ... a więc... Sprawozdania z londona niestety nie będzie,bo.. ...bo... ...bo WURWA... wszystko sie popieprzyło!!! i... ...i... ... co...??? ...no i wielke duże,brązowe i śmierdzace.. mam doła.. :( nie wpadałam,bo nie chciałam Wam zanudzać jak teraz to robie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka głupiutka
Wybaczcie,że nie pisze nic..:( Pozdrawiam i całuje cieplutko 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka głupiutka
Wybaczcie,że nie pisze nic..:( Pozdrawiam i całuje cieplutko 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cleo, Inga, Ma-dzik, Malutka, Emi, Sylvi, Robal ->>>👄 wspominanki dobra sprawa można sobie powzdychać ale widzisz Inguś udało się ściągnęlaś malutką :) ...a Ty malutka be dziewczynka jak myślisz po co my tu jesteśmy, żeby nam wszystko opowiadać i dzielić się z nami nie tylko radościami ale też troskami więc nawet jak masz doła to masz nas nawiedzać -> ok :) liczę na poprawę z Twojej strony ->>> nie ma to tamto 👄 bajecznych snów i do jutrzenka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ ...w pracce jestem sama przez cały tydzień moje koleżanki z działu urlopują się i chyba z tego wszystkiego straciłam rachubę czasu tak siedzę i myślę dzisiaj środa czy czwartek ??? .....myślę...... :) wymyśliłam, że czwartek :0 więc miłego czwartku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ale nie chcialo mi sdie dzisiaj wstac, normalnie koszmar, no do tego wszystkiego dostalam jakiedos wstretnego uczulenia pod oczetami, pieka, napuchniete i sucha skora, coz dzisiaj to sie nadaje do straszenia. Juz nie wiem zmienialam tusz, kremy i nic dalej to cholerstwo wrocilo, buu czy juz tak bede miec tradycyjnieco miesiac, moze znacie jakis dobry specyfik na takie cus. Malutka jak moglas pomyslec, ze nas tutaj czyms zanudzasz, nikt nigdy nie zanudza, jestesmy tutaj po to aby rozmawiac o tych malych sprawach i tych wielkich, tych wesolych i tych smutnych, o wszystkim. Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inguś biedactwo 👄 bardzo Ci współczuje, a może kup sobie jakiś lek na uczylenie np. zyrtex (albo jakoś tak) i chwilowo postaraj sie nie malować -> jeśli to możliwe 👄 ....malutka my tu cały czas na Ciebie czekamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×