Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Milu , chyba lanie by mi sie przydało , bo te zaspy są zbyt płytkie , żeby zakopać mój dołek ... W takich chwilach tracę radość życia i jedyne na co mam ochotę , to popłakać sobie 😭 Jadę na uczelnię - może mi choć kapkę sie polepszy . A wogóle to nie mam apetytu , nic jeszcze nie jadłam :0 Milu 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leti -> tuli, tuli :) popłacz sobie ale tylko chwilkę dziecinko ;) może to Ci pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mógłby człowiek umrzec....zginac gdzies pod sniegiem....albo mógłby go tramwaj rozjechac na pół...i nic....nikt sie nim nie zainteresuje...😠 ja tu na uszy umieram poltora tygodnia i zadnych wspólczujacych i martwiacych głosów nie przeczytalam...nic...trudno...i jeszcze te walentynki...😍 ....phi...nikt nie powiedział ze kocha....😍 zadnych milosnych wyznań na tym dolkowie...ssssstraszne.....eh...człowiek sie stara cale zycie...i nic... a co jest najgorsze...nikt nie pamieta o jego urodzinach.........trudno....widocznie tak musiało byc...nic...ot i juz....nic... :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma-dzik Ty żyjesz ??? :P:P:P ja myślała, że jakieś ufo Cię uprowadziło :P:P:P .... a teraz po kolei :):) oj biedactwo Ty moje uszka zchorzały (na pewno od podsłuchiwania ;) ) I love you ❤️ i dużo szczęścia :Di miłości ❤️ z okazji urodzinek wprawdzie życzonka spóźnione ale od serca złożone 👄 ...i 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzii\\ulku, spoznione, ale szczere zyczenia, ze tez pominelam te date, przeciez Ty masz urodzinki w dwa dni po mojej Oliwce. 🌻🌻🌻🌻🌻[k🌻🌻wiat] 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 Życze Ci spełnienia wszystkich marzeń, pogody ducha do następnych urodzin - za rok przedłużę swoje życzenia, wielu nowych przyjaciół, albo nie tak wielu, ale za to sprawdzonych oraz żebyś była zawsze uśmiechnięta i szczęśliwa. Jak moglas pomyslec, ze ktos tutaj o Tobie zapomnial, o Twoich superowych postach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inguś no proszę teraz ja czuję się niewidzialna, a kto się ze mną przywita :P -> be dziewczynka, be!!! :P :) ;) :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och! 😍 dziękuje! chlip! co za niespodzienka! chlip! ingus! 😘 mili 😘 jestescie takie kochane :) :) :) dziekuje [ukłon taki, ze grzywa lata] dziękuje [ukłon taki...] dziekuje no i miałam uszy takie zapalone, ze pan laryngolog az se gwizdnął tak mu zaimponowałam :) oczywiscie wszystkiego dobrago dla malusiej oliwci z okazji 2 urodzin :) 🌻 🌻 🌻 walentynki przekichane....ja nie kichałam tylko tomus, który sie w ten dzień rozchorował, ale jeszcze zdazył mi karteczke wypisac :) i do łózia...oczywiscie z sexu nici 😠 głowa nas bolała :) urodzinki - oboje w łózeczku :) niby romantycznie, ale nie do końca :) ja z bolacymi uszami raną zamiast gardła - klusek zakichany, zaprychany, usmarkany....jednym słowem - fuj! no ale jak juz mi troche przeszło to musze przyznac, że takie lezenie w domku bardzo mnie ekhem relaksuje :) bosko było, choc w dalszym ciagu mam zatkane ucho i słysze tak jak by mi ktos głowe pod wodę zanurzył....he :) no i sie tak steskniłam za wami że nie wiem co :) 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...wyobraźcie sobie, że u mnie za oknem świeci prześliczne słonko, że aż żyć się chce :) -> szkoda, że nie mam wolnego poszłabym sobie na spacer :D:D:D połaziła po parku.... niestety za nim wyjdę z pracki to już nie będzie tak ciepło i ładnie ale może niedługo na stałe wiosna do wrocka zawita 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***Emi****
hej! a ja dziś rano tak zawzięcie się przeciągałam, że teraz nie mogę szyją ruszyć, i cała się ruszam jak sparalizowana i sobie popłakuję... Na własne uszy słyszałam, jak coś mi strzeliło... Będę znowu wyć 😭 Zbieram się do domciu kurować się, bo już nie wyrabiam :( :( :( Madzik oode mnie też najlepsze życzonka urodzinowe i szybkiegi powrotu do zdrowia 🌻 😍 😘 🌻 😍 😘🌻 😍 😘 🌻 😍 😘 🌻 😍 😘 🌻 😍 😘 🌻 😍 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi uważaj na siebie z rana takie gwałtowne przeciąganie jak tak można i jak Ty teraz będziesz do nas pisała jak się unieruchomiłaś prawie cała ->>> a może posmaruj sobie zbolałe miejsce jaką maścią zdrówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie kochane dołkowiczki. Madziku - duuuużo zdrówka, radości z życia i miłości. Zdjęcia doszły dziękuje bardzo. Nie wiem niestety jak długo u Was zabawie, bo mój komputer zwarjował totalnie, nic nie działa, ani interneciku uruchomić, ani tlenu,zresztą padł całkiem. Teraz mam chwile komputer znajomej więc informuje że nie ucikłam od Was, ale nie wiemkiedy naprawie kompa (wiecie jak to z fachowcami brrrrr) Więc odezwe się jak wszystko będzie zrobione. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojojojojojoj...emi...współczucia z ta bolaczka..ojjojojoj...moze jakies ciepłe okłady :) a najlepiej niech jakies ciepłe łapki powoli rozmasuja ci bolace miejsce :) mili! co tam praca, urwij sie 3 godziny wczescie i idz drogie dziecko na ten spacer :) dotlenic sie trzeba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięks sylvi :) 😘 kopnij kompa mocno w .... w co sie kompa kope?? niech se jaj nie robi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj juz naprawiam blad i witam serdecznie w dniu dzisiejszym Mili, Emi, Sylvi i jeszcze raz Madzika, no i sle ukBon w strone wszystkich nieobecnych, gdzie u licha sie wszyscy podziewacie, Dolkowo zasypalo czy co, wracac mi tutaj szybko i zdawac relacje ze swoich codziennych podbojow; zawodowych, milosnych, radosnych i tych mniej ciekawych. Buziaczki dla wszystkich U mnie troche dzisiaj cieplej, ja chce juz wiosny. Oj juz niedlugo do domciu zmykam, no jeszcze troche, ale juz blizej niz dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj juz naprawiam blad i witam serdecznie w dniu dzisiejszym Mili, Emi, Sylvi i jeszcze raz Madzika, no i sle ukBon w strone wszystkich nieobecnych, gdzie u licha sie wszyscy podziewacie, Dolkowo zasypalo czy co, wracac mi tutaj szybko i zdawac relacje ze swoich codziennych podbojow; zawodowych, milosnych, radosnych i tych mniej ciekawych. Buziaczki dla wszystkich U mnie troche dzisiaj cieplej, ja chce juz wiosny. Oj juz niedlugo do domciu zmykam, no jeszcze troche, ale juz blizej niz dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj juz naprawiam blad i witam serdecznie w dniu dzisiejszym Mili, Emi, Sylvi i jeszcze raz Madzika, no i sle ukBon w strone wszystkich nieobecnych, gdzie u licha sie wszyscy podziewacie, Dolkowo zasypalo czy co, wracac mi tutaj szybko i zdawac relacje ze swoich codziennych podbojow; zawodowych, milosnych, radosnych i tych mniej ciekawych. Buziaczki dla wszystkich U mnie troche dzisiaj cieplej, ja chce juz wiosny. Oj juz niedlugo do domciu zmykam, no jeszcze troche, ale juz blizej niz dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvi 🖐️ oj tak wiem coś o fachowcach od kompa, zazwyczaj przyłażą grzebią, grzebią, jedno naprawią drugie popsują, a na dodatek często i gęsto sami nie wiedzą co czynią, kompa zaś to ty może nie kop bo to złośliwe bestyje i jak się taki zaweźmie i uprze to go siłą do ładu nie doprowadzisz Ty jemu lepiej jakąś piosenkę zaśpiewaj ;););) Ma-dzik nie mogę be,be, buuuuu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvi 🖐️ oj tak wiem coś o fachowcach od kompa, zazwyczaj przyłażą grzebią, grzebią, jedno naprawią drugie popsują, a na dodatek często i gęsto sami nie wiedzą co czynią, kompa zaś to ty może nie kop bo to złośliwe bestyje i jak się taki zaweźmie i uprze to go siłą do ładu nie doprowadzisz Ty jemu lepiej jakąś piosenkę zaśpiewaj ;););) Ma-dzik nie mogę be,be, buuuuu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvi 🖐️ oj tak wiem coś o fachowcach od kompa, zazwyczaj przyłażą grzebią, grzebią, jedno naprawią drugie popsują, a na dodatek często i gęsto sami nie wiedzą co czynią, kompa zaś to ty może nie kop bo to złośliwe bestyje i jak się taki zaweźmie i uprze to go siłą do ładu nie doprowadzisz Ty jemu lepiej jakąś piosenkę zaśpiewaj ;););) Ma-dzik nie mogę be,be, buuuuu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powieliło , powieliły ....ale nie wiecie jak miło Was czytać ;) powoli , powolutku , stopniowo mi się uśmiech rozszerza jak Was tu wszystkie widzę ( no może jeszcze nie wszytkie , ale myslę , że te , których nie ma , szybko się zrehabilitują i zajrzą do nas ) Z moim humorkiem to chyba będzie tak : żegnaj stresiku - witaj okresiku :0 naprawdę wrednie się czuję - dzięki za przytulanko 👄 dziś doszło do tego , że jednemu baranowatemu kierowcy palcem w czoło popukałam , bo chciał mnie rozjechać , ale mu się nie udało :D madzik : ❤️ 100 LAT ŻYCIA , 200 PICIA , ZERA KOMPLEKSÓW I UDANEGO SEKSU :P Wróciłam do domu ... muszę sie czymś zająć i przestać myśleć o moim samopoczuciu . Kurde boli mnie coś po lewej stronie , chyba jajnik ,,, holenderrrrrrrr......... :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chyba się wścieknę 😡 Taki długi post do Was napisałam i nie ma go !!!!!!!!!!! 😡😡😡😡😡😡😡😡😡 Odechciało mi sie wszystkiego pisać od nowa,wybaczcie :( 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze mam trochę siły, więc coś naskrobię. Smaruję się cały dzień i do tego tabletki biorę, ale jakoś nie za bardzo mi pomaga 😭 A cudze rączki, to niech z daleka się raczej trzymają, bo boli jak cholera :( Jak ja jutro przeżyję w pracy? Przecież niedawno miałam urlop, więc ponownego sobie zrobić nie mogę 😠 Idę się leczyć, chociaż już nie wiem jak mam sobie pomóc. Sama nie wiem, czy leżenie mi pomaga... Zaryzykowałabym nawet, że bardziej boli :O 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja :) dzień dobry :) emi mam wiare, ze dzis juz lepiej...:) leti, nie bój zaby, pewnie złe samopoczucie minie wraz z okresem :) milego dnia zycze ! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam cleo! napisz cosik, co tam. 😘 i juz sie nie denerwuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leti, glowa do góry i rozchmurz sie juz. Witam wszystkich serdecznie, Tobie Leti racdze, ale dzisiaj i z moim humorkiem nie najlepiej. Wiecie, wzielo mnie dzisiaj na rozmyslania, po rozmowie z moim kolega. Do niedawna wierzylam, ze jeszcze jest jakas sprawiedliwosc i prawo w tej Polsce, ale niestety te zludzenia pekly jak banka mydlana. Coz chodzi o sytuacje w pracy, prokuratura, dowody, zeznania, polowa moich kolegow jedzie w pracy na tabletkach uspokajajacych, ale nasze wyzsze instancje nie widza problemu, jaki problem. Naciski na prokurature, ze ma byc wlasnie taki a nie inny wynik dochodzenia, wiec po co jest to cholerne prawo, dla biednych szaraczkow, bo wszystkich tych na gorze nie mozna tknac, moga bezkarnie lamac prawo i co i nic, ponizac ludzi, dyskryminowac, doprowadzac do rozstroju nerwowego, szydzic, \\krasc i co i nic. Co za po.... kraj. Przepraszam za ten tekst powyzej, ale ja juz mam dosyc i musiaBam to powiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam polskich liter w tym kompie i te moje teksty to Kali glodny Kali jesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cleo dzieki serdeczne za zdjecia, to bardzo przyjemne dostawac od Was fotosy, takze w zwiazku z tym prosze wszystkich o wiecej takich milych chwil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ingus masz racje. jestem całym sercem z toba. mnie tez szlag trafia jak patrze na to wszystko. począwszy od mojego miejsca pracy, gdzie cały szpital zarabia na bardzo wysokie pensje dla krawaciarzy z administracji, przez szeregowych urzędasów i ludzi zajmujacych kierownicze stanowiska jak doją jak mogą przyznajac sobie coraz wyzsze premie, badx dozywotnie tudzisz dziedziczone stanowiska pracy, kończac na szanownych politykach którzy dla kasy zrobia wszysko, nawet przykleja dupe do stołka superglutem byle by jak najdłuzej posiedziec. wciaz te same zapyziałe, złodziejskie mordy!! tylko stołki zmieniaja. normalnie az mnie trzaska jak sobie pomysle ze siedzi sobie taki jeden impecyl z drugim nie odróznia kodeksu cywilnego od ,,poczytaj mi mamo,, i zarabia kilka tysiaczkow, a co! a ile sie na wojsko wydaje. normalnie wczoraj szczeka mi opadła z głuchym łoskotem a zeby rozsypały sie z wdziękiem surowego ryzu....czy naprawde jest taka potrzeba zeby wydawac na jakies pierdzielone rakiety po 300 tys za sztuke kiedy słuzba zdrowia głoduje po srednia pensja pielegniarki to 600zł??!!! czy naprawde istnieje realne zagrozenie, ze w najblizszym czasie obce państwo nas zaatakuje? ale po co wydawać na alimenty dla samotnych matek jak można wozy opancerzone se kupic za kilka milionów!!! po co dofinansować szkoly i uczelnie jak mozna kupic kilka wybuchowych gadźetów dla niedorosłych panów bawiacych sie w wojsko....i moglabym tak przez godzine jeszcze wymieniac jak to zwiazki sportowe marnotrawia pieniadze, jak to kasy dla ipn-u szkoda! a szkoda! bo pasowałoby to dogłebnie opisac i wyjasnic! jak ludzie ,,prawa,, kpia sobie z niego az sie slabo robi! ale juz mi sie nie chce gadac, bo az gęsiej dostałam...yh! zjezyłam sie :) wiec za przykładem pradawnych buddystów nie bede myslala o problemie, to on po prostu zniknie....:) pu! nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×