Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Gość on-ku
A ja mam dzisiaj dobry humor. :D Snila mi sie moja kobieta ze studiow. ach DLatego przesylam wam caluski - niedopieszczone ukochane istotki. ach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cleo..masz ochote..hm..to dorwij jakiegos i zobacz sama :) Leti..hm..jak to 1 lekcjes?? sama?? czy to dopiero praktyka? On-ku..gratulacje dobrego humorku..pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka👄 jeszcze raz za cudowne zdjęcia Cleo ma racje jesteś rewalacyjna i potrafisz się niesamowicie przeistaczać ze skromnej niewinnej istotki w drapieżną kobietę :) Leti 👄jak to 1 lekcja -> ojejciu ... a jakie istotki będziesz nauczała, napisz coś więce i koniecznie nie zapomnij nas powiadomić jak było ❤️ on-ku oby Twój dobry humor wszystkim się udzielił Emi 👄 dzięki za cudowne zdjątko, zima na zdjęciu to jest to -> tam najbardziej ją lubię :):) ja dzisiaj miałam w planach porządki ale nic z tego nie wyszło cały dzień leżę i nic nie robię bo potwornie boli mnie brzuszek wstręciuszek z przyczyn widomych (comiesięcznych) 😠 ...dlaczego on nieprzestaje mimo, że już się nafaszerowałam lekami na maksa 😠 Cleo 👄 faktycznie Ty mogłabyś być miss jesteś urocza, a do tego masz takie piękne pełne blasku włosy ...bawcie się dobrze babeczki bo przecież mamy weekend :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero teraz mam internecik podłączony, bo synalek wrócił z jakiegoś zjazdu komputerowców wiejskich hi,hi Więc wpadłam się przywitać. Ja tez odpoczywam (jak codzień oczywista), ale jak weekend to odpoczywam podwójnie, a co. Milunia dzięki za zdjątko pieska- uroczy! (oczywiście jak właścicielka) Ide niuniu bo mąż juz zasnął chyba, bo ja tylko na chwile mówiłam że wpadne się przywitać i chyba z godzinke sie tak witam. To do jutra.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylvi 👄 - dzięki :) mi dzisiaj już lepiej brzunio nie boli głowa też sobie odpuściła więc mogę zrobić zaległe prańsko zusy-pierdziusy i inne nie cierpiące zwłoki okropieństwa ...a wieczorkiem legnę w łóżeczku i będę odpoczywała by nabrać sił na nowy tydzień pracowity tydzień bo w pracy czeka mnie masa listów do spłodzenia 😠 i angielki II sem. zaczynam ->>> oj jak ja biedna dojadę na tego anglika on w centrum, a jak ja tam zaparkuję -> ale ze mnie pierdoła -> przepotworna ...no dosyć narzekania trza wująć pranie z pralencji :) 👄-> udanego niedzielnego popołudnia :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to tylko my, Milunia, na straży topiku czuwamy aby frekwencja była. A reszta odpoczywa i nabiera sił do poniedziałkowej gonitwy. Melduje że przed chwilą natrętna koleżanka była, ale wedle zaleceń spławiłam miło i kulturalnie, choć fałszywie nakłamałam ze wiruski chyba zalęgaja się i nie można korzystać z neciku, mam nadzieje że sie to nie zemści na mnie. Poszła nie zadowolona i coś o sobocie wspomniała, że reszte filmików przyjdzie oddać. I zdziwiona spytała czemu do niej nie dzwoniłam, bo ona się nudziła przez weekend, a ja jej na to że sie nie nudziłam bo roboty dużo i goście nawiedzali. Ale niestety jak grochem o sciane. Taki typ cholera. A propos co z tym czatem, na kiedy sie szykować. Emi prosze tu wszystkich zorganizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylvi :0 jestem z Ciebie dumna :0 tak trzymaj natrętnej kolezance powiedz precz!!! nie spada na drzewo :) ...a co do czatu to ciężka sprawa, bo ja w pracy nie mam dostępu, a w domu to zaglądam do netu od przypadku do przypadku teraz właśnie męczę ZUS lubego ja ja nie cierpię takiej urzędowo-papierkowej grzebaniny ale niestety ktoś to musi robić, a że mój luby nie ma o tym niebieskiego pojęcia to pozostaje to mi on za to zajmuje się innymi sprawami, o których ja nie mam żółtego pojęcia i tak oto tworzymy zgraną parkę :):):-> hi,hi,hi... żeby to było takie proste ;) i żeby wystarczyło się tylko wzajemnie uzyupełniać :0 to byłoby cudownie chociaż ogólnie rzecz biorąc ostatnio nawet się nie kłócimy i żyjemy w szczęściu i radości (odpukać w niemalowane -> puk, puk..) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylvi oczywiście w moim poprzednim wpisie w 1 linijce miały być uśmiechy, a nie jakieś tam grymaski :):):) ...miłego dzionka Moi Dołkowicze Kochani ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi się dzisiaj nie chciało wstać coś okropnego 😠 spałabym tak sobie przynajmniej do g. 12 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja natomiast jestem ranny ptaszek, bo moje kochane pieski nauczyły nas rano wstawać na spacerek. Już po kawce i śniadanku, naskrobie coś i marsz do sklepu. Ale jest taki mróz że nie chce mi się wyłazić z cieplutkiego domku. brrrrrrrr Gdzie ta wiosna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja natomiast jestem ranny ptaszek, bo moje kochane pieski nauczyły nas rano wstawać na spacerek. Już po kawce i śniadanku, naskrobie coś i marsz do sklepu. Ale jest taki mróz że nie chce mi się wyłazić z cieplutkiego domku. brrrrrrrr Gdzie ta wiosna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a ja tam bym spała ile się da, a do południa to minimum, chociaż czasami jak mam wolnę i tak śpie to myślę, że szkoda dnia :) ale i tak moja silna wola gdzieś pryska i gniję w łóżeczku ile mogę :):):) ...za to w nocy mogę siedzieć i siedzieć :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D Ja to o spaniu powiem tylko tyle, że nie ma takiej siły, która wyciągnęłaby mnie z łóżka w niedzielę przed południem, a jak się da to i w sobotę :P W tygodniu niestety muszę wstawać jak Bóg przykazał i nie mogę sobie pofolgować :( Na czatach to ja znam się tyle... co nic :( Jakoś nie czuję do nich pociągu ;) U mnie taki ziąb, że ... brak słów. Właśnie jest -10, a w nocy ma być -18. Samochód mojego lubego w nocy zamarzł na amen :( przeze mnie... Bo za karę, że nie odżnieżył mojego i nie obskrobał szyb ma parkować na podwórku. No i mam wyrzuty sumienia, bo z moim nie byłoby problemu :( 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z prognoz wynika , że mrozik będzie trzymał aż do połowy marca - oby nie dłużej , bo jak to mój przyszły teść powiedział - na święcenie jajek pojedziemy na nartach ..... co prawda , ja nie umiem na nartach ( i moja noga się do tego nie nadaje ) .....no ale może nie będzie tak źle ;) Niedzielkę miałam fajną , byliśmy na naukach , a potem u rodziców lubego . Tylko miałam jeden , niestety , niemały problem ....(Miluniu - łączę się z Tobą w bólu) ... okres , tak mnie bolał brzuch , że myślałam , że wykorkuję . Ale już dziś jest lepiej - hi , hi - i z każdym dnem będzie lepiej :) Malutka - to będzie moja 1 lekcja z serii praktyk ( i jedna w tym semestrze - takie poważnejsze praktyki w klasach 4-6 mam dopiero we wrześniu , mam wtedy chyba 18 godzin ) , to będą: dzieci , ja , nauczycielka tej klasy , mój metodyk z uczelni , no i cała moja grupa warsztatowa - mam fajne dziewczątka , więc będzie wesoło ! Milu , to będzie 4 klasa podstawówki - oczywiście napiszę jak było - na razie skończyć konspekt i przygotować się do lekcji :) Buziaki !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc pozostajemy przy topiku, hi,hi Pogaduchy jak kto kogp napotka, ale i tak super ze zaglądacie i co jakiś czas można kogoś spotkać. Inaczej bym sie zanudziła. Dzisiejszy dzień spedziłam w Kurniku, kurcze aż mnie oczy bolą od gierek. Nigdy wcześniej tam nie grałam, ale wciąga. JESTEM UZALEŻNIONA OD NETU. A dzis mówili w teleekspresie że znów wprowadzają vat na internet, kurcze ja już płace 150 zł, a potem. Ludzie gdzie my do unii, z czym? Ja chce do miasta!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvi 👄 za neta aż 150 zł ? Jejku , to dużo - ja płacę ok.60 zł za stałe , dodam , że nie jestem w TP. Mnie jakoś żadne gry nie ciagną - zwykle wchodzę na Kafe , no i gg . I od czasu do czasu coś napisać w Wordzie i \"druknąć\" . I buszowanie po stronkach : gdy koniecznie cos muszę znaleźć lub gdy mi się nudzi :) Taka godzina , a mi się chce spać ............. A dziś pewnie późno położę się na podusi ... 😭 choc wolałabym przed spaniem przytulić sie do lubego ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za Te wszystkie komplementy! Wy to potraficie podnieść na duchu :) 😘 Leticia..a to fajnie..z moja klasa byś nie popracowała..cieżkie te dzieci są..serio..tzn fazeci:P Sylvi...wiem...o tym vacie..chyba sie porycze...buuuuu...co za kraj!!! 22% VATu na internet..zdzierstwo!!! Ech..ja dopiero godzinke temu wrocilam ze szkoly;..chlip..od 8..jestem padnieta! Powinno sie kurde płacic za to! albo chociaz serwowac obiadki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milu i jeszcze można życzyć , żeby koty za bardzo nie hałasowały pod oknami ....hi hi..hih... :D :P :D :P :) Dzieńdobry !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego dnia i duuuuużo słońca w tym marcu. Niech ta zima już się wynosi. U mnie biometr dziś niekorzystny, buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie samopoczucie dobre , w miarę dobre , może dlatego , że bóle okresowe już minęły :) i mam dziś dopiero na 2 zmianę zajęcia siedzę sobie i jem śniadanko :classic_cool: a Wy co dziś jadłyście - lub co zamierzacie - zjeść na śniadanie ? 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek Leti :0 i jak tam pierwsza lekcja podziwiam Cię :) przy tylu ludziach jakbym miała prowadzić lekcję to chybaby umarła chociaż jak pracowałam w przedszkolu to nawet publiczne występy z dzieciaczkami miałam… ale to było dawno temu :) dzień doberek sylvi :) biometr włóż do piecyka i go podgrzeb :) ....a mój nastój jest dzisiaj ok brzunio już mi odpusiło i nawet się wyspałam ....chociaż wczoraj jak zwykle obraziłam się na mojego lubego bo umyl mi w ten ziąb samochó i bałam się, że dzisiaj nie otworzę drzwi asekuracyjnie wstał rano w razie \"W\" ale jakoś obyło się bez problemów ...czy on musi być taki nadgorliwy robi mi dobrze nawet wtedy gdy tego nie chcę :):) ...a za oknem słonko :) i to mnie napawa dobrym humorem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a co do śniadania to -> w domciu pilam herbatkę z cytrynką i do tego bułeczkę z serkiem żółtym w pracy była już herbatka z cytrynką i bułka z czekoladą oraz kawa ...a następne jedzonko tuż, tuż bo o 10 :) ...a Wy babeczki co śniadaniacie :)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadłam : 2 małe rogaliki ( wypiek mamy ) , herbatę , i chlebek + jogurt truskawkowy ; za chwilkę dosłodzę sobie życie czekoladą ( uwaga - to reklama :P ) alpen gold MOKKA - jest pyszna i polecam ! Uwielbiam czekolady , najbardziej ostatnio smakują mi : właśnie ta mokka , alpen gold czekoladki z nadzieniem advocat i czekolada wawel z nadzieniem kasztankowym ....mniam ! a ta lekcja ....uff... też się trochę boję spotkania z tak liczną grupą - ale powoli się do tego nastawiam :D ta lekcja w czw. o 8 . Gdyby coś , to 3majcie kciuki ! Ten mróz jest okropny .... ja nie chcę dziś wychodzić nigdzie !!! :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milu , luby na pewno chciał dobrze :D Wysciśkaj go mocno , niejedna by chciała mieć takiego pracowitego i pomocnego mężczyznę :) A ja mojego kochanego Misiorka ostatnio \"zamęczam\" , kseruje mi materiały potrzebne na uczelnię - kochany jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, Wy mnie neie denerwujcie z tym jedzeniem sniadania, bo ja dzisiaj nie mam nic do jedzenia i nic jeszcze nie jadlam. Wczoraj pisalam jakies glupie pismo do 23.30 i ponownie od 3.50 do 7 rano no i oczywiscie nie skonczylam, bo szef chcial to na 9 rano, to bylo nierealne, on wydal to polecenie o 15.15, chwilke porzed udaniem sie w kierunku miejsca zamieszkania. Buu napisalam juz niemal powiesc, ale oczywiscie pojechal bez tego pisma, coz na drugi raz niech wydaje realne polecenia. Zreszta w domku to ja wole bawic sie z moja Oliwka niz zajmowac sie praca, ale wczoraj mialam ciezki dzien, dzien - koszmar nawet musial wziac dopalacza w formie tabletki uspojkajajacej. ciekeawe ile jeszcze potrwa ten cholerny konflikt, nas ktorym wszyscy cierpia. A foteczek Emi to jeszcze nie widzilam, nawet nie mialam kiedy sprawdzic swojej poczty, zaraz to uczynie. malutka dzieki za Twoje zdjatka, rzeczywiscie byly super. Pozdrowienia, za oknem dzisiaj zimno okropelne, zadyma wieje, i ja tez chce juz wiosny!!!!! Musze obmyslec jakis plan z tym jedzeniem bo umre tutaj z glodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leti ja wiem :) że on tak chciał ale ja jestem ostatnio bardzo porywcza i nerwowa ale jak go proszę, żeby w mrozy nie mył mi samochodu to czemu nie może posłuchać 😠 ale dzisiaj już mi przeszło i jest ok ogólnie mam dobry humor i byle dotrwał od do końca dnia albo jeszce dłużej :D:D:D Inguś -> co za palant z tego szefa .....a zresztą szkoda słów :) -> nie możesz sobie czegoś zamówic do jedzonka ? 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak , Inguś , ten Twój szef jest beznadziejny ! Ty tak się męczyłaś , noc zarwałaś 😠 Za kogo on się ma ? Jak rośnie Oliwcia ? Mila , ale też miałaś rację - bo auta w mróz się nie myje :D Buźki ! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny🌻 Miło tu zagladnac i widziec ze cos sie dzieje;) Pozdrawiam i zycze miłego dnia i tak kolorowey nocy jak tecza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×