Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Ktos pytał o stopkę Robalka - myśl tę można znaleźć na stronie: http://www.zosia.piasta.pl/ i nie tylko to :) bardzo sympatyczna stronka buziaki dla wszystkich cos więcej napiszę \"kiedyś\" :) jak moja piszczałka da mi dłuższą chwilę ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczynki 😘 Jakoś mi lepiej..tzn..nie lepiej..nie moge nic przełknąć..odrzuca mnie od jedzenia..:( Rzeszowianka...ten wiersz jest na sporej ilości stronek..autor tego jest nieznany no...a kumpela kupila huskiego i dzisiaj z nim przyjechala..jest taki słodki!! odjazd!!! tylko wiecie co..toche jak szczur wyglada ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pustki, gdzie sie wszyscy podziewaja. Emi, to wspaniale, ze masz lepszy humor, niech tak bedzie jak najdluzej. Ja mam dzisiaj beznadziejny dzien, lepetyna peka mi juz z nerwow, zmianialabym prace, na kazda inna byle nie w ....... Co za beznadzieja. Rzeszowianka, zagladaj do nas czesciej, bo my z Leti to w Twoich okolicach mieszkamy. Pozdrowienia A gdzie Milunia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim Wpadłam się tylko przywitać. Do Ingi zapraszam w czwartek do Rzeszowa na Baranówkę 3. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku..dziewczyny..no..nie moge sobie z tym poradzić..to jest naprawde mój połówek.. Najgoresze jest chyba to,że byliśmy zaręczeni..że mieliśmy wspólne plany.. Nie wiem..może jestem za wielka romantyczką.. Nie chce nikogo innego.. Nie mam pojęcia co zrobić żeby odżyć..zawsze załamki przechodziły mi w miare szybko..mogłam sobie poradzić..a teraz koniec..nie mam siły.. :(... kurcze..nie wiem co robić.. qrwa! życie jest niesprawiedliwe :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka , trzymaj się , bądź dzielna, może to jeszcze nie jest definitywny koniec ? Może to jedna z życiowych prób ? Wiem, że to dziwnie brzmi, ale gdy mnie dopadały trudne momenty to mniej więcej tak sobie to tłumaczyłam ... Po deszczu zawsze przychodzi słonko - PAMIĘTAJ !!! 👄 Rzeszowianko witaj - :) Inguś - cześć - miej cierpliwość podczas tej wyczerpujacej pracy ! Jak u Ciebie z pogodą ? U mnie od soboty się nie psuje ( tfu ! tfu ! - na razie :P ), jest pięknie ! Wczoraj siedziałam w grządkach i słońce mnie trochę złapało, efekt był taki, że wieczorem miałam czerwone plecy ... jeszcze dziś pieką, ale już ładnie brązowieją :D Tylko luby daleko, nie ma mnie kto nasmarować :( ( sama to robię :0 ) :P :P :P Dziś siedzę na zajęciach do 19 - koszmar !! A jak wrócę to trzeba bedzie coś upiec, przygotować na jutro, nieco posprzątać ( o nauce moege zapomnieć ) ... Bo jutro mój luby będzie u nas na obiadku, możliwe jest też to, że przyjadą goście ze Śląska :D UIff......... Więc nie wiem, kiedy znowu tu zajrzę .... :D Moc buziaków !!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka, tuli, tuli, nie wiem co Ci napisac musisz jakos sie z tym uporac, zapelnic sobie jakos czas, aby nie myslec o tym co bolesne, ale o zupelnie czyms innym. Mo|e rzeczywi[cie to nie jest koniec, coz nie bede orginalna i powtorze za Leti po burzy zawsze przychodzi slonce. Czas..... pozdrawiam nie poddawaj sie Rzeszowianka, w czwartek mamy zaproszenie na 25 lecie slubu i mala imprezke zwiazana z ta okazja, ale dzieki. Leti u mnie piekne sloneczko wreszcie i nawet strój kapielowy sobie wczoraj kupilam. No zabieram sie do pracy zagladne pozniej. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam piekne kobietki i naszego rodzynka jednego 🖐️ czy jest tu ktos z Was o tej godzinie? Wysle teraz fotki do Was :) Ale caly czas bede tu wiec jesli ktos jest.. niech sie odezwie :D Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Behemotku, ja dopiero teraz zagladnelam, wiec nie wiem czy jeszcze jestes??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buu Behemotku, ja jeszcze nie mam Twoich zdjatek na rzadnym z kont, nie zapomnij o mnie i wyslij, bo tez chce zobaczyc jak nasza mamuska wyglada teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki :) Upały idą !!!!!!!Huuuurrrrraaaaaaa!!!!!!!!!!:D To jest to co Cleo lubi najbardziej :D Inguś---napisz jaki ten strój sobie kupiłaś,jaki kój i kolor,no i i ile zapłaciłaś,bo niewiem czego się spodziewać :) jak kupię sobie dopiero w lipcu. Behemotku---nie dostałam fotek,nie zapomniałaś o Cleo? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Laski! jesteście debeściary! A tak Wam powiem...hahaha..moje notowania znacznie wzrosły jak sie fama rozniosła,ze ejstem wolna :) juz tak nie przezywam..mam spokoj..tylko jak Wojtek dzwoni..to po telefonie jestem tak rozbita.. no..a co do tych notowan..wlasnie wybieram sie w poniedzialek na piwko jedno..a potem na drugie..ale to juz z innym panem :) hihi ech..szaleje!!! mopwilam Wam,że Was kocham? nie? to wlasnie mowie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam bardzo!!!! Czy tylko ja tu jestem?!!!!!!! Dziewczyny! nagana!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka ja dzisiaj stoje na strazy ladu i porzadfku, a tutaj na topiku pustki ostatnio. Ciesze sie, ze Twoje notowania wzrosly glowa do gory i dalej tak trzymaj, grunt to pozytywne myslenie. Cleo, ja kupilam sobie stroj she, jest nawet strona www.she.pl. i musze Ci powiedziec, ze jestem z niego bardzo zadowolona, kupilam taki z usztywnianymi miseczkami, uklada sie niezle, takze mysle, ze to byl udany zakup, dobrze, ze otworzyli taki sklep w poblizu. A zaplacilam za niego 72 zl, takze przyzwoita cena, taki kolorowy, poogladaj kolekcje. Pozdrawiam, zagladne wkrotce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne byly stroje z TRIUMPHA, ale ile dro|sze niz na stronie internetowej, troche szkoda bylo mi wydawac tyle na stroj, zwazywszy na to, ze zarabiam tyle ile zarabiam, czyli wielkie G...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć , no ja też nie dostałam od Matki zdjęć :( Inguś, jeśli chodzi o stroje to mam w domu ze 2-3 i nie muszę się w nie wyposażać, a cena jest niezła - patrząc na to, że ja wogóle nie zarabiam ( ostatnio nie dzwonią z pracy ) to ja tym bardziej nie mogłabym sobie na taki strój pozwolić :P :D Na szczęście na razie nie muszę sobie niczego kupować :) Ale dziś upał !! Łohoho :P Byłam przedtem coś poplewić w ogródku, ale zrezygnowałam ..... nie można wytrzymać, może potem słońce trochę odpuści ........... Boże Ciało - przyuemny dzień, z lubym, z rodzinką , .........tylko unikaliśmy słońca, bo obydwoje jesteśmy spaleni ..... Wieczorkiem oglądaliśmy postępy poczynione na naszej działce :D Byłam też u przyszłych teściów :D Buźki, trzeba mi się coś pouczyć :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leti ucz sie ucz, zeby nic nie zostalo Ci na wrzesien, zreszta Ty jestes madra kobitka i spokojnie dasz sobie rade z kazdym egzaminem. A ja dzisiaj musze siedziec w pracy, malo kto dzisiaj pracuje wiec taki nudny smetny dzien, dobrze, ze jestem sama to chociaz mam komputer bo inaczej to by mnie cosik trafilo. A na topiczku tez pustki, gdzie wszyscy sa????????? Pozdrowienia, u mnie tez dzisiaj piekne sloneczko, ale co ztego ja ja ogladam je tylko przez okno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe jak sie miewa nasze male Elffiatko?? No iczekam caly dzien czekam i tak sobie poczekalam i nikogo sie nie doczekalam!! Wszyscy sobie poszli, wiec i ja juz wybywam. Udanego weekendu, pozdrowienia dla wszystkich nieobecnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki 🖐️ Inguś---dzięki za informacje :) Samiutka dziś byłaś,no widzisz,ja jestem tylko popołudniami na necie :) ale dziś skwar 🌻Opalałam sie na balkonie 3 godziny,wczoraj też,i jutro zamierzam.Uwielbiam to,zwłaszcza ze mam bardzo jasną cerę i cieżko mnie opalić :P Juz zaczynam wygladać normalnie :) Buziaczki moje słoneczka kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cleo mnie tez ciezko opalić, siedzę, siedzę na tym słonku i nic, a co począć jak jeszcze w godzinach nawiekszego słońca siedze w pracy. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cleo, stroje są bardzo ładne, no i też maja lekko usztywniane miseczki. A ja dzisiaj mialam tyle pracy, że nie zdażyłam juz sie poopalać, ale moze jutro wystawie swoje kulaski na slońce. Pozdrowienia i upalnej niedzieli zycze. Wreszcie piekna pogoda, cieple wieczory, tylko te komarzyska wnerwiaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej! Ja wlasnie wracam od mamy...byla dzisiaj rocznica komuni kuzynki..i male moje swieto.. gralismy na gitarce,pilismy piwko..grill.jedzonko,pogaduszki.. dawno tak sie czulam u mamy.. bylo extra!! buuuuuzi... hm..strój niebieski Inguś dla blondynki..a czerwony dla brunetki! buzi!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka, a co to za święto było :) .... WITAJCIE BABECZKI ❤️ wybaczcie, że tak długo nie pisałam ale na bierząco Was czystałam, i też zgłaszam reklamacje, że zdjęć od mamusi nie dostałam, czyżby nie kochała ona swej milusiej córusi ? Cleo straje przecudne :) ja nie muszę kupować mam zeszłoroczny prawie nie śmigany :) i dobrez bo z tym zawsze mam duży kłopot bo od podobania do zakupu u mnie długa i kręta droga udanego poniedziałku ...i obiecuję poprawę -> nie zaniedbywać Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wreszcie Milunia sie pokazala, bo ja juzx sie obawialam, czy aby przypadkiem cosik Ci sie nie stalo. Malutka ja tez wczoraj grilowalam, a ja mi sie dzisiaj do pracy nie chcialo przyjsc. A stroje zgadza sie, jak dla mnie to niebieski, bom ja blizej blondynki, a dla Clo ten czerwony, bo jej z kolei do blondynki daleko. Pozdrawiam i zabieram sie za te papierzyska, co mi tutaj przeszkadzaja w poruszaniu sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! 🌻 malutka! spóźnione życzenia imieninowe 😘 wróciłam po latach na 5 sec zeby was pozdrowić :) wiec POZDRAWIAM :) 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma-dzik! Spóźnone życzenia imieninowe 😘 🌻 😘 A za Twoje dziekuje :) No..wlasnie..ta dżampresska to imieninowa byla :) buuuuuuuuzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do jasnej ciasnej!!! gdzie sa wszyscy?!!! wstawac!!!! pobodka wstac!!! koniom wody dac!!!! milego dnia!!!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nasze zguby sie znalazly jak milo. Wszystkiego najlepszego z okazji imienin dla Madzika i Malutkiej, duzo zdrowka, spelnienia najskrytszych martzen, usmiechu na twarzy kazdego dnia STO LAT, STO LAT niech zyja zyja nam!!!!!!!!!!! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×