Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Matko, z całego serca gratuluję szczęścia i kochanego faceta !! Wiesz, że u nas masz swoje miejsce i mam nadzieję, że będziesz często tu zagladać :D:D:D:D:D:D:D A pamietać o Tobie ..... O takiej Matce nie da się zapomnieć :P:P:P Madzik, wniosek z tego taki, że Homer lubi misie, a misie lubią Homera :D A moje ucho ...... cóż ... oczywiście do laryngologa trzeba mieć skierowanie od lekarza rodzinnego, mój akurat w tym tyg. ma wolne, więc muszę jutro rano szukać jakiegoś innego (!!), rano po papierek, potem zajęcia, potem wycieczka w poszukiwaniu specjalisty. Jak go nie znajdę, to mam w nosie - - - jadę na pogotowie. Tam chyba zawsze ktoś pomoże ;) Malutka, no jak to jest z tymi facetami, że oni nigdy czasu nie mają............................. ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydka_głupia_nie_na_temat
hej hej no więc trafiliście z topikiem w samo sedno... ja też mam dzisiaj dołek... :(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głupia brzydka nie na temat : witaj 😘 masz ciekawą ksyweczke :) jezeli miałabym ją zastosowć do siebie dodałabym jeszcze ,,GRUBA JAK STODOŁA Z WŁOSAMI JAK MIOTŁA,, :) no ale coz byłas pierwsza! nick jest twój :) i bierz juz tą małą zółta kopareczke i migusiem zakopuj dołeczka :) eeee tam taki malutki? wystrczy malutka czerwona łopatka :) szkoda paliwa na to to :) znowu wam homerosa wysłałam. ma taka sliczna mordeczke ze nie mogłam sie opanowac normalnie :) musicie to zobaczyc :) jak by wam się juz znudziło oznacznie mnie po prostu jako spam i juz :) boszszsz..... 😘 sssssmok...! pozdrawiam serrrrdecznie :) 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Madzik podtuczyłaś trochę Homerka ;) :) a ja znikam.... schodzę.... rozłozyło mnie na maxa.... nawet nie wiem co siię dzieje...... :o wyłączyłam się totalnie :O to już nie przesilenie wiosenne.. a pisałam że 13 kwiaetnia mam rezonans? jak nie ucieknę to będzie cud... wcale nie mam na niego ochoty.... ale muszę.... 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi! nie histeryzuj z powodu rezonansu . wiem wiem. nie chcesz ale musisz :) no to po co sie zmuszac. po prostu zachcij :) pomysl sobie ze po tym pójdziesz i kupisz sobie cos fajowego :) ciuszek czy pieska :) albo zrób sobie nagrode i idź do fryzjera :) i koniecznie może jakies naturanie wyglądające se tipsy fundnij :) :) no i sie tak nie rozkładaj kochana :) no i tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewuchy 👄, robal 🌼 no ladnie kilka dni mnie nie bylo a tyle sie porobilo. wrocily dzieci marnotrawne, poczawszy od robala a skonczywszy na matce behemotce!!!! cleo super ze masz neta w domu, mam nadzieje ze juz nie bedziesz sie wykrecac od odwiedzania nas w dolkowie robal co za niespodzianka, poprostu juz nie poznaje kolegi. gadaj co u Ciebie!!! behemot, ty diabelski kocurze gratuluje wybranka!!! niech Cie ucaluje i usciskam!!! 👄 ma-dzik moze tak wskoczymy na topik \"czy zdaze z odchudzaniem do lata\" hehehe :P. ja piernicze kupilam 2 kostiumy kapielowe i bikini i musze cos ze soba zrobic zeby nie wygladac jak foczka w ubraniu lub przebraniu! ;) mnie chorobsko wiosenne bierze, kichawa mnie boli (czytaj:nos) a do roboty trzeba isc ( nie ma bata na mariolke)! ciesze sie jednak ze bede miec weekend wolny, jak normalny czlowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje kochane oczywiście ze nie będę sie wymigiwać od topiku:) Już komp mam prawie gotowy,wiecie,programy,antywirusy,wgrywanie różności...dzieki Bogu mam faceta który to za mnie robi:) Madziczku--co za cudny psunio Aż zerkam na mojego królika i myślę czym by mu pyszczek spłaszczyć huehueheue:D Buziaki kochane moje😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cleo, ma-dzik i behemot wyslalam Wam zdjecia (te same co Natalii i Emi). milego ogladania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik a czemu Ty właściwie bedziesz rwała tę swoja podłogę? pamiętam te opowieści o marianie :D:D:D możesz jeszcze trochę popisać ;) a na rezonans dalej nie mam ochoty :P a poza tym ja mam chyba klaustrofobię :o no może nie tak do konca, ale na sama myśl, że będę zamknięta w tym pudle to gęsia skórka mnie nachodzi.... i w tym momencie pomyślałam sobie jak to będzie w .... trumnie :O naprawdę ze mną źle :P a homerek to buldog? Leti jak ucho? kiedyś miałam zapalenie ... o żesz... jak bolało 😭 moje dziecko walczyło z zapaleniem krtani prawie 3 tygodnie, a teraz przyszła kolej na mnie :O Tak mnie drapie w gardle i juz nie mam na to sposobu 😠 do tego dreszcze, zimne poty..... i przeklęty ból kręgosłupa na całej długości.... i jak tu żyć? :o A dziś był miły pan i zaprojektował mi zabudowę na całą ścianę... ładna, podoba mi się :) Jezuuuuu... jak mi nie skonczą tego remontu do świąt to chyba kogoś ukatrupię 😡 i zdecydowałam się na inne panele.. też mi się podobaja baaaaardzo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry wieczór :) homi spi na rękach u tomusia :D rech rech rech . tomus cały sztywny, bo nie chce żeby piesek leszek sie obudził rech rech rech :) emi musze zrywać podłoge bo ch..e którzy nam ja kładli uzyli za mało kleju no i podłoga skrzypi, wybrzusza sie pod scianami i niedługo cholera jasna bedziemy sie zabijać o latajace deski... 😡 fachowcy oczywiście prychneli bezczelnie w twarz, powiedzieli ze nie maja czasu - ewentualnie gdzies pod koniec przyszłego roku i że trzeba dopłacic. i w ogóle debile tacy że normalnie juz telefonów nie odbieraja... boszsz...jacy z nas frajerzy...:( a co do tej trumny...to wiesz co? to nawet fajne przezycie :) przynajmniej zobaczysz jak to jest i sobie normalnie z niej wyjdziesz :) bo wiesz, wiekszość nie ma takiego szczęscia :) kogo raz tam połoza zwykle z niejwięcej nie wyłazi :) a ty sobie wyjdziesz :) i w dodatku pójdziesz do fryzjera i na zakupy :D extra, nie?? :D nie, no taniucha! zipem?? zipem?? normalnie zipem zdejecia przysyłasz..mi???? mnie??? młę??? mi to wyslij jakies w normalnym formacie...dla ludzi...bo ja zipa to w ogóle nie chce mi sie otworzyc i w ogóle moj komp ledwo...zip..ie..:( a co do odchudzania...to musze sie do 27 maja wyrobić..własnie pożarłam milky way,a...na wesele gdzies tam ide i normalnie musze wyglądac jak 52 kilo....jessssu ..tylko jak ja 6 kilo zgubie??? chyba jak sobie biust odgryze.. leti i ucho wiesz boli kurcze jak jest chore... ja jak miałam obustronne zapalenie uszu to normalnie 3 tygodnie na zwolnieniu byłam..i bolało...oj jak bolało! i nie mocz ucha. jak bedziesz myła głowe, to włóz w uszko stoper. żeby woda się nie nalała :) cleo normalnie zostaw króliczka w spokoju.!!! :D :D :D ................😍...homer jest MOPSIKIEM..😍....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matulaaaaaaaaaaaa 👄 ;🌻 witaj nareszcie !! ucaluj ojczulka nowego :) (nie - nie w usta zbereźnico - to ma byc od córki przybranej - w policzek !!!) i .... lepiej powiedz gdzie ta paczka z moimi strongami ????????????????? no gdzie ??????????????? i widze, ze maluch tez jeszcze nie dostal :( emi - ehh te paskuudne zapalenie krtani !!! wirus chyba szaleje po calym kraju !! Moja mala jeszcze smarka po tej chorobie - mnie ciagle nieco drapie gardło ... ale juz prawie zdorwe jesteśmy ... najbardziej martwiłam sie o małą - zapalenie krtani może być niebezpieczne w jej wieku :( madzik - pedzę na poczytę :) mam nadzieję, że karmisz wreszcie tę biedną psinkę !!!! robalku 🌻 witaj w naszych skromnych progach ;) hehe tania - ja też poproszę o fotki !!! leti 👄 mała 🌻 Kuba powiadasz .... hmmm ... ciekawe na jak długo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfiku no to jak już jesteś to ja z pewna taka nieśmiałością spytam się jeszcze raz o to hasło do zimowych maluchów ;) Kiedyś już pytałam, ale jakos się rozeszło po kościach..... no jak nie można to nie -ale jak mozna to ja bardzo chętnie bym reflektowała ;) zawzięcie czytam ostatnio Was na tamtym topiku i sobie przypominam jaki był mój mały, jak miał roczek i nieco ponad :) Na samą mysl łezka kręci mi się w oku 😭 słodki byl jak miód, cud, że go nie zjadłam ;) teraz bym miała spokój :P a nie pytania w stylu: co to znaczy gwałt? :O:O:O i weź mu wytłumacz.... :O kaszlam i kaszlam, momentami czuje już posmak krwi w ustach 😠 idę jutro do lekarza, może zapoda mi jakieś cudo na me meki okrutne ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik to Ty słaba jesteś w postawiniu na swoim :p U mnie taki numer by nie przeszedł. Spartolili to muszą naprawić i nie obchodzi mnie czy maja czas, czy nie 😠 Dobrze, że na mnie nie trafili :P Nauczyłam się tego od mojego lubego ;) on zawsze uważa, że jak płaci to wymaga :) a poza tym pewnie by zażądał gwarancji na pismie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi masz racje masz racje. kur...szaczki! nie podpisalismy umowy bo polecił nam ich ojciec kolegi tomka. juz nas przepraszał i powiedział że postara sie ich pogonic, ale z tego co wiem pokłócił się z nimi tylko i tamci spytali tylko: spalić ci dom?? zabic rodzine?? tok więc juz nie teges sie :) a swoja droga tomus ma 2 miesiące zaległego urlopu, se poodkleja deseczki, wyczyści hebelkiem specjalnym bo kleju jest tam tyle co kot napłakał :) poprosi znajomego fachmena - wódke już razem pilismy, na imprezach bywalismy :)- to nam połozy, wycyklinuje i polakieruje uuuf :) no cos tam trzeba bedzie mu odpalic, bo to powazny facet no ale cóz trudno. byle by był spokój. a tymi od spartaczonej roboty zajmiemy się w inny sposób :) poczekamy tylko na kumpla :) niedługo wraca z wakacji na koszt państwa :) odnowi kontakty i złozy patałachom wizyte :) więc może odzyskamy czesc pieniędzy :) ale to juz inna bajka...albo koszmarek :) wwwwwwwwwwwrrrrrrrrrrr bierz! bierz! :D elfik! trzymaj sie ciepło :) 😘 miłego dzioneczka zyczy biedroneczka :D 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie siostry, witajcie 🖐️👄 Dobry wieczór, dobry !! Słyszący :D:D:D Z uchem-niedobruchem już w porządku. I pani doktor taka miła :) Okazało się, że w uchu mi coś utknęło ... i zostało to wyjęte - takim sprzętem, że jak je zobaczyłam, to mnie zesłabiło ( ale nie tak dosłownie ) .... na szczęście prawie nie bolało. Zresztą luby był ze mną :D Dziś się strasznie ucieszyłam, bo zobaczyłam, że ożyłyście - - - - hmh ... czy mogę to zawdzięczyć Wiośnie ?? Ha ! Wiosna ! U mnie ciągle LEJE, aż buty przemoczyłam :( Wczoraj spędziłam dzień z lubym, ja chcę jeszcze :P O, fajnie ! Homera-Kilera znowu zobaczę :D Kurde, mimo, że przed okresem, to humor mam dobry. Chociaż wczoraj wieczorem domownicy potrafili mi go ze szczętem rozbić, ale dziś sobie z tym poradziłam. I mam ich w nosie. Zdrowiejcie siostry kochane, buziaka przesyłam każdej z osobna 👄👄❤️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba będę zmuszona zakupić chusteczki w hurtowni ;) Leje mi się z nosa niemiłosiernie :O a do tego kicham po kilka razy non stop... a tak nie lubie jak mnie zbiera na kichanie.. okropne uczucie 😠 Widziałam dziś projekt mojej zabudowy i minę mam taką :D i klatkę mam już wyszpachlowaną, tylko że najgorsze czeka mnie w piątek - przecieranie tego papierem ściernym 😭 Madzik wyrosło Ci coś z tej zarąbistej fasoli co ja kupiłaś dla luebgo? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko Kobitki🌻gwarno tu w dołkowie... ale tak sliczne słonko swieci to nastroje sie pewno Wam poprawia tak jak mnie ;) Udanego dzionka zycze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi fasola normalnie mi wyrosła że hej! normalnie mutant taki :) u mnie ma duzo światła chyba za duzo bo fasola ma juz ze dwa metry - jeszcze nie kwitnie, ale jakoś zacznie moze niedługo :) oczywiście po 2 tygodniach od pierwszego polania juz były dwa listki i rozpołowina fasolka :) na jednej połówce ,,i love you,, na drugiej dwa seruszka przebite strzała :) tak jak na obrazku :) moja fasola jest największa :) moich kolezanek takie nie wyrosły wielkie - choć wszystkie miały ,,tatuaże,, największa z pozostałych ma może z poł metra :) moja ma ze dwa i zawija sie wokół lampy stojacej :) hehehe :) a na sikanie z nosa to może emisiu sobie....tampony zapodasz, he? :D no robal noooo...no powiedz co tam u ciebie :) i może do efciusi byś się odezwał. ostatnio ma jakiegos pier...lca i sie kłocimy. a jak dasz głos to może się wreszcie burczymucha rozchmurzy :) choć już nie chce zeby się do mnie odzywała. ona mnie po prostu nienawidzi...zazdrosc wyżarła jej mózg chyba...więc po co zgrywała przez cały czas dobra kumpele? boszszsz.... leti :) pozdrówka :) 😘 trzym się przez TEN okres :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie 🌻 madzik - homcio jest piękny !!! uroczy poprostu :) i wreszcie zaczęłaś go karmić !! :P :D uciekam bo moje dziecię nie chce sie dać uśpić ojcu .... ehhh a miałam popisać ... niech ktoś mi powie dlaczego moje 16-miesieczne dziecko idzie spać po 22.00 ?????????????????????? z wielkim bólem ??? i ejscze próbuje porzucć dizenną drzemkę !!! ehhh ps. mój miśko kończy dzis 30 lat ..... jakiś taki ... stary ?? :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echhhhhhh
daremny dzień, nic sie nie udaje, wszystko dołuje, jutro będzie lepiej, prawda? powiedzcie że bedzie lepiej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Madziku za dobrą radę :) Tampony... powiadasz... hm.... :O a chwilach desperacji po nie sięgnę ;) dzis jest juz lepiej :) mam zamir kupić coś fajnego dla lubego, tylko że nie mam pomysła i tak przypomniało mi się o tej fasoli ;) a może ma ktoś fajny pomysł na prezent dla faceta... tak bez okazji ;) Porozpieszczam go trochę ;) JEEEEZzzzuuuu.. szlifowali mi dziś ściany. Syf okropny... ale mój kochany braciszek tak skrupulatnie pozalepiał wszystkie drzwi tasmą i folią, że w pokojach jest normalnie, czyli w miarę czysto :D Teraz malują sufity, a jutro będa już kłaść piwrwszą warstwę tynku dekoracyjnego... uf :) i w końcu mam wiosnę :D dzis nawet dosiadłam miotły i wymiotłam wszystki chodniki i wjazdy na podwórku. Przy okazji zobaczyłam zdewastowane trawnki... jakby krowy na nich sie pasły :O albo jakieś stado innych stworzeń.... 😠 😭 Lece dalej... nie wiem za co sie brać :o a może lepiej pójdę spać 💤 Jutro sobie poracuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echhhhhhh
czyli nie bedzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echhhhhhh
dzieki ROBAL!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echhhhhhh
uwierzysz.. że tak?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starababajuz po szkole
witam Was moi drodzy:) tez mam dola gdybyscie mieli np.pomyslec, ze pisze do was brzydka blondynka - tak pomyslala o mnie netowa kolezanka, ktorej pokazalmfotkę ("myslalam, ze jestes brzydką blondynką"....hihi) a niewazne.... 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIERZE!!!!!;) Brzydula i jeszcze bladynka;) heh super tez masz dołka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starababajuz po szkole
no, też:( trafilam na randkach na kolesia, ktory mnie zranil:( i muszę przerwac korespondencję zanim on się kaonie, ze ja to ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×