Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
kolorowa3

centrum leczenia otyłości kto tam sie odchudzał? napiszcie

Polecane posty

Gość arielka0101
rzeczywiscie na konsultacji byłam, doktor Joanną jestem zachwycona. W badaniach i wywiadzie wyszło, ze leczenie zachowawcze,******* dieta w moim przypadku dadzą bardzo dobre efekty :) strasznie sie ciesze, dzieki za namiar do kliniki, Medicover się sprawdził :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam jestem studentką socjologi i piszę prace dyplomową na temat diety. W szczególności interesują mnie trudności w prowadzeniu diety. W ramach pracy zamierzam przeprowadzić wywiady z kobietami które stosują dietę (niezależnie od jej wyników) Dlatego poszukuje osób skłonnych do udzielenia wywiadu za pomocą skypa ewentualnie telefonicznie. Liczę na waszą Pomoc- zainteresowane proszę o kontakt na maila lori 1209@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walcząca z kilogramami
w internecie sporo komentarzy jest na temat CLO, szczególnie własnie 'mojej' krakowskiej placówki. piszę 'mojej', bo jestem ich pacjentką. wszystkie stosowane przeze mnie diety mi pomagały, ale... niestety żadnej nie dokończyłam, często z powodów zdrowotnych. głodowanie nie jest dla mnie, moj organizm zle to znosi ;) a tutaj najpierw robia badania, oceniaja Twoj stan i dzialaja. no i jest takie poczucie bezpieczenstwa, ze gdyby mi sie cos dzialo-mam sie do kogo zglosic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciaglechudsza
Też się leczyłam na Garncarskiej 4 w Krakowie. Wysłał mnie tam ortopeda, bo powiedział, że jedynie tam mi pomogą i to prawda, pomogli ;) A dietę dostosowali mi taką, że nie byłam głodna, inaczej bym tyle nie wytrzymała. Ostatnią wizytę miałam już jakies pół reku temu, ale efekt się ciągle utrzymuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hi, ja byłam tam raz i od tamtej pory straciłam 6 kg (w 5 tygodni), ale powiem szczerze, że byłam bardzo rozczarowana wizytą - nie była to absolutnie konsultacja lekarska, a jedynie ważenie na wadze Tanita oraz gotowe kserokopie diet: 1500 kcal, 1200kcal, 1500 kcal, 1700 kcal itd. w zależności od tego jaki wynik pokazało ważenie na Tanicie. Ogólnie - to samo za darmo można zrobić na dowolnej siłowni i znaleźć gotową dietę w necie. Szkoda pieniędzy. Nie jest to w żadnym stopniu wizyta lekarska - nie dajcie sobie zamydlić oczu. Nie sprawdzają ciśnienia, poziomu cukru, nie kierują na żadne badania, nie sprawdzają czy się ma np. anemię itp. - bardzo złe wrażenia. Wizyta umówiona jest na określoną godzinę co się zupełnie nie sprawdza bo musiałam czekać 60 minut na wejście do środka. Na dodatek kopie ksero, na których były diety były tak miernej jakości, że chyba drukował lub kserował je jednoręki łoś ... o_O. Naprawdę - wielkie rozczarowanie, a chudnięcia absolutnie nie mogę przypisać im. Dieta zupełnie nie jest spersonalizowana, a podejście do "pacjenta" to zważyć, skasować, pożegnać. Ogólnie - nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia098
Nie wystarczy zrzucić na wadze, ważne żeby tą wagę utrzymać. Zaczęłam ćwiczyć. Towarzyszył mi trener personalny z Wrocławia, który rozpisał mi dodatkowo właściwą dietę. http://www.kacper-nowicki24.pl/ Teraz kiedy już nie mam problemów z nadwagą nadal się pilnuję i ćwiczę kilka razy w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agniecha
Witam. Wiele osób wiele opinii. Dwa lata temu znajoma poleciła mi abym tam poszła, gdyż sama nie umiałam sobie poradzić ze swoją nadwagą. Bylam w Oświęcimiu, przyjeżdża do nas raz w miesiącu pani z Krakowa. Trafiłam na wspaniałą panią doktor i jestem jej wdzięczna za to, że pomogla mi. Podeszla do mnie tak jak tego oczekiwalam, odpowiedziała na każde pytanie, każdą wątpliwość. Pozbylam sie 20 kg i teraz utrzymuje wagę. Nie było łatwo ale było warto. Wszystko byłoby ok, polecalabym to centrum do dziś gdyby nie fakt, ze gdy poszlam już na ostatnia moja wizytę trafilam na zupelnie inna pania. Hmmm "niebo a ziemia" zupelnie osoba nie nadająca się. I teraz wiem, ze jak komuś polecam to tylko tą pierwszą panią doktor. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwinaaa123490
Ja tam polecam warsztaty grupowe, zawsze w grupie pracuje się lepiej. Widziałam że ostatnio w Szczecinie reklamuje się Fundacja Programów Społecznych "Aria" i warsztaty robią właśnie grupowe i dla osób z nadwagą i otyłością. Koszt 400zł za ponad dwa miesiące spotakań, startują 11 lutego, idzie ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wedlug mnie duzo lepsza opcja sa wyjazdy do uzdrowisk, tutaj np. www.uzdrowisko-swieradow.pl jest specjalny turnus dla osob z otyloscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fitlinefood
Serdecznie zapraszamy osoby, które chcą zmienić i wziąć w garść swoje życie. Dzięki nowoczesnej technologii i odpowiednio dobranej kompozycji ziół i przypraw pomożemy Ci skutecznie schudnąć i zadbać o zdrowie Twoje i Twoich bliskich :) zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej http://www.fitlinefood.com/#oferta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bani2w9
Ja nie chodziłam do żadnych poradni sama sobie poradziłam mimo że czasami miałam dni słabości i mówiłam sobie że już dość nie będę się odchudzać! to jednak coś powodowało że tego nie robiłam;) chciałam być szczupła i udało mi się to osiągnąć ważyłam 116,8 kg 168cm więc spora nadwaga ale dzięki diecie 1200kcal,ćwiczeniom oraz suplementacji African Mango http://szczupla-kobieta.pl osiągnęłam swój cel;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania41
Ja jak się odchudzałam chodziłam do takiej fajnej babeczki Joanny Perun i dzięki niej schudłam oczywiście wszystko było stopniowo, tak by bezpiecznie było dla mojego zdrowia i dla mojej figury. Pani Joanna jest profesjonalistką w każdym calu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krysia_wosiek
Ja chudnę z Dietykietą, bo to kompleksowa obsługa. Dietetyk analizuje wszystko i wskazuje jadłospis, ale też SUPLEMENTACJĘ, czyli witaminy jakie uzupełniać..... To jest właśnie przewaga dietetyków klinicznych..... A potem można taką dietę wykupić w pudełkach. komplecik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Saba to jest pod względem poziom obsługi tragedia rodem z PRL. Są nieuprzejmi, niegrzeczni i bez żadnego szacunku do pacienta. Absolutnie nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AmandaD
Polecam Wam poczytać trochę o zabiegach wyszczuplających, na pewno Wam nie zaszkodzą, a mogą całkiem dużo dać. Bardzo fajnym rozwiązaniem jest kriolipoliza, można ją zrobić w Vici Clinic. To miejscowa redukcja tkanki tłuszczowej, a efekty widoczne są 1-2 miesiące po zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam skorzystać z profesjonalnie ułożonej diety,ja korzystałam z tej diety http://dieta-lux.pl/44535 i schudłam 9 kg w ciągu 2 miesięcy i ładnie wyrzeźbiłam ciało,dieta połączona jest z ćwiczeniami i ułożona jest przez trenerów i dietetyków,można uzyskać dobre efekty w krótkim czasie.Z wagi 65 kg spadłam do 56 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia86121
Dzień dobry, osobiście mogę polecić Alberta Kośmider'a jest bardzo dobrym prowadzącym zarówno pod względem dietetycznym jak i treningowym. Współpracując z Nim moja sylwetka nabrała jędrności, mięśnie delikatnie się zarysowały. Jednakże co najważniejsze zgubiłam mój brzuch, który był zmorą od lat. Straciłam w nim 20 centymetrów! Stare ciuchy stały się workami. Dzięki Albertowi czuje się na max 30 lat, a w końcu licznik wskazuje na prawie 40. Kilkanaście kilogramów mniej i nowe lepsze samopoczucie. Wszystko robiliśmy online, ankiety, dokumenty kontrole i dało radę. Jeśli zastanawiacie się to zerknijcie w link, zresztą w internecie Albert ma całą masę pozytywnych opinii. Strona:www.albertkosmider.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EdziaZet
Jeśli jeszcze nie słyszałyście o kriolipolizie to koniecznie o niej poczytajcie. W Vici Clinic w Krakowie taki zabieg wykonują przemiłe panie - Kasia i Gosia. Jeden zabieg kosztuje 99 zł i trwa 45 minut. Warto wypróbować na sobie bo już po pierwszy zabiegu widać efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franek88
Ze swojej strony polecam Poradnię Dietetyczną Magia Zdrowia http://magiazdrowia.com.pl/o-nas/ . Wielu próbowało, ale dopiero Pani Dietetyk z tej poradni udało się mi pomóc i zrzucić nieco zbędnych kilogramów :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OktawianP
Nie zgadzam się z Pani zdaniem. Ponad rok temu zapisałem się na wizytę w Sabie w Warszawie, zrobiłem zgodnie z zaleceniami badania na pierwszą wizytę i Pani doktor zauważyła u mnie duże nieprawidłowości, co przeoczył lekarz rodzinny i wyjaśniło się skąd miałem takie samopoczucie, a nie inne. Okazało się, że zawroty głowy i duże osłabienie to wynik głębokiej anemii. Kazała mi pogłębić diagnostykę, wyjaśnić konkretnie co się dzieje. Wróciłem po unormowaniu wszystkich badań i zacząłem odchudzanie pod okiem Pani doktor. Przestrzegałem się zaleceń i waga leciała. Kuracje zakończyłem na wiosnę tego roku i jak na razie waga dobrze się trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam odchudzanie z centrum medycznym Vimed. Tysiące zadowolonych pacjentów ze świetnymi efektami. Filozofia placówki stawia na odtrucie, odżywienie i dotlenienie organizmu zapobiegając w przyszłości rozwojowi przewlekłych chorób. Bardzo szeroka diagnostyka by móc zrozumieć problem pacjenta. Dieta jest spersonalizowana, oparta na wyniku testu na nietolerancje pokarmowe ( kod metaboliczny200) oraz testy genetyczne, więc jadłospis dostosowany pod indywidualny fenotyp i genotyp pacjenta. Powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalaby54
Zdecydowanie najlepszym centrum leczenia otyłości jest klinika w Jeleniej Górze - KCM - ta marka nie tylko coś znaczy w Polsce ale i na świecie, chyba dość powiedzieć, że przyjeżdżają pacjenci z USA, kraju w którym otyłość jest powszechna. Warto zobaczyć jak działają i jakimi metodami leczyć - https://www.kcmclinic.pl/pl/dla-pacjentow/oferta/chirurgia-laparoskopowa-i-leczenie-otylosci-3d,128.htm - wg mnie to świetna oferta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KatarzynaZOświęcimia
Ja się leczyłam w Medicome w Oświęcimiu. Bardzo polecam, bo przynajmniej miałam opiekę lekarzy różnych specjalizacji i pozbyłam się mega nadwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KatarzynaZOświęcimia
www.medicome.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, w Medicome w Oświęcimiu przyjmuje super lekarka pani Edyta Harmata. Super podejście do pacjenta. No i najważniejsze że są już pierwsze efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×