Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
kolorowa3

centrum leczenia otyłości kto tam sie odchudzał? napiszcie

Polecane posty

Gość gruba

Ja jestem leczona w centrum leczenia otyłości w Krakowie na Nfz w poradni chorób metabolicznych i jestem zadowolona, bo nikt nie wciska mi drogich suplementów, dieta jest ok  i sama układam sobie jadłospis według konkretnych zaleceń. Jem "co chcę", ale zgodnie z zaleceniem, nie chodzę głodna, a chudnę w tempie 3-4 kg / mc. Wizyta jest bezpłatna, co miesiąc lub co 3 miesiące, w zależności od potrzeby i dla chętnych badanie zawartości tłuszczu 35zł. U prywaciarza dostałam dietę z rozpisanymi konkretnymi posiłkami na 2 tyg za 60zł + wizyta + badanie zawartości tłuszczu i zero informacji co gdyby mi nie smakowało, żadnej alternatywy, tylko jadłospis.  Dania zupełnie mi nie siadły więc po 2 tyg wypada wydać kolejne pieniądze. Licząc nawet z dojazdem, to w centrum jestem na dużym +.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilaaaaa

Moim zdaniem zamiast takich centrów leczenia warto z diety skorzystać lub z suplementów, tutaj jest ciekawy blog o tym:

dietalux.wordpress.com

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2005 o 12:12, kolorowa3 napisał:

Chce sie dowiedzieć czy są efekty odchudzania w tym centrum

 

Miejsca nie znam totalnie, ale mogę podzielić się namiarami na panią dietetyk, która mi pomogła w zrzuceniu zbędnych kilogramów - i to w wersji mobilnej :) Doprecyzowując, przyjechała do mnie! Owa pani dietetyk to Anna Wieja. Mam o niej bardzo dobre zdanie nie tylko dlatego, że była w stanie do mnie dojechać i wpisać się w mój kalendarz, ale również i dlatego, że ma ludzkie podejście do diety. Nie piłuje nikogo, nie każde rezygnować ze wszystkich przyjemności, a efekty są! Zostawiam na nią namiary, może się komuś przyda: 698 400 988 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę o polecenie dietetyka z enel med mam tam wykupiony pakiet indywidualny i chcę się wybrać tylko do kogo? To zalecenie od endkrynologa więc dobrze jakby ogarnial te tematy 🤔 Miasto Warszawa dzielnica bez znaczenia :) Może być facet może być kobieta 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×