Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
kolorowa3

centrum leczenia otyłości kto tam sie odchudzał? napiszcie

Polecane posty

Gość czy ktos jeszcze sie
tam leczyl???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusjus
witam wszystkich, czy ktos z was odchudzał sie w centrum leczenia otyłosci w wawie przy ul. marszałkowskiej?? zalezy mi na opiniach ale nigdzie nic nie moge znaleść!! bardzo prosze o info...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jessie_james
Bylam ostatnio na pierwszej wizycie. Panie traktowaly mnie milo, ale chyba spodziewalam sie przewiniencia mnie przez labirynt pytan i zmierzenia mnie od stop do głow. Wykonano standardowe badania (waga, tluszcz itp). Dano mi karteczke z badaniami ktore mam sobie zrobic ,,jak sie uda" i dostalam diete 1300 kcal. Potlumaczono, objasniono i do widzenia. Jeszcze jej nie zaczelam, bo nie mam wagi kuchennej, a bez niej nie da rady. Zdziwilo mnie, ze panie zalecily tylko spacery, nic wiecej. Wytlumaczylam sobie, ze pewnie organizm bedzie dostawal mniej kalorii i energia jest potrzebna na cos innego niz 100 brzuszkow. Za miesiac mam sie pojawic znowu, moze wtedy podejda do mnie bardziej indywiduwalnie. Bo w sumie po pierwszej rozmowie ciezko jest okreslic diete. No i szczerze sadzilam ze zrobia mi jakies badania na krew albo tarczyce. Wszystko jest mozliwe a kasa nie mala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinkamokka
Hej, byłam na wizycie całkiem niedawno, niestety jestem troszkę rozczarowana, mimo że miałam skierowanie z nfz i zapłaciłam "tylko" 30zl za to, że zmierzyli mi poziom tkanki tłuszczowej, wody itd. Chyba też spodziewałam się, że zmierzą mnie od stóp do głów, spytają o to i tamto. Niestety żadnych pytań nie było poza tym o której wstaję, o której się kładę i jaką mam pracę. Dostałam dietę ( nawet nie wiem ile kcal) i stosuję ją. Po tygodniu niecałe 3kg mniej. Głodna nie chodzę, ale na pieczarki patrzeć już nie mogę, Mniej więcej wiedziałam czego mogę się spodziewać jeżeli chodzi o jadłospis, gdyż wcześniej już widziałam dietę z tego centrum od kuzyna, który się tam leczył, moja jednak nieco się różni. Mam mniejsze porcje. Po prostu uważam,że centrum jest chyba lepiej nastawione do pacjentów którzy płacą, a nie takich z NFZ, a poza tym niestety masówka....szybko, szybko i następny proszę. Troszkę czego innego się spodziewałam...no ale ważne żeby dieta skuteczna była ;) powodzenia wszystkim odchudzającym się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tojaniedoszłachudababa
Byłam, no i niestety rozczarowanie.Pan "doktor" zapytał "Dlaczego pani chce schudnąć?" no i powalił mnie tym pytaniem.Poza podstawowymi badaniami na wadze która powiedziała mi to samo co moja waga w domu-nic nowego, standardowa dieta 1300 kalorii,posi łki z wazeniem każdego kęsa,spoko, ale bez efektów, bez entuzjazmu i z chudszym o 200 zł portfelem, bo wizyta i ziółka i suplementy-cholera dałam sie naciągnąc, to był mój słaby dzień.Ale z kolei moja znajoma dostosowała sie dorad i schudła kilkanaście kilo w przeciągu roku, to już sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaia 25
Witam serdecznie. Ja włąsnie się umówiłam na wizytę do centrum. Kleżanka z pracy mojej mamy leczy się tam i schudła już 20kg w ciągu pół roku. Wiadomo,że każda dieta łączy się z wyrzeczeniami,ale jak koś sobie postanowi,to wytrzyma. Zreszta ta koleżanka jest bardzo zadowolona,ma jeszcze do zrzucenia kolejnych 20kg,ale wierzy,że jej się to uda. A wygląda już jak nie ta sama kobieta> Ja jestem ZA odchudzaniem się pod okiem specjalistów. Pzdrawiam wszys chetne do zgubienia kilogramow:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinkamokka
Witajcie, jestem już po drugiej wizycie, po dwóch miesiącach udało mi się zrzucić 9,5kg. Powiedzmy, że ok ;) dostałam nowe przepisy, naprawde, teraz jestem zadowolona, choc mi alam chwile zwatpienia. Mam ten problemze moja waga stoi np 2 tygodnie jak zaklęta,po czym nagle "chudnę" 2-3kg. Oczywiscie tez uslyszalam ,że juz nie jestem otyła więc przysluguje mi jeszsze tylko jedna wizyta w ramach nfz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula_9
Polecam! Mój chłopak się tam leczy i przy wzroście 176 cm w kwietniu 2009 ważył 217 kg teraz waży 88 kg! Dostał od lekarza dietę 2500 kcal (4 pełnowartościowe posiłki dziennie). Marek chodził regularnie na wizyty, lekarz kontrolował ciśnienie i co jakiś czas zmieniał trochę dietę, żeby urozmaicić posiłki. Po roku leczenia w centrum ważył ok 130 kg! Uważam ze stracić 90 kg przez rok to nie lada wyczyn, jestem z niego dumna:) Teraz zakończył kurację i następną wizytę kontrolną ma za pół roku. Nie wiem czy byśmy poradzili sobie bez pomocy specjalistów. Trzyma wagę i świetnie się czuje, a ja gotując potrawy z przepisów jakie dostaliśmy z Centrum, schudłam razem z nim i też trzymam formę Polecam gorąco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej , ja jestem osoba z otyłością mam skierowanie i w pon idę na pierwszą wizytę w Krakowie . I wcale nie musiałam czekać w środę się zapisałam . Piszecie tutaj o suplementach diety czy to jest obowiązkowe do kupienia ? Jeśli tak to jaka cena? Był już ktoś w Krakowie na fundusz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam na fundusz ale nie w Krakowie tylko w Rzeszowie i też czekałam na wizytę bardzo krótko. Ogólnie to bardzo fajna klinika, polecasm wszystkim którzy potrzebują pomocy w odchudzaniu. Suplementy nie są obowiązkowe ale pomagają przy odchudzaniu. Są różne rodzaje suplementów: jedne wytwarzają poczucie sytości (np te z błonnikiem), inne hamują łaknienie, zmniejszają ochotę na podjadanie (szczególnie słodyczy), ograniczają wchłanianie się tłuszczy i skrobi itp. Lekarz dobierze odpowiednie, bo chudnie się szybciej, ale nie są obowiązkowe. Nie są tez drogie. Właśnie przeczytałam artykuł lekarza z Centrum Leczenia Otyłości na temat suplementów - tekst dokładnie opisuje, jakie mają działanie i o co w nich chodzi http://www.dieta.pl/nowosci/diety/odchudzam_sie_czy_lykac_supleme-909.html, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ja byłam wczoraj w centrum leczenia otyłości we Wrocławiu. Wizyta hmmm taka sobie miałam inne oczekiwania a dostałam kartkę z dietą 1600 kcal i szybkie opisanie co i jak. Zaskoczona jestem ilości tego jedzenia i połączenia makaronów z mięsem i jedzenia tyle chleba jejjjj to ja muszę codziennie kupować bochenek chleba dla siebie a tak dla mojej 3 os rodziny starczał na 2 dni. nie wiem czy to pomoże spróbuję przez miesiąc i zobaczymy. Po dzisiejszym śniadaniu i 2 śniadaniu mam zgagę źle się czuję. jak dla mnie za dużo chleba. Miał ktoś z was taką dietę i zobaczył efekty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w stopce moja przeszłość po nie udanym dukanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewja
aha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewja
aha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała migotkakaka
ja mam wizyte jutro w rzeszowie i az ciekawa jestem co to bedzie:) mam nadzieje ze pomoga mi bo mam sporo do zrucenia bo 40 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek 40+
cześć!!! Jestem po dwóch wizytach w Rzeszowie.Uważam ,że jest to super maszynka do robienia pieniędzy.Pierwsza wizyta bardzo przedmiotowo, bez żadnego wywiadu medycznego. Jestem bez tarczycy i w związku z tym moje problemy z wagą. Usiłowałam paniom powiedzieć, ale nie miały czasu ze mną rozmawiać ( ponad 2-godzinne opóżnienie). Pomyślałam, że może żle trafiłam i postanowiłam pojechać na tę z góry ustaloną drugą wizytę, ale scenariusz był dokładnie taki sam.Zero indywidualnego podejścia do " pacjenta". Gotowce z jadłospisami + oferta kupna suplementów. Chyba nie o to chodzi ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIMCIA 46
Witam ! Do centrum trafiłam 2 miesiące temu razem z moim synem. Z rezultatów jestem bardzo zadowolona choć nie było łatwo, schudłam 12 kg, a mój syn 18 kg lecz nasze życie zmieniło się diametralnie. Z czystym sumieniem powiem,że jeśli będziesz stosował tę diete schudniesz.Moje drogie panie nie oszukujmy się nasza otyłosć nie wzieła się z nikąd.? MY z synem jedliśmy dużo+słodycze :( OTYŁOŚĆ GOTOWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DorciaN
Korzystanie w usług takie centrum musi być bardzo kosztowne. Ja szukam czegoś w Łodzi, ale za rozsądną cenę. Koleżanka poleciła mi, żebym zwróciła się raczej do prywatnego lekarza dietetyka, a nie wielkiego centrum, bo w nim ze mnie zedrą mnóstwo pieniędzy. Dała mi namiar na dietetyczkę z Łodzi - www.kusowska.pl/oferta-leczenie-nadwagi.php Ktoś zna? Jakby ktoś coś wiedział w temacie leczenie otyłości łódź, to dajcie znać, będę wdzięczna za odpowiedź?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serwuss
Sorki, dodało mi sie 2 razy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie minelo pol roku jak jestem pod okiem dietetyka z centrum odchudzania. 18 kg zgubilam i nauczylam sie jak sie odzywiac aby nie przytyc na nowo. Trzeba jesc aby schudnąć. POLECAM jak najbardziej. Mam 45 lat i cale zycie borykalam sie z nadwaga az osiagnelam wymarzony cel :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze dodam ze nie wierze w zadne tabletki ani tym podobne rzeczy. Wszystko jest w naszej psychice Chcac sie odchudzac, zacznijcie od wlasnej psychiki, i zadajcie sobie pytanie. Czy chce i czy jestem gotowa na wyrzeczenia i zdrowe jedzenie....a najwazniejsze jest jedzenie o stalych porach i co najmniej 4 posilki dziennie plus do tego przekąski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, znalazłam właśnie ofertę tego centrum w Katowicach na ul. Warszawskiej i zaczęłam się się zastanawiać nad wizytą. Tylko jak na razie nie spotkałam na żadnych forach, na które zaglądałam po opinie nikogo kto by tam uczęszczał i opisał swoje wrażenia i efekty ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co prawda niewielkie efekty przyniosło "leczenie"otyłości, nic nowego nie usłyszałam od lekarza, ani od dietetyczki. Personel średnio miły, chociaż najbardziej nieprzyjemna pani już tam nie pracuje od 2 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Dziewczęta, czy któraś z Was leczyła się bądź chociaż była na konsultacjach w Klinice Leczenia Otyłości Medicover? Szulam informacji na temat tej kliniki, zależy mi na rzetelnych opiniach. Klinika znajduje się w warszawie, tutaj kilka info o niej: http://www.odchudzanie.medicover.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wygląda w ogóle takie leczenie w klinice??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania Rykalska
Odnośnie Medicover - konsultacje w klinice są bezpłatne także polecam Ci się na nie wybrać, na pewno lekarz rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości i dużo się dowiesz o metodach leczenia w klinice. Na ich stronie masz formularz, albo możesz tak jak ja zadzwonić do nich i umowić się na wizytę. Potrafią silnie zmotywować do działania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arielka0101
myślałam, ze konsultacje w medicoverze są płatne. Dobra opcja! Rzeczywiście to już jest jakiś bodziec, żeby na taka wizyte iśc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na razie stosuje diety różnego rodzaju oczywiście w porozumieniu z dietetykiem. Zobaczymy,jakie będą rezultaty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaką dietę teraz stosuejsz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×