Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miśjula

Kto nienawidzi polskiego hip-hopu?

Polecane posty

Gość miśjula

Nienawidzę sepleniących, szczerbatych 'artystów' tej muzyki za ich bezsensowne texty, melodyjki jak dzwonki polifoniczne w starym alcatelu itd. 'Jak zapomnieć' - nominacja do najbardziej tandetnej piosenki wszechczasów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie mogę znieść polskiego hiphopu a jezcze bardziej polskiego rapu!!! reakcja wręcz uczuleniowa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna 18
a ja tez nie lubilam hh ale poznamal chlopaka ktory kocha wlasnie ten styl muzyczny i zapodaje mi rozne utwory (dodam ze nie jakies meza lidery czy donie tylko takie ambitne) no i sie wkrecam, powiem ze lubie raczej ostra muzyke ale hh coraz bardziej do mnie przemawia. jesli ktos ma ochote zobaczyc co tak naprawde wart jest hh to polecam plyty Paktofoniki albo O.S.T.R 'ego .te lubie najbardziej, w ogole ostatnio jakos duzo mi sie zrobilo na dysku plyt z hh:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nienawidzi?? Nie przesadzasz? Można jakiejś muzyki nie lubić....nie znosić, ale tak... Ja nie przepadam, chociaż jest kilka kawałków, któe do mnie przemawiają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna 18
jestem zwykłą blacharą i dobrze mi z tym ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość davidek
"polskiego hip-hopu"? - "polskiego rapu"? Przeciez jedno i drugie jest amerykanskie! Polska sie "amerykanizuje" nie tylko w muzyce ( hip-hop i rap, to taki twor muzykopodobny ). Ameryka fascynuje i wzbudza emocje. Artysci bez tozsamosci podlaczaja sie do obcych korzeni i "wytwarzaja" cos, co nazywaja "polskim" hip-hopem. Niech sobie hip-hopuja, skoro nie moga inaczej, ale niech sie to nie nazywa "polski hip-hop", bo tam jakos tak po polsku spiewaja! Ja nie nienawidze. Omijam. Znasz to? "... Brysia mija zas z daleka Bo nie lubi, gdy pies szczeka ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ridley
zgadzam sie ze duza czesc pol hh to chlam nieziemski, podworkowa pseudogangsterka i zywy plagiat ale nikt nie podwazy w moich oczach znaczenia takich skladow jak Paktofonika i Kaliber 44 ktory wprowadzil hip hop do polski, piosenka "+/-" jest w moic uszach obiektem kultu, pozniej jeszcze pijani powietrzem, don góralesco i innych ktorych teraz nie pamietam aha i ostr to dzisiejszy reprezentant wysokiego polskiego stylu, takie jest moje zdanie a wam wydaje sie ze juz znacie tresc ksiazki po przeczytaniu kilku pierwszych stron i swierzo sciagnietej z polki, przyczepilyscie metke do calosci hip hopu nie znajac go, ale moze to poprostu muzyka nie dla was bo kazdy ma prawo do wlasnego gustu ale nie kazdy mysli ze jego gust jest jedyny i najlepszy... z tym ze w sprawie 18l macie zupelna racje nawet powiedzialbym to gorzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ridley
swiezo przepraszam... i dodam ze rowniez nie jestem reprezentantem typowych hip hopowcow w szerokich spodniach etc, nie zgadzam sie ze hip hopowcem sie jest lub nie bo czerpie z tej muzyki duzo dobrego chociaz nie jest to jedyny styl jakiego slucham, nie ograniczam sie i nie przyporzadkowuje do kultur a staram sie poznawac rozne rzeczy i wyciagac wnioski, poprostu nie zawezac horyzontow, takze muzycznych. takze hh mnie tego nauczyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miśjula
Ridley, Nie chciałam nic uogólniać, ale dodam, że jakieś pojęcie o tej muzyce, chcąc, nie chcąc mam. Znam wiele tych komercyjnych kawałków, które lecą non stop. Po przesłuchaniu jednej piosenki danego składu, po prostu nie mam ochoty sięgać po ich płyty. Zgodzę się do jednego - Kaliber 44 (za czasów Magika) był naprawdę niezły. Ale to, co teraz dzieje się na polskim rynku.... no comment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hh ,a cóż to za rodzaj muzyki ? To chyba jakieś zakłócenia ,muzyka która propaguje nienawiść do policji, każe wszystko \"olewac\" ,namawia do apatii oraz zażywania narkotyków...to ma być muzyka ? To jest DNO pisane wielkimi literami ! Jak słyszę ten rodzaj muzyki to mnie po prostu zaczyna trzęść,ale...człowiek żyje zbyt krótko aby stresowac się tak mało znaczącymi rzeczami...po prostu przełączam na inną stację radiową. Hip Hłop do PIACHU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miśjula> dla mnie masz stajla :-D ja też nie lubie hip-hopu. nieważne, czy to polski, czy amerykański. nie wnikam w to co ktoś słucha. w końcu każdy ma prawo do słuchania takiej muzyki jaka mu odpowiada. wkurwia mnie jednak, gdy załącze jakąś telewizyjną stację muzyczną, a tam nic innego nie można usłyszeć tylko ten komercyjny szmelc(przoduje w tym viva). :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ridley
no tak gdybym sluchal tylko tego co leci to pewnie dawno nie szanowalbym pol hh ale na szczescie mam wybor i prawie nie ogladam televizji, poza tym nazwijmy to tak: tez nie lubie polskiego hip hopu a jedynie kilku mc ktorych nikt nie pyta czy utozsamiaja sie z polska scena hh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna 18
dzieki dzieki ze ktos sie podszywa, a tak skurwysynu dla Twojej wiedzy to blachara nie jestem i takie dziewczyny, czesto z reszta kurway czyli blond farbowane pieknosci z solarium i do tego ubrane w rozowe ciuszki,brzydza mnie. a to ze ostatnimi czasu hh mi sie spodobal ( w sumie tylko dzieki zajebistemu chlopakowi, ktorego stan majatkowy mnie nie intersuje bo jest na tyle wartosciowy ze wzgledu na charakter i zdolnosci-robi zajebiste graffiti) to chuju nie znaczy ze jestem blachara. a jesli Ty debilu masz takie pojecie swiata to tylko wspolczuje Twoim rodzicom ze pewnego razu plemnik Twojego ojca polaczyl sie z k.jajowa twojej mamy (pewnie sami tego do dzis zaluja ze takie bezmmozgowie jak Ty sie urodzilo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miśjula
O własnie.... na polskiej vivie to przeginają z tym, z tej racji odizolowałam ten kanał od reszty, by go nie oglądać.... Pozdrawiam wszystkich anty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miśjula
Dziewczyno 18, nie nerwuj się tak - złość piękności szkodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna 18
no sory, ale jak ktos robi takie swinstwa to trudno o to zeby sie nie zdenerwowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odbiegając trochę od tematu, to wkurwia mnie jeszcze mój 17-letni szwagier, hip-hopowiec, gibający się wiecznie w tych swoich wielgachnych spodniach jakby miał chorobę sierocą :-D kurwa, co za młot:0 nawet się normalnie podpisać nie umie, tylko tymi hip-hopowymi hieroglifami. :-D no i oczywiście ten ich slang

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyna 18 - o ja pierdziele.... ja sie \"brzydze\" osobami Twojego pokroju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miśjula
Hej ludzie, spokojnie.... Nie założyłam tego topiku, byśmy sobie sypali w buty nawzajem.... Choć, zaraz się pewnie zacznie.... przystopujcie, proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna 18
no sory ale ja dupy na lewo i prawo nie daje, blachara nie jestem w takim razie co Cie brzydzi? przeklinanie? ojejku ale jestes delikatny/delikatna:) z reszta z Toba nie gadam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZUBEK
jestem milosnikiem ostrego grania - nie stronie od najmocniejszych w gatunku metalu, lecz nie unikam i techna.. i Hip-hopu, lecz nie polskiego a zagranicznego... proste przekroje tego co sie dzieje w swiecie polskiego " hip=chlopu" to totalna klapa,.,, mowia ze oddaje on realne poglady na otaczajacy swiat.. ze jest bieda i wszyscy szanujacy sie "raperzy" wywodza sie ze srodowisk blokowch. Lecz wystarczy z takim gosciem pogadac - i to co opowiada przed kamera , w wywiadach i swoich "piosenkach " bedzie sie mialo nijak do rzeczywistosci. wiec bardzo nie lubie jak ktos mowi ze hip hop i jego autorzy sa "glosnym lustrem" polskiej rzczywistoci . bo skoro jest tak źle - dlaczego hipek owy nie weźmie mlodocianych i nie pokaze jak mozna zmienic te polske z piosenek na kraj z marzen . wystarczy odrobina inicjatywy , lecz niestety polskie spoleczenstwo mlodych ludzi nie jest w stanie przemyslec kreatywnie swoich "wolnych" chwil... przyklad zza granica - tam mozna zauawzyc jak mlodzi sie integruja - tworza kluby . tam doskonala swoje zdolnosci, pasje.. u nas dzieciaki stoja przy blokach dumnie nazywaja siebie Hip-hopowcami... przekladajac na swoje liberalne wrecz poglady texty piosenek.mam dopiero 20 lat lecz dzieki umiejetnosci korzytania z glowy posiadam juz zebrane fundusze na koncie, mam perspektywistyczne plany.. i jestem zdania ze jezeli hip-hopowi idole zrobili by cos w kieunku autorytatywnych przemian swojej osobowosci - to odmienilo by poglad o mlodziezy, zmienilo by nastwienie do wielu dziedzin codziennego zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie siedze u kolegi i on slucha hh i wlasnie jest Paktofonika \"Jestem bogiem\" i przyznaje, ze wyroznia sie na tle innych beznadziejnych zespolow hh.... Paktofonike moge szanowac, Tede powiedzmy sie brzydze... cos mi sie jeszcze przypomnialo... kiedys kukulska przerobila sliczna piosenke Anny Jantar wstawiajac kawalki hip hopu... PROFANACJA!!! Teskt piosenki \"Mezokracja\" Mezo - szkoda slow... jesli Mezo jest autorem tego tekstu to dziekuje bardzo, tekst swiadczy o nim wybitnie negatywnie.... I jeszcze jedna rzecz - np na czaterii wywiad z zespolem 18L - sorry ale oni uwazaja sie za niewiadomo kogo, nie szanuja fanow ani innych wykonawcow... Jak widzialam kiedys wywiad w tv z TEDE bylam zalamana... boze, tacy idioci naprawde istnieja???????????? i jeszcze pokazuja ich w TV????????? boooooozeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragmenty piosenki \"Mezokracja\" Mezo: \"Stylem, rymem ostrym jak sztylet, nie byle jakim, łaki, wypruje z was flaki jak laleczka Chucky.\" \"Mezokracja...sile mózgu przeciwstawiam sile muskuł.\" \"tych naprędce sklonowanych emce, których jak słucham to myśle o drzemce. Bawicie mnie do łez jak Louis De Fines dziś się okaże kto tak naprawdę jest fitness. \" :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miśjula
Necelle, Wątpliwości brak - to są baaaardzo inteligentne teksty....;) Aż strach myśleć, co tacy pseudo-artyści mogą zrobić z mózgami 13latków, które są w etapie kształtowania swojej osobowości. Zresztą Grzesiu to opisał wcześniej. Żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak - niemiecki hh istnieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nienawidziec to za mocne slowo, ale ogolnie nie przepadam. Najglupsza piosenka ubieglego roku bylo wlasnie juz wczeniej wspomniane \"Dla mnie masz stajla\". Ale to nie sam hip hop mnie najbardziej dobija, ale ludzie ktorzy go tworza i ich sluchacze. Denerwuje mnie ta poza \"luzaka\", ta swoista nowomowa (yo ziom i inne wiesniackie teksty) i ogolny ich styl. W hip hopie rzadko jest jakis glebszy przekaz, bo najczesniej to bezmyslny zlepek slow. Nie podoba mi sie tez, ze oszpecaja moje miasto jakimis glupkowatymi tagami i inna bazgranina (choc musze przyznac, ze czasami zdarzaja sie profesjonalne warsztatowo i oryginalne grafitti:P), a juz najgorsze to jest to skreczowanie. Wsiada sie do takiego tramwaju i nawet nic sie nie zobaczy przez zdewastowana szybe 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze kilka fragmentow polskich piosenek hh: #Tede \"Krec mi dupa\" \"Kręć mi dupą, kręć mi dupą, kręć mi dupą, kręć żeby wszystko się kręciło do okoła dupy twej Kręc dupa, wszyscy z haka bardzo to lubią patrzeć moja ręka twoja dupe pieknie głaszcze (...) kręć mi dupą, kręć dla wszystkich moich ziompli za chwilę twoją dupę moj zimny szampan skropi twojej dupy głodni, kręć, kręć dupa dla nas powiedz wszystkim na ulicy borysbauns napierdala hardcorowa komercja tu zasady ustala \" #Tede \"wielkie Jol\" \"Pierdol konwenanse świat jest bouncem Jak w mrozie błękitny pancer Mam poód żeby być tu znowu Środkowym palcem pozdrowić wrogów (...) Mówi Tede więc zamknij gębe \" #Ascetoholix \"Suczki\" \"Widok suczki, skrzyżowanie i mały włos od stłuczki. (...) Mimo wszystko gonić suczki ziomy, gonić suczki. (...) Ej suczki, ra ra ra ra my znamy wasze sztuczki \" #Peja \"Materialna dziwka\" \"łatwa dziwka, szanta na mena wiesz co we mnie drzemie wciąż podnosisz me ciśnienie lanca twój osprzęt towar jest pierwszej czystości, Wyjmujesz podajesz przy czym mruczysz mała possij, ona się zwalnia stroi fochy tym cię złości, poczucie bezsilności nie pomorze ryk z litości, naprężony fallus tak sterczy bez czynności, lepiej kontaktują słysząc tekst o zależności a więc płacisz takiej dziwce teraz jesteś w siódmym niebie, dotknij gdzie chcesz po raz drugi cię wyjebie, lirycznie możesz tańczyć to co robisz mnie nie rusza pytasz po co to nagrywam bo kurwo nie mam wyczucia, materialna dziwka która chciała by pouczać, przy lepszej okazji nogi na plecy zarzucać, o każdy prezent godzinami się wykłócać żeby skurwić się na koniec za drobniaki chcesz posłuchać, słuchaj o czym wojska każdy w oko okiem pryska trzecioligowa artystka z wyjechaną reputacją chwali się tak ciasną szparką z nią to ekstra jest ruchanko, siamanko niezłe wdzianko zarobione na stojaka, wyjebana w dupę bez uprzedzeń niezła draka, ty mówisz kto jak kto ale ja nie jestem taka, a wieczorem targa aż za szejka i bigmac-a byle tylko chcąc nieprzycioł chowasz głowę w jego nogach, a nad głową menda ci choinka zapachowa, lekcja francuskiego bardzo dobra jest wymowa, rano się budzisz opcja na bóstwo i od nowa, najchętniej byś była jak opona zapasowa \" #Peja: \"997\" \"Peja egoista i wszystkie wkurwione rymy pomysl chytry jak skurwysynów przechytczyæ jak on komu tak on tobie skurwysynu weź się dowiedz ja nie pomoge tobie jesli czujesz sie lepszy Skurwysynu, przestan kolo nas weszyc ( x2 ) \" --------------genialne jest podejscie wyzej wymienionych wykonawcow do dziewczyn :) --------------genialne jest, ze na stronie, na ktorej znalazlam te teksty pod kazdym z nich napisane jest \"tekst zostal zamieszczony jedynie w celach edukacyjnych\" -------------genialne sa komentarze do tych tekstow: 1- piosenka ta jak inne PEJI jest odlotowa.mowi cala prawde o policji.ja i moja ekipa nieprzepadamy za policja.CHWDP dla policji.maruda z bydzi 2- ten utwur jest zajebisty tak jak wszystkie inne Peja królem hip-hopu każdego dnia Rządzisz, człowieku :] 3- Jak ktoś krytykuje PEJĘ niech zrobi coś lepszego, albo zamknie dupę (bo śmierdzi). 4- peja jestes moim fanem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nacelle > nic dodać ,nic ująć.:0 szczególnie ten pierwszy tekst o dupie zrobił na mnie piorunujące wrażenie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a cco do krec dupa
w tej piosence chodzi o imprezy i zostala zrobiona po to by latala w dyskotech - to utwor melanzowy. ojej, po za tym ktory chlopak nie lubi jak laska kreci dupa Polska polcija jest zla i do dupy "Jebana polcija, tylko przemoc i zło" nic nie robia, po za tmy boja sie dresiarzym slyszalem ze ida drechy w nocy oboko gliniarzy, a wyzywaja ich a smerfy tylko sraja w gacie ze strachu. ludzie wy nie kumacie hip-hop'u a co jest naprawde dobre- Łona, O.S.T.R., WWO - ztych co dzialaja obecnie to hiphop na najwyzszym pzoimie artystycznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×