Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miśjula

Kto nienawidzi polskiego hip-hopu?

Polecane posty

Gość davidek
Dunia... Z uwaga czytalem, co tu napisalas i tym bardziej zaluje, ze sie "wypowiadalem", bo sie naprawde nie znam, ale sprobuje poznac - o, w piatek pojde do plytoteki i powiem, zeby mi dali troche plyt z hip hopem - zebym sie rozeznal. Mowisz, ze gdybys byla graficiazem, to bys oszczedzila odnowionych kamiennic... Moze dlatego nie jestes, bo masz takie skrupuly..? Miejsce, o ktorym wspomnialem, ze tak zasmiecone, to nie brudne odludzie, tylko skraj lasu, sciany mostu ktory kiedys stal w lesie, a teraz w smietniku stoi! Graficiarze wymalowali swoja osobowosc i wszystkie puszki, papiery i szkla na miejscu zostawili. Po nich przyszli nastepni i dodatkowe smieci. Ostatnio, ktos przywiozl wywrotke rur plastikowych, kabli i starych komputerow. Wysypal wszystko pod lasem, przy moscie na przeciw grafitti. Ja to miejsce pamietam, jak cztery lata temu lis mial tam swoja nore, kwitly tam dziewanny i rosly w trawie poziomki. Spotkalem tam graficiarza, co akurat malowal. Rozmawialem z nim troche i mialem wrazenie, ze to nie byl dzikus. Ladnie sie wyslawial, opowiadal z pasja. Ja tylko sluchalem i myslalem sobie, ze tak jak on nie widzi brzydoty i gwaltu, tak ja nie widze piekna tej jego tworczosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qsqs
Kibol - hehehe Pomoc i pogarda dla słabszych? Czy to się nie gryzie? Przeciez pomaga się temu, kto w danej chwili jest "słabszy". Inaczej nie potrzebowałby pomocy... POLSKI HIP-HOP W ODBYT WALĘ I SIĘ TYM NIE MARTWIĘ WCALE YEAH, YEAH :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kibol
pomoc jest tyylko dla ziomków, dla obcych nienawiść. cytat: Chada : "Tutaj kazdy z chlopakow ma wlasme rozeznanie, Z kim trzeba trzymac a komu obic banie, Wiec lepiej uwazaj jak stoisz w ciemnej bramie, Nie jestes w porzadku czeka cie oklepanie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sobaka
Hau! Hau! Hau hau hau hau!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kibol pobijasz wszystkich swoją ciemnotą. Proszę cię nie rób obciachu to co ty w ogóle tu wygadujesz jest żałosne. Powinieneś dostać niezły oklep za te bzdury od wszystkich prawdziwych ziomków. Nie rób obciachu muzykom. Jeśli można zapytać z czego ten cytat ? bo nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kibol
Piosenka jest to: Molesta - "Klima" (gościnnie Proceder) jest to 2. kawałek z albumu "Skandal" (1998 rok)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kibol
taka prawda że wy nawet nie wiecie co napisać. a Molesty nie zdać t owstyd, bo płyta Skandal to jedna z najbardziej klasycznych polskich płyt hip-hop'owych i pierwsza płyta tzw. warszawskiej ulicy. No i podwalina pod tzw. rap chuligański.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i hate hip hop
hh to jedna wielka ściema to muzyczny banał chrzanic ten rodzaj beznadziejnej muzy hh powinien zostac w ameryce bo tylko tam im to najlepiej wychodzi a europejczycy tylko małpują jakby nie potrafili czegos wlasnego wymyslec no bo tak najlepiej ukrasc czyjs gatunek muzyczny błeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość the feenix
kUrwz wypordalaajcie z tego forum jak wamsie nei poboba pedalyjedne kuurwa; co wy wieciz o hh ? szczam na w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chopin
www.aerosoulart.prv.pl - to jest prawdziwy hh - ludzie, którzy tworzą kreatywnie coś co nie pozostaje w stagnacji lecz ciągle się rozwija ku lepszemu. I to własnie dizęki takim ludziom jak my macie możliwośc dotknięcie tego :) Ci ludzie nie isedzą przed kompem, nie ściemniają tylko pozytywnie działają cały czas do przodu - nie tak jak wy. Cya

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość davidek
Ja pozyczylem troche plyt z hip hopem i sluchalem troche. Potem znow sluchalem. Potem nie moglem i sluchalem Nat King Cole-a. Potem sie przelamalem i znow hh sluchalem. Oddalem te plyty wczoraj, a dzisiaj obsypaly mnie pryszcze! Nie wiedziec czemu..! Albo od tej muzyki, albo od czego innego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alskdjfhgpqowieurytzmxncbv
the feenix - to jest jakiś suahili, kolego? Czy może niewyraźnie piszesz z powodu choroby Parkinsona? Debil jeden... kaptur na łysym łbie i krok na wysokości kolan... żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oj popaprańcy
"the feenix" ciemniaku! Jeszcze raz pomalutku i jak człowiek, co chciałeś wystękać frajerze? Ty zaś kretyński "kibol" to poprzez sam fakt kibicowani komukolwiek, jesteś zwyczajnym prymitywnym czworonogiem i aż dziw bierze, że zdołałeś śmieciu naskrobać ledwo ledwo kilka słów bez sensu. Wracając do "the feenix", to jakiś niewydarzony, żałosny pajacyk, który nauczył się właśnie pisać brzydkie wyrazy blokerskie, no to teraz je "smaruje" na necie. Pewnie jesteś koprofagiem zachwyconym tym co masz najlepszego, czyli własnymi odchodami. Do śmiecia "XYZ-rap fan'a" Śmieciu! Nie jesteś nawet człowiekiem w jego najgorszym wydaniu, tylko coś pomiędzy jednokomórkowcem a roztoczem z rynsztoku! Gdy Ciebie czytam to nie wiem, czy płakać, śmiać się, czy Ci głęboko współczuć niedorozwoju umysłowego? Pan hrabia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hh to szajs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hop hop
??????????????? ?????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeper
hiphop to jes t kutura !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeper
Kultura!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogi Davidku jest jedna wielka różnica moim skromnym zdaniem między polskim hh i zagranicznym rapem. W polskiej muzyce bardzo mocno liczy się tekst wręcz powiedziałabym że czasem bardziej niż bit a w prawdziwym rapie czarnych liczy się muzyka tekst nie koniecznie musi być mądry tak jak na przykład u soop dogga który śpiewa ciągle o laskach i paleniu. Mimo to bardzo lubię jego muzykę bo jest tak lajtowa że człowiekowi od razu robi się lepiej. Mówię ci to dlatego że mieszkasz chyba we Francji więc siłom rzeczy nie koniecznie słyszałeś polski hh. Kibol !! mam tą płytę w oryginale w domu nie miałam czasu na razie jej przesłuchać ale zrobię to. Moim zdaniem ty sobie stawiasz jakąś nad interpretacje słów piosenek hh i mocno wierzysz w swoją własną głupotę i dopisujesz ją wykonawcą idź już normalnie stąd bo słabo mi jak czytam twoje nic nie warte wypowiedzi. Pozdrawiam dawidku jak już tu wpadniesz i będziesz miał trochę czasu to zaglądnij na moją prace maturalną na temat kultury ludowej jest na tym forum pod moim nickiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość davidek
Tancereczka! Obrazek dla Ciebie! ( Nie ja jestem autorem. ) A teraz, ide na obiad...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość davidek
Jak sie nie da otworzyc, to trzeba skopiowac i przylepic i wtedy sie otworzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość davidek
KRETYNIE... ( Hmm... Przepraszam za obelge - niechcacy... ) Dobrze robisz! Ale, w jednym wielkim miescie, w zachoniej Europie widzialem, ze duzo ludzi mieszka w malych uliczkach, w kartonowych domkach! Czy to hip-hopowcy? Ja, jak jestem daleko od swojego domu, to noclegu szukam w polu, w lesie, w krzakach - daleko od psow! Chyba dlatego, ze hh mnie nie rusza - na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tralka
hiphopowcy mieszkajom w tekturowych budach i pijom piwo. majom scyzoryki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maela
davidku odpowiedz mi na pytanie dlaczego Algierczycy maja paskudna mentalnosc? Jestem bardzo ciekawa! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wam powiem, ze hip hop powstal, bo byl potrzebny spoleczenstwu, muzyka glownie nizszych klas - idzie sinusoidalnie - przedtem byl przeciwlelgy biegun - hippies :P jedni i drudzy ponizej krytyki, moim zdaniem - skrajni i glupi... zastanawiam sie jeszcze jakim cudem, jezeli ktos slucha hip-hop\'u, to nie jest eklektykiem, chyba, ze rap i hip-hop to dwa calkiem odmienne gatunki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość davidek
Synd! No, co Ty? "... hip hop powstal, bo byl potrzebny spoleczenstwu" ?! Byl potrzebny tym, co go wymyslili i tym, co sluchali! Tacy, jak ja zadowalali sie muzyka inna i nic wiecej nie chcieli - tyle tego jest! A moja babcia, to nawet nie wiedziala, ze hip-hop powstal, i ze moze jej byc potrzebny. No, ale - to jest Twoje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Larkaa
Polskiego hip-hopu w więkoszści w ogoóle nie da sie słuchać. Ja nie rozumiem jak mozna się nim jarać. Zagranicznego też do końca nie pochwalam, ale tylko tego wprost z MTV. Ludzie jarają się polskim rapem i Candy Shop, nie mając pojęcia jak fascynujący może być ten nurt muzyczny. Zamiast Tedego właczcie chodzby bardzo znane Madvillainy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sam hip hop może bym i zniosła z bólem serca i uszu:P, ale dobija mnie ta \"cyna\" ich wykonawców. Żałosne są te wyciągnięte porty Clinic ( czy innej firmy zbijającej kapitał na blokerskiej gówniarzerii), zaciąganie takim idiotycznym akcentem (patrz reklama Danvivy:0), bujanie sie na boki, co oni nazywają opatrznie chodzeniem i ta groteskowa nowomowa. Poza tym wykonawcy często zaprzeczają sami sobie, teksty są puste denne i często uszy więdną od bluzgów, albo prostackich porównań. Według mnie hiphopowcy to zwylki dresiarze, którzy przebrali sie w szerokie \"nachy\", bo tylko tym się różnią od swych \"starszych braci w wysiadywaniu pod blokiem\":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie nie mogę jak dla mnie to ci prawdziwi hiphopowcy którzy nie są dresiażami podszywającymi się pod tą kulturę mają chociaż swój styl. No ale dla was każdy powinien wyglądać tak samo czyli żel na włosach sweterek pod szyje obcisłe przetarte dzinsy i jeszcze najlepiej lakierki a do tego gwizdek i jazda na tekno party bleble ble żgać się chce od tego pedalstwa. Do koleżanki powyżej posłuchaj którejś z płyt Łony i powiedz że jego teksty są głupie albo że zaprzecza sam sobie to będziesz mistrzem świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×