Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miśjula

Kto nienawidzi polskiego hip-hopu?

Polecane posty

nie kumam hh? może i nie, ale też nie zależy mi na tym. ps. ja też pracuję w mundurze (nie policja) i jeżeli na czymś się nie znasz to nie pierdol :0 mam szacunek do tego co robi policja i z racji z stałej współpracy z nimi znam trochę bliżej ich pracę, ale to nie topik o policji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, przepraszma, ze \"nie kumam hip hopu\", nie wiedzialam, ze \"krec dupa\" ma jakis podwojny sens!!! kurcze, to musi byc jakas gleboka metafora, uswiadom mnie, bo jestem za inteligentna na hip hop jak widac :P Druga sprawa - stosunek do policji.... czyzby polscy hip hopowcy mieli jakies poglady dotyczace ustroju spoleczno-politycznego (anarchia) ??? a ja myslalam ze to tylko nieuzasadniona nienawisc do organow sprawiedliwosci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm.... czemu jak czytam taki text mam wrazenie, ze chodzi w nim tylko o to, zeby sie rymowal? :D Paktofonika \"jestem bogiem\" \"W pełni poczytalny Za czyny swe odpowiedzialny Jak ty nieprzemakalny Pędzi tu jak halny Wyprzedza świat realny Nawiedza wirtualny System binarny Materiał łatwopalny Da przepływ momentalny Energii, cios werbalny Kandydat potencjalny Na występ teatralny\" ....fragment tej samej piosenki: \"O rany rany Jestem niepokonany Ha I Pe Ha O Pe Bez reszty oddany Przejebany Potencjał niewyczerpany Chyba w DNA on był mi dany Czekaj Fokus, Rah Jeszcze oszaleją wszystkie pizdy Gdy poznają mój urok osobisty Duszę artysty To jaki jestem skromny i bystry Szczery do bólu Że aż przezroczysty (...) Pokój ludziom dobrej woli Jestem Bogiem Uświadom to sobie Ty też jesteś Bogiem tylko wyobraź to sobie\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miśjula
Nacelle, dobrze, że zamieściłaś te 'edukacyjne' texty, które mają tyle przesłania i w ogóle... rozbawiły mnie totalnie. Chyba nie jestem fitness (cokowiek mieli na myśli: "Bawicie mnie do łez jak Louis De Fines dziś się okaże kto tak naprawdę jest fitness" ps. może ktoś mnie uświadomi ?;) Dodam jeszcze, że Peja stracił calutki szacunek w mych oczach ... on zapewne czuje się niedowartościowany i dlatego tak emanuje nienawiścią. "peja jestes moim fanem" ten komentarz był the best, biedne dzieci, one już też ogłupiały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miśjula
Kochani, dorzucajcie więcej tych tekstów, może w końcu zakumamy ten hh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestescie zalosni
mowie do zwlaszcza do dziewczyn. po porstu hiph-hop jest na topie, tacy kolersie w duzych porach, w fajnych autach mja najlpesze laski, a was nikt nie chece......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem tak.. Większość tego co jest lansowane na różnych vivach i mtv to taka szmira, że delikatnie mowiąc wymiotować się chce. no ale pewnie są takie, na które uwagę zwrócić warto. Tak jest w każdym gatunku muzycznym. Na hip-hopie się nie znam, bo słucham raczej metalu, to przykładów nie podam. Ale fakt pozostaje faktem, że piosenki w stylu \"masz stajla\" czy takie w których przeważa \"ku***, ch**, dziw**, jeba**\" itp itd to wstyd się przyznać, że to powstaje w ogóle. I jeszcze się podpisywać pod tym jakimś tam swoim pseudonimem!! BLE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miśjula
Do jestescie zalosni: co Ty możesz o nas wiedzieć... i co to ma do tematu? Bezsens jak nic. ldź lepiej posłuchać jakiejś piosenki na topie (polecam Ascetoholixa - Mówią że Raperzy Upadną).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miśjula
Poza tym, Twoja cała wypowiedz i Ty sam jesteś załosny i pusty. Ja nie lecę na faceta kasę, ani na jego duże pory. A już tym bardziej nie lecę na faceta, który traktuje kobiety przedmiotowo i ma je za kur*** i jeb***e dz***i. To, że coś jest na topie, nie znaczy, że wszyscy powinni tego słuchać i traktować jak ideologię. Brakuje Wam oryginalności i każdy każdego naśladuje. O braku talentu, nie muszę chyba wspominać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem kto wogóle zakfalifikował Hip-Hop jako muzyke? To że ma podkład muzyczny nic nie znaczy... zresztą jest to jeden motyw powtarzany w kółko najczęściej z kiepskim tekstem... cóz to że sie rymuje to żadne wielkie osiągnięcie po dobrej dawce alkocholu kazdy to potrafi... nie wiem co wy widzicie w tych tekstach jakim szyfrem one są zapisane bo ja poprostu tego przekazu nnie kumam... duzo porównań bez sensu i totalny chaos tak jakby autor tego tekstu sam nie wiedziła o co w nim chodzi ale gdy pisał (na trzeźwo pewnie tego nie robił, nie wiem czy nasladówał Hendriksa czy Cobaina ale kiepsko im to wyszło) to miało sens i na trzeźwo przyjał pewnie to za pewnik, że skoro to napisał podczas weny to musi byc dobre... cóz jest to dziwny rodzaj artyzmu nazwałbym to \"okaleczony buntem\" są jakies żale (dziwne bo tylko do policji ale nie do mafi ... paradoks?) Czasem mam wrażenie że HH chce nasladowac Kazika z przekazem ukrytymm w tekstach jednak wychodzi to naprawde marnie. Nie wiem czy kazdy zauważył wielką metamorfoze tych pierwszych podziemnych HipHoperów którzy spiewali w garażach o złym świecie nieszczęściu ludzi, biedzie, wyzusku i braku perspektyw. a dziś kumple z drogimi podrasowanymi brykami, złoty łańcuch na szyi i stado modelek. A teksty zmieniły sie teraz są o dupach i imprezach a gdzie ta głembia od której zaczeli? Gdzie ich walka o Ideały w które wierzą? Gdzie sie podziały te ideały z pierwszych płyt? czyzby bogactwo uśpiło sumienie? może są grupy które tworza HH jeszcze z powodów ideałów i ich teksty sa sensowne a podkład muzyczny da się wytrzymać jednak HH stał sie złota kurą a większość często zmienia ideały aby ją dogonić. Ta tendencja jest teraz w HH co bedzie nastepne? Polski Numetal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość davidek
" 12:52 a czy istnieje niemiecki hip -hop? " Ten hip-hop, to jak morowe powietrze - istnieje chyba wszedzie. Jest eskimoski hip-hop i hip-hop saudyjski - sam widzialem, jak na dworcu w Medynie miejscowi hip-hopowcy w takich za duzych porach, kolysali sie, jak ten 17- sto letni szwagier szalonego portiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość davidek
Szalony portier! ( Z tym twoim szwagrem... ) Alez ja Cie lubie! ( Juz gdzies Cie tutaj spotkalem... )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ubawil mnie ten tekst, że trzeba sluchać hip hopu, bo \"jest na topie\", no bo wszyscy to robią. A jak wszyscy zaczną się smarować gównem, to co? Przede wszystkim - gdzie wy tam slyszycie muzyke??? Zaraz wyjdzie na to, że ja się przecież nie znam, że nie jestem \"cool\" no i że pewnie nie mam powodzenia u ziomali - uchowaj Boże od takich adoratorów!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miśjula
Przerażająca, niezwykle ubolewam nad tym, że ziomale nas nie chcą. Tak baaaardzo lubię łysych w okularach... A co sądzicie o ich teledyskach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monkey, Nacelle -> :-) Też nie lubię, choć są wyjątki (O.S.T.R., Tworzywo Sztuczne) ale jak wiadomo wyjątki potwierdzają regułę. A teledyski? Przeważnie jak spod sztancy i bezmyślnie naśladujące amerykańskie odpowiedniki. Najbardziej śmieszy mnie to wyciąganie rąk do oka kamery, hehehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan_proper
Ja nie trawie zupelnie bialych hiphopowcow i innych raperów. Wstyd i hanba... Kolejna kalka, tym razem z subklultury gangstersko - ploretariackiej czarnej rasy (czyli totalnego dna). Murzyni sie smieja ze wszystkich bialych palantow w workowatych spodniach i obwieszonych swiecidelkami bardziej niz papiez na galowo... A ja tym bardziej. Tylko nie wiem czy smiac sie czy plakac... Poza tym jak mozna traktowac powaznie czlowieka. ktory z uporem maniaka powtarza ze piosenki o paleniu marihuany traktuja o życiu...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość davidek
Dzisiaj radio podalo, ze wietnamscy chlopi juz nie wiedzieli, co zrobic, zeby uprawne pola od dzikow obronic, bo strasznie ryja! Roznych sposobow probowali, a nic to nie dawalo. W koncu, z miasta przyjechal - na zimowe ferie, syn soltysa. Przywiozl on ze soba mini wieze chinskiej produkcji i plyty z hip-hopem. Sluchal tego w domu, a tato jego mowi: ( jakos tam, po wietnamsku ) mowi: - Marsz mi z tym, z chalupy! Zeby bola od tego szczekania! Chlopak sie wyniosl do szopy, a szopa stala na skraju wioski, niedaleko pola. I co? W niedziele, nad ranem wszystkie pola zryte, a soltysowe pole nie! Sie okazalo, ze dziki hip-hopu nie znosza! Solectwo zakupilo sprzet do odtwarzania muzyki i tymze dziki strasza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drasko
O kurwa! Dobre, ale jestes pewny, ze to byl polski hh?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość davidek
Ozory cielece oczyscic i namoczyc, potem zalac wrzatkiem, osolic i gotowac 10 minut. Ostudzic w zimnej wodzie, oczyscic z piany, zdjac skorke. Do garnka wlozyc kilka paskow sloniny, marchew i cebule pokrajane na plasterki, na to ozory. Nalozyc na garnek pokrywe i podgrzac. gdy wystapi sok, zalac goracym rosolem, dodac pietruszke i listek bobkowy i dusic pod pokrywa (pozostawiajac mala szczeline) na slabym ogniu, az ozory beda miekkie. Wyjac je, osaczyc i pokrajac wzdluz na cienkie plastry. Podac w sosie chrzanowym, lub pomidorowym wraz z ziemniakami, lub grochem. ("Kuchnia warszawska" - Ozorki cielece, duszone.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hip-Hop to najlepsza muza
mówi prawdę, dykryminuje i piętnuje frajerów np. Vienio z Molesta/Ewenement w jednym kawałku nawrzucał na spedalonych studentów. To muzyka z przekazem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do hip hop to najlepsza muza
Nawrzucał na studentów? Spedalonych? Och zadrość... Biedny, pewnie ma świadomość, że dla takich jak on ukończenie podstawówki jest mało osiągalne... Ajajajaj co za pustota. Faktycznie - jest się czym chwalić, idol na studentów nawrzucał. A to dopiero... Chyba rzucę studia... LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kibol
Smierc kurwom i frajerom Na zawsze wlonosc ludziom i zlodziejom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość davidek
Drasko ! Nie wiem, czy to byl polski, bo radio nie powiedzialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalaczego hip-hopow
cy nienawidza polciji, a mafii juz nie?????!!!!!! bo glavy wy nawet nie wiecie ze np. Kaczy z Procedera 3mał z mafia pruszkowska. Hip-Hop'wocy to kozaki i 3maja sie z najlpeszymi i najsilniejszymi ludzmi, o ile sami tacy nie sa. Bo czesc prawdziwych ulicznych hip-hopowcow to gangsterzy, dilerzy, zlodzieje, kibole. ave im :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HWDP
Jebać policję, tylko Bóg ma prawa nas sądzić, Jebać policję, cały czas tą samą drogą, Moich ludzi kocham, a policji nienawidzę, elo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość davidek
... " Brysia mijam zas z daleka, bo nie lubie, gdy pies szczeka! " ... Kto to napisal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honorowa konkwista
mhm. Kibole słuchaja Hip-Hopu? Gdzie? Tych co znam to słuchaja raczej Konkwisty 88 i Honoru. A o jaraczach zioła mają maja inne zdanie. Oni nie uwazaja ich za fajnych ziomali tylko za chwasta którego trzeba wyrwac a dilerów wszystkich nalezy zajebać:) cóz powiem tyle ci panowie nie lubia fascynatów murzyńskiej muzyki:) A co do twardzieli w orzydługim kroku:) fajnie się łammie na was deski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kibol
Kibole LEGII WARSZAWA słuchają ulicznego ,rapu, chodza w dresach, i nienawidza skinow, bo tamci idioci chodza w tych chujowych glanach. Kaczy z zespolu Proceder, trszymal ze Slowikiem z mafii pruszkowskiej i dzgnal jakiegos frajera nozem. kurwa to my jestesmy zlodziejami i okradamy frajerow co anwetr swojejej komurki nie umiejaja obronic. Na Zawsze Wolonsc Ludziom I Zlodziejom. SMierc frajerom my blokersi nie znoismy spedalionych frajerow. jebac studentuw!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość davidek
Nocturne, C'est quoi - ces chifres? 57*56*55*54*53 Je n'arrive pas a comprendre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znawca_______
lepiej sluchac kryminalnego, zlodziejsko-kibolskiego hip-hop'u, ktorego HWDP jest centrum przekazu, niz chujowego tandetnego popu, a znaczaca wiekszosc kobiet wlasnie slucha tego tandetnego popuuuuuu!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×