Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kielczanie

Kielce - czy jest ktoś z Kielc?

Polecane posty

Gość ALICJA34
Witam was bardzo upalnie. A czy bywacie w Sielpi chociażby na piwie? Nie mam co zrobić z tegorocznymi wakacjami. NUDA. Kredyt na mieszkanie to bardzo odważna decyzja. w tych czasach dzisiaj masz pracę a za chwilę lądujesz na kuroniówce. Tak było właśnie w mojej rodzinie. Wydawało im się że co tam- mieli oboje dobrze płatrną pracę i w jednym roku oboje pracę stracili. A tutti frutti nie odzywa się wcale. No cóż może jeszcze ktoś inny z Barwinka przyłączy się do rozmowy. Pozdrawiam Kielce i mieszkańców. Jutro właśnie jadę do Kielc do Deku. Trzymajcie się !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evetka
....a myślałam, że ten kielecki topik wchłonął się już dawno, a tu przez przypadek go odkryłam! Pozdrawiam ciepło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam Evetke i Alicje 34; To kupujesz jekieś mebelki w Deku, Alicjo? Ja w tym Deku buszowałam w zeszłym roku. Kupiliśmy łoże małżeńskie- bo to podstawa! i amerykankę, szafę, a rok wcześniej segmencik młodzieżowy pod kompa. . .Jestem ogólnie zadowolona. :) Ostatnio mój małżonek, muszę go to pochwalić zmontowal mi olbrzyyyyyyymi rgał z płyt paździeżowych, bo nie mogłam nigdzie takiego odpowiedniego na moje potrzeby doświadczyć. Jestem happy, bo wydałam tylko 500, a regał ma 2.20cm, szeroki na 160cm, jeszcze zmodyfikowałam segmencik pod kompa dodajac 2 dechy wyżej. Teraz to juz wsztstkie moje książki, nuty, zabawki pomieszczę. . Życzę wiec udanych łowów i zakupów. Pozdrawiam- 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale błędów narobiłam, wybaczcie, chyba jestem zmeczona, wiec ide spać. Pobrej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kielceka patriotka
wieczór dobry wam wszystkim hm z tego co preczytalam to większość kobiet pisze tu sobie dorzucam swoje pare groszy a co jestem rodowita kielczanką mieszkam tu od hmm ojej od prawie 28 lat milej by było napisac że od 23 ale życie gna na oślep mam swoje miejsca i swoje ściezki a i nawet studiowałam tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj kielecka patriotko, miło Cie tu u nas widzieć! Mam nadzieje, że jako ta rodowita kielczanka podzielisz sie z nami jakimi to \" utartymi sciezkami chadzasz\" w naszym mieście i okolicach? Być moze wybralibysmy się na wspólna wędrówkę? Pozdrawiam jeszcze nie całkiem senna -Lorelai 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EMPIK
Witam w najzimniejsza lipcowa noc od 100 lat.( 2 stopnie) :D Wiem, ze macie gorace lato. ale co tam, ja mam tak duzo slonca, ze to OK ze jest zima. Pozdrawiam i zycze przjemnej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladyna31
pozdrawiam wszystkich i zmykam do roboty. wczoraj była w kielczątkach naszych ulewa, ponoć zalało ulice. zobacze, czy zostaly jakies ślady, bo akurat juz bylam w domku, wylegiwalam sie na łóżeczku i podziwialam tylko ścianę deszczu. a was nie zamoczyło? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EMPIK
Witam WAS w kolejna zimna noc (-1 stopni), slysze tez. ze u Was grad i ulewa. A moze tak wypijemy goraca czekolade? Zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj zamoczyło, zamoczyło. Po burzy próbowałam dostać sie do mamy do szpitala na Czarnów, ale za silnicą ulica była zalana. Samoczody próbowały wjeżdżać we wodę, to całe koła samochodów były zalane wodą. Spora dezorganizacja ruchu, bo samoczody zawracały pod prąd. Zaczepiłam policyjny patrolujacy samochów i mówię, że trzeba byłoby coś z tym zrobić, może info do radia o nieprzejezdnych ulicach, czy też postawieniu szlabanu , ale oni powiedzieli, że nic nie mogą zrobić. Rondo przy Hali sportowej też całe tonęło we wodzie na wysokość 40 cm. niezła ulewa była. Wkońcu wzięłam z trudem taksówke i dostałam się do mamy. Mama juz wyszła dzisiaj ze szpitala i czyje sie ok. Muszę teraz pilnować, aby wszystkie leki zażywała regularnie. . Pozdrawiam forumowiczów z Kielc i nie tylko. . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kielczanki!!!! :) a ja sie bycze w holandii i tylko na chwile tu wparowalam bardzo mi sie tu podoba szkoda ze takiej tolerancji nie ma w polsce szczegolnie na ludzi chorych kaleki itd :( no ale moze to sie zmieni 13 wracam do kielce city pozdro dla wsz\\ystkich kielczan szczegolnie balladynki lorelai i frotki a tak w ogole to co z tym piwkiem??po moim powrocie???aktualne?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EMPIK
Pozdrawiam w sloneczny zimowy dzien. To pogoda sprawila Wam figla, w srodku lata ulewy i grad? Wiem ze znowu jest lato w pelni. Zycze milej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALICJA34
Witam deszczowo Kielce. Dziewczyny czy wy się orientujecie za jakie pieniądze można w Kielcach kupić kawalerkę, najlepiej na jakimś starszym osiedlu? Mebelka nie kupiłam niestety, ale mają mi zamówić i czekam teraz. Czy któraś z was miała może zajęcia na AŚ z profesor Pilecką? Pozdrawiam wszystkich !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladyna31
dr pileckiej ja nie znam, może Lorelei. kolega sprzedawał mieszkanie dwupokojowe za 88 tys, a ile kawalerka, trudno powiedziec, to zależy od wielu rzeczy. musisz sie popytac i zorientowac. tak, Kielce nasze ostatnio deszczowe, ale nie narzekajmy, kazda pogoda dobra byleby humor dopisywał :) pozdrowioneczka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladyna31
ledwie sie wpisalam a tu niebo nam sie zaczerniło, ohohoho, będzie buurzaaaa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladyna31
hej Genek! dziekujemy za pozdrowienia :) ostatnio coś ucichłeś na forum i topików Twoich coraz mniej. czyżby wena twórcza zasłabła? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam raz jeszcze . zapracowanym jest. a i w zwiazku z tym faktycznie wena i humor oslably. nic na sile nie bede wymyslal. mam nadzieje , ze przyjdzie mi do lba mojego cus wesolego i nieglupiego jednoczesnie.pozdrawiam i milych snow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladyna31
również pozdrawiam i żegnam topik na 2 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EMPIK
Witam w nastepny sloneczny ranek wszystkich z Kielc. Balladyna zycze udanego wypocznku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALICJA34
Amnie humor nie dopisuje bo mi go rano waga popsuła. No tak trochę lenistwa i są rezultaty. Widać pływalnia mnie zaprasza. Wypoczywajcie wesoło i rozrywkowo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Genka w gumakach, a znasz Genek taką piosenkę-" najpiękniejsze Warszawianki są przyjezdne. . ." ? To samo chciałoby sie zaśpiewać o kielczankach, hihi :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Alicji , Nie martw sie wagą, ja też byłam zniechęcona, że po ciąży nie mogę odzyskać figury z lat panieńskich. Wystarczyło ostatnio trochę stresów i 5 kilo mniej. . . Zazdroszczę Balladynie, bo zostawila mnie tutaj i pojechała do Grecyji popływać w Adriatyku, potańczyć \"Zorbę\", pozarywać facetów z południa. . ech. . . to jest życie. . ! Jak przyjechała 2 lata temu z Grecyji :) , to była opalona jak Murzynka! Ja jednak przestrzegam Was kochani przed opalaniem dłuższym niz 20 minut, bo teraz jak odwiedzałam mamę w szpitalu, to wiele mlodych ludzi 20 i 30-to paroletnich leżało z powodu słonecznego udaru mózgu. Apeluje więc do Was - KOCHANI, OSTROŻNIE ZE SŁOŃCEM!!! Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorelai! witaj wczoraj wrocilam z holandii :) a z kim pojechala balladyna??? sama czy z kims??? daj znac dobrze ze u twojej mamy wszystko ok :) i jak z tym piwkiem?? bo wtedy mi nie odpowiedzialyscie :( pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kaciaa ! Jasne, że piffko aktualne, tylko jak mi wątróbka wyzdrowieje, bo ostatnio boli, chyba że zaproponujesz jakieś dobre ziółka? Balladyna pojechała do Grecyji z koleżanką z pracy w ten poniedziałek. Nawet mi nie odpowiada na sms-y , czy szczęśliwie zajechały! Widocznie chce sie oddzielić od tej naszej rzeczywistości. To tak dobrze wyjechać sobie gdzieś daleko, zdystansować się, spojrzeć na swoje sprawy z innej perspektywy, nieprawdaż? A jak Twoje wrażenia z pobytu w Holandii?; widziałaś mleczne krowy i wiatraki? Czy też Cię zaczepiali czarni i chcieli wcisnąć \"marychę\"? Jak podobał Ci sie Amsterdam? Pozdrowionka.-Lorelai-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! takiej to dobrze a myslalam ze uda nam sie razem wyjechac coz szkoda :( holandia jest przepiekna zakochalam sie w amsterdamie cudowne miasto plywalam lodka po kanalach bylam pod domem rembrandta w muzeum van gogha madame tussand i w muzeum sexu ;) KROWKI WIDZIALAM WIATRACZKI TEZ CO DO HEROINY TO NIKT NIE CHCIAL MI JEJ WCISNAC tolerancja jest ogromna szkoda ze takiej ne ma w Polsce coz moze kiedys mam nadzieje ze w przyszlym roku ufa mi sie tez tam pojechac :) no to daj cynk jak watroba zdrowa bedzie mam ochote spotkac sie na piku w milym towarzystwie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALICJA34
Lorelai masz rację z tym stresem. Sama tego doświadczyłam 3 lata temu. Wtedy bardzo traumatyczna sytuacja zdjeła ze mnie 17 kilo. Teraz nie mogę sobie poradzić z apetytem no i lubię dobre piwko. Właśnie u nas przeszła straszna burza. Widzę przez okno jak ludzie pchają samochody. Czy na Barwinku nikt nie czyta topiku o Kielcach ???? Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EMPIK
Pozdrawiam Kielce, mam nadzieje, ze macie udanu weekend, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Kaciaa, Wiedziałam, że Amsterdam Cię zauroczy, mnie też się tam podobało, taki trochę inny świat. . :) Nie tak prędko dojde do siebie, niestety. U mnie jak nie urok, to przemarsz wojska; szykuje sie do Niemiec na zabieg w klinice, bo niby w Polsce mamy służbe zdrowia, ale niestety nie wszystko jest tutaj wykonywane. . . Biegam po lekarzach, robie różne badania z rezonansami i tomografiami włącznie; wakacje przeznaczyłam na podreperowanie zdrowia. Będzie to największa inwestycja zdrowotna jak dotąd w moim życiu, ale jeśli o to chodzi, to chyba najtrafniejsza lokata. . . Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×