Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kielczanie

Kielce - czy jest ktoś z Kielc?

Polecane posty

Dziewczyny wypijcie za mnie, bom sie rozchorowala(niedobrze mi i glowa mnie boli) i z przykroscia ogromna musze stwierdzic,ze nie dam rady sie stawic:(:(:(:(:( Ehh,za tydzien wyjezdzam i w koncu nie poznam Was:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedactwo. Jeśli to kac to pamiętaj nastepnym razem o 2KC. Pomaga.;) Mam nadzieję, że poszło jak trzeba.:) W takim razie składam gratualcje.🌻 Spotkanie było bardzo miłe. Winko zaszumiało. Toast za Frotkę wzniesony został. A teraz czynię com obiecała (póki pamiętam jeszcze): Salon fryzjerski \"Kriss\" Katarzyna Porzucek 0 509 959 064 ul. Hipoteczna 7 DuoDent Michał i Marcin Kowalik (Michał robi bezbolesne zastrzyki tylko trzeba poprosić o żel znieczulający przed znieczuleniem:P) 0 601 480 068 369 87 86 Triasowa (przy pętli autobusowej na Ślichowicach) http://www.hit.kkf.pl/ Pozdrawiam. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekujemy Kollorowa za linki i adresy :) Spotkanie było super! Bardzo się cieszę, że poznałam wspaniałą Kollorową! Przyjemny nastrój ma ta Primavera, takaż muzyczka z głośników płynie, można było sobie pogawędzić o tym i owym sącząc grzane winko i zagryzając grzankę - mniam. Musi być jeszcze powtórka :) i to pewnie nie raz ! :) Pozdrowienia dla Frotki, która zaniemogła, a zdrowie której nie omieszkałyśmy wypić. Hejka, trzymajcie sie wszyscy, rownież cieplutkie pozdrowienia dla Helki i Empik, naszych dziewczyn z krainy kangurów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladyna31
Hejka, pozdrwionka dla wszystkich. Kollorowa dziekuje za namiary :) do fryzjerki wybiore sie juz w poniedzialek. spotkanie bylo super, winko mnie przyjemnie powaliło do łozeczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość empik
ciesze sie ze spotkanie udalo sie. troszeczke zazdroszcze, ale myslami bylam z Wami i dalam sobie kielicha morolowego brandy, za moje i Wasze zdrowko. Pozdrawiam Was kochane Panie w te zlota polska jesien z wiosennej Australii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć WAM!, -jak tam, obywatelski obowiazek spełniony? Ja już po, czy jeden kaczor, czy też drugi wygra, to jest ganz egal, w tym naszym kaczo-landzie, a tak pozatym to panuje ptasia grypa, więc wszelkie ptactwo musi się mieć na baczności, no nie? :) Pozdrowienia dla wszystkich kielczan i aborygenek z Australii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość empik
usmiechnelam sie na Twoj ostatni post Lorelai :D:D:D kaczo-land, :D. Dziekuje za pozdrowienia. U mnie wiosenny poranek. Cieplo, ale pada deszcz, ciesze sie bo wszystko wyglada takie czyste, swieze i pachnace. Wiem tez, ze u Was jest zlota polska jesien. Co za radosc? Lorelai, myslac o jesieni w Kielcach. zawsze pamietam bulki z jagodami. Kiedys bylo stoisko z nimi przed Puchatkiem, ( po Modzie Polskiej - pamietasz Mode Polska czy bylas za mloda?, potem byla Pizzeria, a teraz?). Bedac tam wykupilam wszystkie bulki z polki. Slinka mi leci na te mysl. Pamietam tez 'zarkoje' w Winnicy i placki wegierskie w Czardaszu. To byly czasy. Pozdrawiam mile dziewczeta i zycze udanego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Empik, ciesze sie, że należysz do ludzi potrafiących dostrzec uroki życia, przyrody, piękna. Szkoda, że u nas w Polsce ludzie są malkontentami, przynajmniej tacy niestety mnie otaczają. . . U nas faktycznie nadal złota polska jesień, ale juz troszkę chłodniejsza Tego stoiska z jagodziankami pod puchatkiem już nie ma, ale niedaleko idąc w górę sienkiewki jest cukiernia-Blikler, gdzie to i owo w tej materii można dostać. Zarkoje we Winnicy nadal można zjeść- mniam, mniam, próbowałam chyba ze 2 razy :),a dobre żarcie szybko i smacznie można teraz dostać w 2 restauracjach o nazwie Tempo. Teraz też są miłe czasy, ale zależy jak dla kogo. . .napewno żyjemy w ciekawych czasach! Pozdrawiam Cię i ślę jesienne kwiatuszki, dla Ciebie niech to będą wiosenne niezapominajki 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Śpiochy! Dzień na Kafeterii już się dawno rozpoczął! Aż sama się sobie dziwię, że już wstałam, ale coś mi się chyba popsuło i nie chce mi się spać od siódmej..;) Idę po świeże pieczywo i biorę się za mycie okien przy dźwiękach Matsumoto. Lepsze na rozbudzenie niż kawka.;) Miłego dnia życzę.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie koleżanka uświadomiła mi, że mamy piątek a nie sobotę. Ja nie tutejsza.:o Czyli Wy nie śpiochy a raczej pracusie.;) Aha, Lorelai! A kiedy Ty nam, zagrasz?;) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladyna31
oj tak Kollorowa, pracusie, w piatek o 8 to balladyna juz sie przemądrza w pracy. ale jesli chodzi o spanie to podobnie jak Ty tez ostatnio zrywam sie na rowne nogi ok 6 - 7. wczoraj poszalalysmy z Lorelei na basenie - ale zato po wyjsciu przywitał nas MRÓZ, brrr. zmarzlysmy. mam nadzieje,ze Lorelei sie nie przeziebi, bo zrobila dłuższy spacerek. Epik serdecznie pozdrawiam - caly czas robisz mi smaka na swoją aborygeńską krainę :) Frotka juz w Londynie, wiec życze najlepszywch wrazen - najwazniejsze,ze juz przy mężu. Daj znać, co porabiasz - praca, nauka, czy gotowanie dla rodzinki? :) dzis niedziele, a Balladyna musi sie zajac pisaniem referatu zamiast odpoczywac, ale takie są skutki nic-nierobienia i odkladania spraw na poźniej, albo robienia wszystkiego byleby sie nie zając najważniejszą sprawą. Zato, jak sie wczoraj pochwalilam Lorelai, nie mam referatu, ale mam czyste podlogi, rozmrozoną lodowke, pachnącą pościel i ręczniczki, pachnące mieszkanko, a to przecież podstawa życiowa, no nie? hehehe pozdrawiam dziewczyny, piszcie o sobie. topik nam nieco przyhamował, ale to z racji tego, ze chetnie sie czyta o innych, a samemu nie ma kiedy przysiasc i wyłożyc swoje radości i bolączki. Tu pozdrowienia i szacuneczek dla naszej dzielnej Lorelei - ktora przejęla sztafetę i z uporem dba o topiczek czasem mnie strofując za lenistwo ;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość empik
od kilku dni usiluje wyslac kilka slow, i wyskakuje mi napis '1 min. od wyslania.... sprobuj jeszcze raz...', a nic nie zostalo wyslane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość empik
pracuje :D pozdrawiam Lorelai, Balladyne i wszystkich kielczan. dziekuje za kilka informacji o kieleckich starych miejscach. tesknie za krajem. to juz 3 lata od mojej ostatniej wizyty. a te bulki jagodowe, slinka mi leci. moze powinnam je zrobic sama? u mnie wiosna, taka jesienno-wiosenna. Cale szczescie bo wkrotce gorace lato,..... przez 6 m-cy. Wiec ciesze sie z deszczu. Zycze udanego tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Kollorowej, cześć i dzięki za linka do interesujacej muzyki Jerrego. Fajnie sobie gosciu na gitarce popierdala, - hej! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Empik, To miło, że jeszcze o nas pamiętasz, tak, tak w Kielcach się sporo zmieniło w porównaniu z tym co było przed 3-ma laty. Ogólnie nie jest źle i coraz ładniejsze to nasze małe zaściankowo :) U nas nadal złota polska jesień. Dziś święto zmarłych wszyscy odwiedzają groby swoich bliskich. Ktoś kiedyś powiedział, że człowiek żyje, dopóki pamięć o nim żyje. . . W każdym bądź razie daleko nam do Amerykanów, którzy swój Hallowing obchodzą wesoło i hucznie. My mamy własny sposób pamietania o tych co odeszli. . .czy to źle, czy dobrze nie bedę się wypowiadać, chyba jednak ja wolę powagę i zadumę, bo jestem jednak przywiązana do polskiej tradycji. Może cos zdradzisz jak w Australi o bchodzi się święto zmarłych, czy jest to np. dzień wolny od pracy? Pozdrawiam Cię-Lorelai- :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypomniała mi się pewna anegdota: - Ależ pan ładnie tańczy! - rzekła kobieta w szczerym zachwycie. - A tak sobie propierdalam!:) - odpowiada mężczyzna. - Och, ale za to jak pan brzydko mówi:o - na to dama. - No i chuj, ale jak ładnie tańczę. ;) Steve Vai, Steve Morse czy Matsumoto to on nie jest, ale tamci to brzyyyydale.:P Zresztą ja się nie znam to wypada mi się zachwycać.;) To jednak niewiedza jest wolnością... Mmmmm... zjadłabym jagodziankę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Kollorowej, U nas tak własnie sie mówi w slangu artystycznym. Opowiem Ci autentyczną historię z życia pewnego gitarzysty, który zagrał koncert, po swoim występie zagorzały wielbiciel podszedł mu pogratulować i mówi:ależ gratuluje Panu, to był szczyt wirtuazerii, pieknie Pan wyeksponował w tych utworach linię mewlodyczną, kunsztownie prowadził frazę, jednym słowem jestem zachwycony!!! -na to artysta odpowiada\" a tak sobie pierdoliłem. . \" :) A na te jagodzianki, czy co innego, to chętnie bym sie z Toba przeszła. Więc może uda sie nam jeszcze w ten miły, śliczny i słoneczny wekend spotkać? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna ja
, ja nie jestem z kielc, ale ten nick kielczanie .......... skojarzył mi się z nakielczanie, bo ja z Nakła jestem pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do innej ja, To pozdrowienia od kielczanek dla Waszego słynnego Szopenisty, może lepiej powinno pisać Chopinisty? \" I like Chopin- lala la lalalalalala. . . . . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj są urodziny naszej sympatycznej Kollorowej, więc życzmy jej wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i na każdym polu jej działalmości :) Już wczoraj z Balladyną i w miłym towarzystwie Jej przyjaciół miałyśmy przyjemność wypić jej zdrowie, Viva Kollorowa, Salut ! ! ! 🌼 🌼 🌼 👄 👄 👄 🌼 🌼 🌼 👄 👄 👄 🌼 🌼 🌼 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna ja
ja również do życzeń dołączę :D wszystkiego naj,naj, naj miło, że wreszcie malutkie Nakło jest znane , własnie dzięki takiemu talentowi jak Rafał Blechacz Rafale, dzięki ❤️ Kielczanie , pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze kilka słów- przysłów do naszej dzisiejszej solenizantki- nie przedobrzyj z napojami wyskokowymi, bo to różnie bywa, potem głowa człowieka długo boli i nie wiadomo czy klinem, czy kwaśnym mlekiem pomóc sobie :) ale ponoć \"aniłowie pijanych na rękach swych noszą\", lub\" człowiek podpity Panu Bogu miły\" :)może jeszcze\" kto popija i pojada, temu dobrze się układa\" i tu w tym miejscu dziekuję za wczorajszy poczęstunek w imieniu swoim i Balladyny, oj głodne byłyśmy po tym basenie, woda sporo energii z nas wyciagnęła :) Miło było poznać też Twojego lubego i tutaj pozdrowionka dla Niego [ cześć}- od razu widać że pomiedzy Wami iskrzy i że\" Miłość i kaszel zataić trudno\"czy też inaczej-\" Oczy w miłości są posłańcem serca\" co łatwo mogłyśmy zauważyć :) Zyczę więc Wam spełnienia w tej kwestii bo \" Gdy masz miłość w sercu, stawaj na kobiercu\" :)Wiec życzę szczęścia Kollorowa puentując że\" szczęście dają bogowie tylko za cenę cierpliwości\" i że \" Istnieje tyle rodzajów szczęścia, ile ludzkich miar\". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladyna31
A to nam Lorelei sypnęła mądrością ludową ;) !! Wszystkiego najlepszego Kollorowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×