Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kielczanie

Kielce - czy jest ktoś z Kielc?

Polecane posty

Było świetnie na spotkaniu! Szkoda tylko, ze zapomniałam książki, ale jutro będę mogła ją odebrać. Dziewczyny, jeszcze raz dziękuje za miłe towarzystwo, spotkanie. -Lorelai Ps. i do miłego spotkania na \"parapetówie\" u Balladynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielbiciel Cycastych Brunetek
słyszałem ze scyzoryki chą wreszcie mieć uniwersytet- prawda czy mit??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udane spotkanie - dziekuje Wam. Jestescie fajne kolezanki. I piekne kielczanki. Nie wiem jak Wy, ale ja wyszlam glodna z restauracji - moglam zamowic wieksze porcje :D Nie wiedzialam, ze zejdzie nam tak dlugo - ach te pierogi z pieca - mniam Lorelai my jeszcze wpadlysmy na goraca czekolade do Teatru. Czekam na parapetowe. Balladynko czy wystarczajaco umordowalysmy Ci synusia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
spoczko, synek lubi damskie towarzystwo, wrocil do domu w swietnym humorze, pozdrowienia za gaginetu dyrektora Wasza Balladynka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do wielbiciela cycatych brunetek i jego pytania: -tak, scyzory pretendują nawet do 2 Uniwersytetów. Jak pójdzie dobrze , to 6.02. prezydent Kaczor podpisze cyrograf i za 2 tyg. sie uprawomocni i będziemy od II semestru Uniwersytetem Świętokrzyskim. -Pozdrowienia dla wielbiciela cycek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielbiciel Cycastych Brunet
a dziekuje dziekuje -- ale on nei ma nazywac sie UŚ tylko uniwersytet humanistyczno - jakis tam Im.Zeromskiego chyba ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak sie masz Lorelai ? Usciski dla corci od cioci D. Buziaki dla synusia nasza Balladynko. Dla wszystkich Zycze udanego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do wielbiciela cycatych. . Tak, masz rację, jeśli będzie Uniwersytet Świętokrzyski, to skrótowo- i zmyłkowo używając pierwszych liter UŚ można byłoby pomylić, ale masz rację Uniwersytet Śląski jest od dawna Uniwerkiem o kierunku nauk ścisłych. . fizyka, matematyka, chemia- naukowe profile i pedagogiczne.. , natomiast nasz wybitnie humanistyczny, choć mamy tę chemie , matematykę i fizykę w swojej ofercie. Mówiąc u drugiej kieleckiej uczelni miałam na myśli Politechnikę Świętokrzyską, która nie chciała z nami sie jednoczyć i osobno będzie ubiegać się o miano Uniwersytetu(chyba) Pozdrowienia ze Scyzorykowa. Lorelai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Empik Dziękuje ślicznie za pozdrowionka. Już tęsknie za naszym miłym następnym spotkaniem. Jesteś kobieta interesującą i choć sporo opowiadałaś o miejscu, w którym przyszło Ci żyć, jesteś dla mnie nadal enigmatyczna. Dziękuję w imieniu koleżanek i swoim za komplement- i Tobie nic nie brakuje- jeśli chodzi o urodę, tak więc mam nadzieje, że przy najbliższym spotkaniu- na parapetówie u Balladynki rozwiąże Ci się bardziej język. -Pozdrawiam serdecznie i do miłego zobaczenia. -Lorelai 🌼👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Lorelai rozwiaze sie rozwiaze :D tym razem dalam szanse innym. Lubie gadac, ale przede wszystkim lubie sluchac. Chcialam od Was dowiedziec sie jak najwiecej o zyciu w Kielcach. O mojej drugiej ojczyznie opowiem nastepnym razem - pamietam Twoje pytania - pogadamy. Pokaze zdjecia? Moze wezme laptop do Balladynki ? Albo przy czekoladzie? Kochane zycze Wam udanego weekendu. I do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No coz .... wiosna .... rozumiem Wasze mielczenie. Pijalnia czekolday w Krakowie - to dopiero pijalnia .. mniam-mniam. Mielgo weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milczenie spowodowane jest( przynajmniej z mojej strony) chorobami, bo dopadła mnie grypa- ech. . Daleko do tej wiosny, daleko. . ! - Pozdrowienia. To gdzie piłaś droga Empik ta pyszna czekoladę w Krakowie? Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorelai, tak mi przykro slyszec o Twojej grypie. Moze powinnas pic cytrynowke? To przeciez Vit.C Forte :D Dbaj o siebie. Czekolade pilam w Krakowie na Rynku, pycha. Tak dobra jak u nas w Teatrze w filizance. Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak droga Empik, masz rację, po prostu błędy w moim postępowaniu, zamiast golnąć sobie jakiś zaczyn bimbrowy, spiryt, czy coś w tym stylu, to ja p abstynent choruje i szpikuje sie antybiotykami. Może ktoś ma receptę, aby w przyszłości nie dać sie wirusom?- Jak drapie w gardle, to dwie 50-tki, albo dwie 100- unie? - to chyba lepsze niż łykanie medykamentów- aloe czy skuteczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Lorelai Oj Amancie, bardzo sie mylisz, wyobraź sobie, że ludzie polityki z okrągłego domu we Warszawie bardzo chętnie kupują tutaj domy, chyba są innego zdania. W przeszłości osidali tutaj ludzie pióra zauroczeni pięknem tych okolic- już wymieniam: H.Sienkiewicz, M.Konopnicka, S.Żeromski, a obecnie bardzo wielu artystów(różnej maści) a przede wszystkim rzeźbiarzy tu mieszka. Nasze miasto należy do nielicznych, gdzie na każdym kilometrze kwadratowym znajduje sie po kilka arcydzieł -Pozdrowienia dla Ciebie - z brzydkiego , nieciekawego miasta, w którym chyba obecnie żyjesz- podejrzewam, że to jednak Wa-wa. " A oni są nieciekawi i nie czynią Kielc ciekawymi:O.Warszawa jast o wiele ciekawsza-i nie chodzi o żadnych znanych osobników:classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem ci coś Amancie, być może w Wa-wie więcej się dzieje niż w Kielcach, ale wiele od ludzi zależy, czy potrafią się bawić , czy też nie. Ostatnio oglądałam program w TV jak to w Wa-wie nie wpuszczają selekcjonerzy ludzi na imprezy typu disco. Jest to mocno stresujące i dość podłe. . . . Co kraj, to obyczaj. Byłam w dyskotekach na Zachodzie i takich jaj tam nie robią. To wszystko chyba sprawa zaściankowych kompleksów. Czyżby sprawdzało się przysłowie: \"Człowiek człowiekowi wilkiem\" ? Być może poeci, czy pisarze byli ludźmi nudnymi w rzeczywistości, ale to, co pozostawili po sobie może imponować. Podejrzewam, że jesteś z pokolenia ludzi, którzy nie wierzą w autorytety i brak im tego. A szkoda. Warto czasem zrobić rachunek sumienia i zastanowić się nad sobą, co ja zaoferowałem(łam) innym ludziom, jaki byłem(łam), czy zdolna jestem do tworzenia z innymi dobrych, przyjacielskich kontaktów, co mogę zaoferować innym, nie tylko co mogę skorzystać od innych. Wydaje mi sie, że Ty należysz do typu ludzi, którzy maja postawy raczej roszczeniowe i to chyba nie jest najlepsze. . .Mocno zniechęca to kobiety. . . Może ten post da Ci do myślenia, bo przecież jesteś już dużym chłopcem? -Pozdrowienia -Lorelai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Empik
LORELAI JESTES WIELKA🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego, dużo miłości i sexu z okazji walniętego Walentego ❤️🌼❤️ życzy wszystkim foremkom -Lorelai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Damy Kieleckie 🖐️ Czy wybieracie sie na Jozina z bazin 24 lutego? Zycze udanego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
uff, co za ulga, mam w koncu net. 3 miesiace zastoju informacyjno-towarzyskiego to wystarczajaco. maly poczul sie zdziebko zaniedbany, bo mama buszuje w necie, ale musi zrozumiec - pierwszy dzien, wielkie emocje :) pozdrawiam serdeczniutko Wasza Balladynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Empik 🌼 Chętnie bym poszła na Józka z Bażin, ale niestety pracuje do późnych godzin wieczornych w Pińczowie w tym dniu :( Myślę, że warto, bo faceci maja poczucie humoru niesamowite, i mimo wszystko, że maja trochę latek na karku, to nie szkodzi, bo tak jak z tym winem im starsze, tym lepsze. . Witaj Balladynko! Fajnie, ze masz juz łączność ze światem, ja bez nata, to poprosti cierpię, jakoś nie wyobrażam sobie dnia bez spedzenia choc chwili przy kompie. . -może to jakies zboczenie? -hehe, jesli tak, to witam równiez innych zboczków- mi podobnych 🌼 Witaj romantyczny milicjancie :) stróżu porządku publicznego, czy za biurkiem pilnujesz porządku, czy na skrzyżowaniu ulic? Czy istnieją u nas tacy Gliniarze(z jajami), niczym ten z Bevery Hills? Czy z poczuciem humoru jest raczej gorzej? ale dużo pytań zadaję, sorry! -pozdrawiam cieplutko- Lorelai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
powiem Ci Lorelai, ze urlop od netu to jest to. wczoraj jak sie kladlam to oczka zmeczone, dziecko zaniedbane ;) bo mamuska serfowala. no ale pierwszy dzien, trzeba wybaczyc. ja w koncu na swoim i czuje sie bosko - po hotelu wlasne 60m to jest istna rozkosz. Inne powietrze, nie chce mi sie nigdzie wychodzic. W koncu i ja sie doczekalam :) pozdrawiam cieplutko Balladynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzielnie zwalczam przestepczosc. krąze po ulicach naszych pieknych miast. jak złapie 7 letniego przestepce - zlodzieja batonów w biedronce to wtedy dumna mam twarz.. o taką; :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem z Końskich 'dość' blisko Kielc ale do Kielc przyjeżdżam sie najeść naoglądać filmów i pochodzić po sklepach : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do romantycznego milicjanta, jasne, złodziejstwo trzeba tępić już od kołyski nawet. Ja swoją 3-letnia córcie każe za to, że mi zagląda do torebki i co rusz klucze mi kradnie, a potem chowa tak, żeby mamusia nie znalazła. Dziecko znalazło sposób, aby mamusie w domu zatrzymać! Tak to juz jest, ale co do batonów. . kradzionych w sklepie. . Zastanawia mnie to czemu człowiek , zwłaszcza emeryt jest w Polsce okradany przez państwo, bo płaci podatek skarbówce od emerytury, a przeciez ją juz wczesniej wypracował- ze swoich składek, czemu emerytra jest podwójnie opodatkowana? =-takie tam sobie dywagacje. . Ale szacuneczek dla Ciebie romantyczny, ścigaj, ścigaj tych złodziei w sklepach, bo grosz do grosza. .-a uzbiera się kokosza. .! -Pozdrowionka od Lorelai :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Chillin, tak chodzenie po sklepach i zakupy, to chyba najlepsza rozrywka jaka można sobie wymyślić( jeśli ma się kasę w kieszeni, bo jeśli nie, to szkoda nerwów). Do kina tez lubię, własnie namawiałam siostrę, aby poszła ze mną na Asterixa i Igrzyska Olimpijskie - cos takiego w tytule, ale nie dała sie namówić. Czy ktoś był, czy warto iść na ten film?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za szacuneczek. na szczescie nikogo nie scigam. nie mam charakteru do takiej roboty. mam nadzieje , ze oczyscimy Polske z obcych pasozytow , okradajacych nas dla ktorych tam ojczyzna gdzie \" piniędze\" . ale to juz chyba nie my? tylko przyszle pokolenia. Pozdrówka i szacuneczek dla Sz. Mam , za nowe życie dane nowym Polakom. i zdrówka Małym Polakom. niech rosna mądre , zdrowe i wesołe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×