Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kielczanie

Kielce - czy jest ktoś z Kielc?

Polecane posty

Witam! Oto obiecane linki: http://dom.gazeta.pl/dom/0,0.html http://www.gratka.pl/ http://www.domiporta.pl/ http://otodom.pl/ http://nieruchomosci.muratordom.pl/ i oczywiście warto jeszcze przeglądać allegro. http://www.allegro.pl/20812_swietokrzyskie.html?order=t&view=gtext Jak tam idą poszukiwania? U nas marnie. Zmykam spać, bo rano pobudka i do pracy po niemal dwumiesięcznym urlopie.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Ci bardzo. Oferty sprawdze wieczorem. Juz zastanawiam sie co z Toba? Dlaczego zniknelas :D Pozdrawiam kolezanki i zycze udanego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kielczanki w marcu 🌻 i pozdrawiam serdecznie. Na weekend may Gielde Mineralow. Czy mam racje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
ahoj, a coz to za cisza w eterze ?? :) Lorelai co porabiasz? odezwij sie na gg, musialam zainstalowac gg od nowa i nie mam kontaktow. Empiczka i Kollorowa, jak wasze postepy w dziedzinie nieruchomosci? ja w swoim mieszkanku wniebowzieta. Lorelai jak mysmy wytrzymywaly w tym hotelu? - zaduch i smrod, biedni ludzie, wstyd za AŚ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama sie sobie dziwie, jak ja tam wytrzymywałam w tym asystencie? Ale jakoś było, towarzystwo takich samych jak ja\"nieboraków\" wystarczało :) Mój numer GG: 4633432 To na razie -do miłego usłyszenia. Papatki -Lorelai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jestesmy już Uniwerkiem. Ponoc Politechnika tez aspiruje do tego, aby byz Uniwersytetem. Jaka nazwę proponujecie- bo mój małżonek wpadł na oto taką: Kielecki Uniwersytet Techniczny- Akademia Świętokrzyska skrót: KUTAś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loreali 🖐️ Twoj maz jest ................................... GENIUSZEM .................. (moze byc Eugeniuszem) :D:D Pozdrawiam, D. Balladynka🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj bylam w Warszawie - sliczne nowe osiedla - Nowy Swiat. Zlote Tarasy, o la la - tak jakbym byla u siebie w Centrym Handlowym. Rozczarawana jednak bylam Centrum (Al.Jerozolimskie) niezadbane. Grafiti, bieda (przykro mi bylo na to patrzec) Przejscie do busu przez Dworzec Centralny, jak jarmark u Ruskich:D Bylam b. zaskoczona. W TV wygladaly te miejsca lepiej. Zapachy okropne. To nie Warszawa jaka powinna byc. Centrum powinno byc SUPER. Tam nie zaprosze swoich gosci z Austr. Do KIELC na 100 % i to z duma do wielu miejsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłem tu żeby pochwalić sie ,ze .................................................................................................................nigdy nie byłem w Kielcach :-( (chociaż była ku temu okazja bo kiedyś miałem tam dalsza rodzinę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A COo
KIELCE moje kochane. tez jestem z tego miasta i nigdy w zyciu nie zamienie go na inne. A powiedzcie ktore miejsca w Kielcach sa ewdlug was najlepsz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A COo
Hę?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Kielcach przepiekna jest \"Sienkiewka\" kamieniczki wokól , hotel \" bristol\" . stadion. Kieleckie Centrum Kultury. biurowiec Exbud , piekne rozkladowe mieszkania. ale najpiekniejsze sa Kielczanki o pieknych słowiańskich twarzyczkach. nie mam żadnych korzyści z tego co pisze więc mi uwierzcie: Kielce są najlepsze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowych foremków i foremki. Rzeczywiście Kielce są teraz jednym z ładniejszych miast Polski. Pytacie, które miejsca są ładne?- baardzo wiele- choćby Kadzielnia z tarasami widokowymi na amfiteatr( ładne, bo obok mojej chałupki).Wzgórze pałacu biskupów widziane od strony Parku Staszica, jeziorko z łabędziami, Zameczek Zielińskich- te okolice mają swój urok! Nie mówiąc już o ładnym lesie i trasach wycieczkowych za Stadionem, w kierunku Skoczni( nie istniejącej już wprawdzie)z Leśnym Dworem- gdzie latem przyjemnie można wysączyć kufelek piwka. Niedawno robiłam referat( z historii sztuki) i wywiady z artystami rzeźbiarzami na temat pomników w Kielcach; Czy wiecie, że w tym mieście mamy około 100 pomników, popiersi, tablic pamiątkowych, rzeźb powstałych z plenerów rzeźbiarskich?- Kielce są \"Mekką rzeźbiarzy- swoje prace zostawiło tu przeszło 30 rzeźbiarzy dziś sławnych profesorów i rektorów Akademii Sztuk Pięknych z całej Polski! Kielce są naprawdę bardzo ładnym miastem! Pozdrawim wszystkich z tego regionu i z Warszawki. -Lorelai :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kieleczczyzna to region patriotyczny. i bohaterski. usłany miejscami pamieci . silny ruch oporu - partyzantka AK,NSZ,WiN.warto o tym pamietac. Ponury i Nurt , Brygada Świętokrzyska NSZ . pozdrawiam. i.... piękne Dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w okolicach Bodzentyna piękne okoliczności przyrody. jedyne w swoim rodzaju - goloborza. góry pieprzowe, pasmo jeleniowskie no i oczy wiście Święty Krzyż. piękne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Unijny Liberale za dopowiedzenie, tak, rejony od północnego wschodu Kielc nie ujęłam, ale równie piękna jest kielecczyzna od północnego zachodu- Zagnańsk, Samsonów, Janaszów z \"Dąbem Bartek\" nie na darmo jest to miejscowość willowa miedzy innymi bardzo zamożnych ludzi, którzy kiedyś mieli wiele do powiedzenia w dziedzinie gospodarki. Jednym słowem na wycieczki rowerowe - latem miejsce wymarzone dla turystów. A sprawy historyczne też miały tutaj miejsce, chocby z wcześniejszej historii Kościuszko stacjonował tu ze swoim wojskiem, w Chęcińskim zamku( 15 km. od Kielc) Zygmunt Stary kiedys więził królową Bonę, która usiłowała wyjechać z polskimi skarbami do Włoch. . . Jednym słowem każdy kamień, gdyby mógł mówić opowiedziałby niejedną interesującą historię. Ja jednak dam Wam linka na stronkę jednego z rzeźbiarzy młodszej generacji, który stworzył fajne rzeźby, np. inspirowane historią Polski, przysłowiami, fraszkami., chodzi mianowicie o Arkadiusza Latosa. Jego rzeźby sa wielkości ok. 30 cm. wykonane techniką wosku traconego , smieszne- np. \"Sarmata\", \"Ostatni wystrzał Wiarusa\", \" Zuzanna i starcy\", \"Szparka sekretarka\" i inne. Sami zobaczcie i oceńcie: www.latos.wici.info pozdrawiam -Lorelai -Pozdrawiam -Lorelai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego reprezentankom mojej płci życzę w dniu ich święta. Samych zdrowych , pięknych i pogodnych dni, szczęścia w życiu rodzinnym, zawodowym i osobistym -od Lorelai 🌼 🌼 👄 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witkacy
kielce-szczyt ochydy najwiekszej malomiasteczkowej brzydy, ot co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witkacy
a tera idę sie wysrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem z kielc i szukam kogos na posiadówy w dziurce naprzykład:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witkacy
znalazlem se fajne miejsce za dworcem pkp na klerykowie, i tam tez mam zamiar oddac moj czcigodny stolec ku potomnosci z kielc i okolic! hej! czujcie sie zaszczyceni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
gosciu, nie kalaj nazwiska swoją glupota. oprózniaj sie jak bezdomny kundel, gdzie ci pasuje, skoro nikt ci do tej pory nie wskazal miejsc do tego odpowiednich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witkacy
balladynko, czy ty tez tak jak ja uwazasz, ze najlepszym ku temu miejscem bylby sam srodek twych slodkich ust? ps. dasz sie przeleciec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×